|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li imate drugove?
10.4.2008 14:33:29   
lavica
Koliko se druzite sa muskarcima, a da to nisu drugovi od vasih muzeva nego vasi drugovi?
Ja imam dosta drugova, mozda cak vise nego drugarica, uvijek sam se u skoli bolje slagala sa drugarima nego sa drugaricama i tako je i ostalo. I sad se druzim sa svima njima i stalno smo u kontaktu i svidja mi se sto i sa njima uvijek mogu da pricam o svemu i svacemu i da dobijem dobar savjet (pogotovo kad se radi o ljubavnim jadima). Svi oni kao i ja imaju veze, neki duze neki krace, ali uglavnom su svi zaljubljeni. I svidja mi se to sto mogu da se opustim sa njima i uzivam. Obozavam da izadjem s njima u grad, osjecam se nekako zasticeno jer cim me neko samo pogleda oni odmah reaguju, sve je to uglavnom zezanje ali se covjek lijepo osjeca.
Kakva su vasa iskustva?

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 14:39:33   
mamsi
Iskreno,više se družim s drugaricama mada imam i svojih i muževih drugova,s kojima se vidim za praznike ili rođendane.Ljepše mi je s drugaricama, a i MM ne bi baš bio oduševljen da izlazim s muškarcima bez obzira što ih onako zna,a ne bih ni ja da on izlazi sa drugaricama

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 14:44:46   
Kesten
To je lijepo mada to kod mene ne prolazi, muž baš i nevjeruje u žensko-muško prijateljstvo tako da od te ljubavi nema ništa, kao cura normalno
da je moje društvo bilo sačinjeno od muških i cura ali tad se nisu računi polagali, a sto kaže memsi ne bi se ni ja oduševila da on ima prijateljice, možda sam nerealna ali tako je..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 14:45:04   
Vedica
Imam nekoliko muskih prijatelja sa kojima povremeno odem na kafu, malo protracam, izjadamo dusu i slicno.
A sa muzem imam takav odnos da on nema nista protiv tih izlazaka.

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 15:10:48   
akica b
Imam prijatelja koji me je sasvim slucajno upoznao sa mojim muzem...Znaci,to je moj prijatelj a sad i njegov..Do tad su bili  samo poznanici...I vjerujte mi da mi je on bolji prijatelj nego ikada ijedna prijateljica sto sam imalauser posted image

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 16:38:16   
lavica
















IZVORNA PORUKA: akica b

I vjerujte mi da mi je on bolji prijatelj nego ikada ijedna prijateljica sto sam imalauser posted image


sto posto tacno !

ni moj dragi nema nista protiv da imam drugove, sve su to ljudi sa kojima sam se druzila mnogo prije nego sto sam njega upoznala, a tako i ja nemam nista protiv da ima drugarice i mislim da je to jako lijepo.


< Poruku je uredio lavica -- 10.4.2008 16:39:20 >


_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 20:27:42   
Sonja
vecinom se druzim sa curama ali imam dosta i muskih prijatelja
mada su oni i stariji i imaju svi duze veze pa im drage ljubomorne hehe tako da ne izlazimo cesto
vise se druzim sa MM drugovima svi su super i ko braca su mi...


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 20:43:51   
akica b
I naravno,tu su sada prijatelji  MM kao i kod vecineuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 20:49:56   
RAJA
Imam muških prijatelja mada MM nije s tim oduševljen jer ja i on smo bili najbolji prijatelji pa vidi nas sada

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 21:52:43   
akica b
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....pa dobro,desi seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li imate drugove?
10.4.2008 22:25:48   
Anoniman
imala sam jednog prijatelja s kojim sam isla i u osnovnu i u srednju i na fax.. al kako je on krenuo sa ovom jednom curom .. rijetko smo se vidjali.. nazvao me prije vjenjcanja da cestita i to je to.. vise se nismo vidjeli...
ja nemam nijednog... zato ima mm i sto vecina kaze.. sad njegovi prijatelji su i moji

(odgovor članu akica b)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li imate drugove?
11.4.2008 13:32:07   
mamina princeza
I ja sam kao cura imala dosta prijatelja - al sve se to razislo. A i mm jos dok smo se zabavljali nije tim bio odusevljen jer i mi smo upravo tako prvo bili prijatelji.
Sad ih uopste nemam , samo poznanike i njegove prijatelje - i njega -on mi je naravno najbolji prijateljuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li imate drugove?
11.4.2008 13:46:44   
budućamama
IZVORNA PORUKA: Kesten

To je lijepo mada to kod mene ne prolazi, muž baš i nevjeruje u žensko-muško prijateljstvo tako da od te ljubavi nema ništa, kao cura normalno
da je moje društvo bilo sačinjeno od muških i cura ali tad se nisu računi polagali, a sto kaže memsi ne bi se ni ja oduševila da on ima prijateljice, možda sam nerealna ali tako je..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a i svi su se razlišli po bijelom svijetu....
Život odnese ljude na različite strane, kad obaveze poklope nekad imam osjećaj da mi fali vremena da budem sa MM, tako da mi ne pada na pamet trošiti svoju energiju na različita objašnjavanja i sl. Kako smo u braku, upoznali smo još tonu zanimljivih mladih ljudi, bračnih parova s kojima se družimo i koji imaju iste inaterese kao i mi, pa eto ako se računa muž moje prijateljice s kojim mogu o svemu razgovarati bez da izlazimo na kafe nasamo, onda imam više prijatelja... 

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li imate drugove?
11.4.2008 19:00:33   
ziki
Kao što reče lavica i u školi sam imala više drugova nego drugarica, jednostavno se mnogo bolje osjećam u muškom društvu. Kad su sve same žene oko mene ponekad se osjećam izgubljeno. Na početku veze mm, tad momak je bio po malo ljubomoran, kad je shvatio kako to funkcioniše, da je on meni No 1 nije više bilo problema, bilo da se radi o starim drugarima ili da sam upoznala nove....

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li imate drugove?
12.4.2008 13:16:34   
dunija
Druga muskog pola, nemam ,i neznam kako to izgleda nit mogu da zamislim.user posted image
Poznanika , prijatelja, uredu, sa prolaznicima koje susrecem , moras biti pristojan i odzraviti kad te neko pozdravi.user posted image
Njegovi prijatelji, su i moji prijatelji, samo sto ja imam osjecaj za distancu,i to svaka zena mora da zna .user posted image
Ono naj bitnije je sto je moj dragi jako ljubomoran i nevoli da primjeti da neko ima moju paznju! ponekad mi to bude koma i tesko, jer dugo smo zajedno i smatram da me zna isto onoliko koliko i ja njega ...ali !user posted image Idemo dalje !
user posted image
Odlazak na kafu ...sa nnjegovim ili mojim nekim drugom....to bas nije dobro doslo, jer nevjeruje u zensko muske kafe .
Izuzetak nekoj situaciji , iznimnoj i to sto krace moguce.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li imate drugove?
12.4.2008 22:33:35   
almai
mozda zvucim staromodno ali nisam za musko-zenska prijateljeljstva,
pogotovo ne u braku.Svaka cast kad se stari prijatelj/ica sretne pa tako otici na kafu
je ok.Samo sebe postavim u situaciju da MM neka prijateljica nazove i njih dvoje odu na 'kafu' ma usi bi mu iscupalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunija)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li imate drugove?
12.4.2008 22:41:15   
camm
hahaha,,,nemam druga imala sam nekad davno ali on nije vise ovde vani je,ja mislim da je bolje imati nekad druga nego drugaricu.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li imate drugove?
12.4.2008 23:01:15   
ebru
Ja isto ne vjerujem bas u musko-zenska prijateljstva,(govorim iz vlastitog iskustva)pa tako mogu reci da nemam drugova/prijatelja!!!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li imate drugove?
14.4.2008 15:25:38   
bela
nemam druga a nisam bas za takva druzenja,nebi ni moj muz bio za takvo druzenje.naravno nebi se ni ja slagala da moj muz ima drugaricu.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li imate drugove?
21.4.2008 19:38:30   
lamka
la dosta drugova pogotovo u srednjoj skoli i moj mm mi vjeruje tako dok smo ivjeli u rodnom gradu nije bio nikakv problem da odem s nekim od njih na kafu.a ako se slucajno sretnemo i odemo na kafu kad dodem kuci ja obavezno kazem mm tako da ne bi bilo nasporazuma i nikad ih hvala bogu nije ni bilo.i mislim da je sve stvar povjerenja

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu bela)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li imate drugove?
21.4.2008 19:47:24   
mali
Pa iskreno jedini drugovi su mi od MM prijatelji..user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li imate drugove?
21.4.2008 20:03:54   
sabrina
u najboljeg prijatelja sam se zaljubila poslije 3 odine druženja i udala se poslije 6 mjuseci,user posted image muško i žensko il su rod il su muž i žena il nisu ništauser posted image tako je moje iskustvo

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li imate drugove?
22.4.2008 10:55:52   
lavica
IZVORNA PORUKA: lamka

la dosta drugova pogotovo u srednjoj skoli i moj mm mi vjeruje tako dok smo ivjeli u rodnom gradu nije bio nikakv problem da odem s nekim od njih na kafu.a ako se slucajno sretnemo i odemo na kafu kad dodem kuci ja obavezno kazem mm tako da ne bi bilo nasporazuma i nikad ih hvala bogu nije ni bilo.i mislim da je sve stvar povjerenja


slazem se sa lamkom u ovome, i ja mislim da je stvar povjerenja, meni moj dragi vjeruje i nema potrebe da ja gubim svoje stare prijatelje zbog njega,
meni svi drugovi i drugarice dolaze i kuci, sjedimo, kartamo se, pijemo, bez problema, i bez obzira da li je moj dragi tu ili nije. meni je to sasvim normalno jer te ljude znam skoro 15 godina, a mog dragog samo par poslednjih. i nikad ne bih sebi dozvolila da zbog njega izgubim ljude sa kojima sam se druzila i koji su mi bili tu kada su mi bili najpotrebniji.

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li imate drugove?
22.4.2008 13:36:12   
Vedica
IZVORNA PORUKA: lavica

slazem se sa lamkom u ovome, i ja mislim da je stvar povjerenja, meni moj dragi vjeruje i nema potrebe da ja gubim svoje stare prijatelje zbog njega,
meni svi drugovi i drugarice dolaze i kuci, sjedimo, kartamo se, pijemo, bez problema, i bez obzira da li je moj dragi tu ili nije. meni je to sasvim normalno jer te ljude znam skoro 15 godina, a mog dragog samo par poslednjih. i nikad ne bih sebi dozvolila da zbog njega izgubim ljude sa kojima sam se druzila i koji su mi bili tu kada su mi bili najpotrebniji.


potpisujem
uostalom bilo da smo u vezi ili braku mi prihvatamo drugu osobu takvu kakva je, sa svim dodacima (vrline, mane, rodbina, prijatelji) i bitno je izgraditi odnos koji se temelji na povjerenju.

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li imate drugove?
24.8.2011 15:23:26   
najjda
na žalost imala samo jednog i on mi je otišao na nebo user posted image user posted image user posted image  koji mi je baš bio drug ama baš drug al eto ,imamo ja i mm drugova a sad specijalno nešto da ono jadam se izlazim nemam



_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *