|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubav, paznja, njeznost!
19.3.2008 16:41:01   
lavica



E evo postavljam novu temu, kako izrazavate ljubav i njeznost prema svojim ljubavima, djeci, roditeljima? Da li volite priredjivati  iznenadjenja svojim najblizima? Koliko im paznje posvecujete?




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
19.3.2008 16:48:22   
lavica




Ja cu vam za pocetak ispricati kako smo mi iznenadili moju mamu kad je otisla u penziju. Poslednji dan koji je radila, iskoristili smo da joj spremimo iznenadjenje. Ona inace odlicno slika, i radi ulje na platnu, ali vec duze vrijeme nije imala nista od opreme koja je jako skupa. Tata, seka i ja smo joj sve to kupili, od stalka, platna, uljanih boja, cetkica itd, sve to fino zapakovali, a onda sjeli na telefon i pozvali brdo gostiju i naglasili  da moraju svi doci u isto vrijeme da je iznenadimo. Naravno spremili smo citavu gozbu, hranu, pice, kolace i cekali da mama dodje sa posla. Posto je radila u skoli vec je dosla sa punim rukama poklona od kolega i djece i nije ni slutila sta je ceka to vece. Mi smo se svi ponasali kao da se nista ne desava. Sledeca scena, zvoni neko na vratima, kad su poceli svi da dolaze  i naviru odjednom mama samo sto nije pala u nesvjest. Dok je ona docekivala goste ja i seka smo postavile sto i sve spremile, a tata je nestao. Kad su se svi smjestili vratio se i tata, ja i seka smo joj urucile poklon i svi smo plakali kao kisa zajedno sa njom, ali naravno od srece! Onda tata opet nestaje na par minuta i vraca se sa jos jednim poklonom. Kupio joj je ogrlicu, prelijepa je! (kad sam vidjela ogrlicu znala sam zasto nasi radnici nisu dobili 13-tu platu) i opet smo se raznjezili. To vece je bilo nezaboravno i za nju i za nas! Bila je prava zurka i svi smo uzivali!!!
Eto toliko od mene za pocetak! Nadam se da nisam oduzila puno, skratila sam koliko sam god mogla!

Ljubi vas i voli vasa Lavica!user posted image




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
28.3.2008 0:42:11   
Amelaa RR
Stvarno prelijepo...super ...nemam rijeci za ovo...Ja ovako volim iznenadit sve...a djecu najvise i dakako svoju mamu.....koji volim navise na svijetu.....Svaki put kada odem kupim joj nesto sto ce joj biti uspomena....Ipak mati je mati

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
28.3.2008 3:36:08   
Amela V.
IZVORNA PORUKA: amelaa

Stvarno prelijepo...super ...nemam rijeci za ovo...Ja ovako volim iznenadit sve...a djecu najvise i dakako svoju mamu.....koji volim navise na svijetu.....Svaki put kada odem kupim joj nesto sto ce joj biti uspomena....Ipak mati je mati



E vala imenjakinji to sti stvarno dobro rekla, mati je mati, jedna i jedina na ovom svijetu. I ja nikad ne odem a da joj sta ne kupim. Kad je prosle godine bila ovdje kod mene, samo sam je vodala da joj sta kupim.
Pravo sam je pozelila.....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
28.3.2008 18:33:48   
Sonja
ja stvarno volim iznenadjenja da priredjujem i da poklanjam paznju vaznim datumima hehe
sad bas za MM rodjendan planiram da mu napravim zabavu iznenadjenje
kuma ce mi pomoc heheh
nadam se da ce mu se svidit
pusa


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
29.3.2008 13:23:42   
lavica
E bas mi je drago da je bilo i onih koji su zavirili na ovu temu, vise me nerviraju one teme gdje se svi svadjaju.

sonjice duso nadam se da ce zabava uspjeti jer je to prelijepo!

cokim vas sve puno

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
31.3.2008 20:07:44   
Sonja
e vala bas
tamo se samo svadjaju a ovo je bas lijepa tema samo sto ocito neko voli vise da se svadja nego lijepo da price
i ja se nadam da ce uspjeti
al o detaljima imam vremena da razmisljam do 21.5.
pusa


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
1.4.2008 14:26:43   
sarah
Ja ljubav prema bliznjima najcesce ispoljavam paznjom, lijepim rijecima, poklonima... Volim lijepa iznenadjenja i jako ih volim priredjivati osobama do kojih mi je stalo i koje volim.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
1.4.2008 20:30:28   
Monia
Volim paznju i ljubav primati i davati.Trudim se da budu neobicna i pamtljiva.nemora to uvijek biti neki datum za koji se ocekuje..nesto.Volim to uraditi u trenutcima inspiracije,zelje i potrebe da nekome udovoljim,poklonim...iznenadim na neki nacin.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
3.4.2008 15:22:29   
Blue rose RR
Volim da ih jakoooo zagrlim da me ponekad strah da ću ih ugušiti od jačine zagrljaja.

Volim da iznenađujem ljude sitnicama, da im ugledam onaj zadivljeni osmijeh na licu koji kaže mnogo toga neizgovorenog.

Inače sam osjetljiva po prirodi, tako da meni sitnice mnogo znače u životu, i mnogo pažnje istim poklanjam.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
3.4.2008 15:26:08   
makana
inspektoriceeeeeeeeeeeee
lele ženo pa nema te godinamaaaaaaaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image
mislim na rr
user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
3.4.2008 15:27:30   
makana
da se vratim na temu
zagrljaji, sitnice koje znam da oni vole
sitni znaci pažnje
pripremljena slastica
unaprijed prije nego što i zažele i još puno toga

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
3.4.2008 15:43:16   
Blue rose RR
Ima žene ima...samo ne mahala....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
3.4.2008 15:44:53   
M kao Mama
Volim da iznenađujem i da budem iznenađena, sitniče čine život, pa tako i ja volim sitnice, mada se ne ljutim ni za neke krupnije stvari, nekada mi nečija lijepa riječ znači više od nekog skupog poklona

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
14.3.2009 18:39:35   
SelmydZany
IZVORNA PORUKA: mama alma

Volim da iznenađujem i da budem iznenađena, sitniče čine život, pa tako i ja volim sitnice, mada se ne ljutim ni za neke krupnije stvari, nekada mi nečija lijepa riječ znači više od nekog skupog poklona


Slazem se s tobom...ja volim da ljude koje volim cinim sretnim...jer uzivam dok gledam osmijeh na licu koji sam ja izmamila svojom paznjom....volim polone,a i volim poklanjati....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
14.3.2009 18:44:22   
mnn
iznenadjenja voli...kad me mm iznenadi cvječe...nekim sitnim poklonom...volim lijepe riječi ali djela još više...ne tražim puno...samo da je mm uz mene...kao i moji prijatelji i da se na njih kao i do sada mogu osloniti...a ostalo mi je manje važno...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
14.3.2009 20:06:54   
ena23
Nismo aktivne na ovoj temi a bas je fina.... evo da ja, mozda se neko pridruzi... Ja sam isto straaaasno osjetljiva ali mi pokloni ne znace puno, tako nit ja kome bog zna sta poklanjam nit ko meni...
ali zato sam se danas sva raznjezila kad mi je mm reko da ne cistim kupatilo bez rukavica, jer ce mi naskoditi hemikalijeuser posted image ... eh znam ja da ovo zvuci smjesno, ali ja sam iz te recenice zakljucila, prvo, da primjecuje kad ja sta uradim u kuci, da mu nije svejedno, drugo da je razmisljo o tome i kako ja to radim i trece da je razmisljo o tome jel meni to tesko i da li ce mi naskoditi...
eto ja se vezem za takve bezvezne sitnice ali mi puuuuuuuno znace


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
14.3.2009 20:22:53   
mama_debeljuca
Baš je lijepa temica!user posted image Ma đe me nađeuser posted image user posted image user posted image Već sam se sva istopila. Volim da volim,volim da to pokazujem voljenim osobama, da ih činim sretnim. Definitivno život čine male stvari! Uživam u sitnicama, uživam da priređujem mala izneneđenja svom dragom, sinčiću,...ostali su mi svi daalekouser posted image Joj guše me riječi, svašta bih još napisala, puno toga rekla, ali neću da dužim...Dosta toga bih ponovila što ste vi, drage moje, već napisale.

_____________________________

:-)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
14.3.2009 20:30:53   
andji
Više volim da mene iznenadjuju,šta ću samo sam sam ovakva kakva samuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
14.3.2009 21:29:04   
Nunichi
Ne znam ni sama sta me vise usrecuje,kada meni neko poklanja ljubav,paznju,njeznost ili kada ja poklanjam.
Cijeli zivot sam mazena jedinica,pa sam nekako i navikla da me svi oko mene maze i paze,ali mi je drago sto sam iz te silne ljubavi naucila da svi trebamo paznju i ljubav.Nisam postala samoziva...
Tako da sad,kako koja godina prolazi, sve sam sretnija kada ja uspijem nesto uciniti za svoje voljene,nesto sto ce im izmamiti osmijeh na lice.
Sitnice mi znace vise od nekih "velikih stvari",definitivno volim pokazati sta mi ko znaci u zivotu,sto cesce to bolje. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
14.3.2009 22:45:21   
mamyca

IZVORNA PORUKA: Monia

Volim paznju i ljubav primati i davati.Trudim se da budu neobicna i pamtljiva.nemora to uvijek biti neki datum za koji se ocekuje..nesto.Volim to uraditi u trenutcima inspiracije,zelje i potrebe da nekome udovoljim,poklonim...iznenadim na neki nacin.


Potpisujem.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
8.6.2009 20:19:52   
bubamara80
ja baš i ne znam pokazati koliko volim kad me neko prijatno iznenadi ali mi je draže i sretnija sam kad vidim da sam nekoga obradovala ili ga barem nasmijala.
kada god izađem da sebi nešto kupim, završim da sebi ništa a drugima svašta kupim
roditeljima sam na godišnjicu braka uplatila večeru jer sam im htjela prirediti romantično veče ali na kraju nsiu htjeli otići bez mene i brata pa se završilo na obiteljskoj večeri user posted image
a nježnost - kako sam rodila Emira ne prestajem ga ljubiti i maziti počitav dan a kad spava ležim pored i gledam ga kako je savršen i slikam ga stalno da uhvatim te momente kad spava, da uslikam debeli obraz, malu nogicu i usnice u osmjehu ali ni blizu..pa ga gledam da urežem sebi u sjećanje svaki detalj jer znam da ću se sjećati kasnije kao što se sjećam brata i žalim što ga nisam više ljubila i gnjavila..
Inače sam osoba koja misli da male stvari čine život i da se svakog treba sjetiti bilo samo lijepom rječju..


_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
8.6.2009 20:59:33   
Anoniman
bubamara, tako si njeznica.........dusa draga. Uh sto volim takve osobe.

(odgovor članu bubamara80)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ljubav, paznja, njeznost!
8.6.2009 21:56:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bubamara80

ja baš i ne znam pokazati koliko volim kad me neko prijatno iznenadi ali mi je draže i sretnija sam kad vidim da sam nekoga obradovala ili ga barem nasmijala.
kada god izađem da sebi nešto kupim, završim da sebi ništa a drugima svašta kupim
roditeljima sam na godišnjicu braka uplatila večeru jer sam im htjela prirediti romantično veče ali na kraju nsiu htjeli otići bez mene i brata pa se završilo na obiteljskoj večeri user posted image
a nježnost - kako sam rodila Emira ne prestajem ga ljubiti i maziti počitav dan a kad spava ležim pored i gledam ga kako je savršen i slikam ga stalno da uhvatim te momente kad spava, da uslikam debeli obraz, malu nogicu i usnice u osmjehu ali ni blizu..pa ga gledam da urežem sebi u sjećanje svaki detalj jer znam da ću se sjećati kasnije kao što se sjećam brata i žalim što ga nisam više ljubila i gnjavila..
Inače sam osoba koja misli da male stvari čine život i da se svakog treba sjetiti bilo samo lijepom rječju..


user posted image I ja tako pokušavam da zapamtim neke momente i ne bih voljela da ih ikad zaboravim.

(odgovor članu bubamara80)
  Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *