|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(sokan...
29.6.2010 22:47:32   
enna
Ponovo nasilje nad djecicom i to onom do 3 godine zivota i zamislite kada to jos rade tete cuvalice fujjjj pogledajte video neznma dalicete sve razumjeti ali video ce vam sve reci!!!!
www.ilsecoloxix.it/p/.../06/.../AMpdQEpD-maestre_incastrano_nuovi.shtml

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
29.6.2010 22:58:16   
bedelindja
Uzas!!!user posted image


_____________________________

Kad mislite da vam neko jede iz ruke .. prebrojte sve prste

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
29.6.2010 23:02:08   
Ilhana RR
Nedo Bog neko moje dijete da osine, ubila bih ja Boga u toj osobi ko tako moje dijete pa makar i u zatvoru odlezala...

Hvala dragom Allahu pa moja mama radi u vrticu gdje moja Lamija....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bedelindja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
29.6.2010 23:09:02   
enna
Ja sam sokirana zaista jer ovje se to pocelo desavati tako cesto sretna sam sto ce moja Ena u vrtic tek poslije 3 godine pa se nadam da nece biti tih ispada i ako bude da ce znati da kaze ovdje se radi o djecici ddo 3 godine zivota

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
29.6.2010 23:18:35   
mamaajna
ja sam previse osjetljiva nemogu ni pogledati.kada je moj sin isao u jaslice dosla sam po njega nesto ranije i uhvatila vaspitacicu da ga grubo cak bacajuci stavlja da sjedi.rijec je o vrticu iznad Vojne bolnice.teta je nasilu poslana na godisnji pa u penziju,a tadasnji mm je tjeo udaviti.rijec je o drzavnom vrticu,to je bilo oko 2001g

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
29.6.2010 23:31:42   
dinciii
Da bog sacuva..Ovo je stvarno katastrofa,ne daj boze nikom!!!


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
29.6.2010 23:54:04   
iv@ncica
bas  me  zanima  sto  onda  rade  kod nas..kad  se  ovo  događa  naime  u  svijetu  gdje  ima  koliko  toliko  kontrole...uzas.....moj  andrej  polazi  u  jaslice  1.9.  ima  da crknemuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 8:33:13   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  STRAŠNO
ko zna šta bi se vidjelo da se postave kamere u naše vrtićeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 8:48:00   
Anidae
Nemam srca to da gledam...a blazi oblik nasilja u vrticu osjetila sam i na svojoj kozi kad sam isla davno nekad, ima tome sad i 22 godine... Prvo hrana koja je bila nekvalitetna i zaista neukusna, zatim neuredni kreveti, navodno je svako dijete imalo svoj krevet, medjutim, pojedina djeca ciji su roditelji ocito imali neku vezu, mogli su skakati po nasim krevetima (a nas natjeraju da ih uredno prostremo i podignemo) a mali majmuncici zatim krenu skakati s jednog na drugi pa tako po nekoliko puta... a mi popravljamo za njima... I more slicnih situacija, koje traju i danas po nasim vrticima, samo sto pojedine mame nazalost zatvaraju oci jer im tako odgovara...
Ja licno bi uradila isto sto i mamaajna provjerila malo tete, bahnula ranije, pitala dijete sta jede tamo i slicne stvari,ako bi vec bila prinudjena da ga uopste u vrticu i ostavim...Opet kazem nedaj boze, jer ja svoje nebi tamo ostavila jer znam sta sve rade, ako im neko dijete iz nekog razloga nije simpaticno ili nije dijete imucnih roditelja naje.....lo je, da izvinete, a djeca jadna ni za sta nisu kriva user posted image


_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 10:46:55   
Nedi
Lični opis bih joj promijenila

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 10:51:07   
veeseelaa
pregledah snimak... užas... užas.... zapalila bi je!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 10:56:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anidae

Nemam srca to da gledam...a blazi oblik nasilja u vrticu osjetila sam i na svojoj kozi kad sam isla davno nekad, ima tome sad i 22 godine... Prvo hrana koja je bila nekvalitetna i zaista neukusna, zatim neuredni kreveti, navodno je svako dijete imalo svoj krevet, medjutim, pojedina djeca ciji su roditelji ocito imali neku vezu, mogli su skakati po nasim krevetima (a nas natjeraju da ih uredno prostremo i podignemo) a mali majmuncici zatim krenu skakati s jednog na drugi pa tako po nekoliko puta... a mi popravljamo za njima... I more slicnih situacija, koje traju i danas po nasim vrticima, samo sto pojedine mame nazalost zatvaraju oci jer im tako odgovara...
Ja licno bi uradila isto sto i mamaajna provjerila malo tete, bahnula ranije, pitala dijete sta jede tamo i slicne stvari,ako bi vec bila prinudjena da ga uopste u vrticu i ostavim...Opet kazem nedaj boze, jer ja svoje nebi tamo ostavila jer znam sta sve rade, ako im neko dijete iz nekog razloga nije simpaticno ili nije dijete imucnih roditelja naje.....lo je, da izvinete, a djeca jadna ni za sta nisu kriva user posted image



problem je kad je dijete malo pa ti ne može ispričati! ja sam malenu upisala u obdanište, privatno, počinje iči od 01/07 al sam lijepo naglasila ukoliko niste spremne da mi dijete pazite normalno i s ljubavi bolje recite odmah, obdaništa pun grad jer u suprotnom sam spremna svašta uraditi! rekli su mi da ne brinem, da će sve biti ok, da ću i sama po njoj vidjeti, da njihova djeca kad dodju roditelji po njih neće ni da idu kući koliko im je lijepo
Moje je bilo da ih upozorim... obzirom da me vlasnica i teta koja mi čuva dijete znaju od ranije mislim da su navedeno shvatile ozbiljno!
Zaista bi bila spremna da im pakao napravim od života ukoliko ne bude sve ob i u skladu s normalom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 10:59:03   
aida.
suze su mi na oci, majku li im.... a mogu tek zamislit nasih vrtica... uzas... uzas.. i ja sam za to da dijete treba u vrtic bar iznad 3 godine kad samo zna reci neke stvari...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 11:04:17   
sara.at
user posted image user posted image user posted image uhhhuhhhh  user posted image
dabogda crkla ako joj ja nebi presudila, nebi joj sud trebao nikako... Boga bi u njima ubila user posted image
koliko sam skontala nije ovjde u pitanju jedna teta nego vise njih odvratnooo i ponizavajuce da svoje frustracije na djetetu istresaju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 11:07:39   
Dida79
Uzasuser posted image Ne daj Boze da se tako sta desi mom djetetu ne bi mi trebao sud user posted image Ja bi njima sudija bilauser posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 13:36:35   
mamaajna
aa da i u vrticu Kosuta je bila jedna teta,mescini Ismeta ili nesto tako,crna nako 50g je tad imala.neznam dali radi jos.ali zena nije imala zavrsenu pedagogiju,cak je bila neka srednja ljeva skola.pa sam kasnije Nedima prebacila kod uciteljice Dine

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 13:41:19   
misica
uzas,uzas,uzas,uzas,uzas...........user posted image user posted image user posted image user posted image
stvarno sam sokirana.............grozno,grozno,user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 14:00:35   
Aki Sa
www.ilsecoloxix.it/p/.../06/.../AMpdQEpD-maestre_incastrano_nuovi.shtml

Jel ovo moguce, pa ruke im otpale dabogda. Platis im da ti cuvaju najsvetije sto imas i vidi sta rade. Moze li nam iko prevesti i update poslati sta se dalje desava na ovu temu. Pa smrtna kazna je jedino sto bi bilo pravedno.
Bas me uzrujala snimka, ko zna ljudi moji kakvog bolesnog svjeta ima samo kontrola (skrivene kamere, bebafoni, sta god)me moze smiriti


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
30.6.2010 14:59:21   
enna
Ove sakrivene telekamere je postavila policija jer je majka setomjesecne bebe sumnjala da nesto nije ok u vrticu i postavili su skrivene kamere i mozete misliti ima cak 220 sati ovakvog materijala.majka sestomjesecne bebe je primjetila modricu na glavi znajuci da njoj i njenom muzu dijete nije palo trazila je pomoc i evo sta je dobila zaista je ostala sokirana.Ovdje u ovom snimku se radi o 2 tete cuvalice koje takode imaju djecu i porodicuuser posted image
Italijanski zakon takav kakav jeste mislim da nece dobiti vecu kaznu od 5 godina zatvora trenutno su u kunom pritvoru sa daljnjim novostima vas obavijstim!!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
1.7.2010 0:18:39   
Anoniman
www.ilsecoloxix.it/p/.../06/.../AMpdQEpD-maestre_incastrano_nuovi.shtml


Ja ne mogu otvoriti user posted image

(odgovor članu enna)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
1.7.2010 0:25:56   
Rina26
nemogu ni ja otvoriti

_____________________________

21.10.2006. 12.07.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
1.7.2010 1:25:28   
Novosadjanka
Nemam srca da gledam

Moja cerka je isla u jaslice u drzavni vrtic u Sremskoj Kamenici. Imala sam srece sto je bila samostalna, pa tet enisu morale njom puno da se bave. Ali...

Jedan tata je jednog jutra digao frku u vrticu. Vikao je na sav glas na tetu sto je cuvala nasu decu. Direktor vrtica se pojavio i smirio situaciju. Posle par dana nije bilo te zene da poslu, dosla je zamena. Nakon nekih nedelju dana doticna se pojavila  sa vidljivim masnicama na licu i rukama. Moje dete sam ispisala i dala otkaz na poslu. Sreca pa sam mogla da ostanem sa njom kuci.

Posle je ta teta iz vrtica jos par puta dobila batine, a na kraju je dobila i otkaz. Pricaju da je decu samarala, drzala decu na promaji, ostavljala uneredjenje po vise sati...Sreca pa je moje dete skinulo pelenu na vreme i sama je jela od nepune 2g.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
1.7.2010 9:37:51   
Dida79
Hajde probaj te sad Klik

(odgovor članu Novosadjanka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
1.7.2010 10:27:23   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image GROZNO!!!
Žalosti,jadne bebice,grlo mi se steglo dok sam pogledala,a kako je tek majkama njihovim...
Definitivno se slažem,ne davati djecu u vrtić prije nego znadnu govoriti,radije tete čuvalice ali i njih kontrolisati kamerom!

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Italija nasilno ponasanje teta u vrticu(s...
2.7.2010 20:21:32   
mamma mumi
Uzas. Smatram da bi svaki vrtic morao imati kamere, i da postoji komisija, a koju bi cinili roditelji, i da se svremena na vrijeme kontrolise snimak. Ma mogu zamisliti kako je kod nas.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *