|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Home design programi
10.1.2009 17:22:56   
idana_85
Zdravo drustvo,
Zanima me postoji li neki programcic na netu za home design, znaci da napravite kao neku virituelnu kucicu i uredite je....imam room arranger ali samo u 2D jer mora se kupiti da bi bio u 3D. Ako neko zna nesto slicno...jako bih bila zahvalna....Pusa


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Home design programi
10.1.2009 19:28:28   
Ilhana RR
Jao odkad ja trazim neki takav program... Interijer volim i previse... haj pokusam naci na ovom jednom portalu, pa ako nadjem dadnem ti link od torrenta pa skini...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Home design programi
10.1.2009 19:41:28   
Ilhana RR
Evo jedan sto sam nasla

http://thepiratebay.org/torrent/4045529/Better_Homes_and_Gardens_-_Home_Designer_Suite_6.0

Neznam dal si ikad skidala sa torrentima, ako nisi skini program Azuerus... pravo je dobar za filmove, muziku i ostale stvari...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Home design programi
10.1.2009 19:42:32   
žana o8
Hvala Ilhana, i ja volim home designe, još da to sve mogu kod sebe primjeniti hi hi hi.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Home design programi
10.1.2009 19:44:47   
Ilhana RR
ih nedo Bog da sam ja milioner... u mojoj kuci nebi bio isti namjestaj mjesec dana haha....

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Home design programi
10.1.2009 19:48:23   
žana o8
Ista sam ti takva, valjda nešto mijenjam i premještam.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Home design programi
10.1.2009 19:49:31   
Ilhana RR
Ja to nesmijem da radim kad mi je muz kod kuce hehe... jer sam mu previse dosadna sa tim... tako da ja iskoristim priliko dok je on na poslu a lamija ili sjedi u stolici ili spava hehehe

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Home design programi
10.1.2009 21:34:10   
idana_85
Draga, koliko je ovo tesko, jer mi imamo limit u GB? Hvala puno sto si poslala link....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Home design programi
10.1.2009 22:37:37   
Visnja RR
ja ti imam neki "sweet home 3D" programcic... simpatican je a nije komolikovan

http://www.sweethome3d.eu/ 



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Home design programi
10.1.2009 23:04:44   
Anoniman
Ja mislila samo ja opsjednuta uređenjem interijera i eksterijera a ima nas još, user posted image user posted image user posted image super, kad nisam na RR ja pravim kuće,vikendice i to me baš pravo zabavi. Imam ovaj sveethome i super mi je al evo vam još jedan pa zabavite se.

http://v3.planningwiz.com/

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Home design programi
10.1.2009 23:21:59   
Visnja RR
joj ja sam nekad bila opsjednuta projektovanjem planisnskih kucica user posted image
al sam to sve radila pjeske tj crtala rukom... Ehhh kako je tu bilo predivnih kucica...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Home design programi
10.1.2009 23:23:45   
Ilhana RR
603 mb ima ovaj program, al ono je pravi znaci sve moguce moze da se radi na njemu. Koriste arhitekti ih.

A probacu i ova dva dok mi se neskine taj, stavila sam dva slicna te sto arhitekti koriste pa da vidim koji ce mi se vise dopasti, al su od istog proizvodjaca.

Sad cu se igrati sa tim malim programcicima sto vi koristete pa da vidim kako ce biti...


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Home design programi
10.1.2009 23:26:41   
mnn
Baš ču sada pogledati..uskoro uređujemo stan pa me zanimaju detalji...user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Home design programi
10.1.2009 23:36:17   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image Ovo je super!

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Home design programi
11.1.2009 0:17:02   
Ilhana RR
Hanumice. kako ide program? Ja evo pocinjem da se stelim po malo u onom Sweet programu...

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Home design programi
11.1.2009 12:04:00   
Anoniman
sims 2 igrica se ubila za pravljenje, dizajniranje i namjestanje kuca user posted image
jos kakvog namjestaja mozete kupiti na pojedinim stranicama i upload-ovati u igricu uuuuu da vam pamet stane user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Home design programi
11.1.2009 12:05:46   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: Dina RR

sims 2 igrica se ubila za pravljenje, dizajniranje i namjestanje kuca user posted image
jos kakvog namjestaja mozete kupiti na pojedinim stranicama i upload-ovati u igricu uuuuu da vam pamet stane user posted image user posted image





Jeste Dinchy,moja cura napravi kuću  i opremi je boli glava.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Home design programi
11.1.2009 15:16:39   
Anoniman
Prije 2 godine igrala sam Simse,luda je igrica pravo, dva puta mi je umro muž od gladi, ja samo zarađivala novac za izgradnju kuće.  Negdje mi se izgubila ta igricauser posted image . Al je definitivno najbolja po pitanju izgradnje od svih ovih programa, izgradiš cijelo naselje.

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Home design programi
11.1.2009 15:29:39   
triplemama
A ja mislila samo ja luda pa crtam kuće čim sam slobodna user posted image   user posted image   user posted image

Moram ovo probati user posted image   user posted image   user posted image  da ne trošim papir  user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Home design programi
11.1.2009 16:43:23   
Visnja RR
Mogli bi osnovati RR agenciju za idejna rjesenja toplog doma user posted image ... mogla bi se tu i lova zaraditi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Home design programi
11.1.2009 16:58:01   
Ilhana RR
hehe bravo za ideju!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Home design programi
16.1.2009 13:05:04   
dacy
igraj Sims-e uredjivas i mijenjas do mile volje user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Home design programi
19.1.2009 16:11:10   
shejla
pozdrav svima...
evo da se i ja prikljucim :) I ja jako volim crtati kuce to sam radila u programu 3d home arhitect deluxe, koji je imao i sredjivanje exterijera - dakle baste, imala sam svo cvijece, drvece, voce, povrce.... vrtne garniture, bazene, igralista za djecu.....
E sad sam promijenila kompjuter, pa nemam pojma gdje sam ostavila CD sa programima koje sam imala. Pa reko da probam sa ovim vasim, da malo promijenim, da ne skidam ponovo ovaj isti...imaju li ovi koje ste naveli sredjivanje baste ili je samo enterijer???

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Home design programi
1.2.2009 21:32:25   
idana_85
Ovaj Ilhanin program je super Home design suite,taj na prvom linku. Ima za dizajn enterijera,eksterijera, kupatila, kuhinja, sredjivanje vrta, prilaznih puteva, cak imate da izracunate koliko ce kostati sredjenje te prostorije, ekstra je stvarno.....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *