|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:25:47   
Anoniman
Drage žene treba mi savjet, napisala sam post, ali mi ode konekcija, pa ću kratko.
Ljetos smo se preselili i sve je djelovalo ok, međutim komšija ispod nas se žalio jednu noć kada smo se vratili s puta i malac nije htio spavati, te se igrao igračkama, koje su naravno par puta ispale, bilo je oko 22h, da mu smeta i da nema mira od nas.
Mene bilo jako stid, jer nisam imala pojma da se išta čuje i izvinjavala sam se. Sutra opet otišla da se izvinem i objasnila da malac uzima crijevo od usisivača i kao usisava i sl. stvari. Otada sve smo u kući prilagodili da se takve stvari ne dešavaju, svezali sve odjeljke u kuhinji da ne može vaditi suđe, plastični poličar sa kuhinjskim potrepštinama digli na radnu površinu, poličar za cipele digli na cipelar, dijete više ne gura guralicu igra se sa samo po jednom igračkom, jer nam je tako lakše kontrolisati da ništa ne baca, al dijete ko dijete...
Dira ladice, zalupi vratima, ne mogu ga uvijk stići.
Osim toga imali smo praaaavo puno problema sa zubićima i budio se u svaka doba noći, mi smo mu dopuštali da se igra, da mu se malo pažnja skrene sa bolova, ali i to je smetalo.
Jednu noć je sam istresao kutiju sa lego kockicama u 23 h i odmah su nas opomenuli kucanjem oklagijom, ja odmah sutra poslije posla otišla da se izvinem.
Ali danas dok smo ručali za stolom u kuhinji, bebac je zalupio vratima, a onda pogurao stolicu i mi smo odmah skočili da ga kritikujemo i u tren oka on je to sa stolicom ponovio, zaškripalo je i već u slijedećoj minuti je zazvonilo - hajd javim vam se ponovo
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:27:39   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image mogli su bar ostati naši postovi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:28:54   
Hanady RR
veeseelaa:
evo slične teme

Kućni red

lično ja bi ga mršnula još prvi put, naravno ako bi ocijenila da pretjeruje

Skoro ja kod mame, i moja kći i od brata kći se igraju trčkaraju po stanu, lupnu tu i tamo al majke mi ništa strašno a i bi 20 sati
Kad neko zvoni, izadjem ja kad dvije djevojke, podstanarke, stan ispod
Vele ne mogu da uče od galame
Rekoh djevojke možda vam je to samo isprika da ne bi učile, 20 je sati ne pada mi na pamet da u šišu stavljam djecu zbog vas ajmo sad razligu i nikad da vas više ne vidim na vratima... tako i bi

Ja kako vidim taj tvoj komšija nije normalan, šipak bi ja sve posklanjala djetetu al valjda takvi nalete na mirne ljude.....

Anoniman:
i već je zazvonilo na vratima, komšija prijeti da ako se još jednom ponovi vidjet ćemo šta će biti. Mi smo ga zvali u kuću da uđe i porazgovaramo i da vidi šta škripi, ali on je samo galamio na vratima i kada sam mu rekla da je ne mogu bebca zavezati, kaže on da to uradimo.
Imate li kakav savjet, ja više ne znam šta da uradim, osim da malca zaista svbežem, a osim toga šta s ovim prijetnjama, imate li iskustva, šta možemo očekivati?

veeseelaa:
ko je komšija??? neki klošar ili...????
nemoj da se bojite, ako to skonta biće još gori! ako je navalentan prijavite ga policiji, na vrata mu vi ne idite a ako dodje na vaša imate se pravo braniti svim sredstvima i da budete u pravu pred zakonom

Breskva:
draga moja baš mi je žao što nemaju nimalo obzira, jesul to neki penzioneri??? Ja ih ne bi šljivila to je tvojih par kvadrata i imaš svoja prava...to što su oni isfrustrirani ne dozvoli da ti isfrustriraš  svoje dijete zbog njih.
Ja bi im otvoreno rekla da se idu liječiti i da nabave sebi apaurina. Mislim za te sitnice se buniti meni je to van svake pameti, saberi ti mnogo djece pa neka malo trče po stanu

veeseelaa:

očito se ne radi o penzionerima i očito je anonimna preplašena 

Breskva:
IZVORNA PORUKA: Anoniman

i već je zazvonilo na vratima, komšija prijeti da ako se još jednom ponovi vidjet ćemo šta će biti. Mi smo ga zvali u kuću da uđe i porazgovaramo i da vidi šta škripi, ali on je samo galamio na vratima i kada sam mu rekla da je ne mogu bebca zavezati, kaže on da to uradimo.
Imate li kakav savjet, ja više ne znam šta da uradim, osim da malca zaista svbežem, a osim toga šta s ovim prijetnjama, imate li iskustva, šta možemo očekivati?


zovi policiju i kaži da ti prijeti, to je neki pravi psihić...

Skvo RR:
Prijateljski savjet...dok god se budes izvinjavala za suskanje u svom stanu...on ce te maltretirati...Psihoticni i bezobrazni ljudi prepoznaju labine zrtve (to izvinjavanje je bila velika greska)...otkaci ga....tj..."o..ebi" i vidjeces promjene u ponasanju.

I uzmite lonce i sad lupajte svom snagom...ja bi to uradila.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:29:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image user posted image mogli su bar ostati naši postovi

samo malo stpljenja...evo ihuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:31:36   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:32:50   
Anoniman
Išla sam se izvinjavati jer mi je to savjest tako nalagala, stariji su ljudi i čovjek je šečeraš, tako da sam se stalno stavljala u njihovu poziciju i kako bih ja da meni neko smeta, ali ne znam više šta da uradim, ne mogu pratit djetetu svaki korak, svaki sekund...
Osim toga jako mi je teško da smo u ovoj situaciji, jer nikada nismo bili problematična porodica niti smo igdje imali ovakvih nesuglasica.
Ne tvrdim da oni to izmišljaju sigurno se čuje kada se lupi vratima, ali mmi smo se trudili da suzbijemo koliko je moguće i na kraju se ovako završi user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:33:34   
Hanady RR
Anonimna...
u djelu u kojem Skvo kaže da ste svojim lijepim ponašanjem dozvolili ovaj vid maltretiranja u postpunosti se slažem.
No razumijem tvoju brigu.

Ono što ti sugerišem da svom predsjedniku kućnog savjeta prezentiraš problem i zahtjevaš da predjednik kaže dotičnom gosposinu da je prevršio sve norme normalnog ponašanja i da je to prešlo u matretiranje.
Čak i pismeno da se obratiš nebi bilo zgorega.

Nakon što predjednik savjeta uradi svoj dio posla...za prvo naredno kucanje na vrata pozovi policiju i zahthevaj zaštitu od manijaka.
Taj je čovjek manijak, neda ti djetetu da normalno živi...
sve da dijete lupa kašikom od cijev radijatora to bi svako normalan razumio u trenutku...al taj psiho neće očito..

zato reaguj na vrijeme obrati se predjensiku savjeta kućnog i zahtjevaj zaštitu...
niste porodivca koja pravi derneke do zore pa da prezate od manijaka...vi odgajate dijete


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:34:48   
vjestica
i meni se nešto slično desilo kad sam tek doselila,pa sam ja počela lupati da imaju razloga da se žale (ja pravim ručak, i lupam šnicle, mislim koja je to buka user posted image e kad se žališ eto ti sad prave buke)
čak su mi jednom policiju poslali na vrata zbog buke user posted image
onda su odustali user posted image
skontali su da je puno mirnije kad se ne žale user posted image
a da su nastavili, ja bih njih prijavila zbog uznemiravanja



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:40:27   
Anoniman
Draga moja pa sutra nećeš moć disat od njih, imam i ja nervoznih, i šećeraša u zgradi pa opet razumiju kad je dijete u pitanju, ti tvoji su bezobrazni i vide da mogu...ja znam kakva si ti dobrica i da vam je strašno neugodno što vam se sve ovo dešava, ali morate pokazati zube inače će te izluditi

< Poruku je uredio Breskva -- 19.12.2010 0:41:04 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:40:45   
Anoniman
Draga Hanady moja stara je predsjednik kucnog savjeta , dole to ne pije vode...Kod nas u zgradi se bagre naselilo , stas vise kad su kokosi drzali u smetljarniku.Ona otisla da opomene zamalo batine nije dobila...Pasu smece bacali po podrumu . naselili se stakori bili....Kucni savjet ne moze nista , to jedino muriju zvati

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:44:49   
veeseelaa
Ono što ti sugerišem da svom predsjedniku kućnog savjeta prezentiraš problem i zahtjevaš da predjednik kaže dotičnom gosposinu da je prevršio sve norme normalnog ponašanja i da je to prešlo u matretiranje.


ma kakav predsjednik kućnog savjeta  ( ja sa svojim predsjednicima uopće ne pričamuser posted image ) uzmi stvar u svoje ruke i mršni budaletinu s vrata ....
osim toga predsjednik kućnog savjeta bar meni nikad nije poslužio svrsi
A i nije on tu za rješavanje konflikata
Ti draga moja kao što sam ti već napisala kad ti dodje sljedeći put na vrata otjeraj budalu i reci mu da se više nikad ne pojavi ni po kojem osnovu

Prestani biti fina!!! ljutiš meuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.12.2010 0:46:51 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:46:37   
veeseelaa
Išla sam se izvinjavati jer mi je to savjest tako nalagala


user posted image user posted image user posted image user posted image tu si se i izradila


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:47:18   
vjestica
ni ja ne mislim da će pomoći oraćanje predsjedniku kućnog savjeta, ne znam da je ikome to ikadd pomoglo
ne otvaraj vrata, kad se požali, krhni namjerno da se ima za šta žaliti,a ako te i dalj ebude uznemiravao, zovi policiju


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:48:50   
vjestica
a ne vidim razlog za izvinjavanje ako su vrata lupila, igračka pala na pod i slične stvari
pa nisi bušila zidove u 12 uveče

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:49:41   
Hanady RR
ja stavrno ne znam kako vi zamišaljete da bračni par sa malim djetetom u gradu u koji su doselili počnu lupati namjerno, svađati se, udarati itd.
S moje tačke gledišta to nije valjan savjet koji će rješiti ovu priču...
u svakom od slučajeva taj manijak će im policiju spremiti za trenutak na vrata...
a komšijski odnosi i tako su narušeni...
sad žena treba da preza ako joj nema muža kojim putem izlazi iz haustora...

ja ne znam kako rade predjesnici svjeta ali znam da imaju svoje obaveze...
ja nisma rekla da se obrati da bi joj pomogao jer neće ali će imati pravni osnov da zatjeva zaštitu jer kao ovaj njoj zovne policiju završit će i jedni i drugi sa tužbom za ometanje javnog reda i mira...što je bespotreban sikiracija.

ja sam rekla put kako rješiti da sebi brige smanji...
a prestati dijete peglati i paziti do te mjere...
i prestati se izvinjavati i biti ljubazan za tim nema potrebe.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:49:43   
bebbe RR
Skvo RR:
Prijateljski savjet...dok god se budes izvinjavala za suskanje u svom stanu...on ce te maltretirati...Psihoticni i bezobrazni ljudi prepoznaju labine zrtve (to izvinjavanje je bila velika greska)...otkaci ga....tj..."o..ebi" i vidjeces promjene u ponasanju.

I uzmite lonce i sad lupajte svom snagom...ja bi to uradila.


Potpisujem ovaj post u potpunosti. Pokaži zube!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:51:56   
Anoniman
Ma znam ja to sve, al opet kontam stari, bolesni pa hajde smiruj situaciju, prilagođavaj se, ali eto nismo se dovoljno prilagodili. Meni je muka od same pomisli da se susretnemo u zgradi a da mi ne odgovore na pozdrav, a koamoli da komuniciraju na ovakav način.

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:52:07   
veeseelaa
procirulo meni u kuhinji na plafoni ja se žalila kućepazitelju i ispostavi se da curi i komšiji iznad i onom iznad itd
Kad zove mene pred.kućnog savjeta i veli: znaš S mi moramo kod tebe da izrovimo kuhinju
Kod mene user posted image user posted image a curi iznad ljudima user posted image user posted image user posted image user posted image

Rekoh slušaj budaletino pojaviš li se na mojim vratima ima da te udavim

Zamisli molim te koji debil??? meni da rovinjca po stanu a curi iznad ljudima???

toliko o pred.kućnog savjeta a i o komšijama, jednom ih pusti da realizuju nerealno eto ti ih za vrat vazda
Samo oštro


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:53:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma znam ja to sve, al opet kontam stari, bolesni pa hajde smiruj situaciju, prilagođavaj se, ali eto nismo se dovoljno prilagodili. Meni je muka od same pomisli da se susretnemo u zgradi a da mi ne odgovore na pozdrav, a koamoli da komuniciraju na ovakav način.


stvarno zeznuto ako te ne pozdrave user posted image
pa ti onda budi fina i dalje i hodaj na prstima



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 0:58:11   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma znam ja to sve, al opet kontam stari, bolesni pa hajde smiruj situaciju, prilagođavaj se, ali eto nismo se dovoljno prilagodili. Meni je muka od same pomisli da se susretnemo u zgradi a da mi ne odgovore na pozdrav, a koamoli da komuniciraju na ovakav način.

nemaš im se ti šta prilagođavati, živi svoj život
pa i da ti ne odgovore na pozdrav, pa šta
imala sam i ja jednog takvog komšiju, nismo se zakačili ali nikad nije pozdravio
i ja prestal pozdravljati (a reda radi pokušavala)
i onda mi se pojavi na vratima da mu nešto potpišem
naravno da sam mu zalupila vrata pred nosom
a ja i dalje ne kontam koji bi to dio polsa trebao obaviti predsjednik kućnog savjeta user posted image
možeš ga samo obavjestiti i to je to


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 1:01:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma znam ja to sve, al opet kontam stari, bolesni pa hajde smiruj situaciju, prilagođavaj se, ali eto nismo se dovoljno prilagodili. Meni je muka od same pomisli da se susretnemo u zgradi a da mi ne odgovore na pozdrav, a koamoli da komuniciraju na ovakav način.


stvarno zeznuto ako te ne pozdrave user posted image
pa ti onda budi fina i dalje i hodaj na prstima




user posted image user posted image user posted image
eh vala nasmija me u muci

Ma ispast će da sam ja neka prefina i mutava na kraju, ali nisam vjerujte user posted image

Nego uvijek gledam da spustim loptu i riješim što mirnijim putem, ako se može riješiti.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 1:03:07   
veeseelaa
razumijem ja tebe al evidentno je da oni pretjeruju a ti si nasjela na to čim dijete sputavaš u tolikom obimu
Ja sam za ljubaznost i dogovor ukoliko je traženo nešto realno a ukoliko osjetim bezobrazluk promijenim se totalno, ko vukodlak user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 1:04:27   
bebbe RR
Svoje komšije volim i poštujem i mogu se osloniti na njih, iako nemamo odnos da visimo jedni drugima u kući. Pored nas, još tri su stana u zgradi i ponosna sam da je tako kako jeste. Ali tebe, Anonimna, tvoje komšije maltretiraju i ugrožavaju tvoj život svojom sebičnošću i bezobrazlukom. Eto, zato se slažem sa Skvo u potpunosti. Stari ili ne, nemaju nikakvo pravo terorizirati ljude kojima su okruženii.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 1:04:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma znam ja to sve, al opet kontam stari, bolesni pa hajde smiruj situaciju, prilagođavaj se, ali eto nismo se dovoljno prilagodili. Meni je muka od same pomisli da se susretnemo u zgradi a da mi ne odgovore na pozdrav, a koamoli da komuniciraju na ovakav način.

nemaš im se ti šta prilagođavati, živi svoj život
pa i da ti ne odgovore na pozdrav, pa šta
imala sam i ja jednog takvog komšiju, nismo se zakačili ali nikad nije pozdravio
i ja prestal pozdravljati (a reda radi pokušavala)
i onda mi se pojavi na vratima da mu nešto potpišem
naravno da sam mu zalupila vrata pred nosom
a ja i dalje ne kontam koji bi to dio polsa trebao obaviti predsjednik kućnog savjeta user posted image
možeš ga samo obavjestiti i to je to


održavati red i mir među stanarima.
očito da niti reda ima ovaj manijak
niti mira ima anonimna i njeno dijete....

samo obavjestiti da ima pismeni dokaz da je išsla pravim putem dobroga susjeda i komšije...
u slučaju policije sebe će lišiti bespotrebnog maltretoranja sa tužbenim zahtjevom jer ima dokaz da je pokušala rješiti sve mirnim putem što je posao predsjednika savjeta.

naravno da neće rješiti ništa predsjednik ali će ona biti mirnija...nema strah od dolaska police...
sada kada to obavi, neka mu zalupi vrata, prestane se pozdravljati i taj će odmah zovnuti policiju...bujrum neka zovne ima osnov za građansku parnicu psihičkog uznemiravanja od njega.

pa nek gospidin proba dokle može...daleko dogurat neće.

meni kad bi neko dijete maltretirao u odrsatnju ja bih mu ovo uradila, namjerno ga isporvocirala da mi policiju zovne i onda ga tako lijepo msirila da bi on pazio kako hoda po svom sanu, a nakon toga bi me zvao telefonom da se brine jel mi dijete Ok jer se ne čuje da lupa.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Problemi sa komšijama
19.12.2010 1:07:25   
veeseelaa
Anonimna usput ja bi njemu prva zovnula policiju uz prjavu da su preglasni i da od njih ne možete oka sklopiti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *