|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 14:08:47   
bubamara80
Evo još jedna temica user posted image  da li mislite da vi puno više ulažete u brak nego suprug ili je obrnut slučaj. da li vam nedostaje romantike a da sami niste svjesni da ni vi se baš ne trudite biti romantični. Nije to samo ekskluziva za muškarce. Šta ste zadnje romantično uradili za svog supruga?

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 14:17:10   
hanabanana
Mislim da je ključ u njegovanju ljubavi. Sa obje strane. Nema potrebe za mjerenjem, svako mjerenje nužno vodi do vaganja, a vaganje u ljubavi ne priznajem.
Postoji trenutci kada je muž taj koji sebe daje više, ali i trenutci kada sam ja ta koja ulaže više.

Ne mislim da je muž taj koji mora uvijek stvoriti atmosferu i ugođaj. Znam da i muškarcima gode i pokloni i komplimenti.

"Ne nedostatak ljubavi, nego nedostatak prijateljstva stvara nesretne brakove." (Nietsche).

Što bih se ja pravila pametna, kada je ovaj gore sve to fino sročio.

Znam samo da ljubav ne treba shvatati zdravo za gotovo.



(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 14:25:02   
bubamara80
naravno da ne treba mjeriti. ali stvarno mislim imate li konkretan primjer šta ste zadnje romantično uradili za svog muža? nebitno sitnica- evo ja prva- neki dan napisah karminom volim te na ogledalu (jeste da sam morala poslije sama čistiti ali eto)user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 14:25:45   
Vedica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mislim da je ključ u njegovanju ljubavi. Sa obje strane. Nema potrebe za mjerenjem, svako mjerenje nužno vodi do vaganja, a vaganje u ljubavi ne priznajem.
Postoji trenutci kada je muž taj koji sebe daje više, ali i trenutci kada sam ja ta koja ulaže više.

Ne mislim da je muž taj koji mora uvijek stvoriti atmosferu i ugođaj. Znam da i muškarcima gode i pokloni i komplimenti.

"Ne nedostatak ljubavi, nego nedostatak prijateljstva stvara nesretne brakove." (Nietsche).

Što bih se ja pravila pametna, kada je ovaj gore sve to fino sročio.

Znam samo da ljubav ne treba shvatati zdravo za gotovo.



ovo potpisujem

nema magicne forumule koja kaze koliko tko treba ulagati u vezu ili brak, to je promjenjivo, nekad on nekad ja. Ali najbitnija je upravo ta doza prijateljstva i razumijevanja izmedju supruznika.


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 14:30:54   
hanabanana
Evo juče....kritično ga je frizer ošišao, ali sam mu rekla:
" Ok, frizura je grozna, sreća pa imaš lijepu glavu inače bi izgledao kao kocka ".

Ako ništa, nasmijala sam ga. user posted image

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 14:31:50   
mnn
IZVORNA PORUKA: Vedica RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mislim da je ključ u njegovanju ljubavi. Sa obje strane. Nema potrebe za mjerenjem, svako mjerenje nužno vodi do vaganja, a vaganje u ljubavi ne priznajem.
Postoji trenutci kada je muž taj koji sebe daje više, ali i trenutci kada sam ja ta koja ulaže više.

Ne mislim da je muž taj koji mora uvijek stvoriti atmosferu i ugođaj. Znam da i muškarcima gode i pokloni i komplimenti.

"Ne nedostatak ljubavi, nego nedostatak prijateljstva stvara nesretne brakove." (Nietsche).

Što bih se ja pravila pametna, kada je ovaj gore sve to fino sročio.

Znam samo da ljubav ne treba shvatati zdravo za gotovo.



ovo potpisujem

nema magicne forumule koja kaze koliko tko treba ulagati u vezu ili brak, to je promjenjivo, nekad on nekad ja. Ali najbitnija je upravo ta doza prijateljstva i razumijevanja izmedju supruznika.





slažem se sa vama!sve je to točno!user posted image  

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 15:13:08   
Blue rose RR
Nije bitno koliko se ulaže, nego kakav je rezultat.
Neki parovi jednostavno žive od danas do sutra, neki žive sa isplaniranim svakim korakom, a neki jednostsvno se prepuste osjećajima koji donosi svaki novi dan.
Mislim da ja pripadam ovoj posljednjoj grupi.
Ne razmišljam o tome, već jednostavno mnogo faktora utiče ko će koliko dati,  ko će koliko uzeti, a ko će se izvući.user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 15:15:12   
Crvena
Nedavno sam na jednoj temi napisala citat " Brak je kao rad na farmi, svako jutro ispocetka"
I ja sam tog misljenja, naravno da oboje trebamo ulagati sebe i to mnogo i svakodnevno.
Nekad je MM taj koji ulaze vise, a nekad ja. A kako je ljubav kao i cvijet, ako se o njemu ne brines ugine, male romanticne svakodnevne stvarcice (poruka volim te na jastuku i sl.) itekako doprinose da ljubav traje sto duze.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za romanticne duse.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 15:15:35   
mamy Sabina
Zato po ko zna koji put ponavljam ,M.Amina piše njaljepše postove na forumu.
Ja bih tri dana pisala i ne bih pogodila nit ,koju ona ubode sa 3-4 rečenice
Hoću reći potpisujem sve gore napisanouser posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 16:06:35   
Gigana
Eh ovako,
nastojim da ulažem puno i često razmišljam o tome, nastojim da svakodnevno napravim neku stvar za opće dobro braka, bilo da je neka sitnica ili nešto veće.  Kao npr. skuham dobro jelo, pa ga onda serviram sa nekim slovima ili ljubavnim porukama, ili legnem pored MM i šapnem mu nešto slatko na uho, ili kupim neku sitnicu ili neku malo skuplju sitnicu, ili počnem plesati i pjevati omiljene nam stihove itd.
Naravno, i MM iskazuje pažnju i ljubav na svoj način, iznenađujući me svakojakim rečenicama, pogledima, poklončićima, komplimentima ili vicevima i nastoji činiti dobre stvari za naš brak, ali ponekad mi se čini da ja to radim malo više od njega, jer kao što sam već napisala, razmišljam puno o tome.
Nekad mi se čini da se više trudim ja, ne znam zašto, možda zato što obraćam pažnju na to.  U svakom slučaju,  nastojimo oboje da svakodnevnim sitnicama učinimo jedno drugo sretnim.  Naravno, bude tu i perioda kad dođe do razmirica i svađa, ali tad je najslađe pomirenje, slađe od svega do tad.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 16:16:48   
beni29
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Nije bitno koliko se ulaže, nego kakav je rezultat.
Neki parovi jednostavno žive od danas do sutra, neki žive sa isplaniranim svakim korakom, a neki jednostsvno se prepuste osjećajima koji donosi svaki novi dan.
Mislim da ja pripadam ovoj posljednjoj grupi.
Ne razmišljam o tome, već jednostavno mnogo faktora utiče ko će koliko dati,  ko će koliko uzeti, a ko će se izvući.user posted image

Bravo  user posted image user posted image user posted image  U potpunosti se slazem sa tobom i ja mislim da pripadam ovoj posljednjoj grupi......i mislim da to doprinosi cari u jednom braku jer svaki dan donosi nova lijepa iznenadjenja....

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 17:24:04   
Okarica
Nikad nisam razmišljala o tome. Dugo sam bila u vezi sa mužem koja je prerasla u brak upravo zahvaljujući zajedničkom doprinosu.
Potpisujem ono što je M. Amina rekla. Ako sam zadovoljna načinom na koji funkcionira moj brak, onda nema potrebe da si postavljam takva pitanja. Pozdav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 19:53:42   
enna
Slazem se sa M.Aminom i takode pripadam toj trecoj skupini koja iz dana u dan pokusava svoj brak uciniti sto boljim i uspjesniji.Definitivno ja sam veci romanticar od muza mada i on sebe ulaze ali mislim da sam ja ta koja vise dajeuser posted image .Ma uglavnom iza sebe imam 10 godina uspjesnog braka sto je najvaznije sretna sam i zadovoljna i sada nastavljamo dalje iz dana u dan.

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
23.2.2009 23:34:24   
jasmina_mm
Ni ja nisam nikada razmisljala o tome, poznajemo se dovoljno dugo da znamo sta nas usrecuje. Nije uvijek sve med i mlijeko, ali znam da ja svoj brak ne bih mijenjala ni za sta na svijetu. I naravno uvijek se trudimo i radimo oboje na tome da nas brak ne upadne u onu kolotecinu - hB do sada smo uspijevali, a nadam se da cemo i dalje....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
25.2.2009 16:51:48   
Aminad
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Postoji trenutci kada je muž taj koji sebe daje više, ali i trenutci kada sam ja ta koja ulaže više.

"Ne nedostatak ljubavi, nego nedostatak prijateljstva stvara nesretne brakove." (Nietsche).



Potpisujem!
Zadnje što sam mu uradila je da sam mu napisala preko cijele stranice u poslovnom rokovniku"Volim te" i još par rečenica...
Nadala sam se da će to vidjeti tek na sastanku i zamišljala sam mu izraz lica ali desilo se da mu je zatrebalo nešto da provjeri i otvorio je rokovnik...Onaj iskreni osmijeh, sjaj u očima ...
Eto meni su te sitnice jako drage i puno mi znače.


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
25.2.2009 16:57:55   
adannn
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Mislim da je ključ u njegovanju ljubavi. Sa obje strane. Nema potrebe za mjerenjem, svako mjerenje nužno vodi do vaganja, a vaganje u ljubavi ne priznajem.
Postoji trenutci kada je muž taj koji sebe daje više, ali i trenutci kada sam ja ta koja ulaže više.

Ne mislim da je muž taj koji mora uvijek stvoriti atmosferu i ugođaj. Znam da i muškarcima gode i pokloni i komplimenti.

"Ne nedostatak ljubavi, nego nedostatak prijateljstva stvara nesretne brakove." (Nietsche).

Što bih se ja pravila pametna, kada je ovaj gore sve to fino sročio.

Znam samo da ljubav ne treba shvatati zdravo za gotovo.




Potpisujem od riječi do riječi.....Bravo za Nietschea user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
25.2.2009 16:58:05   
D_K
Pa nisam o tome ni razmisljala sve dok nisam vidjela ovu temu..
Kad sam razmislila shvatila sam da je odgovor veoma jednostavan - pa ulazem sve jer je brak sad moj zivot.. 
U braku sam sa osobom sa kojom cu ako Bog da i ostariti, imamo djecu, brinemo se o njima, sve sto zaradimo dijelimo kako mi smatramo da treba, ja imam svoje obaveze a muz svoje i tako... Sve sto mi se desi a muz nije ucestvovao u tome ja mu ispricam, prokomentarisem.. Veoma jednostavno..

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
25.2.2009 16:58:34   
S.mama
Maximalno kao i on...Svaki dan je nesto novo...
Nekada vise puta na dan,zavisi kakva ga masta potrefiuser posted image

< Poruku je uredio S.mama -- 25.2.2009 16:59:24 >

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
25.2.2009 17:01:19   
D_K
I zaboravila sam napisati da ugadjamo jedno drugom koliko je to moguce tj. trudimo se da nam zajednicki zivot bude i prijatan.. naravno, ako darling zaboravi da mi nesto treba i ne reaguje na moje suptilne naznake onda se ja sama pocastim user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
25.2.2009 17:06:18   
S.mama

IZVORNA PORUKA: D_K

I zaboravila sam napisati da ugadjamo jedno drugom koliko je to moguce tj. trudimo se da nam zajednicki zivot bude i prijatan.. naravno, ako darling zaboravi da mi nesto treba i ne reaguje na moje suptilne naznake onda se ja sama pocastim user posted image

user posted image user posted image user posted image I ja istouser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
26.2.2009 21:16:16   
leli§
covjeku je u zivotu (pa i u braku) lijepo onoliko koliko on sam sebi namjesti... ako hocu da budem zadovoljna onda se do max trudim da je tako, makar to znacilo da ja ulazem puno vise. mada ne vidim KOLIKO (kolicniski) ulazem jer je to kod mene spontano i svakodnevnica i tek sam nakon mozda pola godine ili malo vise braka naucila da ne gledam na to koliko ko daje, nego da uzivam u ovom sadasnjem trenutku ma kakav on bio i ma ko ulozio u njega da je takav. ali ruku na srce ponekad se zalim (moj dragi kaze "stalno se nesto zalis"user posted image ) ali to je cisto zato sto je moj suprug osoba koja ponekad ne vidi neke stvari i onda ja moram malo da zabiberim da mu skrenem paznju ( i to se vrlo cesto desava kada se jako umorna vratim sa posla)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
28.2.2009 9:11:40   
andji
covjeku je u zivotu (pa i u braku) lijepo onoliko koliko on sam sebi namjesti... ako hocu da budem zadovoljna onda se do max trudim da je tako, makar to znacilo da ja ulazem puno vise. mada ne vidim KOLIKO (kolicniski) ulazem jer je to kod mene spontano i svakodnevnica i tek sam nakon mozda pola godine ili malo vise braka naucila da ne gledam na to koliko ko daje, nego da uzivam u ovom sadasnjem trenutku ma kakav on bio i ma ko ulozio u njega da je takav. ali ruku na srce ponekad se zalim (moj dragi kaze "stalno se nesto zalis" ) ali to je cisto zato sto je moj suprug osoba koja ponekad ne vidi neke stvari i onda ja moram malo da zabiberim da mu skrenem paznju ( i to se vrlo cesto desava kada se jako umorna vratim sa posla)

Isto ovako,samo što se ja ne vraćam sa posla nego kad me Sergej dobro istrenira,a m se vrati sa poslauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 13:44:58   
nenica
Mislim da su u braku (i u vezi) bitne one male stvari, sitnice...na koje čovjek često i zaboravi kad se "uljulja" u neku kolotečinu... Kad ja imam osjećaj da smo se zbog stresa na poslu, razdvojenosti ili svađe malo udaljili jedno od drugog onda se potrudim da unesem malo "strasti" u naš zajednički život. Naprimjer, nekidan kad se MM vratio s posla, ja sam ga dočekala s večerom uz svijeće i obučena u seksi donje rublje....naravno, na kraju nismo ni takli večeru dok se nije već dobrano ohladila user posted image user posted image !

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 14:08:26   
D_K
wow - pa ti bas 'zabiberis' svoj brak..
ja cu to iskoristiti kad mi vecera zagori da ne primjeti user posted image .. doduse bilo bi mi 'sta je tebi? prehladices se bona, oblaci se i stavi mi da jedem ,crkoh od gladi' user posted image user posted image

(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliko sebe ulažete u brak?
3.3.2009 14:13:46   
ambera
bogami moj ne bi tad mislio na moju prehladu user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *