|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   LAKAT--grub---ruzan
3.12.2009 9:02:51   
DZANINI
Drage moje neznam gdje da stavim temu nadam se da je na pravom mj,zanima me naime kako sam malu dojila i naravno oslanjala se na laktove.postali su tako grubi nekako su povceli mjenjat boju ne smijem ni kratki rukava da obucem maicu jel stvarno su grubi...znate li kakvu kremu lijek ..da opet bude njezan kao i prije...user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: LAKAT--grub---ruzan
3.12.2009 9:12:32   
Hannan
Ja bih ti posavjetovala da odes ljekaru, bojim se da nije psorijaza u pitanju.Ona se najcesce pojavljuje na laktovima i koljenima, moguce je od stresa, ali i naslijednim putem, a jako cesto se javi poslije poroda, i ja sam je fasovala poslije poroda.Ako ne mozes ici ljekaru, ja koristim Corokotovo ulje, imas ga kupiti i u apotekama, pa pokusaj s tim.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: LAKAT--grub---ruzan
3.12.2009 9:14:39   
DZANINI
nije psorijaza,raspitala sam se ono samo su bas grubi...a mozda malo boji i ja sebi umislim jel nisam zadovoljna smeta mi gruboca...user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: LAKAT--grub---ruzan
3.12.2009 9:18:26   
Ilhana RR
joj drage ja imam to od malena jos... nekad znaju biti tako grubi da grebu a i znaju mene da bole nenormalno...

Moja mama ima isti problem i stara majka rahmetli je to imala tako da mislim da je u mom slucaju naslijedno... ja kad mi je to najgore legnem u kadu sa laktovima da su pod vodom jedno 30 minuta i onda uzmem onaj kamen za noge sto je i sa tim istruzem vecinu, jer voda razmeksa i onda mi bude dobro ponovo jedno vrijeme... to je jedino sto se moze u raditi u mom slucaju... a strasno izgleda ruzno jer izgleda ko da je prljavo al sta cu tako je ja ipak nosim kratki rukava majice...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: LAKAT--grub---ruzan
3.12.2009 13:57:31   
Anoniman
Dzanini, meni je koza poslije poroda opcenito suha pa se stalno trackam i to cesto i  Pavlovicevom kremom, ma stavljam je i na lice kad krenem spavati, a ona je fakat masna i ujutro mi je super, pa probaj, mislim neutralna je i nece skoditiuser posted image

(odgovor članu DZANINI)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: LAKAT--grub---ruzan
3.12.2009 15:08:46   
milenium
i meni je tako bilo jerv sam se oslanjala na laktove.mazala sam posle svakog dojenja s melemom i nakon par tura pomoglo je ,a za dalje sam se trudila što manje oslanjat na laktove i štedjeti ih.a inaše dobro je ponekad laktove protrljat limunom(izrezanom polovicom ili šnitom)da nebi bili grubi.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: LAKAT--grub---ruzan
3.12.2009 17:55:10   
leli§
protrljaj limunom ili ntopi u limunov sok... zatim namazi maslinovim uljem a moze i bademovom kremom... i onda ako imas lanenu krpicu zamotaj laktove dok si u kuci da se to fino upije... kada se stanje malo poboljsa pocni mazati sa onim bijelim iz ljuske jajeta...pa limun...pa krema...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: LAKAT--grub---ruzan
3.12.2009 20:15:42   
dana3
IZVORNA PORUKA: leli§

protrljaj limunom ili ntopi u limunov sok... zatim namazi maslinovim uljem a moze i bademovom kremom... i onda ako imas lanenu krpicu zamotaj laktove dok si u kuci da se to fino upije... kada se stanje malo poboljsa pocni mazati sa onim bijelim iz ljuske jajeta...pa limun...pa krema...






e ovo sam ja radila-tacnije mama natjerivala da radim jer takvi su meni bili posebn oljeti
ovo kozu omeksa na laktovima.jeste dosadno raditi ali se isplati i sto je najvaznije isto izgubis naviku stalnog oslanjanja na laktove
evo i sad kad pisem nisu ruke naslonjene na laktove

< Poruku je uredio dana3 -- 3.12.2009 20:16:18 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *