|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupujete igracke u Sa?
6.11.2007 19:52:51   
AIDA P
Danas odem u TURBO LIMAC,i razocaram se totalno!Igracke su pretezno made in china,pa se pitam ima li ijedna radnja u gradu a da su igracke normalne?Trazila sam likove iz crtanog filma "fifi i cvjetno drustvo" i nisam nista nasla,boze sacuvaj!

< Poruku je uredio Mić RR -- 22.11.2007 20:07:05 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: GDJE KUPUJETE IGRACKE U SA?
6.11.2007 20:05:58   
Suncica*
I ovde u Vojvodini je ista situacija..Sve je iz Kine..jedino u "Didi" ima jako lepih igracaka i bas sam nasla Fifi i Bumba(ako se tako zove, jer ne mogu bas sve da popamtim iz silnih crtaca) kod njih..Jeste da su jako skupi, ali vrede..

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: GDJE KUPUJETE IGRACKE U SA?
6.11.2007 20:16:59   
AIDA P
O blago tebi.Ma i ja odavno trazim te likove iz crtica,ali bezuspjesno....Valjda mi se posreciuser posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: GDJE KUPUJETE IGRACKE U SA?
6.11.2007 20:55:04   
Mama1
...

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: GDJE KUPUJETE IGRACKE U SA?
10.11.2007 22:41:19   
AIDA P
Niko ne kupuje igracke svojoj djeci????????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: GDJE KUPUJETE IGRACKE U SA?
14.11.2007 17:25:51   
frajer_zoki
user posted image AIDA,, mislim da ces  te sve igracke naci u velepordaju  ,, DENIS TOYS,,  to je  veleprodaja  specijalizirana samo za djecije igracke svih vrsta,, nisam siguran gdje imaju   poslovnicu  u gradu, ali   glavno  sjediste im je u  ZENICI.. POZZZ.. I SRETNOOO 

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: GDJE KUPUJETE IGRACKE U SA?
16.11.2007 23:40:42   
AIDA P
Hvala na savjetu.Pozdravuser posted image

(odgovor članu frajer_zoki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
22.11.2007 20:09:06   
Azure
Aida ja sam prije dvije sedmice pronasla Fifi u Robot komercu u Hrasnomuser posted image . Moja Azrica je strasno voli. Kad sam joj Fifi stavila u rucicu bila je user posted image . Bukvalno je sat vremena nije ispustala iz rucice i samo je ljubila. Takodjer tamo imaju likove iz crtica Winnie the Pooh i Mickey Mouse. A igrackice sem u Turbo Limacu imas i u Orkestri, mada manji izbor. Tkodjer ima i neka prodavnica igracaka na trolejbuskoj stanici na Kovacicima, ali tamo jos nisam bila. Ako se sjetim jos neke prodavnice javicu ti.

Nadam se da ces naci nesto zanimljivo za svoju user posted image !!!

Puno pozdrava

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
14.12.2007 13:59:14   
Bosanka
Zgrazavam se nad Kinesko robom koja je preplavila nase trziste i rijetko koji proizvod je kvalitetan,bar ovaj koji nam jeftino uvezu.Da ne govorim da je danas najjeftinije naci upravo igracke njihove proizvodnje.S obzirom da moj suprug putuje,cesto donese igrackice pa skoro da ni jednu nisam kupila ovdje.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
14.12.2007 14:19:33   
Blue rose RR
Kupujem gdje stignem, i šta se svidi i meni i kikici.
znam da je pola kineske robe, ali šta sada treba da uskratim svom djetetu da se igra.
U suštini izbjegavam njihovu proizvodnju, ali ako se zalomi...
Bitno je da, dok je bila mala nisam joj kupovala kineske igračke jer je sve stavljala u usta.
A danas ...pa ona je velika mamina djevojčica.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
14.12.2007 14:28:13   
Azure
Vecina igracaka je kineska roba, ali ne samo u Bosni vec i vani. Kinezi su se rasirili sa sovjim proizvodima bilo jeftinim ili skupim po cijelom svijetu. Biram igracke koje cu kupiti, ali pazim od cega su napravljene i da li mogu stetiti mojoj djevojcici. Ne kupijem ih u kineskim prodavnicama, ali u trznim centrima da. Fifi, omiljenaigracka moje Azrice je napravljena u Kini.user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
14.12.2007 14:46:45   
Suncica*
Ja svojoj Loreni kupujem da li u Didi ili Toy story-u..Super igracke, jesu skuplje malo, ali se isplate. Sem toga moja Lorena cuva svoje stvari i jos ni jednu igracku nije pokvarila.
Pre neki dan sam joj kupila celavu lutku, sa svom pratecom opremom i sa divnim kolicima sa jos lepsom posteljinom unutra. S tim se igraju sada i mama i beba..Ona je sada u fazi kuvanja za bebe i hranjenja..
Ma nista mi nije skupo, kada vidim njenu radost i taj divan osmeh..user posted image


(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
14.12.2007 15:03:08   
laracroft
Bas tako,osmijeh mog Adiana je neprocjenjiv.Zvucim kao reklama za Mastercard hahah.Igracke kupujem u prodavnicama specijalizovanim za to i biram proizvodjaca.Tommy,Little tikes,ili pak Fisherprice,samo je bitan kvalitet.Nakon one afere sa otrovnim bojama u igrackama jos sam opreznija,pa cak gledam i  godinu proizvodnje.Inace se vecina robe proizvodi u Kini,ali to nije ista  roba kao u njihovim trgovinama.Smatram da svi roditelji trebaju voditi racuna i o uzrastu za koji je odredjena igracka namijenjena,te ih redovno pregledati i provjeravati da li je neki dio pokvaren.Moj Adian je trenutno opcinjen jednom velikom guralicom i slikovnicama u kojima su razne slicice sa znacenjima.Proizvodjac je Egmont i slikovnice su fantasticne...user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
14.12.2007 15:04:42   
makana
pokušavam izbjeći kinesku robu, posebno ako su igračke prefarbane i to naginje spadanju
međutim, sestra je donijela sa ekskurzije iz italije jednu veoma lijepu i neobičnu plišanu igračku
na etiketi - made in china
cvrc

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
14.12.2007 15:07:41   
Suncica*
E moja Selma, moja Lorena je opcinjena bebama, kuva zena po ceo dan i hrani i usput prica nesto na nekom svom jeziku koji niko ne razume.
Inace su joj interesantne kocke, duga, farma zivotinja(sve zivotinje pusaju glasove, pas laje, krava muce..) i njen meda Mile kojeg vuce svuda sa sobom. Cak kada dodje vreme da se Mile kupa u masini, sedi ispred i ceka. Cim Mile izadje iz masine, ne sme cak ni da se susi odmah je kod nje..


(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
14.12.2007 18:44:43   
laracroft
haha pa to je taaako slatko.Moj Adian jos nije u toj fazi da sjedi ispred mašine i ceka,ali ne daj Boze da mu neko uzme nesto njegovo.Shvatili smo da voli igracke sa muzikom,tako da i mi imamo mali klavir sa farmom  zivotinja,ali mom Adianu je interesantniji prostor za baterije nego sve te šarene zivotinjice.Danas sam fakat ostala pozitivno iznenadjena.Neki dan je od bake dobio one Tomy patkice koje se kad povuces vrpcu oglasavaju sa kva kva kva.I kako sam cijelo jutro to slusala odlucim da iskljucim ton na onaj mali prekidac,koji je jako dobro prikriven.Odem u kuhinju,a njega ostavim sa igrackom u ogradici i za koji minut cujem iz sobe kva kva kva i njega kako se smije...Koliko sam se odusevila nije potrebno ni govoriti.Ponosna sam na svog sina.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
15.6.2008 13:37:37   
Lamija i Sarica
Ja svojoj bebici vecinom igracke kupujem u Mercatoru, ali obavezno prije kupnje pogledam ko je proizveo igracku. user posted image

_____________________________

28.09.2007. My little baby

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
15.6.2008 13:47:31   
hanabanana
Mi većinu kupujemo vani, često putujemo poslovno tako da je to prilika za shoping a i puno je jeftinije. Samo recimo Hana ima dosta igračaka iz USA i one su takodje Made in China. Bitno je samo da li se radi za odredjeni brend ili su to igračke koje možete naći na kineskim štandovima.

Naše sve igračke Fisherprice su proizvedene u KIni.

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
15.6.2008 16:46:15   
Visnja RR
Skoro sve je Kina
a Fifi mozes kupiti u Konzumu - Wisa

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
16.6.2008 10:44:33   
ElmaB
Ja sam veoma zadovoljna sa igrackama iz Turbo Limaca. Kako za stariju kcerku, tako sada kupujem i za blizance. Jesu malo skuplje nego u drugim prodavnicama, ali su poprilicno kavalitetne i nisu sumnjivog porijekla!
 
Pusa!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
17.6.2008 19:57:14   
travnicanka
Kina po svuda...mislim da je gotovo nemoguce izbjeci kineske proizvode niti se treba pretjerano truditi.Veliku ulogu igra sam narucitelj robe,sto hoce reci ako kupujemo stvari nekih malo renomiranijih i poznatih marki manja je mogucnost da su one opasne,slabog kvaliteta ili pak obojene nekim toksicnim bojama,jer te velike firme obicno rade analize tih uvezenih proizvoda.Mislim da u biti nemozemo vise biti sigurni da ako platimo skupo da smo dobili i kvalitet.
Ja pokusavam da kupujem korisne igracke koje poticu djeciji mozgic na razmisljanje  sada su nam aktuelne pusle,Ajla takodje jako puno voli da crta i sad je u fazi ucenja slova pa tako u zadnje vrijeme cesto svratim do jedne jako dobro opremljene knjizare i tamo nadjem uvijek nesto zanimljivo.
Adi je dosta igracaka naslijedio od svoje sestre tako da njemu ponekad kupim po neki autic,a imamo plasticni pribor za pijesak i Adi je najzadovoljniji kad je vani u pijesku do vrata a odnedavno se ohrabrio sam se penje i spusta niz tobogan.I bas neki dan kontam kako djeca koja imaju starijeg brata ili sestru nekako su slobodniji i uvijek idu korak brze.
Adi nekako puno brze uci i slobodniji je nego Ajla kad je bila mala...ili mozda gdje je djecak pa hrabrijiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
24.7.2008 23:09:57   
stella
fifi smo kupili u robotu i iznenadjena sam koliko je kvalitetnija od drugih koje sam vidjela a cak joj i glava mirise i posle masinskog pranja a tako i mini koju smo kupili u wisi(znaci nista se nisu promijenile na 40 stepeni.kupujemo i u tl i u merkatoru.

skoro sam joj kupila platnenu slikovnicu na ciglanama u knjizari.odlicne su kosta 10 km a imaju ih dosta.direktni su uvoznici.imaju i vodene koje mijenjaju boju od 4 km
ako je neko zainteresovan firma se zove nazos,dir zenaid osmanagic,husrefa redjica 11,tel fax 033 219 033

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Gdje kupujete igracke u Sa?
1.12.2014 22:54:45   
Lavica28
Raja, da malo osvjezimo temu i usput vas pitam imate li za preporuciti neku igracku za uzrast od 2 godine kojom su se vasa djeca voljela igrati i koja usput razvija mozgic?

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *