|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prva ljubav
18.9.2007 13:51:51   
mojamura


ja sam imala 16 godina kada sam se prvi put, ono stvarno snažno,  zaljubila ....a vi?




< Poruku je uredio amelaa RR -- 13.9.2008 13:00:45 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prva ljubav
18.9.2007 19:16:07   
sanjalica
Imala sam 21. i bila zadnjoj godini fakulteta. Bilo je strasveno, jako i dosta kratko, kasnije sam još dugo, dugo patila za njim, bio je nešto stariji i puno iskusniji od mene. On je mene prebolio vrlo brzo. Danas smo praktički susjedi jer su nam zgrade blizu i pravimo se da se ne poznamo kad se sretnemo u gradu.user posted image

_____________________________

Potpuno sam sigurna. Uspjet ću!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prva ljubav
5.10.2007 12:52:41   
Gigana
Imala sam 15 g. kad smo se počeli zabavljati, ludo se zaljubila, nije me popustilo ni do danas, a danas smo u braku i čekamo bebača.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prva ljubav
5.10.2007 17:39:49   
leka

IZVORNA PORUKA: Gigana

Imala sam 15 g. kad smo se počeli zabavljati, ludo se zaljubila, nije me popustilo ni do danas, a danas smo u braku i čekamo bebača.

nevjerovatno kod mene potpuno ista stvar!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prva ljubav
25.12.2007 16:17:51   
Hamos
Evo bas nabasah na ovu temu i svidjela mi se pravo.
Ja sam u 19 godini upoznala ljubav, poceli se zabavljati u mojoj 21, a 3,5 god kasnije uzeli se.
Jos uvijek sam zaljubljena do usiju user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prva ljubav
25.12.2007 21:01:21   
maglajka
Imala sam oko 15 godina, trajalo je jako kratko. Mislim, da sam tu bila zaljubljena samo ja, ali mi je trebalo nekoliko godina, da ga prebolim. Kojeg god momka da sam imala u mislima sam se vračala njemu. Mislim, da je razlog tome bio baš to, što ga nisam upoznala kako treba niti ga nisam vidjela 10 godina.
A onda su mi anđeli poslali mog čovjeka i zaljubila sam se po drugi put - još jače!user posted image

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prva ljubav
25.12.2007 21:10:55   
Emina*
Ja sam sa svojim MM isla u srednju skolu (nevjerovatno). Tek nakon zavrsetka srednje skole smo poceli hodati, 4 godine kasnije se uzeli,i ev sad cekamo malu    user posted image
Volimo se jos uvijek kao i prvog dana....

(odgovor članu maglajka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prva ljubav
26.12.2007 12:12:44   
ismihana
Svaki muškarac želi biti prvi nekoj ženi. Žene su mnogo pametnije - one žele biti posljednje jednom muškarcu!

Za mene nema ni prvih, ni drugih, ni bilo kojih ljubavi... samo moj MM user posted image  Sve što je bilo prije njega spremila sam u ladicu 'Uspomene' i tamo neka i ostane...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prva ljubav
26.12.2007 12:28:41   
makana
pozdrav drage moje
smatram da su svi ljudi koji su prošli kroz naš život ranije bili samo priprema za ono što smo dobile u svojim muževima
zaista žena, pametna i koja zna šta hoće dobije upravo ono što želi, u suprotnom se "nalazi" s različitim tipovima dok ne naleti na "pravog"
svoga muža upoznala sam baš u trenutku kada sam bila spremna za njega i život koji je uslijedio, zato je sve ostalo i veza i vjeridba i vjenčanje bilo nešto sasvim prirodno i bilo je samo pitanje kada ćemo i kako, a ne i da li ćemo
nijedan osjećaj kojeg sam gajila ranije prema nekome ne mogu usporediti s onim što osjećam prema mužu, mnogo zrelije, dublje, čvršće, jače, potpunije, obuhvatnije
i kako god da razmislim dragi bog me je obradovao njime baš onakvim kakvog sam željela - malo staromodnog i staromodnih shvatanja, a željnog znanja, spoznaja i modernog načina života

prve stvari u životu obično tako precijenimo i damo im same vrijednost koja ne da se vremenom pokaže da nije takva već da nikada je nije ni bilo

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prva ljubav
26.12.2007 12:56:46   
Blue rose RR
Moja prva ljubav, je bila baš prva ljubav...i tako je ostala, ali u mojim sjećanjima.
Drago mi je samo što nakon mnogo godina, kada smo se ponovo sreli, on je bio taj koji je tražio oprost (mladalačka ljubav je praćena i bolom nas žena, zbog nerazumijevanja muškaraca), i koji je rekao da se pokajao, i da se još uvijek kaje...ali kada se jednom povrijedi žena gotovo je zauvijek.

Sada sam sretna, jer i ta bol koju sam proživjela kroz razne veze prije mm, bile su mi nauk kao treba i kako ne treba se postaviti prema narednim, pa sve do onog "posljednjeg" .

Bitno je da iz svih onih veza koje su postojale izađemo još jače i još osjetljivije, kako u budućnosti ne bi bile ponovo povrijeđene.

Jer glup je čovjek koji ponavlja tuđe greške, a ne pravi niti jednu svoju ...  izvornu.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prva ljubav
26.12.2007 13:00:52   
makana
heh
hoću sa vama da podijelim još nešto
jednoms am to čula ali nisam shvatala do određene životne dobi kada mi je to "puklo" pred očima tako jednostavno
- svoje greške i loša iskustva ne bih dala ni za šta na svijetu, to su moje životne lekcije -
user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prva ljubav
26.12.2007 13:11:03   
Blue rose RR
Slažem se sa tobom makana.
Ja ti pišem i dnevnik (kao kakva šiparica) pa ću to jednog dana da ostavim svojoj kikici , da makar ona malo upozna svijet i njegove ćudi, prije nego je kao njenu mamu nešto jaaako opali po glavi. Odnosno da vidi da svi ljudi manje više prođu kroz iste probleme, pa neće ni ona biti pošteđena.
Doduše ipak mislim da je možda potrebno da i ona nešto osjeti na svojoj koži, pa da može da kaže:
Mama ja sam iskusna...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prva ljubav
26.12.2007 13:16:41   
makana
user posted image
podsjeti me, a što vam to ne bih ispričala, šala odnosno anegdota je na moj račun
nedavno mlađa sestra meni kaže da je našla moj stari dnevnik i pročitala, kaže umirala od smijeha, a posebno se ismijala rečenici koju sam sa 15-16 godina napisala kada je neki moj rođak svratio sa drugom u ratu - "iznenadilo me što mi se svidio s obzirom na to da nije imao prednje zube"
hehehehe 

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prva ljubav
26.12.2007 13:17:57   
Blue rose RR
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA. HIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHI. HHUHUHUHUHUHUHUHUHUHUHU................HIK, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: prva ljubav
26.12.2007 13:35:36   
Suncica*
Auuu, ala je to sve bilo davano. Ala sam ja zena matora. Imala sam 16 godina i bili smo u vezi 4 godine. Od tada je ostala pesma: Cetiri suze cetri, tuge za mene, cetri duge godine kraj tebe..lalala. Uz njega sam maltene odrasla. I rastavila nas moja mama, posto je on bio internacionalni kriminalac. Moja brat je imao obicaj da kaze:"Draga mama zet nam je sve zatvore obisao, jos samo u Hagu nije bio"..
I proslo je sve, ali je ostala lepa uspomena. I danas kada se setim svega bude mi toplo oko srca. Nadam se da je srecan sa svojom porodicom u onoj meri koliko sam ja srecna sa svojom..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: prva ljubav
26.12.2007 13:53:38   
haidy
Moja prva ljubav je bila toliko jaka, ali i toliko bolna i dugooo je trajala. Pocelo je jos u osnovnoj, a zavrsilo se nedavno. Za sve te tolike godine, meni je on bio uvijek na prvom mjestu, niko se nije mogao porediti sa njim i sve bih (tada) uradila za nasu ljubav. Na zalost, on nije bio vrijedan ni sekunde mog zivota, a posebno ne desetak godina. Ali iako sam to znala, nisam sebi mogla pomoci. Sve dok nisam upoznala mog muzauser posted image , on me je oporavio od bivseg i od svih rana koje mi je ostavio. Ali nije bilo lako prevazici ga, ali i strah da su svi muskarci takvi.
Sad se kajem zbog svake suze prolivene za njim, a bilo ih je... user posted image user posted image user posted image Ali tjesim se da je to jednostavno tako moralo biti, mozda sam se na taj nacin i malo ocelicila. Uglavnom, bar imam o cemu pricati (o mojoj prvoj ljubavi se moze knjiga napisati, a najveci svjedok su mi moji dnevnici) i sjecati se. Jer uspomene, lijepe ili ruzne, uvijek bude neko posebno osjecanje u nama. I ma koliko lose bile, poslije odredjenog vremenskog perioda, sa nekom tugom i sjetom gledas na njih. A i lose se brzo zaboravlja. I zasto se uostalom opterecivati time, jer proslost ne mozes promijeniti, vazno je uzivati u sadasnjosti.user posted image
Veliki poljubac za sve vas

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: prva ljubav
26.12.2007 14:09:18   
kiša
Ma meni bi trebalo pola dana da napisem o svojoj prvoj ljubavi al nista od toga uh........
al zato je moj dragi sad jedini covjek u mom zivotu,on me izvukao iz velike dilemeuser posted image   ,hvala Bogu pa mi ga je poslao.user posted image

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: prva ljubav
30.12.2007 9:49:45   
BUBU
ja sam bila dosta stara kad sam našla prvu ljubav, ujedno mi je to bio i prvi pravi dečko. Imala sam 21 godinu kad smo se upoznali, a dvije godine kasnije smo se vjenčali

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: prva ljubav
6.1.2008 14:08:36   
travnicanka
E bas sam sinoc sanjala vjerovali ili ne moju prvu ljubav!!!!
Cudan neki osjecaj....kako san moze tako izgledati stvarno...uhh...nadam se da nisam nista buncala????
Sa 18 godina sam se zaljubila ludo,ludo...bili smo u vezi 3,5 godine i onda je sve rasulo na hiljde komadica!!!
Zaljubila sam se ponovo vrlo brzo u mog dragog supruga i poucena ranijim iskustvom vjencali se jako brzo....jer duge veze i nisu tako zdrave......dodje do zasicenja i ubrzo to sve postane samo navika!!!

(odgovor članu BUBU)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: prva ljubav
6.1.2008 15:28:09   
Amelaa RR
Prva ljubav zaborava nema...........

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: prva ljubav
8.1.2008 23:13:18   
Alex
Bolje da smo krenule od posljednje ljubavi (za sad).Nešto se slabo sjećam te prve,ali znam da smo išli u isti razred i da smo imali po 16,a zvali smo ga Đuro.Vuklo se to neko vrijeme,ali znam da mi se nije dopao prvi poljubac,.pobjegla sam sa izrazom gađenja....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image He,ali eto još ga pamtim iako imam36

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: prva ljubav
9.1.2008 20:31:13   
Vedica
moja prva ali i jakooo bolna ljubav je bila u 15 godini, i patila sam za njom dok nisam upoznala mm, s kojim nisam očekivala vezu nego utjehu.
al eto sudbina učini svoje i ja se zaljubih po drugi put, i nakon dugih godina zajedno uzeli smo se 2006.
jos uvijek jakooooooo zaljubljeni



_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: prva ljubav
9.2.2008 23:34:13   
almai
Prva ljubav uvjek zauzme posebno mjesto u nasim zivotima.
Zahvalna sam Bogu sto se nisam udala za svoju prvu ljubav ali i dan danas kad ga vidim prorade oni leptirici u stomaku.

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: prva ljubav
10.2.2008 8:49:18   
Amelaa RR
Prva ljubav zaborava nemaa.............

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: prva ljubav
10.2.2008 9:14:19   
Vedica
IZVORNA PORUKA: almai

Prva ljubav uvjek zauzme posebno mjesto u nasim zivotima.
Zahvalna sam Bogu sto se nisam udala za svoju prvu ljubav ali i dan danas kad ga vidim prorade oni leptirici u stomaku.



definitivno potpisujem


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *