|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeciji parkovi/igralista!!??
1.7.2011 11:28:16   
Visnja RR
Da li u vasem naselju ima djeciji park i ako ima u kakvom je stanju! (navedite ime naselja)
A ako nema koliko je udaljen prvi park ?


< Poruku je uredio Visnja RR -- 25.9.2011 19:24:14 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeciji parkovi!!??
1.7.2011 11:35:24   
Blue rose RR
Ima nešto što je prva dva dana ličilo na dječiji park.
Danas tu nema dvije (od dvije) ljulje, vise samo lanci. tu se naravno lokalni "majmuni" klate.
Tobogan ima sretan početak, ali bolan kraj - donji kraj tobogana je razlupan.
Ima mala vrteška koja je jedina u životu - valjda joj ne mogu dohakati-nema lomljivih dijelova.
I ima ono što se djeca penju po njem - metalna konstrukcija - ni njoj ne mogu dohakati.

I naravno ima samo jedna kanta za smeće, koja je uvijek prepunjena, tako da imamo i smeća na izvoz.
Klupe - pola ih je razvaljeno.

I onako kad bolje razmislim - mi nemamo dječiji park.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeciji parkovi!!??
1.7.2011 11:48:36   
Hanady RR
na sedreniku park ne postoji, niti je kada postojao....

sada bi neko relano rekao ima svako svoj prak ispred kuće...međutim stavrnost je drugačija...djeca s eraduju jer postoje roditelji koji nisu ''ljutibabe'' pa puste djecu u svoje dvorište da se zajedno igraju...inače tjeraju ih i ganjaju kao kakve manijake...a oni samo traže mjesto da se zajedno igraju.

Prije mjesec dana jedna ekipa dječaka i djevojčica došla je na vrata sa peticijom da im potpišemo da im naprave igralište na sedreniku...nažalost potpisala jesam ali neozbiljno im je malo bilo to na papiru, bilo mi je slatko ali mi vrijeme nije dozvolilo da im uozbiljim priču ja lično...a rado bih...jer ta djea zaslužuju svoje mjesto pod suncem.

Najbliži park...pojma nemam...al nama najbliži je bio na vilsonovom...kad već idem od kuće onda odem na lijepo mjestouser posted image

Eh da...
iskoristila bih ovu pirliku da ispričam kako je u buća potoku napravljen rekreacioni sentar ''Srce''.
naime postoji državni prostor tzv. bivši rasadnik...tu su počele nicati kuće kao gljive nakon kiše i onda je ekipa mladih ljudi odlučila obratiti se Opštini putem Mjesne zajdenice s aporjektom izgradnje sportsko-rekreativnog centra Sunce.
ja sma bila dio te ekipe...
imali smo podršku načelnika i imali nekoliko sastanaka...
napravili smo centar u kome imamo, park za malu djecu sa toboganima i ljuljama, šetalište kroz prelijep krajolik gdje nane i dede šetaju dječicu, dobili smo i fontanu, i igračište za fudbal i obojku i igralište za košarku...

Danas je poznat i fudbalski nogometni tim iz toga prostora...oformljen je i dječaci dobijaju i medalje...

na sve to jedno lice je stalno zaposleno čuvajući taj centar na otvoreno...a zajedničkom akcijom građnastav i mjesne zajednice edukovani su stanovnici kako dorasli tako i mlađi o važnosti čuvanja ''Srca'' do danas ...7 godina kako postoji nije se desilo niti jedno razbijanje istoga...

ne skromna moram reći da od niza mojih Zahvalnica za društveni rad ovo mi je jedna od dražihuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeciji parkovi!!??
1.7.2011 11:49:56   
Anoniman
predolzila bih da stavljamoi fotografije...ja cu uslikati nase parkice po naselju, ukupnoimaju 3 stim da jedan pripada obdanistu...mislim da ce fotografije sve reciuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeciji parkovi!!??
1.7.2011 12:00:30   
Malenaoduvijek
ja mogu da pricam o dva parka
kod mog tate na cvili ima park sa velikom zelenom povrsinom (jedna od rijetkih u tom naselju) i park je prilicno jadan.

dvoje klackalice imaju ali su naravno rasklimane, a ljulje su davno pokvarene,a tobogan je ok jos uvijek jedini ali eto nema barem sprica i slicnog smeca pa je barem to pozitivno.
iako igraliste nije ogradjeno pa manju djecu ne mozes pustiti samu jer je ulica blizu pa ga moze auto udariti.

a drugi park je u centru kod bkc-a.
park je relativno ocuvan,ima ljulje jedna je citava, tobogani su ok i ljulje su citave.

samo sto je prilicno prljavo jer dosta tinejdzera tu dolazi uvece i sjedi.
a i na uglu kod preporoda je punkt za skupljanje smeca pa je i to bezveze jer naravno da se smece osjeti a posebno ljeti.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeciji parkovi!!??
1.7.2011 14:28:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Kako tuzno svega mi citati vase raporte o parkicima za igranje ....U mom okruzenju u radijusu od 1 km imamo tenisko igraliste,kosarkasko igraliste, 2 velika travnjaka sa golovima za fudbal...za mladju djecurliju  ima 7 parkica psebno napravljenih sa ljuljama 3 od tih 7 su ljulje za bebe, tobogani, konjici sa onim federima , onda jos nekih dzidza za penjanje, posebno napravljene mjesta sa pjeskom i kucicama, tipi satorima....Takodje su napravili mobilne klupe za roditelje da mogu sjesti popiti kafu dok se djeca igraju ...Zelenilo je svuda okolo , trava se kosi redovno i smece kupi ....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djeciji parkovi!!??
1.7.2011 15:05:13   
teacher75
park u kojem mi najcesce boravimo je pampersov park na grbavici (preko puta 3.gimnazije s druge strane miljacke, pored obdanista). u prilicno je dobrom stanju i ima dosta rekvizita (2 tobogana- jedan manji i jedan veci, 2 ljulje-do nedavno je bila jedna za bebe a druga za malu djecu ali su ovu za bebe razvalili pa su sada obje za vecu djecu), prostor-bazen sa sitnim pijeskom, nesto kao kuhinja-kucicia za igranje i nekoliko konjica-klackalica. park je veliki, prekriven kamencicima, ima uvijek puno djece. jedina zamjerka je smece koje tinejdzeri i vjerovatno alkoholicari ostavljaju preko noci, nekada zateknemo prazne limenke od pive itd kad dodjemo ujutro. ostalo je sve super

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djeciji parkovi!!??
1.7.2011 17:23:23   
leona81
najblizi park nam je preko puta BBI, svi znaju kakav je:) i ona dva kod druge gimnazije, u jednom je kao zabranjeno za pse, imaju veeeliki znakovi - prekrizeni psi, da ne smiju na travnate povrsine kao medjutim kad god smo tamo uvijek psi slobodno trce po travi a mi sa djecom trebamo negdje drugo? sljedeci park je malo dalje prema ciglanama, i on je kao ok, jedna ljulja za bebe, jedna za vecu djecu, klackalice, ono po cemu se penju veca djeca zeljezno cudo sa toboganima i ono sto djeca stanu pa se vrte u krug...uvijek ima narkomana koji vrebaju hoces li se okrenuti da nesto ukradu...malo dalje ima jos jedan raspadnuti tobogan i dvije ljulje stare 100 godina, od kojih jedna ima samo zeljezni dio...kada krenemo vani ne znamo kud cemo prijeuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djeciji parkovi!!??
1.7.2011 19:41:23   
škorpija
mi idmeo u parkić kod nebodera  iza malog bosmala, nije loš, baš je za malu djecu, i posebno je dobar ljeti jer je uvijek u hladu.

uuuu a najgori su parkovi na dobrinji, onaj veliki kod glavne šetnice je opasan po život majke mi, ne znam kako roditelji uošte dopuštaju djeci da se tamo igraju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djeciji parkovi!!??
2.7.2011 0:03:50   
maja78 RR
Imam jedan park odmah blizu ali je za veliku djecu i u njega idemo samo kad nemam vremena previse, a inace vodim u pampersov park kod mosta pofalici i on mi je bas suuuuuuuper jer je namjenjen za malu djecu, jedina mana sto nema hlada. Moja mama ga vodi u ovaj park kod nebodera iza malog bosmala i on je fin.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djeciji parkovi!!??
2.7.2011 0:06:25   
veeseelaa
ne idemo po parkovima, neznam dal ih ima u Nedžarićima, nisam primjetila


< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.7.2011 0:13:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djeciji parkovi!!??
2.7.2011 0:25:46   
Medić*
Imamo park iza zgrade, odnosno dva mala parkica.

U oba parka po dvije ljuljaske, po dvije klackalice, tobogan. Neogradjeno, odmah do ulice. Jedan nije los i budemo svaki dan tu, ovaj drugi zaobilazimo jer klackalice nisu u redu, ljuljaska takodjer, tobogan strm i malo pijeska za igru, Budu uglavnom veca pubertetlije, pa nam se i ne slusa njihov razgovor, kikocenje, psovke i sl. I
nace jos u Sarajevu nisam naisla na park da kazem da je bas super za djecu. Bas se zamorim svo vrijeme trceci da ga ljuljaska ne udari jer je sve vecinom blizu. Evo primjera jednog parka ( Skoplje) gdje mi fino mozemo sjesti i piti kafu a da se dijete igra, da mozemo biti sigurni da se nece povrijediti. Ljulje su ogradjene, moze se dijete fino nasloniti, niske, samo se moze ngicama pomalo odgirivati. Tobaogani su fino ogradjeni sa siromim stepenistem, nisu strmi, tako da kada se dijete spusta ne moramo brinuti hoce li pasti. Park je ogradjen, nesto nalik strunjacama je po zemlji. Ima mnogo nekakvih rekvizita, ma nalik igraoni. Voljela bih tako nesto ovdje vidjeti, ili ima ali ja nisam upoznata user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djeciji parkovi!!??
2.7.2011 11:30:44   
jasmina_mm
Mi u okolini imamo najmanje tri cetiri parka plus Pionirsku dolinu, ali ja rijetko vodim dijete po parkovima. Najvise volim otici sa mm i malenim na planinu, visoravan, bilo gdje van grada.

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djeciji parkovi!!??
2.7.2011 12:39:36   
tekja
V. ponekad vodim u park na M. Dvoru, od dvije ljulje, jedna je ispravna i za veliku je djecu, tobogan je na jednom mjestu razvaljen pa mu ne dozvoljavam da se s njega spusta, klackalice su isto u fazi raspadanjauser posted image ...ali mi i onako uvijek nosimo autoguralicu, pa se on na malom igralistu voza do besvijestiuser posted image , stane na sekund samo da mahne tramvajuuser posted image ... ima ogradjen i pijesak, ali dovode pse, pa mu i tu branimuser posted image ...sto neko rece, cim je MM kuci, a to je cestouser posted image (zivjelo tornus radno vrijemeuser posted image ) mi idemo na Vilsonovo, Barice, Ilidzu(Vrelo, hoteli), Pionirsku, na planine, Koziju cupriju... 

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djeciji parkovi!!??
2.7.2011 13:03:41   
Nunny
Alipasino polje ima par 4-5 parkova
mozda 3-4 ispravne ljuljaske i 5 klackalica 2-3 strma tobogana i u svakom trenutku barem 5-6 narkomanskih sprica na travi ili ispod klupe u svakom slucaju na dohvat ruke nasim malenim dusama ...
vise puta sam planirala uslikati to sve predati opstini uz molbu da ograde neki dio samo za malene...al nesto ne vjerujem u uspjeh pa mi se to ne radi...a da vam ne pominjem da po toj istoj travi po kojoj trce nasa djeca  izvode pse u setnju i "olaksanje"...user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djeciji parkovi!!??
2.7.2011 18:00:24   
new mama
Mi imamo u naselju neki park,ustvari od SoS sela,ali taj i nije bas nesto,nekako vise za vecu djecu,ali zato idemo u park na Dobrinji,koji je bas prilagodjen manjoj djeci,ja kad a odvedem tamo,jedva je nagovorim da idemo kuci,ona tu jednostavno uziva.user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djeciji parkovi!!??
2.7.2011 21:18:37   
škorpija

IZVORNA PORUKA: new mama

Mi imamo u naselju neki park,ustvari od SoS sela,ali taj i nije bas nesto,nekako vise za vecu djecu,ali zato idemo u park na Dobrinji,koji je bas prilagodjen manjoj djeci,ja kad a odvedem tamo,jedva je nagovorim da idemo kuci,ona tu jednostavno uziva.user posted image

new mama na koji to park na dobrinji misliš

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djeciji parkovi!!??
2.7.2011 22:02:01   
Medić*
I mi budemo cesto u jednom parku na Dobrinji ( blizu vrtuljka) mom djetetu interesantno sto je tobogan neobican i nije kao u obliznjem nasem parku. Medjutim meni se ne svidja jer obicno budemo prasnjavi od pijeska odnosno prasine, bolje bi bilo staviti malo sljunka da se djeca fino mogu igrati. Na drugoj strani je park za vecu djecu sa dva velika ogromna tobogana, nema stepenica vec se djeca moraju pentrati po nekim skalamerijama, 5 ili 6 ljuljaski na kojima se djevojke i mladici ljuljaju, cak i mame vidjala sam user posted image Moj maleni sve mi bjezi iz ovog djecijeg parka u taj za odrasle, interesantnije mu, prasine do mile volje, tako da mi ne uzivamo ali zato dijete sve trazi tamo da ide user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Djeciji parkovi!!??
3.7.2011 9:47:09   
new mama
Skorpija to je ovaj parkic sto je Medic napisala,meni je bas super,a i moja A uziva tu,mada mi se jedino ne svidja sto nekad bude vece djece,pa guraju ovu manju,tako da se mora dobro paziti,a ostalo ok.Ma ja kad je odvedem u park znam da je poslije toga pravac kadauser posted image ,ali bitno je da ona uziva,lako je oprati kasnije sveuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Djeciji parkovi!!??
3.7.2011 9:58:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: medic slatki

I mi budemo cesto u jednom parku na Dobrinji ( blizu vrtuljka) mom djetetu interesantno sto je tobogan neobican i nije kao u obliznjem nasem parku. Medjutim meni se ne svidja jer obicno budemo prasnjavi od pijeska odnosno prasine, bolje bi bilo staviti malo sljunka da se djeca fino mogu igrati. Na drugoj strani je park za vecu djecu sa dva velika ogromna tobogana, nema stepenica vec se djeca moraju pentrati po nekim skalamerijama, 5 ili 6 ljuljaski na kojima se djevojke i mladici ljuljaju, cak i mame vidjala sam user posted image Moj maleni sve mi bjezi iz ovog djecijeg parka u taj za odrasle, interesantnije mu, prasine do mile volje, tako da mi ne uzivamo ali zato dijete sve trazi tamo da ide user posted image


Ovdje je vecinom sve sitni pijesak i moj A obozava  da se igra , juce sam ga pustila iako je  padala kisa prije , isprljao se od  glave do pete ali   on sretan uziva ....A kupanje slijedi , masina opere ves i svi sretni ....Orden z aonoga ko je izmislio dvodijelno kisno odijelo user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Djeciji parkovi!!??
3.7.2011 10:09:43   
maja78 RR
pa sta ako je sitni pjesak, neka se prlja, ima masina, nekako ni ne ocekujem od djeteta da se ne isprlja u parku, ono jeste da to nas (pjesak) zna iznervirati jer se uvuce u svaku poru, ali kad skontas da to tako mora onda ti bude lakse i poravnis user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Djeciji parkovi!!??
3.7.2011 12:04:56   
Medić*
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

pa sta ako je sitni pjesak, neka se prlja, ima masina, nekako ni ne ocekujem od djeteta da se ne isprlja u parku, ono jeste da to nas (pjesak) zna iznervirati jer se uvuce u svaku poru, ali kad skontas da to tako mora onda ti bude lakse i poravnis user posted image


A Marina mogu misliti njegovog meraka, bar su kod vas parkovi sto je i za ocekivati bolji nego ovdje, ali dobro je bitno da se izigraju i potrose tu negativnu energiju,

Majo  Naravno da idemo pravac na kupanje nakon parka, ali i to sto kazes nema veze sto je sitni pijesak cim se nasoj djecici to svidja, hvala Bogu pa masina pere, a oni jacaju imunitet user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Djeciji parkovi!!??
4.7.2011 9:10:20   
peky
ja ispod kuce imam dvije ljuljacke, mali tobogan i velika kista sa pijeskom, nema potrebe da dijete vodim po parkovima( da brinem dal ce se posjeci na staklo po pijesku il dal ce naici na iglu narkomana) tuzno stvarno... user posted image user posted image

_____________________________

26.10.2010. se rodila moja najveca sreca...... volimo te do neba

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Djeciji parkovi!!??
6.7.2011 12:45:33   
mamine oci
ako nije problem evo da vam ja malo opisem park i rekracioni centar u Novom Pazaru? Bila sam mjesec dana kod svojih na odmor i mogu vam reci nije da se hvalim ,ali bas sam uzivaal jer imao veliki centar gdje su igralista koja su ogradjena i nema pristup autima, motorima, ima sve posebno i sve je fino ogradjeno tako da bez brige mozete putiti djete da si igra a da ne mislite hoceli naici neko vozilo ili da ce istrcati na ulicu,svaki teren je odvojen a ima posebno teren za tenis,odbojku,mali fubal,kosarku,i da ne nabrajam ostale sportove biciklisticka staza,
staze za trcanje itd... a evo i malo slika:)


user posted image



user posted image




user posted image



user posted image





_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Djeciji parkovi!!??
7.7.2011 16:47:03   
aazra
IZVORNA PORUKA: leona81

najblizi park nam je preko puta BBI, svi znaju kakav je:) i ona dva kod druge gimnazije, u jednom je kao zabranjeno za pse, imaju veeeliki znakovi - prekrizeni psi, da ne smiju na travnate povrsine kao medjutim kad god smo tamo uvijek psi slobodno trce po travi a mi sa djecom trebamo negdje drugo? sljedeci park je malo dalje prema ciglanama, i on je kao ok, jedna ljulja za bebe, jedna za vecu djecu, klackalice, ono po cemu se penju veca djeca zeljezno cudo sa toboganima i ono sto djeca stanu pa se vrte u krug...uvijek ima narkomana koji vrebaju hoces li se okrenuti da nesto ukradu...malo dalje ima jos jedan raspadnuti tobogan i dvije ljulje stare 100 godina, od kojih jedna ima samo zeljezni dio...kada krenemo vani ne znamo kud cemo prijeuser posted image user posted image user posted image




Moja mama zivi u tom naselju i kako je u zadnje vrijeme otkad je na godisnjem ponekad sama s Bilalom cesto ga odvede u te parkove...Narkomane nisam primijetila ali jesam one dosadne prodavace lopti u onom parku preko puta Ciglana doduse ne znam jesu li jos tamo ja Bilalu svaki put moram kod njega kupiti loptu a cim je donese kuci prestane mu biti zanimljiva..Nego otvorio se i novi park preko puta autobuske stanice Park odmah pored one slasticarne...Sve je "chicovo" imaju dva tobogana, ljulja, kucica...Za sad je u dobrom stanju ali iz razloga sto se za njega jos malo zna...

_____________________________








(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *