|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 12:03:54   
archi
Naša Una ima 16 mj. U vrtić sam ju  vodila na adaptaciju dvije sedmice. Juče je prvi put bila na spavanju, teta mi je rekla da je bila dobra, lijepo je jela, malo spavala a kada mi ju je dovela na vrata bila je malo uplakana (manje nego obično). Međutim kada sam ju kući presvlačila na desnoj rukici sam primjetila modrice od prstiju. Bukvalno su ostali tragovi od pet prsiju ispod lakta. Modrica izgleda kao da ju je neko naglo povukao ili stegnuo iz nekog razloga. Ne znam sta bi Una mogla uraditi da ju neko tako jako stegne? Naravno, trnci su me prošli. Kada je zaspala muž i ja smo rukicu fotografisali ali nismo znali kako reagovati dalje. Htjeli smo dignuti frku a onda smo jutros razmislili bistrije glave i odlučili prvo se raspitati šta je bilo. Unu sam odvela u vrtić i dvije tete koje su zadužene za nju sam pitala šta se to juče desilo i pokazala im modrice. Hm...kao i što sam mislila rekle su da nisu to juče primjetile i potpuno su se ogradile. E sad: da bi se ovakava modrica napravila morao je neko biti izuzetno grub, Una bi morala plakati, tj. vrištati...kako one to nisu primjetile kada su njih dvije a djece 14? Da li ju je naka od njih naglo povukla pa neće da priznaju? ....Ludim od brige. Ne znam kako dalje reagovati a da Una bude Ok. Da li da prijavljujem slučaj pedagogu i direktoru vrtića? Razmišljam i o premještaju ali onda opet pomislim možda je bilo nekakvo koškanje između djece a tete to zaista nisu primjetile (Bože moj -svi mi griješimo!)

Ima li neko slično iskustvo, ima li neko bilo kakav  savjet?

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:23:06 >


_____________________________

Život je lijep!
Neposredna veza do poruke: 1
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 12:13:13   
Amrino
Ja bih definitivno to ispitala...Mozda MM i ti ne mozete utvrditi po modricama radili se o djecijoj ruki ili ruki neke odrasle osobe ali ja vjerujem da ima ko to sa sigurnoscu moze utvrditi.
Mislim...znas kako jako treba stisnuti nekoga da bi se oslikali svi prsti?!
Dijete je malo...i ne moze ispricati sta se desilo ali vi kao njeni roditelji to morate ispitati. Ako se utvrdi da je koskanje medju djecom- super...ako se utvrdi da su tragovi od tete- odmah zahtjevati otkaz! Nemoj da te bude strah njihovih reakcija...one rade svoj posao ali i vi, kao roditelji, morate odraditi svoj. Raspitajte se kome se obratiti...jer stvarno ne znam ko je za to zaduzen.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:23:24 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu archi)
Neposredna veza do poruke: 2
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 12:16:54   
maja78 RR
samo da kazem da mi je jako zao zbog toga, samo mogu zamisliti kako se vi osjecate

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:23:39 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 3
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 12:19:50   
mišur
I ja bih to definitivno ispitala...
Ako je to bilo koškanje među djecom, još bolje...Mada to je onda moralo biti od strane nekog jačeg i starijeg djeteta, jer ne vjerujem da bi neko Uninog uzrasta mogao napraviti takve modrice...
Ne znam kome bi se mogla obratiti, baš mi ne pada na pamet ko je zadužen za to...
Pada mi na pamet jedino direktor tog vrtića...
Možda da opet razgovaraš sa tetama...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:23:57 >

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 4
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 12:20:21   
Anushka
Ja bi dijete odvela ljekarima na urgentno da procjene je li ruka odraslog ili djeteta, i koliko je stara modrica. Na urgentnom obicno dovode povrijedjene pa onda oni vjestace o povredama, a ako ne budu oni znali, znat ce kome da se obratite. Ako je rijec o odrasloj osobi, pravac u policiju, uz eventualni poziv direktoru vrtica sto ce svakako policija uraditi. I bilo da je rijec o djeci ili o odraslom ne bi dijete tamo nastavila voditi. Kad takva modrica prodje neprimjecena, ne smijem ni pomisliti kako su inace njezni i pazljivi. Cak i da je medju djecom doslo do koskanja, ne bi smjelo doci do takvih razmjera, a kamoli neprimjeceno.
I ako se ispostavi da je vaspitacica fizicki napala dijete nanijevsi mu lakse tjelesne povrede, trebala bi ne samo dobiti otkaz nego i zabranu rada sa djecom, takodje, to je i zloupotreba autoriteta (krivicno djelo) i jos stosta im se moze na ledja navaliti pa nije ni cudo sto se ogradjuju..
iskreno mi je zao sto se to desilo na nadam se da se nikome drugom nece ponoviti..

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:24:13 >

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 5
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 12:20:53   
Swatkish
Imam prijateljicu cije je dijete islo u drzavni vrtic.. Jednom je dosla po dijete, dijete na glavi 2 veeelike modrice, plave se ko sljive... Tete su se,naravno,odmah ogradile, rekle palo dijete u kreveticu user posted image Nigdje veze, ne kontam taj pad.. Znaci, dijete se trebalo bukvalno baciti od onu drvenu ogradicu da bi zaradilo tolike dvije modrice... Vrticem i nije bila odusevljena. Slikala je modrice, i uputila se direktorici vrtica, i sve fino ispricala sta je i kako bilo. Direktorica se, kao frapirala, a ujedno i prepala, jer je majka prijetila i tuzbom (mozda i malo pretjerano, ali i ja bih vjerovatno tako postupila).. Djetetov tata je rekao jos da je isao kod dr, i da je doktor zakljucio da se ta modrica nije mogla na taj nacin zaraditi...  Direktorica se raspitala koja je teta radila, trazila ime i prezime...
Mislim da je teta i otpustena zbog nemara, ne znam, jer je majka dijete prebacila u drugi vrtic..

Ja bih ti preporucila, kao i Amrino, da ti to sve ispitas, i uradi sve, ama bas sve sto je potrebno za dobrobit tvog djeteta....

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:25:40 >

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 6
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 12:21:38   
bebano
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ja bih definitivno to ispitala...Mozda MM i ti ne mozete utvrditi po modricama radili se o djecijoj ruki ili ruki neke odrasle osobe ali ja vjerujem da ima ko to sa sigurnoscu moze utvrditi.
Mislim...znas kako jako treba stisnuti nekoga da bi se oslikali svi prsti?!
Dijete je malo...i ne moze ispricati sta se desilo ali vi kao njeni roditelji to morate ispitati. Ako se utvrdi da je koskanje medju djecom- super...ako se utvrdi da su tragovi od tete- odmah zahtjevati otkaz! Nemoj da te bude strah njihovih reakcija...one rade svoj posao ali i vi, kao roditelji, morate odraditi svoj. Raspitajte se kome se obratiti...jer stvarno ne znam ko je za to zaduzen.



Potpisujem Amrino.
Jeste da je djecija koza jako osjetljiva, jer znam po svom Luki kada mu skidam neku maicu preko glave, odmah mu se celo zacrveni, ali isto tako brzo prodje. I zato bi meni bilo cudno da ta modrica tako dugo traje ako je samo od djecije rukice. Ja bih to dobro ispitala, tj pitala nekog strucnog.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:26:04 >


_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 12:30:52   
mali medo
Najbolje bi bilo da zajedno sa tetama i ravnateljicom razgovarate, svi zajedno!
Nesmije se samo preći preko toga!

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 12:34:48   
M kao Mama
Ja bih dijeta odvela na CUM da lijepo imaš medicinsku dokumentaciju, jer danas - sutra ako odlučiš da to pomakneš ma mrtve tačke, vaša fotografija može biti dokaz, ali nije vjerodostojan, odnosno nije validan za sud.

Znači, pravac CUM i da dobiješ zvaničnu med. dokumentaciju, pa onda u direkciju, pogotovo ako se uspostavi da je neka teta to uradila, a onda Bogami u policiji.

Jer, ja svako jutro nakon izlaska iz obdaništa plačem, jer ostavim lajlu uplakanu, a tamo je ne ostavljam da bije neko tukao ili silu provodio nad njom, nego da nauči kako se treba ponašati sa djecom. Jer, ni ja je ne tučem, mada počesto zaradi batine, a ne neka tamo žena da joj zavrče ruku. Strašno.

Ako nije problem možeš li nam kazati koji vrtić ju upitanju

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 12:48:17   
MELLI
IZVORNA PORUKA: mama alma

Ja bih dijeta odvela na CUM da lijepo imaš medicinsku dokumentaciju, jer danas - sutra ako odlučiš da to pomakneš ma mrtve tačke, vaša fotografija može biti dokaz, ali nije vjerodostojan, odnosno nije validan za sud.

Znači, pravac CUM i da dobiješ zvaničnu med. dokumentaciju, pa onda u direkciju, pogotovo ako se uspostavi da je neka teta to uradila, a onda Bogami u policiji.

Jer, ja svako jutro nakon izlaska iz obdaništa plačem, jer ostavim lajlu uplakanu, a tamo je ne ostavljam da bije neko tukao ili silu provodio nad njom, nego da nauči kako se treba ponašati sa djecom. Jer, ni ja je ne tučem, mada počesto zaradi batine, a ne neka tamo žena da joj zavrče ruku. Strašno.

Ako nije problem možeš li nam kazati koji vrtić ju upitanju


evo upravo ovako bih i ja postupila.
Ne bih baš samo tako zaboravila i zanemarila slučaj.To je tvoje dijete,odakle nekom pravo da  ga grubo povuče, udari,stisne ili ne znam ti šta da uradiuser posted image
Sve i da su se djeca međusobno potukla,tete su trebale to spriječiti i obavijestiti te o tome.Ne može biti da nemaju pojma šta se desilouser posted image
Naravno da će se ograditi i pokušati reći da je modrice zaradilo u kući.Pravac u medicinsku ustanovu po potrebnu dokumentaciju,pa onda ispituj dalje.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 12:48:44   
veeseelaa
archi evo sva se tresem od muke kad ovo pročitah
Svaka tebi čast pa imaš strpljenja, možda je i tako bolje
Znam za sebe, da se meni to desilo, vaspitačice bi prebila a obdanište bi svo polupala i sve stvari porazbijala
Zapamtile bi one mene
naravno otišla bi na cum po medicinsku dok i tužila ih i navedeno obzaninila svim roditeljima čija su djeca u navedenom obdaništu, a i medije bi obavijestila o istom, al prvo bi ih doooobrooo izmarsala
Nek zovnu policiju, to je samo jedna obična kaznica po osnovu uznemiravanja javnog reda i mira a moje zadovoljstvo ogrooomnooo

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.9.2009 13:03:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 13:30:45   
Anoniman
Joj Veeseelaa....user posted image user posted image user posted image user posted image

Archi, tvoja prica me je bas uzrujala....
Hm, tete su se lijepo ogradile, ali ja ne bih ostala na tome.
Otisla bih kod dir. i pedagoga, pa lijepo izlozila slucaj.
Ne bih to mirno podnijela i pustila ih da se tako ogradjuju od  toga i da "ne znaju" sta bi to moglo biti.
Otisla bih i na pregled, pa da imam napismeno dokaz o njihovom nemaru.

Ako je to dijete neko ucinilo...Boze moj, moze se svakom desiti da dijete napadne dijete, ali tad treba reagovati i podnijeti izvjestaj roditeljima. Vjerujem da u takvoj situaciji ni jedan roditelj ne bi krivio tete.
Ali ako je taj otisak "velike ruke"...e onda bi definitivno dosta njih culo kako se to postupa u tom i tom obdanistu kod tih i tih teta. I to bi bio posljednji dan boravka mog djeteta u tom vrticu!

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 13:41:47   
acudesa
Direktor, direktorica će ti to nastojati zataškati, a pedagog mislim de na prvom mjestu gleda dijete, pa možda da se obratiš pedagogu, ne znam koliko imaš snage da se bakćeš time, ali ta teta treba da leti vani zbog toga, neka radi u kuhinji ako ne zna polako sa djecom, ma šta da je bilo u pitanju

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 15:38:47   
lejlaze
Ja se pravo nasekira kad procita ovaj post. Evo Darisa preuzela iz obdanista i citavog ga pregledala.
Ja sam kontala da je obdaniste bolja solucija od tete zato sto ima vise teta, pa se zbog toga nece moci bahato ponasati prema dijeci.  Mada to izgleda nema veze.
Na zalost , ako je beba mala, kao sto je i moj Daris, ne moze ti reci sta je bilo. A tete ti mogu reci sta njima odgovara, ne mora reci istinu. Zaista teska situacija. Sve najbolje ti zelimo i iskreno se nadamo da nije nista ozbiljno. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 20:51:01   
tea lana
poduzmi nesto pod hitno,ja sam sa dvije godine pala u vrticu i popustili su mi zivci u ocima.I od tada imam problema sa njima.Radi neke glupace koja je ko zna sta sa mnom radila.user posted image user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Modrice iz vrtića
15.9.2009 21:29:30   
archi
Sutra definitivno idem na CUM. Toga se u cijeloj frci nisam sjetila...hvala vam na savjetu. Jedino ako do sutra modrice nestanu...sada su još dobro vidljive...
Poslijepodne smo po Unu zajedno išli MM i ja. MM je ponovo pitao tetu za modrice a ona je rekla da je vjerovatno neko htio da joj uzme njenu igračku (uvijek nosi sa sobom svog cuku kojeg ljubomorno čuva i u vrtiću ga ne ispušta iz ruku). Na to je MM pitao kako da to niko nije vido i da je to već dovoljan razlog da se zabrinemo. Nakon toga teta se sama ponudila i otišli smo na razgovor kod upravnice odjeljenja i teta je slučaj sama prijavila. Eh sad...Upravnica vjeruje da je u pitanju dječije koškanje, teta se izvinula jer je napravila propust i nije uspjela to vidjeti...ok...ovoj teti ćemo sa rezervom vjerovati ali od druge ni habera, jutros je čak samo promrmljala kako nista o tome ne zna i izvjetrila...ma idem ja sutra na CUM! Sama ne mogu odrediti o kojoj veličini šake se radi, mjerila sam po svojoj ruci i rukama trogodišnje i petogoišnje djevojčice (sestričine) i definitivno mala ruka ne može obaviti na ovakav način Uninu ruku. Jedino ako nije u pitanju štipanje i to neko žestoko.
vesela se čudi kako sam smirena...aaaaj...sinoć nisam oka sklopila, na poslu bila kao na iglama ali valjda kada se tebi dese ovakve stvari nekako si zatečen, ne želiš napraviti pogrešan korak niti nekoga pogrešno optužiti  a najmanje što želiš je da ti se neko djetetu sveti (ma svašta ti prođe kroz glavu) jer pored ovog vrtića trenutno baš i nemamo drugu opciju.
Sutra ću pokupiti mišljenje od nekoga stručnog i onda vidjeti šta dalje...

< Poruku je uredio archi -- 15.9.2009 21:37:43 >


_____________________________

Život je lijep!

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 21:37:19   
Nunny
znas sutra da tvoje dijete odvedes doktoru na pregled ili vadjenje krvi i ono primjeti takve modrice odmah bi zvali policiju i socijalnu sluzbu i okrivili tebe za nemar ili zlostavljanje djeteta...(pa ti dokazuj da je iz vrtica)...to su ozbiljne stvari sutra nedaj Boze moze biti nesto gore zato fino to trebas prijaviti...poslusaj savjet mame alme i obavezno odvedi dijete da imas medicinsku dokumentaciju...u ostalom cum radi 24 sata nikad nije kasno...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 21:47:22   
*Seve*
Tuzno,zao mi je curice...Ja bih to ispitala, na svaki moguci nacin..
Jer bas da dijecica mala imaju tako snagu,da bi od pritiska ostala modrica....Cisto sumnjam.user posted image

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 21:57:07   
Amrino
Ma znam da vam svasta prodje kroz glavu...mogu misliti kako ste se nasikirali- ali cak i te tete iz obdanista bi to uradile i provjerile da se radi o njihovoj djeci...Ne treba unaprijed grijesit guse pa optuzivati ali i ako se ispostavi da se radi o djecijem koskanju bar ces biti rahat jer si provjerila...Onako- nikada neces znati...a neces moci zaboraviti. Ipak ti to placas i povjeravas im svoje dijete na brigu. Treba da se osjecas sigurno. Tete- ako su ikakvi pedagozi- shvatice da si to morala uraditi jer si majka tog djeteta.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pala fotografisali smo rukicModrice izu v...
15.9.2009 22:00:09   
teta berta
Ne daj da se to zataska, zbog takvih i slicnih i imamo probleme i strahove...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 20
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 22:09:15   
Anoniman
Uzas!!!
A jeste probali nju pitati sta se desilo? .....da vam nacrta...kroz igru nekako





ja bih stavila kameru u cukuuser posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:27:17 >

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 21
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 22:17:03   
_melina_
To nije mala stvar sto se desilo.. najbolje bi bilo da dijete odvedete doktoru jer on najbolje moze procijeniti cija je to ruka je li djecija ili od odrasle osobe...
To su ozbiljne stvari jer dijete moze imati poteskoce socijalizacije zbog takvih stvari...
Sreca pa ste slikali u slucaju da modrice prođu imate i materijalne dokaze ako bi vaspitacice bile krive...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:27:04 >


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu archi)
Neposredna veza do poruke: 22
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
15.9.2009 22:19:21   
archi
IZVORNA PORUKA: dadada



ja bih stavila kameru u cukuuser posted image




da se na svu muku i nasmije...

u pravu ste, na ovome ne smije ostati..zbog Une i zbog druge djece u svakom slučaju...


dadada ma probali smo ju i pitati ali suviše je mala...samo ponavlja sve za nama...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:26:51 >


_____________________________

Život je lijep!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   Modrice na djetetu koje ide u vrtic
16.9.2009 13:26:17   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mali medo

Najbolje bi bilo da zajedno sa tetama i ravnateljicom razgovarate, svi zajedno!
Nesmije se samo preći preko toga!



Mislim da bi trebali sagledati sve strane..da li tu ima starije djece??? Moguce da je neko od starije djece u igri ili u svadji povukao je.. Sve u svemu vjerujem da si zabrinuta jako, i svako bi bio al prije nego krenu optuzbe provjeri sve pitaj i tete u vrticu i djecu,a ako bas utvrdis da su tete to uredile onda tuzba ko kuca.


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.9.2009 13:29:55 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mali medo)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Modrice na djetetu koje ide u vrtic
16.9.2009 14:03:45   
Amrino
Pa dobro- i ako je drugo dijete to uradilo ja mislim da se nesto mora poduzeti...Saznati koje dijete (ili bar pokusati) zvati njegove roditelje na razgovor. Nasilje je nasilje...bez obzira koliko ko ima godina ne moze se opravdati udaranje i takve masnice. To je bar moje misljenje. Meni je malo cudno sto vaspitacice nisu ni pokusale saznati sta se desilo. Koliko sam shvatila nisu ni pitale djecu jesu li sta vidjela i sl..

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *