|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odjeća za spavanje
17.1.2010 20:31:43   
minica81
drage moje u ćemu više volite da spavate u spavačici ili piđami ? da li vam je bitan kvalitet i koliko ste spremni dati novca za to ?

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:26:26 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:36:28   
teacher75
pidzama pamucna, volim da je lijepa ali ne skupa

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:38:44   
kovrdjava
E ova tema ti je pravauser posted image user posted image user posted image ,ja sam luda za spavačicama i pidžamama,jednostavno im nemogu odoliti,volim da su pamučne,živih boja i da se ugodno osjećam,toliko ih volim da ih preskupo ponekad i platimuser posted image user posted image user posted image Moj mm mi je neki dan rekao da nema smisla da ih više kupujem jer mogu prodavnicu s pidžamam i spavačicama otvoriti,a šta mogu kad im nemogu odolitiuser posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:39:48   
Anoniman
pidzama definitivno...meni se spavacica zarola do vratauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:42:24   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

pidzama definitivno...meni se spavacica zarola do vratauser posted image


Ista stvar i kod mene! Interesantno, imam vise pidzama, i od svih najdraze su mi moje  dvije pravoooo stareee pidzame, moj MM ih zove dronjci!user posted image user posted image user posted image user posted image Njih najvise volim, ali ih oblacim kada je mm na putu!! To je TOP SECRET!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:44:10   
minica81
da i ja volim piđame i  spavaćice , ista sam ti takva , mislim da ih imam i previše....ali kad im ne mogu odoliti user posted image

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:44:51   
lirio
pidžama definitivno...al kad kupujem uvijek gledam samo kakav je donji dio, gornji me ne zanima, jer donji dio kombinujem sa bijelim majicama u zavisnosti od god doba8dugi rukav, kratki , bez rukava)...nekad spavam i u čarapama koje moraju biti bijele...čudno jel da...možete me s pravom zvati edrijan monk...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:46:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

pidzama definitivno...meni se spavacica zarola do vratauser posted image


Ista stvar i kod mene! Interesantno, imam vise pidzama, i od svih najdraze su mi moje  dvije pravoooo stareee pidzame, moj MM ih zove dronjci!user posted image user posted image user posted image user posted image Njih najvise volim, ali ih oblacim kada je mm na putu!! To je TOP SECRET!


necemo nikome reci...user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:50:05   
fatimica09
uopste ne spavam ni u pidzami, ni u spavacici....ili samo tange ljeti....ili i potkosulja ako je vec zimauser posted image
ali zato volim ogrtace, lijepe neglizee,potkosuljice....malo duze, baby-dol i tako....samo ne pidzamaaaa
valjda trauma iz djetinjstvauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:52:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: fatimica09

uopste ne spavam ni u pidzami, ni u spavacici....ili samo tange ljeti....ili i potkosulja ako je vec zimauser posted image
ali zato volim ogrtace, lijepe neglizee,potkosuljice....malo duze, baby-dol i tako....samo ne pidzamaaaa
valjda trauma iz djetinjstvauser posted image

uh, tange sam prestala nositi jos u 20-im godinama, boxerice zakon, ljeti nosim kompletice- boxerice i gore kao potkosulja, zimi pidzama zakon, volim pidzame na kopcanje u muskom stilu ali zenstvenim bojama:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 20:56:47   
Anoniman
ovo je tema za mene user posted image user posted image user posted image
imam jako puno spavacica, svih boja, modela i tkanina, takodje i pidjama..izgleda kao i svaka zena sam slaba na to hihihi

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:09:56   
sarayka
Spavaći sam nosila samo u bolnici o odmah nakon poroda...volim pamucne pidžame sa malo elastina i specificno jako i cesto presvlacim...imam neku fobiju pa ih presvučem 2-3 x nedeljnouser posted image user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:18:26   
Honey3
definitivno udobna pamucna pidjama...spavacice samo na moru...

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:22:21   
spring
Uvijek pidžamu oblačim, spavaćice oblačim samo kad želim muža zavesti (svilene, naravno). Kao što reče dadada, i meni se spavaćica zarola do vrata i u njoj se smrznem i u po ljeta user posted image
Mah, kod mene je puna oprema, čak ne spavam ni bez čarapa user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:23:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: spring

Uvijek pidžamu oblačim, spavaćice oblačim samo kad želim muža zavesti (svilene, naravno). Kao što reče dadada, i meni se spavaćica zarola do vrata i u njoj se smrznem i u po ljeta user posted image
Mah, kod mene je puna oprema, čak ne spavam ni bez čarapa user posted image


potpisujem!!!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu spring)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:27:09   
spring
Hajd nek ima još ovakvih user posted image

Kad se žalim sm kako nekad nema keksa, kaže ženo kako će ga biti kad si k'o kakva stara baba, još ti samo debele čarape trebaju user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:35:26   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image izgleda jedino mene mama nije naucila na pidzamuuser posted image

(odgovor članu spring)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:40:14   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: fatimica09

user posted image user posted image user posted image izgleda jedino mene mama nije naucila na pidzamuuser posted image



hahahaha izgleda :)

ja sam jako zimogrizljiva tako da zimi nosim pidzamu i carape (lagane samo da imam nesto na nogama) a ljeti samo gacice, prije dok sam bila u liniji tangice ali mi je to sad jako neudobno hehehehe
i da imam pun ormar pidzama i svega ali uvijek nosim 2-3 iste, e da volim jednu sorcic i majica pidzamu sto sam iz victorije narucila, e ona mi je super udobna, vise je za ljeta


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:55:55   
nikita
ljeti nosim dugu svilenu ljubicastu spavacicu i kratku plavu na tregere a zimi bež i crevenu piđamu
nosim i ja carape user posted image

< Poruku je uredio nikita -- 17.1.2010 21:56:26 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:56:29   
new mama
Pidzama naravnouser posted image i  imam ih bas puno,volim da promijenim,a spavacicu sam i ja jedino nosila kad sam rodila,ma kakva ja i spavacica,em sto bi mi bilo hladno,a jos se i podigne tako da pidzama mi je sigurica,a ako mi je bas hladno i carape dolaze u obziruser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:56:55   
Anoniman
ne bih ja mogla u tangama zaspati nema tih para...prije gola...mene ne smije nista stiskati, stezati, zuljati, grebati....ma ne smije sat kucatiuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 21:58:04   
new mama
ma ne smije sat kucati

Joj i meni to smeta,uzas,a ja mislila da sam jedina,hajde sad mi je lakseuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:07:05   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image mene ako VESELA ,,ne izvadi" na ovoj temi nece niko user posted image
VESELAAAAA oglasi seeeee.....evo ugrozena sam user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:09:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ne bih ja mogla u tangama zaspati nema tih para...prije gola...mene ne smije nista stiskati, stezati, zuljati, grebati....ma ne smije sat kucatiuser posted image


ne mogu u tangama ni hodati, a kamoli spavati. kad se sjetim kako sam prije 10ak godina nosila tange, sad ne bi mogla ni 5 minuta. a nije ni zdravo!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: oprema za spavanje
17.1.2010 22:09:13   
MELLI
Ako biram između pidžame i spavaćice, eto onda,pidžama.Ja i spavaćica, ko šaraf i matica.Ona se oko mene sva uvrne da ja moram u po noći ustat i odvrtat to čudo sa sebeuser posted image user posted image
Najsretnija sam u gaćicama i potkošulji.U tangama ne bih mogla zaspati.
A što se pidžama tiče,volim neke ,vesele,pamučne, po mogućnosti sa motivima nekih likova iz crtićauser posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *