|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kreme, kremice...
14.2.2007 15:59:59   
Ivona RR
Koju kozmeticku liniju preferirate?

Ja sam nekako odana Nivei, ali u poslijednje vrijeme i Avon-u, jer proizvode koje sam probala daju rezultate.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kreme, kremice...
14.2.2007 17:15:02   
Yuna
i ja volim niveu...sve su dobre, a ne preskupe

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kreme, kremice...
14.2.2007 17:22:30   
Anoniman
Meni je avon manje vise katastrofa, nista mi njihovo ne odgovara sem linije planet spa, to sto sam probala je fakat super. Mada, kad god mi dodje katalog u ruke nesto narucim iako znam da je to cista glupost i bacanje para, ali me nekako ono sarenilo privuce! A inace volim da eksperimentisem sa kozmetikom, tako da nisam odana jednoj marki. Nivea je super i pristupacna, a super su mi i Fenjalovi proizvodi!

(odgovor članu Yuna)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kreme, kremice...
14.2.2007 19:13:58   
Ivona RR
Slazem se s tobom u vezi kataloga, imam isti problem user posted image

Uvijek narucim masu stvari koje poslije podjelim jer ih ne koristim, ali prosto ne mogu da odolim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kreme, kremice...
15.2.2007 13:00:14   
Lejla K
Ma kod mene je pravo šarenilo, i ako kad naletim na pravu stvar, onda koristim to. To je naprimjer Ives Rocher piling za lice, strašno mi odgovara. Ostalo mjenjam. Što se kataloške prodaje tiče, tu sam takođe pravo žensko, jedino što volim više naručivati gluposti tipa rukavica koje se oblače nakon mazanja ruku, nekakve "specijalne" četkice i tako to.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kreme, kremice...
16.2.2007 12:19:47   
pomikaki
ja isto volim niveu, i baleu - nije skupo niti previše parfemirano i odgovaraju mi, dosta su blagi i ugodni proizvodi.
Inače sam dosta ekološki nastrojena pa izbjegavam bilo kakvu suvišnu kozmetiku, a ovo preko kataloga mi je bez veze kupovati kad ne vidim prije u živo!
Osim toga, gledam i da kupujem od firme koja ne radi pokuse na životinjama, zato npr. bojkotiram Johnson's i Dove, premda su mi neki njihovi proizvodi u redu.
Tako sam si dobro suzila izbor...user posted image  jedino otkad sam trudna ima toga malo više
I super mi je zagrebački melem, bude mi baš fino lice poslije toga samo treba malo dok se upije

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kreme, kremice...
16.2.2007 15:04:40   
Happy
Što se tiče krema, dugo sam korisitila iz RSI-a, kremu sa E vitaminom i supe rmi je odgovarala. Sad sam zadnji put kupila niveu - baby, jer mi one druge ne odgovaraju, previše su mi vodenaste,
Baleine kreme još nisam probala, mada za ostalu higijenu sve njihovo koristim. Super je, a i sigurna sam da je original, da se ne pravi ovdje kod nas.
Možeš li mi reći koja je njihova dobra krema?

(odgovor članu pomikaki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kreme, kremice...
23.2.2007 21:17:43   
Anoniman
Ja sam naravno opet sebi narucila paket iz avona! sta cu, ne mogu da odolim! Uvijek me nesto privuce iako je bacanje para! Mada, sad sam sebi bas izabrala prizvode za koje se nadam da nisu fula, cak sam se usudila i ogrlicu da narucim, nadam se da nece biti grozna. Rekla sam mm da ce taj paket biti njegov poklon za 8. mart! A sebe cu da pocastim crvenom torbom! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kreme, kremice...
24.2.2007 9:57:56   
Happy
I ja sam sebi iz oriflama naručila, ali neku ogrlicu i narukvicu, jer sam sa kremama iz kataloga skoro uvijek kiksala.
Počinjem mali biznis user posted image . Uključiću se i ja u oriflame, pa da cure znate od koga ćete naručivati user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kreme, kremice...
24.2.2007 10:17:57   
Ivona RR
Ja sam si obecala da necu vise, cak sam zabranila da mi donose kataloge da ne bi dosla u iskusenje user posted image user posted image

_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kreme, kremice...
24.2.2007 10:39:52   
Anoniman
I ja sam bila krenula u biznis sa avonom, dva puta narucivala sto je meni i prijateljicama trebalo i batalila! user posted image  A krenula sam sa takvim entuzijazmom da su oni u avonu mislili "ova ce sad rasturiti"! user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kreme, kremice...
24.2.2007 11:06:25   
Happy
Ja sam bila u avonu kad je tek doša u Sa. Ali nisam ja za toga. Bila sam više u minusu, nego u plusu!!!!
A i politika firme mi se ne sviđa. Sad ćemo probati sa oriflamom!user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kreme, kremice...
25.2.2007 23:24:51   
Lejla K
I ja sam opet naručila iz Avona, ogrlicu i prsten i nekakve preparate za brijanje (žensko user posted image ) Ha, prokleti konzumerizam!

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kreme, kremice...
5.9.2007 20:07:59   
vojakinja0
Odkat sam kod Avona kupujem samo tamo.user posted image

_____________________________

lp.

Ljubav nosi tvoje ime dušo ne zaboravi me....

(odgovor članu Lejla K)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kreme, kremice...
27.9.2007 11:33:19   
hothien
Misliš za user posted image  ili za sebe?

Za user posted image  koristim Bübchen, Bepanthen i Mustelu.

Za sebe Vichy ili Bebe.

_____________________________

If Barbie is so popular, why do you have to buy her friends?

(odgovor članu vojakinja0)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kreme, kremice...
13.10.2007 19:11:19   
blue sky
Za djete imam sve od Mustele.

(odgovor članu hothien)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kreme, kremice...
25.10.2007 1:55:13   
SMIRI
Yves Rocher...narucim 2x godisnje na veliko i super!

Muz mi padne na guzu kad stigne racun...al ajd...ko je rekao da je jeftino imati lijepu zenu ;-)

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu blue sky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kreme, kremice...
31.10.2007 9:03:48   
travnicanka
ja koristim i za sebe i djecu vecinom nivea prozvode buduci da zivim u gradu gdje se proizvodi i u sklopu same fabrike imaju butik gdje je su proizvodi znatno jeftiniji nego u trgovini.

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kreme, kremice...
31.10.2007 9:12:41   
Suncica*
Za svoju bebacu nivea baby od kupke, sampona, mleka, kreme..
A za mamu Dove, najlepsa linija za zenu..I mogu vam reci da mi koza nikada nije bila tako lepa..
Doduse narucila sam iz oriflama kremu za ruke i stopala, ali nisam bas nesto odusevljena.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kreme, kremice...
1.11.2007 10:20:41   
ismihana
Kreme za lice i dekorativnu kozmetiku koristim isključivo Avo, jako sam zadovoljna. Nisam član, samo vjerni potrošač već 3 godine user posted image  Oriflame sam pokušavala, ali mi se ne dopada, skuplji su od Avona a nekvalitetniji (bar meni). Za tuširanje najviše volim Dove a za kosu Wash&Go

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kreme, kremice...
5.12.2007 15:43:45   
makana
za bebaća koristim bekutan
mama nešto naruči iz avona mada se uvijek vrati dobroj i provjerenoj nivei user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kreme, kremice...
8.1.2008 23:40:48   
Alex
E  pa ako mi katalog dođe u ruke uvijek ode bar 50KM, Avon prije Oriflama,ali nije ni jedan loš.To je tu negdje.A o promašajima da ne govorim-boje ruževa i tako to! Niđe veze!!!!

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kreme, kremice...
9.1.2008 7:35:32   
Amelaa RR
Ja sam vam drage moje narucivala avon...ihihi ali nikad mi nista nije odg.il boja il ...pa onda oriflame isto tako samo narucim...dode ne odg.platim ja i dam sestri.Jednom sam otisla u trio edox u wisu kaze meni cojk,kupi sta god hoces al avon i oriflame nemoj da vidim.I tako kupim ti ja lancome puder(a prije toga me cura sminkala s kanebo,chanel...da vidim koji odg.)i tako ti ja vec 3 godine koristim ovaj lancome i prezadovoljna sam.Sva mi je kozmetika njihova,jer je kvalitetna i ne trebas staviti tone da bi to bilo to..Krema za lice Este Lauder,Dove gelove i mlijeko za tijelo...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kreme, kremice...
9.1.2008 20:53:24   
Alex
I šta bi još mogla reći,odnosno preporučiti-to je ovaj novi VICHY norma teint TEČNI PUDER...MRAK.Dvije kapljice i lice je kao od porcelana.Ali i cijena je mrak.A od ostalog,a da nije oriflem i avon to su predobre maskare max-faktor,posebno2000 kalorija.svake pare vrijedi,pa na to ne žalim.A od mlijeka za tijelo neprevaziđena NIVEA Q10,zatim maska za kosu farbanu,jer sam matora,DOVE.To su mi trenutno favoriti.pozdravljam sve i budite mi zdrave i dotjerane,pa će i dobro raspoloženje doći samo od sebe.pusa!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kreme, kremice...
5.2.2008 23:26:29   
Aminad
ja sam totalno zaglavila s Avonom

prije sam koristila Dove kremu zaista je lijepa ne volim parfeme pa još koristim Dove dezodorans 

pošto nešto posebno ne izlazim iz kuće ova kataloška prodaja mi dobro dođe pa ponekad potrefim nešto a često i fulam

evo da i obavijestim sve s područja TK (tuzlanskog kantona) da se "bavim" Avonom pa ako se želite učlaniti bujrum javite se

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *