|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 9:38:18   
veeseelaa
ja sam juče na retrovizoru svog auta uočila jednu boru pored usne, u prvi mah mislila sam da sam se "nagnječila" prilikom spavanja al vozeći nekih 40 minuta ista nije nestala user posted image
Uhvatila sam sebe da stalno gledam u retrovizor u nadi da će nestati, nije mi se svidjala user posted image user posted image user posted image
Da li vi imate bore???? kad ste ih prvi put uočili? kako na vas utiču?
koristitel neku kremu protiv bora? da li su vam bore sexi? znače li one iskustvo?user posted image
da li ova moja bora znači da sam se puno smijala (mama je to tome pripisala user posted image jer je ista pored usne) ? user posted image user posted image
Inače šta mislite o borama????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 9:48:34   
Niobe
Možda nisam kompetentna, jer nemam vele bora, ali smatram da su bore na licu jedna životna mapa i da svaka proizilazi iz smijeha, ljubavi, tuge, brige...koje smo proživjeli zajedno s najbližima.

Svaka bora je svjedok životnog puta.

Imam ja nekoliko oko očiju i usta. Sretna sam što su moje bore - smijalice user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 9:49:31   
Dida79
Hahahaha vesela uhvatila te kriza tridesetih...dobro dosla u klubuser posted image user posted image
Imam bore i ne smetaju mi previse jer one su znak da sam zivjela i da jos zivim...ne korisitim nikakve kremice i ne razmisljam o tome kako bi ih uklonilauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 9:50:08   
salmy
Sta je tu cudno? kod nekoga bore nastaju vrlo rano,a kod nekoga kasnije! Zene koje se cesto smiju rastezanjem lica pojavljuju se smijalice,koje prerastu u bore. Uvijek sam svjetovala mlade zene da pocnu koristiti kreme protiv bora,nisu slucajno napravljene i izmisljene.Bore su normalan proces prilikom starenja koze,ali meni vise smetaju bore na vratu(pojave se oko45 god),zato prilikom mazanja lica kremom OBAVEZNO namazati vrat,ne kosta nista a korisno! Cesto puta sam ovdje pisala da Kinezi ( ovi nasi ovdje) kupuju samo kvalitetne i skupe kreme,zvuci cudno ali grdnu lovu daju za njegu lica! ne bi vjerovaleuser posted image user posted image user posted image Oni imaju takvu genetiku okruglog i bucamstog lica,ali ga njeguju i to vrlo mlade!  vidim na anketi Vas masa ne koristi nista za oko ociju! GRESKA trebate poceti nije zgoreg,time pomazete sebi i vasem izgledu!
Uvijek sam podrzavala zene koje ulazu u preparativnu kozmetiku,nego dekorativnu!
Veselaaaa pocni sa kremicom za oko ociju i cjelog lica! vrijeme ti je majkemi! Iako izgledas mladoliko,pocni ih koristiti! 
ps. u zadnje vrijeme kad vozim slabije gledam u retrovizor!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 9:57:52   
leli§
par na celu (mrstim se user posted image ) ali imam na vratu (iako nisam ni blizu 45 godina starosti)ali mi se cini da mi ta "bora" od djetinjstvauser posted image user posted image cini mi se da je oduvijek bila tu...

sto se tice preparata protiv bora--- je li ima neko da preporuci nesto isprobano a efikasno... danas je sve komercijala da covjek jednostavno ne moze biti pametan... naravno pravila ishrana regulise mnogo problema koze pa tako utice i na njenu elasticnost i samim tim stvaranju bora...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 9:58:34   
vjestica
ne opterećujem se borama
moje tijelo se godinama mijenja i ja ga prihvatam tako kako jeste
u kreme protiv bora ne vjerujem
da su tako efikasne , ne bi cvjetala plastična hirurgija user posted image
što bi onda poznati, koji imaju para za najskuplje kreme, redovno ubrizgavali botox
koristim najobičnije kreme, ljeti hidratantne, zimi hranjive, a do 30 sam koristila bebi kreme
izgledam najmanje 10 godina mlađe, ali za to je zaslužna genetika


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 10:02:19   
veeseelaa
maska za lice
....za koju vam je potrebna jedna naranÄŤa i nekoliko kapi maslinovog ulja. Pomijesajte dvije kasikice maslinovog ulja sa sokom i koricom od jedne narandze. Dobivenom smjesom izmasirajte lice, vrat i dekolte. Masku na licu ostavite nekoliko minuta, a visak uklonite papirnatom maramicom.
Osim ovog preparata, isti takav uz dodatak malo kreme za lice i jednim zumanjkom takodje ce vremenom ukloniti sve bore na vasem licu, a osim toga zauvijek cete se rijesiti mrlja i ostalih nepravilnosti na kozi. Dobivenu smjesu nanesite Visak takode uklonite papirnatom maramicom.
Djelovanje
Masnoca iz maslinovog ulja cini kozu glatkom i mekanom. Odlicno upija umorne i suhe stanice na kozi, a odlicno odgovara i masnoj kozi Vitamin C iz soka od naranadze potice proizvodnju kolagena i jaca vlaknastu strukturu koze. Vocna kiseline kojima obiluje narandza takodje blagotvorno djeluju na kozu jer oslobadjaju kozu od mrtvih stanica i cine je njeznijom.

a gdje ima kupiti cettkicu za lice? nikad cula

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.10.2010 10:08:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 10:04:45   
salmy
Krema protiv bora NECE obrisati bore,ali ce usporiti njihov dalji proces!
A slavni osim sto idu REDOVNO na pritezanje( botox) koriste kreme! Meni je normalno da svaka zena koristi kremu i njeguje lice,ne mora biti skupa krema bitno je koristiti!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 10:09:47   
veeseelaa
ja već godina koristim lorealove kreme protiv bora, to mi je sasvim normalno, puder nikad ne koristim, nekad davno sam koristila toniranu kremu
Svakako na lice nesto nanosimo, zasto to onda ne bi bila krema protiv bora?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 12:51:34   
vjestica
po mom mišljenju nema razlike imeđu kreme protiv bora i hidratantna kreme

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 12:53:38   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: vjestica

po mom mišljenju nema razlike imeđu kreme protiv bora i hidratantna kreme


jel ovo stručno mišljenje ? ako je tako da ne bacamo pare bezveze


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 12:59:19   
salmy
IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: vjestica

po mom mišljenju nema razlike imeđu kreme protiv bora i hidratantna kreme


jel ovo stručno mišljenje ? ako je tako da ne bacamo pare bezveze

Hidrantna krema daje kozi vlagu elasticnost,podize tonus iste,hrani je i njeguje! a krema protiv bora osim sto njeguje i hrani kozu bori se protiv bora! tj.sprecava njihovo nastajanje i bori se protiv trenutnih!
ps. ja recimo ne koristim hidrantne kreme,jer imam jako suhu kozu...i nikako kreme koje su na bazi vode ili krastvaca -  limuna!
hahahahah napisah ja knjiguuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 12:59:46   
Visnja RR
prvo popričajte s mamom ...nek vam kaže kad su se njoj pojavile bore... ako je to u 35-oj g onda počnite u 30-oj koristiti kremu protiv bora...
ja ponekad koristim Q10 ..nemam bora user posted image

veeseela te oko usta su smijuljice... i oko ociju mogu biti.. user posted image  ako imas suhu kožu obaveno vlažne ili masne kreme nanosi...
s borama se vise bore zene sa suhom kožom... iako imaju ljepsi izgled lica tj kože one brze dobiju bore...

bore od smjeha! ma ništa ljepše...  user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:01:53   
veeseelaa
bore od smjeha! ma ništa ljepše...


jesam sretna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:05:42   
ziki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


a gdje ima kupiti cettkicu za lice? nikad cula

pretpostavljam da je u pitanju četka za nanošenje maske, imaš je često u oriflameovim katalozima i u parfimerijama.
Ja ne koristim kermu protiv bora, probala sam Vichy liftactive dobila na poklon od sestre, kao i njihovu kremicu za oko očiju. Kako je navika čudo seku sam uputila da mi od sad poklanja hidrantne kremeuser posted image   a ovo oko očiju mi se pravo svidjelo.
Bora imam par oko očiju u poslednje dvije godine nasatle od tuge. I možda jednu na čelu od mrštenja- kratkovida a ne nosim naočare


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:07:24   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: vjestica

po mom mišljenju nema razlike imeđu kreme protiv bora i hidratantna kreme


jel ovo stručno mišljenje ? ako je tako da ne bacamo pare bezveze


ja rekoh da je to moje mišljenje
i da je meni dovoljna hidratantna krema
ali takođe sam rekla da smatram daje za moj izgleda zaslužna genetika user posted image
moja baka ima 90 godina, koristi običnu nivea kremu i super izgleda za svoje godine
jedna žena mi je rekla da je svaku ženu koja mladoliko izgleda pitala koju kremu koristi i uvijke je bio odgovor nivea ili solea
e sad neko će reći da je do nivea kreme, neko do genetike


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:11:21   
veeseelaa
uglavnom je do genetike, mada i težak život ostavlja trag na lici, sunce i sl
U biti lijepo je njegovati kožu a i voditi normalan život, bez sekiranja, teških poslova, pretjeranog izlaganja suncu itd
Al ko bi o tome svemu vodio računa, bore nisu strašne, sve u skladu s godinama

Ziki hvala za info

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.10.2010 13:12:14 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:11:48   
new mama
IZVORNA PORUKA: leli§

par na celu (mrstim se user posted image ) ali imam na vratu (iako nisam ni blizu 45 godina starosti)ali mi se cini da mi ta "bora" od djetinjstvauser posted image user posted image cini mi se da je oduvijek bila tu...

sto se tice preparata protiv bora--- je li ima neko da preporuci nesto isprobano a efikasno... danas je sve komercijala da covjek jednostavno ne moze biti pametan... naravno pravila ishrana regulise mnogo problema koze pa tako utice i na njenu elasticnost i samim tim stvaranju bora...

E ovako i kod mene, a sto se tice krema koristim  samo niveu,ma ima da budem putercic i u pedeset_ojuser posted image

< Poruku je uredio new mama -- 12.10.2010 13:12:18 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:14:38   
veeseelaa
ja na čelu nemam, definitivno se ne mrštim
Pa žene šta vam je, što se mrštite, najbolje da se ukočimo i ko roboti user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:16:00   
new mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja na čelu nemam, definitivno se ne mrštim
Pa žene šta vam je, što se mrštite, najbolje da se ukočimo i ko roboti user posted image user posted image

e vesseella imam ja te i od osmijehauser posted image ali ovo vise uocljivouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:18:10   
veeseelaa
ja se od jutros valjam od smijeha, hebe mi se za bore, bitno je da smo sretni i zdravi
Malo ću se ponekad ukočiti i riješen problem user posted image user posted image user posted image  dosta od mene, nemam ja kad da se pirlitam
ako se budem suzdravala od smijeha popucae mi kapilari user posted image user posted image user posted image a to strasno izgleda user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.10.2010 13:19:22 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:19:37   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se od jutros valjam od smijeha, hebe mi se za bore, bitno je da smo sretni i zdravi
Malo ću se ponekad ukočiti i riješen problem user posted image user posted image user posted image  dosta od mene, nemam ja kad da se pirlitam
ako se budem suzdravala od smijeha popucae mi kapilari user posted image user posted image user posted image


sreca je najbolja  krema user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:19:37   
jasmin
Ja lice svaki dan namazem maslinovim uljem i pustim da upije.A kremu koristim uvijek,jer mi je koza suha i zahtijeva kremu.Nivea mi je najbolja.Probala sam becutan,soleu i jos nekih djecijih krema,ali nivea je definitivno najbolja.A za bore necu da se brinem puno,jer od brige za njima cu ih i dobiti.:)Sastavni su dio ljudskog zivota i neka ih :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:20:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se od jutros valjam od smijeha, hebe mi se za bore, bitno je da smo sretni i zdravi
Malo ću se ponekad ukočiti i riješen problem user posted image user posted image user posted image  dosta od mene, nemam ja kad da se pirlitam
ako se budem suzdravala od smijeha popucae mi kapilari user posted image user posted image user posted image


sreca je najbolja  krema user posted image


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:20:43   
koka i po
Boli me djon za boreuser posted image e podonjaci su druga prica user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *