|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 11:40:00   
Anoniman
naravno pitanje se odnosi na one koje ne poznajete licno...

da li za vas forumasi predstavljaju samo slova iz nick-a/imena ili stvarate sebi sliku o njima ili ih cak poistovjecujete sa avatarom?

meni najcesce avatar predstavlja onu osobu koja pise user posted image - ako je veseo i "otkacen", zamisljam da je i forumas koji ga ja postavio takav user posted image
mada mi i nick cesto puta stavori sliku forumasa user posted image

par puta sam sebe pravo iznenadila kad sam pogledala sliku neke forumasice koja ju je obajvila u albumima i bila je bas onakva kakvom sam je zamisljala...
a nekad se mogu user posted image  user posted image user posted image user posted image



hajde dragi moji, pisite..... nije problem ni dopisati poslije ako vam nesto na um padne user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 7.11.2008 11:41:07 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 11:44:36   
ziki
Uglavnom piostovetim sa nikom i kad pregledam slike tu sam negdje, jednom mi se desilo da sam na osnovu nika zamislila okruglastu mamu, ala ja a kad sam posle naletela na sliku a ono cica ipouser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 11:48:29   
akica b
Hehehehehehh dobra tema Dino...U pravu si za ovaj nik i avatar,mislim da ima povezanosti sa likom.Ja poznajem nekoliko forumasica i nisu ni blizu onog sto sam zamislila,tj. lik(ne mislim nista loseuser posted image ).Vecina naas ima svoju bebicu na avataru tako da onda pogotovo nemam predstavu ko je kakav ali ima nekoliko koje sam zamislila i voljela bih ih vidjeti da vidim jesam li blizuuser posted image user posted image user posted image

Evo nekoliko primjera;

Maslacak sam zamislila kao neku svjetliju zenu sa njeznijim crtama lica i kao jako blagu osobu..Ne znam zasto,valjda radi nik-auser posted image user posted image user posted image

Isto Malaaaa,kao neku malecku,vrckastu plavusicu..ne znam zastouser posted image user posted image user posted image   i ima ih jos nekoliko

Da dodam i ja za postoveuser posted image

< Poruku je uredio akica b -- 7.11.2008 11:53:38 >


_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 11:50:10   
mamy Sabina
Na osnovu nicka nemogu donjeti nikakav sud,jer je dosta forumašica kao nick uzelo ili
vlastito ime i li ime djeteta!
Avtari su već druga stvar,to mi malo približi sliku!
Mada ono što mi daje najasniju sliku o nekome,su postovi!


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 11:50:57   
ElmaB
Ja bas i ne po nicku! Nego po postovima i nacinu razmisljanja, stvorim sliku o kakvoj se osobi radi! Do sada nisam pogrijesila!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 11:55:48   
akica b
Odem sad na album kad vidim tamo Malaaa postavila slikice,rekoh evo sad bas da vidim kad ono totalni promasajuser posted image user posted image user posted image user posted image  zena crna,garavauser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 12:01:58   
Anoniman
joj akice sto me nasmija......user posted image user posted image user posted image
ja sam tebe zamislila upravo kao tvoj avatarcic i kad sam te vidjela, to je to user posted image

(odgovor članu akica b)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 12:22:09   
Amer
Pozdrav moje hanumice i ja da vam se malkice javnem, pravo sam vas poželila ali stvarno ne stignem se javiti vam, a što se tiće ove teme ja mislima da samo po nekim druženjima mogu stvoriti sliku o nekome, naime kada se dopisujemo stvorim sebi sliku te osobe po njenim odgovorima pa su one vesele, prijatne i uvijek imam osmijeh na licu kada se dopisujem sa mojim forumašicama.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 12:31:04   
Zoe
Mislim da avatar  djelimično opiše lik nas RR-ica ( možda samo jednu, dvije crte nečijeg karaktera, npr: duhovitost ili simpatičnost)), postovi su ti koji nas definišu u većini slučajeva!! 

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 13:39:18   
batterfly
Joj, gdje me nadje..user posted image user posted image user posted image

Naravno da si stvorim sliku osobe s kojom tipkam,...A ukupan dojam mi ostave.i nick,i avatar,..(na prvu),a poslije po postovima korigujemuser posted image user posted image user posted image

Evo npr. ja sam Camm zamisljala kratke frizure,otkacene do bola..totalno sik...I frapirala sam se kad sam vidjela da ima dugu,ravnu kosu i da je sminkerica prava....

Onda Mamy2 sam "dozivljavala"kao plavusicu ,kratke kose,i malo puniju...user posted image user posted image ,a lice onako poprilicno drago,umiljato..ono sto bi se reklo odmah na prvu..

Dina RR(Dinela) mi je priblizno bila onako kako sam je zamislila,...samo sto kad sam vidjela slike bila je jos sladja....

Lamka(Edina)...Nju zamisljam kao plavusicu isto(vjerovatno zbog Lamije), ,elegantno popunjenu, user posted image user posted image user posted image ,sa frizurom na paz....

Amelaa RR,....Zamislila sam je da izgleda puuunoo starije,usminkano,"napirlitano"user posted image user posted image user posted image ,pa sam se iznenadila akd sam vidjela slikice...Med je!!!

Eto ima ih jos brdo jedno....da ne duzim..Ali moram jos komentarisati za Amrino..user posted image user posted image user posted image ,ni blizu zena kako sam je ja zamislila...U mojoj je glavi bila ,takodjer starija,ostrokondja,hladna,..spicaste faceuser posted image user posted image ,poruznauser posted image user posted image ,frizura stepenasta i svaka dlaka na svom mjestu,(nemoj se ljutitiuser posted image user posted image ),jer sam se pravo ugodno iznenadila kad sam vidjela sliku,..Prava maca!!

Ah ja ni Stella nije bila daleko od onoga sto sam ja imala u glavi,samo je nekako jos ljepsa(vjerovatno kad dobijes i sliku i ton,to se onda nekako sve uklopi..i bude ljepse,toplije,....)...

Necu vise,majke mi,kazem ja vama da ste me nasli sa temom....
Javnem se opet ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 14:52:09   
Anoniman
super tema! uglavnom sudim po postovima i otprilike budem blizu, a kad uspavam malu sješću rahat da o svakoj nešto napišem!

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 15:43:31   
D_K
- pregledajuci postove zakljucila sam da je veliki broj forumasica veoma obrazovan sto mi se jako svidjelo
- takodje, veliki broj forumasica siri pozitivnu energiju i to je bas super
- veliki broj njih jako zeli da pomogne drugim forumasicama kada imaju neki problem i to je jako pohvalno i opravdava postojanje ovog foruma
- nisam niti jednu forumasicu zamisljala mrsavu ili debelu ili lijepu ili ruznu ali sudeci po slikama ima bas lijepih djevojaka i vecina forumasica bas lijepo izgleda (ako je ovo uopste bitno)
- meni je vazno da se uz slike malih beba jako lijepo opustim jer su sve male bebe cije slike ste postale lijepe i medene a nama ipak treba malo sminke da ne budemo bas ko zombiji :)
- jedino one ciji me komentari i pametovanje malo nerviraju zamisljam onako malo negativno ali ne trosim puno vremena na to user posted image
U svakom slucaju - pusa svim forumasicama

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 15:54:11   
M kao Mama
Sve su zaista onakve kakve ih i zamišljam, tačno kada pročima nečiji post znam kakva se osoba krije iz toga, ali zaista nikada nisam pogriješila

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 15:58:06   
D_K
e pa to je dobra stvar - hajde meni šarni koju - kako mene zamišljaš (ako me uopšte zamišljaš user posted image ) ??

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:06:21   
Emina*
Visoka, smedja, nekako elegantna (po postovima), kulturna...
Tako sam te ja zamislila user posted image   user posted image
Jel grijesim??


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:08:41   
makana
desi mi se da pogriješim u procjeni kada nekoga upoznam, pa čak i poslije dužeg poznavanja otkrijem da neko baš i nije po mom kontu, tako da forumaše ne zamišljam, povodim se za postovima i otprilike se samo iskristališe ako imam sa nekim zajedničke stavove o nekim stvarima
user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:14:39   
D_K
hvala Emina user posted image . Ispadoh lijepa ko Hajdi Klum, pametna ko... ko neko, a bogami i kulturna ko kulturni ataše  user posted image user posted image .
Ma ja sam ti jedna prava ulizica - volim da ljudi imaju lijepo misljenje o meni pa se ulizujem i dobro glumim user posted image .
Eh - majke dvije curice, visoka 165, malo popunjena od prosle trudnoce - nista previse, smedje zlatna kosa, vazda otkačena - ko kad mi fali koja daska i eto user posted image  to sam vam ja Džej_Kej user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:15:27   
jupajdi
IZVORNA PORUKA: makana

.......... tako da forumaše ne zamišljam, povodim se za postovima i otprilike se samo iskristališe ako imam sa nekim zajedničke stavove o nekim stvarima
user posted image


Ovo potpisujem.

A slažem se sa D_K da je većina žena na forumu obrazovana, kulturna, spremna za pomoć u svakom trenutku..... ostalo je nebitno user posted image .

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:24:15   
Lulu_
sve sam vas zamisljala i zamisljala sam kako imate namjesten stan , kakve ste mame , kuharice bas se ufuram u touser posted image
nemojte da vas bude strah nisam manijak user posted image
npr.dina mi je jakoooo uredna i zenstvena
mamy 2 mi je velikiiiii prijatelj i mislim da je jakooooo zabavna i da spada u onu raju koja je pusila iza skole i bila uvijek opustena

jupajdi hipik-user posted image
mamu almu sam vijdela na slikama
emina-to je tesko jer poznajem svoju eminu i onda sve su mi iste user posted image
eh kod shee sam pogodila umalo se mnisam oborila sa stolice kad sam je vidjela isto da je neko meni iz maste stavio na sliku
mishka- mala njezna ljepa puna ljubavi
mamina cura kao majka koja voli voli voli voli voli voli voli voli voli i nista joj nije mrsko zbog njene djece

hm...mrsko mi vise

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:28:04   
jupajdi
IZVORNA PORUKA: Lulu_


jupajdi hipik-user posted image


U pravu si, ali u nekim tamo davnim vremenima osnovne škole. Mladost ludost. user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:33:18   
Lulu_
JEEAEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:38:10   
Rabi
Hihihihi.....Tema je za 10user posted image
Nekako u zadnje vrijeme nemam vremena da se javim, samo malo virnem i to je sveuser posted image   ali kad sam vidjela ovu novu temu, morala sam se malo javitiuser posted image
Ja uvijek fulamuser posted image  Stvorim sebi sliku osobe, kad ono moje zenica skroz odudara od moje predstaveuser posted image Tako da se i plaho i ne trudim, a volim zaviriti u slicice da vidim kako izgledate....
Jedan veliki cmok svima i jos jednom tema je super!!!!
Eno bebac vec zove i vidimo se na slicicama,hehehehehe....

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:49:53   
Skvo RR
Super je tema..
Da ozvanicim...ja sam promasila sa svakom forumasicom u ocjeni kako izgleda....user posted image user posted image user posted image
Dobro je sto imamo albume, pa masta ne mora da radi...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 16:59:18   
jasmina_mm
IZVORNA PORUKA: skvo

Super je tema..
Da ozvanicim...ja sam promasila sa svakom forumasicom u ocjeni kako izgleda....user posted image user posted image user posted image
Dobro je sto imamo albume, pa masta ne mora da radi...user posted image


joj skvo i kod mene ti je isti slucaj, gotovo sam kod svake promasila user posted image user posted image user posted image
ali eto najvise me je iznenadila Mishka kad sam vidjela slike totalno drugacije sam je zamisljalja (mislila sam da je plava i da je malo krupnija) kad ono ona prava mrsavica ko da nije rodila dvoje djece....
I zaboravila sam Akicu B nisam ni kontala da je prava maca user posted image user posted image user posted image
Ali ima takodje nekih forumasica cije slike nisam vidjela i koje sam samo definisala po postovima, a jako bih voljela da vidim slike da vidim jesam li u pravu (premda garant opet necu pogoditi user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
7.11.2008 17:08:10   
camm
 tema je super i kanila sam se odavno da jednu otvarim ovakvog tipa
ali  sad nemam vremena pisati
bice to dug postuser posted image user posted image user posted image  to cu ostaviti za vecerasuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *