|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubavni trougao
26.5.2010 14:43:29   
M kao Mama
Drage, moje baš sam dugo, dugo razmišljala, da li da postavim ovu temu ili ne. Ali, na kraju sam odlučila da je postavim, tek toliko da čujem vaše komentare da li sam luda i blentava što se zamaram tuđim problemima ili jednostavno to tako treba jer je riječ o mojom prijateljima.

Situacija je ovakva:

Moj prijatelj je policajac, tačnije tata na stalnom službenom putovanju, radi pratnje poznatih, ali on čuva jednu našu čiviju, tako da je više na putu nego kući, njegova draga, također moj afrendica, je zaposlenam uspješna mlada žena i majka, imaju sve što se poželjeti može, brak, auta, kuću, dobre poslove i karijere, sina. Tako sam ja mislila, dok mi zajednička prijateljica nije skrenula pažnju. Počela mi je pričati kako je načula kako nam se drugarica prohodala, ali baš prohodala, kako stalno izlazi, pa čak da navodno ima i ljubavnika. Ja ostala bez riječi.

Emotivac i osoba koja ne zna nešto slagati ili sakriti, njih dvoje izbjegavam u širokom luku.

Da stvar bude još gora, ona po FB piše takve budalaštine, da se zapimat da li je luđa ona ili onaj njen muž.

Još uvijek nisam s njima sjela i pričala, jednostavno muka mi je, kao da sam počela nesvjesno da ih i izbjegavam, jer ne želim da dođemo do te teme, a došli bi, ako bi sjeli.

Moj muž kaže, da to nije normalno i krivi nju, a ja opet ko žena koliko god da je krivim, toliko mi je i žao, ustvari najviše mi je žao onog malog bebija.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:49:09   
Dida79
Imala sam slicnu situaciju on jadan radio po cijeli dan da bi mi draga imala sve sto pozeliuser posted image A hvala za sve mu je rekla tako sto mu je nabila rogove ko kuca i otisla sa drugim user posted image
MM i ja iako su nam bili dobri prijatelji sto on i sad jeste nismo nikad nista govorili ni dan danas kad je sve saznao mi smo potpuno neutralni.Jer mislim da ne bi bilo u redu da mu jos i mi na muke prisjedamo.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:49:10   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ali, na kraju sam odlučila da je postavim, tek toliko da čujem vaše komentare da li sam luda i blentava što se zamaram tuđim problemima ili jednostavno to tako treba jer je riječ o mojom prijateljima.

Počela mi je pričati kako je načula kako nam se drugarica prohodala, ali baš prohodala, kako stalno izlazi, pa čak da navodno ima i ljubavnika. Ja ostala bez riječi.


Ja po svemu što sam pročitala ne vidim da oni imaju problem?!
Gdje je problem??
U tome što mahala priča da ona hoda ( a ti ne znaš da ona ima nekoga drugog, nego je sve pretpostavka ), ili je mahala zavidna pa priča i šta jeste i šta nije??

< Poruku je uredio hanabanana -- 26.5.2010 14:54:13 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:49:45   
SailorMoon
Ja licno mislim, da brak na dugu distanciju nemoze fukcionisati kako treba. Ipak svako ima svoje zelje i svoje nuzde. I ja licno bi radije imala malo losiju financisku situaciju ali da mi je muz uz mene, nego hrpu para a nigdje muza. I onda je logicno sto se takve stvari desavaju. ono glupo zvuci, ali kako ja mislim.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:52:43   
M kao Mama
Draga hanabanana, ja je svojim očima nisam vidjela da se voda sa tim tipom, ali kad vidim na FB šta s njim budalesa, prosto mi muka, očito je da kod njih nešto ne štima, samo niko ne zna koliko daleko je to otišlo.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:53:10   
milenium
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ali, na kraju sam odlučila da je postavim, tek toliko da čujem vaše komentare da li sam luda i blentava što se zamaram tuđim problemima ili jednostavno to tako treba jer je riječ o mojom prijateljima.



Ja po svemu što sam pročitala ne vidim da oni imaju problem?!
Gdje je problem??
U tome što mahala priča da ona hoda ( a ti ne znaš da ona ima nekoga drugog, nego je sve pretpostavka ), ili je mahala zavidna pa priča i šta jeste i šta nije??


user posted image slažem se s tobom hanabanana.
u biti ovo je tema o tračanju.tko je s kim bio,šta smo čuli itd itd.
mene to uopće ne zanima.eto toliko o mom doprinosu ovoj temiuser posted image

btw.postoje teme ''''''''dali biste ikad oprostile prevaru'''''''' pa tamo možemo pričati o vezama na dajinu i o sličnim problemima.i ''''''''dali reći prijateljici da je vara muž''''''''.a postoji i tema''''''''problemi u braku''''''''pa se i tamo može pisati o ovom ,možda se netko prepozna u ovoj situacijiuser posted image


< Poruku je uredio milenium -- 26.5.2010 14:57:56 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:55:23   
M kao Mama
Hvala na skromnom mišljenju, zato sam i postavila temu da čujem i druga razmišljanja, a trač , zbog čega trač ?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:55:45   
Nedi
Neka svako radi šta želi i s kim želi ja se ne bih time zamarala osim da mi je porodica (roditelji, braća, sestre), a mahala je pričala i pričati će

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:56:15   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Draga hanabanana, ja je svojim očima nisam vidjela da se voda sa tim tipom, ali kad vidim na FB šta s njim budalesa, prosto mi muka, očito je da kod njih nešto ne štima, samo niko ne zna koliko daleko je to otišlo.


Ma dajte.....po tome što neko baljezga po FB ne znači da neko hoda.
Počnite od sebe. Da imate nekoga sa strane da li bi to pisala po FB da cijeli svijet zna.
Bi, al u žutom.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:56:24   
Dida79
Sve je to ok... ali ima ona gdje ima dima ima i vatre!!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:57:40   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Hvala na skromnom mišljenju, zato sam i postavila temu da čujem i druga razmišljanja, a trač , zbog čega trač ?


Radi ovog boldiranog:

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ali, na kraju sam odlučila da je postavim, tek toliko da čujem vaše komentare da li sam luda i blentava što se zamaram tuđim problemima ili jednostavno to tako treba jer je riječ o mojom prijateljima.

Počela mi je pričati kako je načula kako nam se drugarica prohodala, ali baš prohodala, kako stalno izlazi, pa čak da navodno ima i ljubavnika. Ja ostala bez riječi.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:59:28   
Dida79

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ali, na kraju sam odlučila da je postavim, tek toliko da čujem vaše komentare da li sam luda i blentava što se zamaram tuđim problemima ili jednostavno to tako treba jer je riječ o mojom prijateljima.



Ja po svemu što sam pročitala ne vidim da oni imaju problem?!
Gdje je problem??
U tome što mahala priča da ona hoda ( a ti ne znaš da ona ima nekoga drugog, nego je sve pretpostavka ), ili je mahala zavidna pa priča i šta jeste i šta nije??


user posted image slažem se s tobom hanabanana.
u biti ovo je tema o tračanju.tko je s kim bio,šta smo čuli itd itd.
mene to uopće ne zanima.eto toliko o mom doprinosu ovoj temiuser posted image

btw.postoje teme ''''''''dali biste ikad oprostile prevaru'''''''' pa tamo možemo pričati o vezama na dajinu i o sličnim problemima.i ''''''''dali reći prijateljici da je vara muž''''''''.a postoji i tema''''''''problemi u braku''''''''pa se i tamo može pisati o ovom ,možda se netko prepozna u ovoj situacijiuser posted image



Ode milenium u moderatoreuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 14:59:59   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Dida79

Sve je to ok... ali ima ona gdje ima dima ima i vatre!!!!



Ima....za dokone komšinice.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:00:54   
jiji
vezano za naziv teme "ljubavni trougao"  da li je iko od vas gledao kiketa kad je djevojčica rekla da ona i mama imaju tajnu

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:02:36   
Dida79

IZVORNA PORUKA: jiji

vezano za naziv teme "ljubavni trougao"  da li je iko od vas gledao kiketa kad je djevojčica rekla da ona i mama imaju tajnu


Nisam gledala ali mi je prijateljica pricala za to,mene su suze zalile.
Ne kazemo tati kad nam ciko dodjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jiji)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:07:22   
Nedi
Hahaha "ne kažemo tati"

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:10:22   
jiji
ma i ja sam to čula, nisam gledala i kažu kao poslije su prekinuli emisiju i valjda nije bilo reprize

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:12:23   
titi

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ali, na kraju sam odlučila da je postavim, tek toliko da čujem vaše komentare da li sam luda i blentava što se zamaram tuđim problemima ili jednostavno to tako treba jer je riječ o mojom prijateljima.

Počela mi je pričati kako je načula kako nam se drugarica prohodala, ali baš prohodala, kako stalno izlazi, pa čak da navodno ima i ljubavnika. Ja ostala bez riječi.


Ja po svemu što sam pročitala ne vidim da oni imaju problem?!
Gdje je problem??
U tome što mahala priča da ona hoda ( a ti ne znaš da ona ima nekoga drugog, nego je sve pretpostavka ), ili je mahala zavidna pa priča i šta jeste i šta nije??


i ja se s ovim slazem, zasto se opterecavati s tim, zena ima sve a i njemu nista nefali, meni je to na nos izaslo sto ja i mm ulazemo u sebe, pa ispade kako su jedni rekli "hoce se" mislim nidje veze
a dima ima uvjek , naravno kada komsiluk koji nema pametnijeg posla zvirka sta i kako drugiuser posted image
a i to sto kazes da izbjegajes biti s njima jer si sigurna da ce "tema" biti pokrenuta, a zasto bi bila, pa zar se nema pametnijeg user posted image
nije mi trac, ali ti ako ti je dobra prijateljica popij kafu s njom i to je to, ako nije i nemoras
a i ja i mm imamo hrpu komsija i komsinki na facebooku, a bome sam i osoba koja lajeuser posted image a nehodam user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:13:29   
Aki Sa
Jedina nada moze biti da tata nije gledao emisiju a niti njegova familijauser posted image
Ma meni je ovo skroz smjesno koga ljudi misle da lazu osim samog sebe, brate ako ti nije lijepo razguli preko vrata ili ti ili on.
Zao mi je samo djece a i ne izivljenih stvorova koji ulaze u brak da bi se provodili


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu jiji)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:14:42   
hanabanana
Ovakvim komentarima o Kiketu ne pomažete mami_almi.

mama_alma po ovome koliko pratim što pišeš ne izgledaš mi kao osoba koja brine tudju brigu. Što će reći - nisi dokona komšinica.

Ako si već dobra sa datom ženom ( kažeš da jesi ) otidjite na jednu žensku kafu i pitaj je otvoreno. Reci joj šta si čula ( ali joj tada moraš reći i od koga si čula, pa vidi koliko je to zahvalno ) i pitaj je šta joj trebaju ona baljezganja po fb jer time samo potpiruje maštu dokonim komšinicama.

Ja bi tako - a sve ovo ako se radi o mojoj dobroj prijateljici.

I potpisala bi Titi.

< Poruku je uredio hanabanana -- 26.5.2010 15:17:48 >

(odgovor članu jiji)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:18:17   
jiji
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ovakvim komentarima ne pomažemo mami_almi.

mama_alma po ovome koliko pratim što pišeš ne izgledaš mi kao osoba koja brine tudju brigu. Što će reći - nisi dokona komšinica.

Ako si već dobra sa datom ženom ( kažeš da jesi ) otidjite na jednu žensku kafu i pitaj je otvoreno. Reci joj šta si čula ( ali joj tada moraš reći i od koga si čula, pa vidi koliko je to zahvalno ) i pitaj je šta joj trebaju ona baljezganja po fb jer time samo potpiruje maštu dokonim komšinicama.

Ja bi tako - a sve ovo ako se radi o mojoj dobroj prijateljici.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:20:19   
sporty mamaa
Draga mama alma poslusaj me: "Ne mjesaj se u tudi brak i tude probleme, jednostavno pravi se da nista ne znas... Koliko god tvoje namjere bile dobre, kani se ćorava posla!!! Na kraju ćeš ti ispasti "crna ovca"... Njih dvoje će izgladiti situaciju, a ti ćeš ispasti baba tračara! Govorim ti iz osobnog iskustva!!!! Poslusaj meuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:29:19   
selmoni
Sazna li od tebe vjeruj mi neće ti biti zahvalan jer će se na tebe gledati kao na glavnog krivca i njih dvoje će sutra biti zajedno a ti ćeš biti neka đavolica koja je htjela da im razori brak pa ćeš još i mahalu navuć sebi na leđe da o tebi pričaju i komentarišu ljudi su ZLI kada diraš tamo gdje ne treba a ako ga je prevarila to će se saznati ali ne moj ti biti ta koje će to reći. Čuvaj ti sebe i svoju porodicu to je ipak tuđi prljev veš a i ta kolegica što je to tebi rekla nije korektna jer će reći nekom drugom, petom ili desetom i uvući još više ljudi u tuđi život i brak.

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:48:25   
fatimica09
Nisu stvari uvijek onakve kakvim se cine! I ko smo mi da uopste sudimo drugima, cista mahalska....na kraju krajeva....sto je dragi Allah dz.s. sakrio, treba tako i da ostane!

Ja se uopste ne bih mijesala, niti zamarala takvim stvarima.....svako neka zivi svoj zivot!

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ljubavni trougao
26.5.2010 15:49:50   
marny
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Drage, moje baš sam dugo, dugo razmišljala, da li da postavim ovu temu ili ne. Ali, na kraju sam odlučila da je postavim, tek toliko da čujem vaše komentare da li sam luda i blentava što se zamaram tuđim problemima ili jednostavno to tako treba jer je riječ o mojom prijateljima.

Situacija je ovakva:

Moj prijatelj je policajac, tačnije tata na stalnom službenom putovanju, radi pratnje poznatih, ali on čuva jednu našu čiviju, tako da je više na putu nego kući, njegova draga, također moj afrendica, je zaposlenam uspješna mlada žena i majka, imaju sve što se poželjeti može, brak, auta, kuću, dobre poslove i karijere, sina. Tako sam ja mislila, dok mi zajednička prijateljica nije skrenula pažnju. Počela mi je pričati kako je načula kako nam se drugarica prohodala, ali baš prohodala, kako stalno izlazi, pa čak da navodno ima i ljubavnika. Ja ostala bez riječi.

Emotivac i osoba koja ne zna nešto slagati ili sakriti, njih dvoje izbjegavam u širokom luku.

Da stvar bude još gora, ona po FB piše takve budalaštine, da se zapimat da li je luđa ona ili onaj njen muž.

Još uvijek nisam s njima sjela i pričala, jednostavno muka mi je, kao da sam počela nesvjesno da ih i izbjegavam, jer ne želim da dođemo do te teme, a došli bi, ako bi sjeli.

Moj muž kaže, da to nije normalno i krivi nju, a ja opet ko žena koliko god da je krivim, toliko mi je i žao, ustvari najviše mi je žao onog malog bebija.


user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *