|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krema protiv bora
31.12.2008 14:58:35   
larina
znali neko za neku dobru kremu protiv bora koja je isprobana,od koje stvarno ima nekog efekta da sprijecava bore i da ih smanjuje?probala sam razne neke kreme i skupe,a i jeftinije,ali nisam primjetila nikakav rezultat,pa se uvijek vratim na obicnu niveu.Htjela bi uvesti makar neku dobru nocnu kremu,ako ste sa nekom kremom imali neki pozitivan rezultat" preporucite"user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:28:30 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krema protiv bora
2.1.2009 15:36:04   
Lorna
Ja sam upravo pocela koristiti kolekcijuu "Meaningful Beauty" od Cindy Crawford, i to sapun, dnevna, nocna, krema za oko ociju, dekolte i serum. Koristim je neke 3 sedmice, i super mi je, bora jos nemam, ali pokusavam da ih sprijecim, ili bar usporim nastanak. ja imam problem sa tamnim kolutovima oko ociju, od kako sam Lornu rodila ne mogu da ih se rijesim, izgledam k'o rakunuser posted image  Probala sam sve od najjeftinije do njaskuplje kreme i nista ne pomaze. vidjecu kako ce mi biti s oovm kolekcijom.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krema protiv bora
2.1.2009 17:49:32   
Visnja RR
krema protiv bora ne postoji user posted image ... mozda se mogu odloziti na neko vrijeme ali ih ukloniti kremom ne mozes...
meni licno su slatke bore-smijuljice...
a ja imam tu neSRECU da mi je lice uvjek bilo lagano masno pa bora nemam jos uvjek... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krema protiv bora
2.1.2009 20:09:34   
larina
ma nemam bora ni ja jos,ali posto se primice 30 pripremam se da se nebi stvorileuser posted image ,ujutro se umivam pjenom od shiseido,pa stavim niveinu,a navece nekad ocistim lice sa tonikom i uvijek stavim neku od jade kremu za extra suhu kozu-trenutno je tako a inace stalno probam nesto drugo.jeli nekom mozda poznata krema elicina i jeli je neko probao,jer sam mislila da je kupim.krema je pravljena od puza i kao glaca bore,oziljke,akne i kao dobra za svel.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krema protiv bora
8.3.2009 19:20:34   
mirar
Larina da li si kupila Elicina kremu i kako si zadovoljna?Zanima me gde bih je ja u Srbiji mogla naci?Imas li sajt ili telefon uvoznika?
Da li si cula za Ellezza kremu i ona je na bazi puza kao i Elicina?

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krema protiv bora
8.3.2009 19:31:54   
larina
jos nisam ,trenutno mi je malo koza postala problematicna,poslije kupanja mi se na nekim djelovima lica zacrveni i ko neke flekice trebam kod koznog da vidim sta ce mi dati,a tu elicina krema ima u njemackoj neznam ima li tamo gdje ali ima stranica mozes pogledati samo ukucaj www.elicina.de a za tu nisam cula.

(odgovor članu mirar)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krema protiv bora
9.3.2009 10:43:20   
andji
ja vidim svoje dvije bore ispod očiju(dobro nisu primjetne,no svejedno ja ih uočavam) i često se zezam i kažem jedna se zove Sergej a druga moj m,pa tako i da nemam ništa protiv tih bora,neka ihuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krema protiv bora
13.1.2010 9:23:05   
Skvo RR
Zene drage,

moram sa vama podijeliti traumaticno iskustvo od jutros....da ne duljim, nasla sam boruuuu.....Imala sam za mene krajnje dramaticnu reakciju. Mislim radi se o meni, haloooo, ja sam tip osobe, koja ismijava zene opterecene izgledom i godinama.....a ja sam se ponijela kao zadnja kukavica, cak je pala i neka suza...uzas.......user posted image
Sada sam dobro, vratila sam se u kolosijek, ali opet brine me ta reakcija.....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krema protiv bora
13.1.2010 9:31:53   
snijeg
Skvo evo jedna za tebe....

Mislima kao jednom
milujem stihove u tebi..
Pišem još jednu
tihu..skromnu..nježnu
pjesmu tebi..
Milujem ti svaku boru..
Znam imaš poneku moju..
Potpisujem je hrabro..
I na mome postoji bora tvoja..
Lijepo je kada se
bora do bore slaže..
Neka nam nikada
ne potonu lađe..
Svakom borom
život je bogatiji i duži..
Ogrnuti iskustvom
postajemo stariji
djetinjasto hrabriji i luđi..


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krema protiv bora
13.1.2010 10:56:33   
Skvo RR
Hvala draga!!!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: krema protiv bora
13.1.2010 11:52:41   
Atarka
Krema protiv bora postoji i zove se sunblock. Zastititi kozu od sunca svakog dana u godini, jer tako sprijecavate degradaciju kolagenih vlakana u strukturi koze, a time cuvate napetost i elasticnost koze. A za postojece bore, hm, nema cudotvorne kreme. Sve ove sto se nude na bazi hijaluronske kiseline i slicnih supstanci imaju privremeni efekat.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: krema protiv bora
15.1.2010 20:04:55   
larina
otkrila sam i ja kremu koja mi odgovara prvo sam probala elicina nije losa ,koza se popravila ali nije bas za suhu kozu jer vise isusuje tako da sam umanjila mitisere na nosu user posted image poslije sam dobila od svog m kremu m.asam na prirodnoj bazi smeckaste boje sadrzi svasta nesta potrosila sam je 200ml.i stvarno extra smanjile se bore i nove se ne pojavljuju,crvene flekice po licu nestale,ne smeta mi ocima(JER ME INACE KREME NEKAKO UJEDAJU ZA OCI)narucila sam jos dvije po 200 ml.i jedva ih cekamuser posted image user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *