|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ima sve, a sam/a
12.3.2013 19:36:16   
draguljče
Ima skoro sve, lijep/a, pametan/na, dobar/ra, a sam/a. Fenomen, jel' da? Do čega je? user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 19:38:22   
Teddy Bear
Do have(zraka) prvo mi to "naumpade" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 19:39:08   
Anoniman
Sudbina..ili je ipak malo neslanuser posted image

(odgovor članu draguljče)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 19:39:13   
teacher75
do karaktera- ako je birac otirac tesko ce nekog naci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 19:41:52   
Miracle*3
Ali puno ima samih. Ja znam toliko cura koje su sa mnom isle u skolu ili studirale ma momka na vidiku nigdje

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 19:42:16   
draguljče
Ma i ja sam to pomislila, ali kontam da možda i nije sve do karaktera. Možda se duga strana boji kvaliteta, u smislu da ga/je ne zaslužuje. Doduše i nije samo to, ali možda ima i toga dosta.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 19:43:41   
MicoTico
Kako kod koga. U okolini imam dosta atraktivnih cura i momaka koji su sami. neki ne žele da se "vežu", neki ne mogu upoznati "normalne" partnere, neki su sticajem okolnosti ostali bez partnera, pa uvijek nove upoređuju sa prošlim i sl.
Moja jedna kolegica koja super izgleda, obrazovana, duhovita, prava raja, vazda je ljepilo za budale. Sve neki "freakovi" i "slučajevi za razmatranje" se vrzmaju oko nje.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 19:44:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ma i ja sam to pomislila, ali kontam da možda i nije sve do karaktera. Možda se duga strana boji kvaliteta, u smislu da ga/je ne zaslužuje. Doduše i nije samo to, ali možda ima i toga dosta.

ja znam koji je razlog kod ove moje drugarice koju sam spominjala i na drugoj tvojoj temi- njoj nikad niko nije valjao, svakom je nasla mane a svidjeli bi joj se neki nedostizni momci koji bi ubrzo nasli djevojku i ozenili se. uz to je ganjala svoj ponos, pa ne dajboze da pokaze nekom momku da joj se svidja...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 20:17:04   
draguljče
Pa da, ima toga. Precjenjuju sebe uglavnom.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 20:36:18   
Dida79

IZVORNA PORUKA: teacher75

do karaktera- ako je birac otirac tesko ce nekog naci



I ja ovako kazem za svoju sestru 31 godinu ima lijepa,pametna,zaposlena niej da nema momaka ali jednostavno svakom nadje mahanu..te previsok opet onaj je nizak,treci prica nebuloze cetvrti balavac i tako za svakog nadje nesto sto joj ne odgovara i svaki dobije korpu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 20:58:39   
draguljče
Joj Dido user posted image . Moja najbolja drugarica je takva. A sve oko nje neki Bože sačuvaj. I takve voli, ali oni nisu ozbiljni, neće vezu. I to joj onda smeta.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 21:03:17   
m.i.n.a.
dida da nam nije zajednicka sestrauser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 21:07:00   
Mami81
I ja imam takve prijateljice kao prijateljice su super ali sto se tice momaka nijedan nije dobar user posted image , posto sve imaju trideset i vise valjda vise razmisljasju o svemu i iskreno mislim da svi sa godinama postajemo sebicniji, zahtjevniji i veci mrgudi user posted image

_____________________________

I najljepsi suncev zrak sam ugledala 23.12.2012. u 20:15 - Marea

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 21:07:07   
Dida79
Ma ima takvih probiraca sve vise i vise

Ja se udala sa 19 i nikad se nisam pokajala kad kazem to svojoj sestri ona samo mahne rukom i kaze ti si imala srece trebas sa mnom samo jedno vece izaci sve bi ti se samo reklo user posted image

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 21:55:23   
ljubičica 28
Do karaktera user posted image

Sve im smeta user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 22:25:57   
animagical
Boga mi, neki samo sjede kuci i pricaju kako su sami i nikoga da upoznaju...e jedino da je buduci partner postar, pa da na vrata dodje...

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 22:33:31   
ananas_ze
vecina takvih kaze "jeste to sve,ali" eh zbog tog "ali" nek uzivaju u samoci, a uskore ce i u ruznoci i starosti user posted image
mada bih od takvih rado cula sta zapravo zele i cega bi se odrekli od navedenog


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 22:37:26   
Dida79
JA sam svoju sestru savjetovala de reko nadji nekog ostani trudna i sutni ga ako ti ni jedan ne odgovara rodi sebi djete i sta te briga...ima sve uslove za to ali nece ni to

Ona je luda za mojim klincima i oni nju vole ali ko zna kakvi ce biti kad odrastu kad ti imas svoje djte opet je drugacije

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 22:37:38   
draguljče
Pa ima i toga da kad si stariji više razmišljaš o stvarima o kojima ne misliš sa 20. Opet žele da nađu nekoga, ali im niko ne odgovara.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 22:39:01   
draguljče

IZVORNA PORUKA: Dida79

JA sam svoju sestru savjetovala de reko nadji nekog ostani trudna i sutni ga ako ti ni jedan ne odgovara rodi sebi djete i sta te briga...ima sve uslove za to ali nece ni to

Ona je luda za mojim klincima i oni nju vole ali ko zna kakvi ce biti kad odrastu kad ti imas svoje djte opet je drugacije


Uh, mnogo drugačije. Tako i sestra mm, kaže ima moju djecu, nijejoj važno. Ali ta ista djeca ni mene nće fermati ni 5 %, a ne nju. I to nije ni blizu, imati svoje i dijete od sestre, brata.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 22:43:17   
smajli80
Znam ih dosta koji su već zašli u godine a sami,i nerazmišljaju da imaju nekog.Kobajagi im netrebauser posted image
Svima nađu manu jedino su oni savršeni-strašno.
S godinama postaju gori..

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 22:54:33   
draguljče
Svakome treba neko, to je samo racionalizacija.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 22:57:17   
tinkivinki
mislim do naravi.teska narav,a kako idu godine postaju sve tezi pa im sve smeta i jos se teze mogu nekome prilagoditi.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 22:59:39   
Dida79

IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: Dida79

JA sam svoju sestru savjetovala de reko nadji nekog ostani trudna i sutni ga ako ti ni jedan ne odgovara rodi sebi djete i sta te briga...ima sve uslove za to ali nece ni to

Ona je luda za mojim klincima i oni nju vole ali ko zna kakvi ce biti kad odrastu kad ti imas svoje djte opet je drugacije


Uh, mnogo drugačije. Tako i sestra mm, kaže ima moju djecu, nijejoj važno. Ali ta ista djeca ni mene nće fermati ni 5 %, a ne nju. I to nije ni blizu, imati svoje i dijete od sestre, brata.


To i ja njoj pokusavam objasniti ali ne pije vode..kuka da zna da pisem ovdje o njoj udavila bi me user posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ima sve, a sam/a
12.3.2013 23:01:03   
draguljče
Hehehe, i ova bi mene. Doduše, ova moja zaova našla momka 7 godina mlađeg. Ma to je haos. user posted image Njoj 31.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *