|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ovlazivac zraka
5.10.2008 22:37:21   
rozi
 
Znate li gdje bih ovo mogla naci, Damir mi muku muci sa nosicem (na mamu, nigdje bez kapiuser posted image ) . Cula sam  da pomaze,tjl. citala po hrvatskim forumima a nemam pojma gdje da trazim: po apotekama, radnjama tehnicke opreme ,djecije opremeuser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ovlazivac zraka
5.10.2008 23:01:41   
Romali
Rozi, ja sam isto po hr.forumima čitala o njima. Spominju da su ga kupovali u apotekama. A meni je nedavno neko rekao da ga je našao u Obi-ju. Mislim da su skupi.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ovlazivac zraka
5.10.2008 23:03:36   
vuk
čula za Rainbow sistem mi ga imamo i vjeruj da je neophodan svakoj porodici jedna od funkcija koju obavlja je i pranje zraka i regulisanje vlage uz njega ima i jedan dio koji neovisno o sistemu radi samo ove davije funkcije kao i mirisanje zraka vjeruj stvar je odlična

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ovlazivac zraka
5.10.2008 23:58:29   
Visnja RR
Chicco ima ovalzivac zraka...
npr ovaj a ima ih vise

http://www.chicco.hr/ProductDetails/266/pgoid/065a25fe-4c40-4d6c-b49c-21ceada987d9/lang/Croatian/Topli-ovlazivac-zraka.wshtml

u Merkatoru ga nema a ako ga nema ni u glavnoj prodavnici onda vidi u apotekama koje imaju njihove proizvode.. mozes zamoliti da ti naruce...
ja cu pitati "moju" apotekarku pa ti javim jer moram ga i sebi kupiti

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vuk)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ovlazivac zraka
6.10.2008 8:59:46   
rozi
Hvala vam na odgovorima. Super, Visnja , javi cijenu ako saznas. Pozdrav user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ovlazivac zraka
6.10.2008 12:55:23   
triplemama
I mene interesuje pogotovo od kada su uključili centralno, neda disati po noći. Zna li neko za Tuzlu i TK?

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ovlazivac zraka
6.10.2008 16:24:14   
Lulu_
to je super stvar i nije uvijek skupa ja sam je nasla za 160 km user posted image user posted image user posted image
ali treba razlikovat preciscivac zraka i ovalsivac.

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ovlazivac zraka
6.10.2008 16:33:24   
Visnja RR
mozda bi bilo najbolje nabaviti ovo
http://www.chicco.hr/ProductDetails/261/pgoid/065a25fe-4c40-4d6c-b49c-21ceada987d9/lang/Croatian/Ionizator---ovlazivac-zraka.wshtml



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ovlazivac zraka
6.10.2008 19:15:41   
rozi
Malo sam cunjala , u Srbiji je onaj prvi Chicco oko 4000  dinara(150 km), a a na forumuma sam procitala da je dosta glasan. Ovaj sa ionizatorom je oko 10 000 dinara tj 250 km, e sad ne znam jel on isto glasan.
Meni se i ovaj svidja:
http://www.amazon.co.uk/Philips-Avent-AVENT-Ultrasonic-Humidifier/dp/B0011E0I2Y
On je u hrvatskoj 900 kuna, znaci i on bi mogao biti oko 250.
Mozda bi kad nas bile i malo nize cijene. Jos nam trebaju iskustvauser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ovlazivac zraka
7.10.2008 16:16:02   
Visnja RR
Raspitah se za ovlazivac
ovaj Chiccov ovlazivac je 260 km ..puno zar ne?
a ima neki JoyCare (Italija) kosta 108 km... pokusacu naci link s tim prozivodom pa vam postavim da vidite... uglavnom se moze nabaviti u apoteci u mojoju zgradi (sarena zgrada na Stupu)... garancija 3 g...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ovlazivac zraka
7.10.2008 17:34:39   
rozi
Visnja, jel onaj sa ionizatorom 260?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ovlazivac zraka
7.10.2008 17:41:14   
Amela V.
http://TRUS.imageg.net/graphics/product_images/pTRU1-3939506dt.jpg

evo mi smo ovaj izabrali....
koliko vidim tamo su pravo skupi, ovdje i nisu toliko. Krecu se od 30 do 120 $



< Poruku je uredio Amela V. -- 7.10.2008 17:42:42 >


_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ovlazivac zraka
7.10.2008 17:45:10   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: rozi

Visnja, jel onaj sa ionizatorom 260?


da... obzirom da je oboje u jednom onda mozda i nije skupo...

ovaj JoyCare je 108 samo ovlazivac a ionizator koji odlicno izgleda ( kao slika i za cijeli stan) je 118 km...

Moram jos progooglati da vidim kakve su im karakteristike jer sam cula da neki zuje a to bas nije za spavacu sobu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ovlazivac zraka
7.10.2008 19:45:41   
rozi
Onaj topli Chicco zuji, to sam nasla na forumima, a za taj ne znam. Ja sam se pravo zagrijala za Aventov, jer je ultratihi. moram jos obici apoteke, da vidim ima li i ovdje jos nekih.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ovlazivac zraka
7.10.2008 20:07:59   
Visnja RR
evo ovaj ovlazivac od 108 km koji sam spomenula...

http://www.joycare.it/default.cfm?fusebox=prodotto&prodotto=170&lang=ita

za par sati (ili sutra) cu staviti neke vazne stvari koje se trebaju znati kad su u pitanju ovlazivaci...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ovlazivac zraka
7.10.2008 21:56:01   
rozi
E ovaj je tihi ''Tecnologia ad ultrasuoni'' , mislim da je to to. Izgleda super za te pare.  

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ovlazivac zraka
19.10.2008 9:34:26   
rozi
Ja sam obisla dosta apoteka u Lukavcu i Tuzli, nema nigdje, cak neki i ne znaju sta je to. Jedan ciko sto nabavlja Chicco proizvode je rekoa da ce vidjeti  moze li mi  naruciti. Bas mi je krivo.  

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ovlazivac zraka
28.11.2010 10:34:59   
tweety
user posted image

Ima li neko ovaj ovlaživač zraka?Kako vam se čini?Razmišljam da ga kupim ali nisam sigurna kakav je.Kod nas nema centralnog grijanja,grijemo se na klimu ali samo dnevni,trpezarija i kuhinja jer je sve u jednom.Sobe su nam hladne,ne grijemo ih.Ujutro se budim suhog i bolnog grla.Najgore mi je radi sina jer on često kašlje pa kontam da bi mu ovaj ovlaživač mogao pomoći.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ovlazivac zraka
28.11.2010 11:09:39   
škorpija
ovlaživač gorenje ima za kupuiti u mercatoru,nije ni skup, oko 60 KM i ja razmišlja da ga kupim, doduše pratim vlažnost još je na nekoj normali, ali oni koji imaju centralno grijanje ne znam kako izdrže bez ovlaživača

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ovlazivac zraka
25.12.2010 0:22:18   
d.dita
user posted image mi smo kupili taj ovlaživač zraka. Grijemo se na centralno grijanje a sin nam ima laringitis pa su nam doktori savjetovali da kupimo neki ovlaživač. Kako ga koristimo nismo imali problema sa laringitisom.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ovlazivac zraka
16.1.2012 7:53:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tweety

user posted image

Ima li neko ovaj ovlaživač zraka?Kako vam se čini?Razmišljam da ga kupim ali nisam sigurna kakav je.Ujutro se budim suhog i bolnog grla.Najgore mi je radi sina jer on često kašlje pa kontam da bi mu ovaj ovlaživač mogao pomoći.



i meni trebaju iskustva i mišljenje u vezi ovog, da li stvarno vrijedi ili je samo bacanje parauser posted image

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ovlazivac zraka
16.1.2012 8:26:31   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: tweety

user posted image

Ima li neko ovaj ovlaživač zraka?Kako vam se čini?Razmišljam da ga kupim ali nisam sigurna kakav je.Ujutro se budim suhog i bolnog grla.Najgore mi je radi sina jer on često kašlje pa kontam da bi mu ovaj ovlaživač mogao pomoći.



i meni trebaju iskustva i mišljenje u vezi ovog, da li stvarno vrijedi ili je samo bacanje parauser posted image



mi imamo ovaj i zadovoljni smo. navece naspem vode (ne znam koliko... otprilike oko litar. pise na kutiji koliko ide vode) i ako stavim da malo jace puse, ujutru nema vode. znaci, ipak vlazi zrak :) osjvjezava definitivno. kao da si otvorila prozor pa ulazi cist vazduh. jedne veceri, dok je stariji sin spavao s muzem u drugoj sobi a ja sa bebom uspavacoj, sin je imao napadaje onog suhog kaslja. prebacimo ovlazivac pored njegovog kreveta i odmah mu je bilo lakse. to je sto ja znam. treba stavljati profiltriranu vodu da se ne stvara kamenac koji poslije moras cistiti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ovlazivac zraka
16.1.2012 8:36:16   
Anoniman
Hvala Alma... da li je potrebno stavljati arome što nude uz ovlaživač ili može samo voda?

(odgovor članu Alma_27)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ovlazivac zraka
16.1.2012 8:59:45   
Alma_27
mi smo dobili aromu i ponekad stavim koju kap ali ne znam da li smijem to cesto zbog bebe. stavila sam nekoliko puta koju kap za inhalaciju (one iz apoteke sto mirisu na mentol i eukaliptus) i fino mirise.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ovlazivac zraka
16.1.2012 13:25:51   
MajkaTereza
kao neko ko se dugo borio protiv vlage u stanu prije nego sto smo preselili vam moram reci da vecina nasih domova ne da su previse suhi, vec obratno. Prije nego sto bacite pare na prociscivac sa funkcijom ovlazivaca, provjerie stepen vlaznosti u vasem stanu. Zdrav stepen vlaznosti u stanu ili kuci je nekih 35-50% Iznad 55% se pocne stvarati budj i mem, sto je nezdravije od suhog zraka i moze uzrokovati dugotrajnije poslijedice. Ispod 25% zrak postane nezdrav, a vjerujte sa nasim nivoom gradnje, to se ne desava, rijetko. Oni sto se griju na klimu, njima je svakako potreban jer klima strasno isusi zrak. Najpametnije je kupiti digitalni mjerac, pa onda kupovati nesto za popravak zraka. Ja sam se zeznula, pa da se neko drugi ne zezne.. To da centralno grijanje isusuje zrak nije tacno, jer najveca vlaznost se stvara kada su zidovi hladni, a oni to postanu kada se ugasi grijanje tokom noci. Ako imate kondenz na prozorima, to vam je znak da je vlaznost daleko veca nego sto je zdravo. Doduse postoje ovlazivaci koji se mogu okrenuti samo prema bebinom kreveticu i ne povisuju vlagu generalno, vec samo oko same bebe, ali mislim da ih kod nas nema..

Ja sam istraumirana vlagom, pa necu ni da palim svoj prociscivac, vec kad je nos bebi zacepljen, ja naparim kupatilo, i budem tu s njim 15-ak minuta.To je obicno sasvim dovoljno bez bacanja para.. user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *