|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupovina zemlje za vikendicu
1.6.2009 22:53:13   
veeseelaa
ja i moj brat ovih dana dumamo o tome da kupimo zemlju npr oko 1,5 duluma
lokacija: ne određena, ali ne dalja od Sarajeva od 30 km
ne bih sada neko brdo uzimala, znači da je parcela malo ravnija i da ima malko šumice ili ti bar par borića i ostalog zeleniša user posted image
Poželjno da je u blizini sprovedena struja, voda i po mogućnosti kanalizacija
E sad dal neko ima il prodaje il zna ko prodaje nešto slično da mi preporuči da pogledam i nadam se kupim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
1.6.2009 22:55:41   
neki
E pa ja nemam bas tako nesto po tvom ukusu,ali imam vikendicu na Sumbulovcu(kod Pala),napravljena prije rata,pa eto sad ganjam nekako da je prodamuser posted image user posted image user posted image Nadam se da ces naci ono sto ti odgovarauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
1.6.2009 23:08:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: neki

E pa ja nemam bas tako nesto po tvom ukusu,ali imam vikendicu na Sumbulovcu(kod Pala),napravljena prije rata,pa eto sad ganjam nekako da je prodamuser posted image user posted image user posted image Nadam se da ces naci ono sto ti odgovarauser posted image


ne bih ja kupovala po RS-u, nešto mi šuha user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
1.6.2009 23:30:40   
lely
Moj svekar ima vikendicu u Blazuju,na lijepom je mjestu i ja zaist auzivam kada odemo gore.Oko njega se izgradilo jos vikendica i kuca,ali ne previse,a primjetila sam da ima jos zemlje za kupiti.
Njegova ima pogled na Sarajevo,put je prosao(asvaltiran),mislim da svaki plac ima blizu vodu i struju,a o prirodi da ti i ne pricam-predivno je.
Ja do duse ne znam ko i sta gore prodaje,ali mogu ti provjeriti ako te interesuje,pa ako nista da pogledas...
Sretno u potraziuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
1.6.2009 23:35:55   
neki
Veeseelaa,pa zato i hocu de se kutarisem vikendiceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
2.6.2009 10:16:11   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: lely

Moj svekar ima vikendicu u Blazuju,na lijepom je mjestu i ja zaist auzivam kada odemo gore.Oko njega se izgradilo jos vikendica i kuca,ali ne previse,a primjetila sam da ima jos zemlje za kupiti.
Njegova ima pogled na Sarajevo,put je prosao(asvaltiran),mislim da svaki plac ima blizu vodu i struju,a o prirodi da ti i ne pricam-predivno je.
Ja do duse ne znam ko i sta gore prodaje,ali mogu ti provjeriti ako te interesuje,pa ako nista da pogledas...
Sretno u potraziuser posted image

Moji roditelji su gledali zemlju u blazuju i to bas na tom predjelu gdje su nedavno nikle nove vikendice. Kazu da je tamo zemlja nenormalno jeftina a sve imas. Moji ipak nista ne izabrase jer ja zivim u kuci pa onda odmaraju u mojoj basti:)

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
2.6.2009 16:25:17   
Crvena
Veeseelaa, znam da trazis plac, ali nedavno sam vidjela nekoliko vikendica u Rakovici.user posted image

Ima i voda i struja, pa pogledaj mozda je isplatnije kupiti devastiranu vikendicu, pa je adaptirati.user posted image

Ali ako zelite sami graditi po svom ukusu, postujem.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
2.6.2009 16:28:48   
hanabanana
Sa RAkovicom oprezno...nema vode na cijeloj teritoriji Rakovice,
ne zovu je djaba Gladno Polje.

Ima vode za wc, ali nije za piće, kuhanje, pranje sudja itd ited.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
3.6.2009 21:30:36   
ledy blue
a nisici...prolazila sam tudu za tuzlu, i prelijepo je, posebno zimi...iskreno neznam kakve su cijene, ali je uz glavni put...a ja sam za verziju vikendice ono da imas svoj prostor i mir..i tisinu...a nije nesto puno ni daleko od sarajeva , jer sada sva naselja oko sarajeva, gdje su prije rata bile predvidjene vikendice, poprimaju karakteristike  pretrpanih naselja sa masovnom izgradnjom ..a nesto mi to i nije za vikendicu,,,

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
3.6.2009 22:08:47   
veeseelaa
gledala sam ja neke parcele po Rakovici il su jako brdovite il totalno gole, nigdje drveta... a i skupo pravo, 20 KM po m2 a Bogme pravo bezveze
Nešto sam dogovarala za pogledat jednu parcelu 4,5 duluma u naselju Rječica kod Stupa, cijela zemlja pod šumom... zamisli koji je merak izgraditi vikendicu na sred šume...
A Nišići su mi podaleko, ipak je to nekih 40-50 km od Sarajeva
Uh što ja zanovijetam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
3.6.2009 22:18:36   
ledy blue
ma nezanovjetas..a  nije plac majca pa da je  je ostavis postrani ako ti se nesvidja,,,mislim kad vec istreses lovu da si bar zadovoljna...
pa to sa rjecicom ti je super...bar je blizu..a jos 4,5 duluma...uh a mozes zamisliti i jedan bazen ..a okolo suma...e jos kakvog zgodnog sumara i puni efekatuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
3.6.2009 22:20:46   
veeseelaa
joj ledy blue kraljica si, i još da ne prijavim mm da kupujem zemlju a šumari oko mene user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
3.6.2009 22:21:48   
Visnja RR
Rijecica je divna...moja prijateljica je tu imala prije rata... sad je u ZG.. bas cu da pitam sta je sa zemljom... i jel prodala... pa ti javim...

ja inace nikad ne bih pravila vikendicu...uvjek mi bilo zao jadnih ljudi ( a uglavnom zena) koje se svezu za vikendicu pa umjesto odmor samo rintaju na njoj i oko nje...

najbolje privaliti se nkom ponekad user posted image
pa eto veeseelae eto nas kod tebe user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
4.6.2009 22:30:11   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

..ja inace nikad ne bih pravila vikendicu...uvjek mi bilo zao jadnih ljudi ( a uglavnom zena) koje se svezu za vikendicu pa umjesto odmor samo rintaju na njoj i oko nje...

najbolje privaliti se nekom ponekad user posted image ...


I ja sam istog mišljenja, meni je veći merak auto "poda se" lovu "uza se" i put pod noge (kotače) ... Svake godine druga destinacije.
Hebo te taj merak kad ja moram rintati, oko vikendice, čoek vazda nešto zanovijeta: "mogli smo ovo, ili ono", te posadit ćemo "malo" luka, malo ovog, malo onog ...
Dosta mi je da služim druge, de vala da mene neko pođahkad posluži. user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
5.6.2009 12:11:45   
leli§

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

gledala sam ja neke parcele po Rakovici il su jako brdovite il totalno gole, nigdje drveta... a i skupo pravo, 20 KM po m2 a Bogme pravo bezveze
Nešto sam dogovarala za pogledat jednu parcelu 4,5 duluma u naselju Rječica kod Stupa, cijela zemlja pod šumom... zamisli koji je merak izgraditi vikendicu na sred šume...
A Nišići su mi podaleko, ipak je to nekih 40-50 km od Sarajeva
Uh što ja zanovijetam



ovo se cini pravo onako "UMF" (dobro)... kazes da je 20km po m2 skupo...koliko se cijene inace krecu? (ja ti se u to apsolutno nikako ne razumijem)... moji imaju "kucu" u krivoglavcima... i ne rintaju bas puno oko nje, doduse nije jos ni zavrsena, ali se svakog vikenda odmaraju... mama kaze ne bih vala ni da se vozim 5-6 sati da dodjem negdje...ovako upalis auto za 20-ak minuta si tu u svom na svom i dobro ti... ipak je to malo drugacije sa generacijama, meni vikendica ne pada na pamet, a mojima je to sad "must have"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
5.6.2009 12:18:11   
Chuchi
Vesela da ti nisi mislila 200KM po m2 ???
Mislim, ovo 20KM je skoro pa FREE !! Ja bih uzela odmah i obrnula posouser posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kupovina zemlje za vikendicu
5.6.2009 12:27:03   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

joj ledy blue kraljica si, i još da ne prijavim mm da kupujem zemlju a šumari oko mene user posted image user posted image user posted image user posted image


jeste lude,a zato se plac kupuje

salu na stranu,moji su kupili prosle godine u rijecici plac i extra su zadovoljni.Tada je bilo dosta jeftino,a sad su i tamo cijene digli,ne mogu se sada sjetiti koliko su platiliUglavnom ja sam mislila da je to neka zabit,ali stvarno fino naselje,malo izdvojeno nije uz glavnu cestu.,a nije ni odsjeceno ima i kombi.meni se pravo svidja


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *