|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sarajevo
3.1.2015 16:48:02   
Anida2010
Tražimo tetu za čuvanje bebe od 3 mjeseca u Sarajevu. Ono što od tete očekujemo je da preuzme cjelokupnu brigu o našoj bebi, radnim danima od pola 8-8 ujutro do 16.30-17 sati. Pod tim podrazumijevamo hranjene i presvlačenje djeteta, priprema hrane uključujući i kašice koje dolaze za koji mjesec, šetnju sa bebom, igru sa bebom, eventualno pranje/peglanje dječije odjeće i sl.
Bilo bi dobro kada bi teta za vrijeme dok beba spava bila spremna očistiti prašinu, eventualno usisati, znači uraditi neke manje poslove po kući. Naravno, ovo ne bi bilo presudno za našu odluku jer nam je ipak briga o djetetu na prvom mjestu.
Naravno, prednost imaju tete sa preporukama.
Unaprijed hvala na javljanju!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
10.1.2015 10:33:20   
zazaza
ja bih ti preporučila tetu za čuvanje djeteta, ali ti izgleda tražiš kućnu pomoćnicu.
Dok dijete spava, ja ne znam da ima bešumni usisivač.

(odgovor članu Anida2010)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
10.1.2015 11:24:54   
babina beba
Ovo je 2 u 1...a kad teta ruca il joj to nije u rasporedu...

(odgovor članu zazaza)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
10.1.2015 14:45:53   
Anida2010
Ja ovo sve stignem, stignem čak i ručati, ručak skuhati, ispeglati, pa sam mislila da još neko može. Kako god, hvala vam što ste mi skrenule pažnju, možda ipak trebam smanjiti kriterije, izgleda da tražim super ženu. Hvala još jednom!
PS Ovu bebu usisivac uspava, još je mala pa pali onaj fazon sa fenom, ventilatorom, usisivacem...

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
10.1.2015 20:21:26   
zazaza
ti si neka vrijednica, svaka čast. Al opet to tražiš da radi teta uz dijete.

(odgovor članu Anida2010)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
11.1.2015 13:50:31   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Anida2010

Ja ovo sve stignem, stignem čak i ručati, ručak skuhati, ispeglati, pa sam mislila da još neko može. Kako god, hvala vam što ste mi skrenule pažnju, možda ipak trebam smanjiti kriterije, izgleda da tražim super ženu. Hvala još jednom!
PS Ovu bebu usisivac uspava, još je mala pa pali onaj fazon sa fenom, ventilatorom, usisivacem...



Pa i mi kao majke sve to stizemo ili smo stizale....ali postoji jedna stvar.Drugacije je meni kao majci kad se dijete moje udari ili padne a drugacije bih mi bilo da se tvoje djete nedaj Boze udari dok ja peglam ves ili kuham rucak.Apsolutno bi bila kriva...jel?



_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anida2010)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
11.1.2015 15:26:36   
Anida2010
Ne znam drage forumasice, ali meni to sve nekeko izgleda moguce... Kako god vidjet cu u narednih nekoliko mjeseci kako cu proci.sa svim tim... Do tad necu tvrditi ni da sam upravu, a ni da nisam :-)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
11.1.2015 15:29:21   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Anida2010

Ja ovo sve stignem, stignem čak i ručati, ručak skuhati, ispeglati, pa sam mislila da još neko može. Kako god, hvala vam što ste mi skrenule pažnju, možda ipak trebam smanjiti kriterije, izgleda da tražim super ženu. Hvala još jednom!
PS Ovu bebu usisivac uspava, još je mala pa pali onaj fazon sa fenom, ventilatorom, usisivacem...



Pa i mi kao majke sve to stizemo ili smo stizale....ali postoji jedna stvar.Drugacije je meni kao majci kad se dijete moje udari ili padne a drugacije bih mi bilo da se tvoje djete nedaj Boze udari dok ja peglam ves ili kuham rucak.Apsolutno bi bila kriva...jel?



Potpis k'o kuca! Mislim da ljudi uopste nisu svjesni koliki je posao cuvanje djeteta. Mi smo sve stizali, a i stizemo, jer to tako treba. Vjerujem da svaka od nas dijete nekad i zapostavi radi nekih kucnih poslova, pa makar i nesvjesno. Ja kad sam nasla tetu i kad smo se dogovarale, rekla sam da je njena briga iskljucivo dijete. I to do te mjere da mu ne mora ni kasiku oprati, jer ih ima vise. I evo trecu godinu super funkcionisemo. Maleni je sretan i zadovoljan, sto je najbitnije. Ona je sama sebi vrijeme rasporedjivala. Bilo je perioda kad on spava po 2-3 sata, pa je ona mogla i prati prozore i peglati ves, pa cak i nama rucak skuhati. Ali sve je to bilo iz njene dobre volje (da ne kazem dosade), a ne zato sto treba/mora.
Ja cu radije doci kuci i zateci neoprano sudje ili neusisanu kucu, ali cu znati da je dijete bilo 2 sata vani i da su mu spremani obroci i da je ostatak vremena proveo u igri.
Sad kako je veci, prepricava nam citav dan gdje su bili i sta su radili i vidim da je zaista sretan.
Tako da, dobro ti odvagaj sta zaista trazis i sta su ti prioriteti...

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
11.1.2015 15:36:37   
Anida2010
Ja to mozda nisam naglasila u prvom postu, ali meni briga oko kuce uopce nije prioritet niti presudan kriterij kod trazenja tete. Meni je briga o djetetu osnovna, a ovo ako se i kada.stigne jer postoji neko drugi ciji je to primarni posao. Uglavnom, napadose me ni krivu ni duznu :-)

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
11.1.2015 17:41:06   
Hannica
Napadi su nam specijalnost. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anida2010)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
11.1.2015 19:18:41   
koka i po
anida...nemoj da se osjecas krivom.vecina teta cuvalica radi ovo sto ti zahtjevas...mislim na kucne poslove.ti si poslodavac i imas pravo postavljati svoje uslove.samo bih ti savjetovala da ovakvu vrstu usluge posteno i nagradis.nije ista odgovornost biti teta cuvalica i kucna pomocnica.nadam se da ces naci to sto trazis.sretno.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Potrebna teta za čuvanje bebe Centar - Sa...
11.1.2015 20:21:44   
Anida2010
Pa naravno da hocu... Nisam mislila i nikad to ne bih dozvolila da teta radi nesto za sto nije placena isto kao sto ne bih dozvolila da ne bude nagradjena za nesto sto je dodatno uradila, a nije bilo od nje trazeno. Pa svi mi po sebi znamo kako to funkcionise ;-)

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *