|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 9:57:59   
Visnja RR
Meni nije uopste upitno da li cu brijati ili ne...radim to odkad su se pocele javljati ali

Neke zene to ne rade (ovdje muskarci nisu tema mada volim i kad oni to rade)
juce je obisla Evropu fotka pobjednice eurosonga Loreen sa podignutom rukom i dlacicama ispod pazuha...

user posted image

sjetimo se Julije Roberts prije par godina kad je na nekoj svecanoj dodjeli necega pokazala neizbrijan pazuh.. kasnije je ljutito odgovarala novinarima da je to njena stvar i da se ne brije ako ne mora

user posted image

cak i da zanemarimo vizuelno zar to nije stvar higijene ili ???

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.5.2012 10:01:49 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:03:17   
lotos
1. higijena 2. vizuelno fuj ... Meni je to nezamislivo imati a i vidjeti ..Zar je tesko par sekundi odvojiti??

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:03:55   
Nedi
Skoro svaki dan ih brijem i idu mi na živceuser posted image

Tokom ljeta odem na depilaciju voskom i svaki put kažem sebi sad cu ici redovno i lijepo će mi biti...ali jest vraga kad se sjetim kako boli odustanem osim pred odlazak na more, to mi je nekako "pod moranje".

I da, ne sviđaju mi se ove dlake ni kada kod drugij vidim. Ni ja ni mm ih ne puštamo

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:05:07   
reallove
Slazem se sa lotos,fuj..Bas je ruznouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:05:38   
Dida79
user posted image user posted image Ovo mi nije trebalo uz prvu jutarnju kafu user posted image

Prvenstveno je stvar higijene ne mogu da vjerujem da sam ovo vidjela. user posted image

Ne bi bilo lose da gospoji Roberts zalijepimo neki cvjetic ili nesto druga bas mi je muka od njeuser posted image

< Poruku je uredio Dida79 -- 28.5.2012 10:07:43 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:05:52   
Malenaoduvijek
Tokom ljeta odem na depilaciju voskom
pa jeli boli?

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:07:11   
Lejla Ka
Da imam pare definitivno bi ih trajno odstranila laserom (svoje naravno user posted image )

Užasno me nerviraju, samo se brijem jer mi druge tehnike otklanjanja ne odgovaraju. Vide se i nakon toga user posted image Mrzim ih.

Vjerujem da je žena sa dlakavim pazuhom neprihvatljiva slika više kulturološki uslovljena. Svakako mislim da je to lična stvar. Nije da bi mi se sad gadilo rukovati se sa Loreen ili Julijom, ako ne izgledaju zapušteno, prljavo i smrde.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:10:24   
Nedi

IZVORNA PORUKA: MALA1994

Tokom ljeta odem na depilaciju voskom
pa jeli boli?


user posted image user posted image oči ispadaju. Prvi put je najgore i onda ja sebe nagovaram kad je vrijeme za drugi putuser posted image Sve sebi govorim, ma neće sad bolilti toliko , sad ih je manje, mogu ja touser posted image . Ali na kraju ne odem do narednog ljeta evo vec 7 godinauser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:11:00   
Lulu_08
Hahahaha al' me nasmija i jedna, i druga i treca slika hahahaha. Meni se bas nikako ne svidja, ni kod zena a ni muskaraca, ali eto njihov izbor pa neka rade sa sobom sta zele user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:15:28   
Medić*
Ruzno mi je ovo vidjeti kako na zeni tako i na muskarcu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:25:30   
henna ze
hajd znaj možda se ovi sjevernjaci ne briju..
sjećam se prije 11 g ( ko da je juče bilo)..mi smo išli na nekakvu socijalnu edukaciju...sa ircima..svi spavali u jednoj kući na moru.i došli na plažu..bile su njih 4 irkinje mešćini..ja kad drob svoj ne povratih..mi smo zgroženi bili..neobrijani pazusi..sa strane žbunje viri sipod kostima..nokti na nogama dugi..žuti ..a jooooooooj...i oni meni nešto predaju..ma idi sredi se.....



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:26:41   
ucitelj
Ajme,fuj, uzas bas je odvratno i nije mi jasno kako nemaju par minuta da se to odradi.
Ja imam srecu jednom tjedno se brijem pod pazuhom a kad se depiliram jednom mjesecno user posted image user posted image user posted image user posted image imam srecu(pa pbrve cupam 1 u 3mjeseca sta cu)user posted image

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:28:15   
veeseelaa
Brijem se tuto kompleto user posted image   svaki dan uz tuširanje
nisam bila u prilici vidjeti da se žena ne brije ispod pazuha, ne prihvatljivo mi je skroz, ne dopada mi se kako izgleda....

za muškarce isto je ljepše kad su skroz izbrijani

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:37:48   
Anoniman
Brijem se, sto Visnja kaze, otkako su pocele rasti...nezamislivo mi je drugacije.
I mm isto.
Na slike namam komentar...njihova stvar. A mozda i dodatni razlog da krase naslovnice svj. casopisa...
Nego, da vam kazem jedan info. Kad se brijete, brijte se suprotno rastu dlaka jer tako necete zacepiti pore na kozi kod znoj. zlijezda...savjet je dao dermatol. jednoj mojoj prijateljici kojoj su se pojavile kvrzice ispod pazuha...

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 28.5.2012 10:39:00 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:44:52   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Da imam pare definitivno bi ih trajno odstranila laserom (svoje naravno user posted image )

Užasno me nerviraju, samo se brijem jer mi druge tehnike otklanjanja ne odgovaraju. Vide se i nakon toga user posted image Mrzim ih.

Vjerujem da je žena sa dlakavim pazuhom neprihvatljiva slika više kulturološki uslovljena. Svakako mislim da je to lična stvar. Nije da bi mi se sad gadilo rukovati se sa Loreen ili Julijom, ako ne izgledaju zapušteno, prljavo i smrde.

fotodepilacija je puno jeftinija
ja sma taman krenula prije trudnoće, 2 tretmana imala i na moru bila mirna (radila upravo pazuh, jer je jedini koji ne smijem odstranjivati depilatorom tj čupati iz korjjena, zbog znojnih žlijeza)
1 tretman je koštao 60 km
nedavno sam odlučila opet da krenem na fotodepilaciju (aparat im trenutnoi ne radi, pa čekam da me zovnu)
inače potpis na ovo kulturološki uslovljeno
u doba naših baka/nana su dlake bile prihvaljvive, nešto sasvim prirodno,a sad nam je nešto fuj
mislim da je ženama koje se ne briju to neka vrsta bunta protiv standrada ljepote, ili povratak prirodi ili šta god, uglavnom njihov izbor i to prihvatam (meni bi bilo neprihvaljivo da takva hodam, ali to je njihov izbor)
i ne smatram ih zbog toga prljavim i zapuštenim

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:50:29   
henna ze
ima i kod nas fotodepilacija 40 KM

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:54:06   
felix

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ruzno mi je ovo vidjeti kako na zeni tako i na muskarcu.

potpisujem
fujjjjjjj

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:56:46   
veeseelaa

pa mnoge žene ne briju intimne dijelove tijela i šta sad?
nisu sigurno prljave, nego ne žele, misle da im tako bolje čuči user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:58:42   
vjestica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


pa mnoge žene ne briju intimne dijelove tijela i šta sad?
nisu sigurno prljave, nego ne žele, misle da im tako bolje čuči user posted image


naravno, to nema veze sa higijenom, to je stvar ličnog izbora
isto smatram i za brijanje pazuha

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 10:58:49   
D_K

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Brijem se, sto Visnja kaze, otkako su pocele rasti...nezamislivo mi je drugacije.
I mm isto.
Na slike namam komentar...njihova stvar. A mozda i dodatni razlog da krase naslovnice svj. casopisa...
Nego, da vam kazem jedan info. Kad se brijete, brijte se suprotno rastu dlaka jer tako necete zacepiti pore na kozi kod znoj. zlijezda...savjet je dao dermatol. jednoj mojoj prijateljici kojoj su se pojavile kvrzice ispod pazuha...


korisna informacija..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 11:00:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


pa mnoge žene ne briju intimne dijelove tijela i šta sad?
nisu sigurno prljave, nego ne žele, misle da im tako bolje čuči user posted image


naravno, to nema veze sa higijenom, to je stvar ličnog izbora
isto smatram i za brijanje pazuha



pa da.... svak ima svoje.... ja zaista nisam srela nijednu ženu koja se ne brije ispod  pazuha al sam srela masu golih koji se ne briju dole user posted image
i mogu vam reći da su me dojmile user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 11:03:48   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa
Nego, da vam kazem jedan info. Kad se brijete, brijte se suprotno rastu dlaka jer tako necete zacepiti pore na kozi kod znoj. zlijezda...savjet je dao dermatol. jednoj mojoj prijateljici kojoj su se pojavile kvrzice ispod pazuha...

Meni nakon ovakvog brijanja urastaju dlačice u kožu, a pod pauzhom mi je to jeziv problem. (jeziv je i drugdje, ali tamo mogu dohvatiti da ga riješim user posted image )

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 11:07:24   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Da imam pare definitivno bi ih trajno odstranila laserom (svoje naravno user posted image )

Užasno me nerviraju, samo se brijem jer mi druge tehnike otklanjanja ne odgovaraju. Vide se i nakon toga user posted image Mrzim ih.

Vjerujem da je žena sa dlakavim pazuhom neprihvatljiva slika više kulturološki uslovljena. Svakako mislim da je to lična stvar. Nije da bi mi se sad gadilo rukovati se sa Loreen ili Julijom, ako ne izgledaju zapušteno, prljavo i smrde.

fotodepilacija je puno jeftinija
ja sma taman krenula prije trudnoće, 2 tretmana imala i na moru bila mirna (radila upravo pazuh, jer je jedini koji ne smijem odstranjivati depilatorom tj čupati iz korjjena, zbog znojnih žlijeza)
1 tretman je koštao 60 km
nedavno sam odlučila opet da krenem na fotodepilaciju (aparat im trenutnoi ne radi, pa čekam da me zovnu)
inače potpis na ovo kulturološki uslovljeno
u doba naših baka/nana su dlake bile prihvaljvive, nešto sasvim prirodno,a sad nam je nešto fuj
mislim da je ženama koje se ne briju to neka vrsta bunta protiv standrada ljepote, ili povratak prirodi ili šta god, uglavnom njihov izbor i to prihvatam (meni bi bilo neprihvaljivo da takva hodam, ali to je njihov izbor)
i ne smatram ih zbog toga prljavim i zapuštenim


Hej, jel' ovo opca info ili vrijedi samo za tebe? user posted image
Koja je razlika izmedju epilacije voskom i epilatorom? Obe metode cupaju dlacice iz korijena, ne?
Hajte ako neko zna, plss.

PS. Koristim epilator vec ured godinu...do sada nikakvih problema nisam imala..razrahatila se.

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 11:08:50   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


pa mnoge žene ne briju intimne dijelove tijela i šta sad?
nisu sigurno prljave, nego ne žele, misle da im tako bolje čuči user posted image


naravno, to nema veze sa higijenom, to je stvar ličnog izbora
isto smatram i za brijanje pazuha



pa da.... svak ima svoje.... ja zaista nisam srela nijednu ženu koja se ne brije ispod pazuha al sam srela masu golih koji se ne briju dole user posted image
i mogu vam reći da su me dojmile user posted image




vidi se da imas osobno auto user posted image pa se ne vozis ljeti gradskim prevozom user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Brijanje ispod pazuha
28.5.2012 11:11:53   
veeseelaa
stvarno? e baš me zanima što se ne briju ispod pazuha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *