|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 17:33:41   
Okarica
Drage moje trudnice!
Trudna sam 18+2 i još uvijek nosim istu garderobu. Kupila sam si par trudničkih hlačica i jedva čekam da ih počnem nositi, ali još uvijek su mi velike. Kad ste vi počele nositi trudničke stvari? Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 17:54:10   
sanja.sa
ja sam trudna 20+2 i zadnje 4 sedmice nosim trudnicke hlace. nije bas da imam veeeliku trbu, ali mi je smetao pojas na starim hlacama. jeans sam jos ranije izbacila, jer nosim bas uske modele i oni mi nisu odgovarali.
da je ljeto vjerovatno bih jos uvijek mogla nositi neke hlace sa niskim strukom, al sada ne bih bas da me napuseuser posted image , tako da sam presla na trudnicke.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 18:02:11   
Okarica
Meni trudničke spadaju. Mora da sam kupila prevelike, ali kontam da će biti dobre za jedno mjesec, dva.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 18:08:07   
sanja.sa
100% si uzela velikeuser posted image . ja sam nasla super, uski modeli, samo sa onim trudnickim pojasom. samo ne znam do kada ce trajatiuser posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 18:13:11   
Okarica
Ma i moje su uske, teksas, trofrtaljne, izgledaju super i dobro mi stoje. Problem je što je onaj gornji dio, gdje je guma, nekako širok. Valjda treba biti veliki stomak da ih popuni. Mogla bih ja njih sada nositi, ali bi bilo iritirajuće jer imam utisak da bi mogle spasti. Možda sam ipak trebala uzeti za broj manje, ali kontam da bi onda nogavice bile preuske. Da te ne tušim, sačekat ću još jedan mjesec i to je to. Znaš li gdje ima da se kupi dobar donji dio trenerke za trudnice? Vidjela sam samo na jednom mjestu i to na otvorenoj pijaci na Otoci. Ima li negdje bliže?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 18:41:13   
Adana
Hehej mila a imaju li te tole fazon za zatezanje gume????
I gdje ste kupile te hlace? ja trazim i nigdje da nadjem? Pogotovo texas. Mada sam ja malo punija i tiba mi je malo veca iako sam tek 24. sedmica.


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 19:14:37   
Okarica
To ti je ustvari platno sa elastinom našiveno na teksas. Ja sam svoje hlače kupila na Otoci na onoj otvorenoj pijaci kod jedne žene koja prodaje samo trudničku robu. Ima super stvari. Kupila sam i jednu prekrasnu modernu tunikicu. Mislim da su hlače oko 40 KM. Kupila sam dvoje, jedne od svijetlog teksasa, malo duže, a jedne do tamnog, malo kraće. Ove kraće dođu do ispod koljena. Super su. Ja ću uskoro ponovo u nabavku, pa možemo zajedno. Moram si kupiti još par stvarčica (helanke i trenerku). Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 23:11:20   
Ivona
IZVORNA PORUKA: Okarica

Ma i moje su uske, teksas, trofrtaljne, izgledaju super i dobro mi stoje. Problem je što je onaj gornji dio, gdje je guma, nekako širok. Valjda treba biti veliki stomak da ih popuni. Mogla bih ja njih sada nositi, ali bi bilo iritirajuće jer imam utisak da bi mogle spasti. Možda sam ipak trebala uzeti za broj manje, ali kontam da bi onda nogavice bile preuske. Da te ne tušim, sačekat ću još jedan mjesec i to je to.


Uh,draga Okarice i ja sam kupila najmanje farmerice za trudnice.I meni je taj pojas bio velik,ali sam ih ipak nosila,jer su me moje stare hlace stezale.Stalno sam ih navlacila,navlacila i sve sam kontala da ce to brzo prestati,jer ce pupo popuniti tu prazninu.user posted image
Eh evo mene draga moja u 32 sedmici-i dalje ih navlacim user posted image

Da,imaju gumu koja se moze povuci i zakaciti za malo dugmence,ali one i dalje nekim cudom spadaju...user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 23:17:20   
mukica
I ja sam u 23 sedmici i od svojih samntnih pantalona sam napravila trudnicke, odnijela svojoj krojacici  i ona odsjekla sve do rajfeslusa s prednje strane a ubacila neki materijal sa elastinom i gore guma i to je to ja ih jos nosim.

A bilo je na Gornjoj Otoci pijaci pravo lijepih pantalona i farmerica moja drugarica je neki dan sebi kupila

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
4.4.2008 23:26:24   
Anoniman
jja sam pocela nostati trudnicke hlace negdje u 13 il 14 sedmici.. jer ko i vecinu vas moje strae su me stezale....
kupila sam upravo ovekve o kojima vi govorite al S velicinu (ja sam vam uska u kukovima inace) i sve je bilo ok do neki dan cini mi se... jer me sad i one stezaju.. ne steze me taj elasticni pojas nego me steze pojas od hlaca, dio na koji je prisiveno to sto se rasteze user posted image
sad sam kupila jedne M velicina,vise sportske i one su OKi, malkice su mi vece i spadaju ako ne stavm kakav kais il traku neku uvucem.. al bih voljela da osposobim i ove stare jer mi one mogu, al osjetim kad sjedim dame stezu malo skroz po dnu stomaka, bas tamo gdje ne smije nista da steze.. to mi je dr rekla jer to stezanje moze izazvati prijevremene kontrakcije.. kontam da ih ja malo rasijem jos pa da ubacim dodatni materijal neki...

(odgovor članu mukica)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
5.4.2008 1:28:53   
rozi
Ja sam prestala nositi svoju gardarobu vec nekako u 10 -oj sedmici , jer sam se udebljala 4-5 kg prije nego sam saznala da sam trudna, Nisam ni  kontala odakle mi takav apetit.  Kupila sam par trudnickih hlaca, neke dobila, a brojevi od 38 do 42 , sve zavisi od modela. 
Citavu zimu sam provela u helankama , iz kojih sam izvukla gumu i fino u cizme, to mi je bilo najprakticnije i super je izgledalo.  
Sada su mi najdraze trenerke sa plitkim trupom i patikice. Kod trudnickih mi se ispod majca nazira guma, pa mi ne izgleda naj . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
5.4.2008 9:40:08   
jupajdi
Vidjećete drage moje trudniceuser posted image u drugoj trudnoći je sve drugačije. Sa prvim djetetom trudničke stvari sam počela oblačiti tek oko 20-21 sedmice, a sada sam to počela oblačiti već oko 10 sedmice. Stomak se znatno prije počeo primjećivati. Sada sam u šestom mjesecu i stomak je toliko velik kao u prvoj trudnoći pred sami porod.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
5.4.2008 9:49:43   
sanja.sa
draga okarice, ja sam u Italiji. hlace sam kupila u benettonu, ovdje imaju veliki odjel za trudnice i moze se naci super stvarcica, meni je jedini problem sto sam visoka pa mi cesto sve bude kratko, tako da sam ja kupila trofrtaljne hlace i suknjice. hlace imaju super napravljen pojas, koji pocinje jako nisko, tako da me nista ne steze i moze se regulisati sirina, tako da ih ja sada malo zategnem i ne spadajuuser posted image . trenerke mi nisu problem, nasla sam super modele sa sirokom pojasom i po cijeli dan sam u njima, super su mi.
moje drugarice u Sa su uglavnom kupovale na otoci, rekle su mi da su tamo imale najveci izbor, a meni je sestra rekla da je nedavno u mangu vidjela lanene hlace za trudnice u raznim bojama i njoj su se svidjele tako da ih je ona meni kupila, nadam se da ce mi mociuser posted image .

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
5.4.2008 10:37:29   
baby
Ja sam pocela nositi hlace vec u 11sedmici i to malo vece koje i danas dan mogu obuci , jer je ona guma posiroka i moze se jos rastezati hiihihihih

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
6.4.2008 11:10:52   
haidy
Ja sam pocela nositi trudnicke pantalone u petom mjesecu, ne znam sad koja je to sedmica. A do tad su mi mogle obicne farmerice. Ali samo odjednom, isto kao da sam se preko noci ugojila, farmerice niti bilo koje druge moje stare pantalone mi nisu mogle. I to se bas se desilo kad sam uvece krenula na neki rodjendan i nisam imala sta da obucem, pa sam uzela muzeve farmerice. Zamislite tog uzasa. Onda sam ujutru otrcala do Otoke i uzela dvoje tola, samtane i farmerice i dan danas me sluze i super su udobne. Samo ja ne bih preporucila da uzimate samtane jer se malo skupe od pranja, pa su meni tako nogavice malo krace.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
7.4.2008 17:02:03   
stella
ja sam pocela nositi trudnicku gardarobu tek krajem sestog mjeseca jer sam izgledala vise kao debela nego kao trudna

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
19.4.2008 18:04:51   
akica b
Dobro pitanje...hihih,ja sm pocela odmah nositi jer sam se odmah pocela debljatiuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
22.4.2008 12:50:31   
camm
ja sam svu svoju odjecu nosila do 8mj.a 9 mj posto je vec zima bila nosila sam suknjice a preko kaput,tako da sam dobro prosla.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kad ste počele nositi trudničku garderobu?
19.5.2008 12:31:12   
*sunce*
trudnička odjeća, pa sad s obzirom da sam ja visine oko 160 kilaža 54-55 trenutno, eh ako me samo zamislite vidjet će te da sam taman user posted image user posted image user posted image  al ja se ismijem kad mi prodavačice iznesu trudničke pantole pa čak i onaj najmanj broj u seriji je velik meni pa bio bi mi veliki u 9 mjesecu user posted image
sad sam u 5 mjesecu i nemam baš stomak velik nitko ne vjeruje kad kažem 5 mj. tako da nosim farmerice na kojima je otkopčano dugme i labav kaiš, prekrojila mi tetka 2 pantole iskružila naprijed i ubacila pamuk tako sa malo dužom majicom se to i ne primjeti. dobila sam tonu tunika od kako su saznali da sam trudna user posted image     al evo sreća pa pomalo ugrije sunce pa ću navalit na suknje i haljinice.user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *