|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mladeži na koži
17.12.2008 10:18:41   
Anoniman
Drage moje forumašice,evo ja postavljamn temu mladeži na koži naših beba.
Moja beba ima 16 mjeseci i još nisam primjetila nijedan mladež na njenoj koži,pa evo da popričamo o tome jeste li primjetile mladeže kod svojih beba,i ako jeste kada je to bilo mislim otprilike sa koliko mjeseci. To me zaista zanima jer imam kolegicu koja ima sina od 17 i pol mjeseci i mali ima poveći maldež na leđima,ono kao fleka. Njoj je dr, rekla da se nekoj djeci uoči odmah po rođenju ne mora značiti. Pa eto jeste li vi uočile i kada? ja još uvijek nisam.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 11:22:08   
tea lana
moja je Lana sa 7mj.dobila prvi ben sad joj je 18 i ima ih 5 ili 6.I vjerovatno ce ih imati dosta na mene ja samo u predjelu ledja imam preko 50 sto vecih sto manjih.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 11:32:42   
mamyca
Ivany mom je malom 9 mjeseci i jos nisam vidila nijednog mladeza,ako je na tatu onda ih nece ni imati punouser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 11:43:21   
Anoniman
Pa MM ima mladeža a ni ja nemogu reći da nemam,imam ali ne nešto puno. Imam na licu 2 mladeža ali MM ima dosta. Valjda će i ona imati hahahaha

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 11:45:49   
mamyca
Ma hoce sigurno,no sikirikiuser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 11:49:55   
jagodicabobica
Nekontam zasto su madezi bitni, ja ih imam puno a voljela bih da ih nemam. neki su veci i smetaju mi strah me da ih povrijedim, jos kad odem na more cuvaj od sunca, mazi ovom kremom onom.....

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 13:28:24   
Anoniman
Draga jagodicebobice nije bitno ali me zanima jer i to je jedan dio razvoja naših beba,ja ne pridajem neku pažnju posebno tome ali jednostavno me to zanima.

(odgovor članu jagodicabobica)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 13:37:19   
camm
i moja ima benove na ruci na istom mjestu gdje i ja
a tacno se ne mogu sjetiti koliko je imala tada mjeseci
znam da je bila dosta mladja..

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 16:13:18   
andji
Ja kod Sergeja nisam uočila do sad ni jedan,ko zna,kad poraste možda ih i bude

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 16:18:48   
majki
moja cura isto ima tri-četiri, ona skroz mala kao tačkice. Ja ih imam dosta a imam i pjege(ice) po licu pa pretpostavljam da će ih i ona imati više kako bude odrastala.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mladeži na koži
17.12.2008 17:07:59   
almai
Ja sam kod svoje Hane tek mladez primijetila sa dvije god. i to ih ima par komada po ledima.Cini mi se kako god ona raste tako mladezi rastu.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mladeži na koži
19.12.2008 11:51:23   
HanaBana
Moja Hana od samog rodjenja ima veliki mladez na ledjima. Moja mama ima takav isti mladez na istom mjestu i to joj je vjerovatno od nje nasljednouser posted image Nema nikakv drugi mladez jer ni ja ni muz nemamo uopste puno mladeza po tijelu.

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mladeži na koži
19.12.2008 12:40:42   
triplemama
Moj Emir ima pravi mladež na laktu, koji se vidio odmah po rođenju ali jako jako svijetao, sada je to pravi mladež.

user posted image
Evo sada mu se pravo vidi na laktu.

Ni ja ni muž nemamo pravi mladež, imamo benove. Starija kćerka je sa oko 1 god počela dobivati benove koji kasnije postaju veći i tamniji.

< Poruku je uredio triplemama -- 19.12.2008 12:45:47 >


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mladeži na koži
19.12.2008 13:29:39   
dinaa
Moja curica ima mladez na lakto i on je crvene boje rodjena je s njim,ja sam pitala pedijatricu vezano za njega i ona je rekla samo da pratim da li ce rasti i mijenjati boju jer to onda kao ne bi valjalo,eh do sada nema nikakvih promjena ozim sto je malo izblijedio,a takodje mi je rekla da se do sedme godine moze povuci i nestati,a sin ima par benova sitnih i ni jedan mladez.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mladeži na koži
19.12.2008 13:35:57   
Visnja RR
moja Asja jos uvjek nema benove iako ih ja imam dosta (neke na istom mjestu kao moj tata)... mladeze nema...
ona je na kapku lijevog oka i na vratu iza ledja imala rodjenjem nesto sto se zove "rodin ugriz" ali je to vec nestalo ima dva mjeseca...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mladeži na koži
19.12.2008 14:41:28   
rozi
Moj Damir ima od rodjenja user posted image
user posted image

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mladeži na koži
13.1.2009 11:13:18   
dana3
moj sin ce za osam dana imati tri mjeseca i sinoc sam primijetils mladez na ledjima.ja ih imam sijaset pa valjda i on naslijedio

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mladeži na koži
19.1.2009 21:11:26   
seky
Moj Sanjin je rodjen sa mladezom iznad lijevog uha..sada je samo taman mladez nije izrazen niti nabubren mada me strah da ne postane veliki ali samo zbog sisanja da se ne povredi..a sto se tice mladeza kao mladeza ne smeta mi....Prvi sin je imao mali ben po rodjenju na ledjima, sada je to veci ben nije ni on izrazen toliko a kci ima na noznom palcu takodje ben veci koji se vidi..znaci svo troje imaju benove koje su dobili po rodjenju user posted image  ja sam takodje rodjena sa benom na intimnom mejstu user posted image  tako da je sve to genetski a i muz ima mladeze na ledjima ne velike....

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mladeži na koži
25.4.2010 23:17:59   
Dinka 79
Jutros kad sam svoju bebicu htjela da presvućem,na preponi sam primjetila malo veću crnu tačku,koje sinoć sigurno nije bilo,da li je moguće da se ben pojavi bukvalno preko noći? Kako je vaše pojavljivanje počelo,da li je bio neki proces ili tako odjednom?

Molim vas da mi odgovorite što prije,nešto me to zabrinulo,pogotovo što se oko njega malo crveni,a na ruznom je mjestu bojim se da se  ne izritira,nije mi jasno da li bi je trebala odvesti kod doktora da to pregleda ili samo bezveze panićim,hvala vam unaprijed od zabrinute mame user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mladeži na koži
25.4.2010 23:37:05   
taurus
Dinka 79 moj ti je savjet da pratiš par dana, da stavljaš malo bebi pudera na to mjesto da se suši i da paziš da pelena ne iritira to mjesto. Znači uvijek onaj unutrašnju nabor pelene namjesti preko toga. Možda da pokušaš bebu držati malo i bez pelene ili da prije pelene nato mjesto staviš malu kompresu da ne grebe pelena.
Ja sam kao dijete dobivala benove bukvalno preko noći tako da sam danas baš bogata benovimauser posted image
U svakomslučaju ne paniči odmah već samo prati situaciju. Ako se poveća ili zacrveni još više javi se ljekaru

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mladeži na koži
25.4.2010 23:52:31   
Dinka 79
Hvala ti :))))

Moj muz i ja smo isto puni benova i mladeza,ja čak imam i iznad usne mladež tako da me ne bi iznenadilo i da ih Naida ima puno,ali nisam znala da mogu nastati baš tako preko noći user posted image user posted image


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mladeži na koži
26.4.2010 17:18:35   
Dinka 79
Evo mene opet,mozete misliti da danas na tom mjestu nema crne tačkice nego samo ostalo ko neka mala rupica koja se sad malo crveni a iznad toga pojavila se isto kao i ono jutro nova mala crna tačkica,ja stvarno neznam da li je to ok.
Molim vas ako je neko imao slično iskustvo da mi se javi što prije,hvala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naida,30.09.2008.god.

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mladeži na koži
1.7.2011 9:38:16   
vila_7
evo da malo podignem temu!  Moja beba ima od rodjenja valjda mladež (zapravo ne znam razliku između bena i mladeža) , i bio je skroz mali nekog kao cetvrtastog oblika,i vidim da ne valja da raste,ali mojoj raste jer i ona raste i siri joj se koza user posted image . Jel se na rast misli u visinu (njoj je ksroz smao kao fleka) , ili u sirinu? Posto mi je i logicno da ako dijete jos raste malo se i mladez razvlaciuser posted image
P.S. I mama moja ima na istom mjestu , a i ja ali neku skroz blijedu blijedu fleku istog cudnog oblika (nije okrugao)


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mladeži na koži
1.7.2011 9:44:21   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: helena_7

evo da malo podignem temu!  Moja beba ima od rodjenja valjda mladež (zapravo ne znam razliku između bena i mladeža) , i bio je skroz mali nekog kao cetvrtastog oblika,i vidim da ne valja da raste,ali mojoj raste jer i ona raste i siri joj se koza user posted image . Jel se na rast misli u visinu (njoj je ksroz smao kao fleka) , ili u sirinu? Posto mi je i logicno da ako dijete jos raste malo se i mladez razvlaciuser posted image
P.S. I mama moja ima na istom mjestu , a i ja ali neku skroz blijedu blijedu fleku istog cudnog oblika (nije okrugao)



ja bih svakako pokazala pedijatru na iducoj kontroli pa ako treba da vas posalje dermatologu.
ne mora nista da znaci, ali uvijek je bolje provjeriti


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mladeži na koži
1.7.2011 10:22:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dinka 79

Hvala ti :))))

Moj muz i ja smo isto puni benova i mladeza,ja čak imam i iznad usne mladež tako da me ne bi iznenadilo i da ih Naida ima puno,ali nisam znala da mogu nastati baš tako preko noći user posted image user posted image



i ja user posted image  ustvari imam ben


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *