|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prva trudnoca :-)
28.9.2008 15:20:19   
ja_naiva
mile moje, uradila sam test na dan kad sam trebala dobiti mjesecnicu (srijeda, 24.09.), hvala Bogu, pozitiva. u toku sljedece sedmice trebam do doktora, Bajram je, ne radi se, kasnim li ako odem koji dan kasnije. Grudi bole, ali u predjelu jajnika osjecam toplinu i kao da se cijeli mravinjak šeta.... Stomak sviraaaaa... jel to sve ok?

< Poruku je uredio Dina RR -- 28.9.2008 15:37:16 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 15:29:29   
Okarica
Naravno da ne kasniš. Čestitam i želim ti sve najbolje. Pozdrav!

< Poruku je uredio Dina RR -- 28.9.2008 15:37:39 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 15:33:34   
mamsi
Super drago mi je zbog tebe i čestitam,a ne sikiraj se dan-dva gore-dole ništa ne značiuser posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 28.9.2008 15:38:00 >

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 15:36:40   
tresnjicaaa
Nista se ne brini. Cak kazu da je najbolje otici 2 sedmice nakon sto kasni menstruacija da bi ti tada i ultrazvucno mogli vidjeti bebu i otkucaje srca. Sve ce da bude uredu user posted image sretnouser posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 28.9.2008 15:38:20 >


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 15:39:26   
Anoniman
potpisujem tresnjicuuser posted image



p.s. promjenila sam naziv teme

dobro dosla na nas sajt.. uzivaj user posted image user posted image

(odgovor članu tresnjicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 15:44:20   
Okarica
I ja mislim da je bolje malo sačekati. Obično žene idu u 6. sedmici jer se tada, kao što je tresnicaa vec rekla, mogu čuti otkucaji srca. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 15:57:34   
ja_naiva
ma ja sam vam starka od 35 kuka, veze nemam ni o trudnoci ni o javljanju na forum :-). sala, svasta znam o trudnoci iz tudjih iskustava, ali na zalost dobrano sam isprepadana i zbog godina i zbog losih iskustava koje slusam stalno (valjda svi pricaju o problemima, rijetki se hvale...). u svakom slucaju, sunce me ozarilo kad vidim kol'ko vas ima. puno pozz, pitacu ja opet stagod

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 16:17:09   
majahodzic
Neces nigdje zakasniti.Uostalom sve su ti vec rekle,da se ne ponavljam.Sretno!

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 16:21:53   
lamka
zelim ti sve dobrodoslicu na forum i
lahku trudnocu naravno


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu majahodzic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 17:13:40   
ja_naiva
evo sam pretumbala sve teme na forumu, od suncanja, brijanja "brazilki", otvaranja, zatvaranja itd., odusevljena sam o cemu se sve moze otvoreno porazgovarati. posto sam nova, kad budem htjela stagod  da pitam idem li da trazim temu, otvaram li novu ili nastavljam na ovu???? neznalica sam...  divne ste, hvala na podrsci

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 17:16:17   
lamka
ako nema teme za ono sto rtebe interesuje onda ides i otvaras novu
a ako ima ond se samo nastavis na nju i ubrzo ce stici odgovori na ono sto te intresuje
samo vodi racna da ne otvaras temu koja je vec postavljena
nadam se da cesdugo ostati s nama
a sada se upisi na trudnicki listu za 2009
i mozes otici na temu upoznajmo se i reci nam nesto o sebi


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 17:20:20   
lamka
evo ti trudnicka list 2009

http://www.ringeraja.ba/forum/Trudnicka_lista_2009%25/m_64256/tm.htm
a ovdje ti je tema upoznajmo se

http://www.ringeraja.ba/forum/m_33/mpage_35/key_/tm.htm#125116


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 17:22:01   
Anoniman
Koristi pretrazivac u vrhu stranice za sve sto te interesuje
LP

(odgovor članu lamka)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 17:52:53   
bebbe RR
Ja_Naiva, cestitam! Ne sekiraj se, sve sto si opisala je normalno i to sto su ti cure rekle, da ne zuris doktoru i bespotrebno se nasekiras ako zato sto je plod premalen da bi on ili ona cuo sve sto treba i uvjerio te da je sve OK (a, akobogda, jeste), potpisujem i sama. Ne sekiraj se i uzivaj!
Pozz!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 17:55:29   
camm
ja cu ti pozeljeti skolsku trudnocu i sve da bude u redu
a tebi dobrodoslica velika.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 20:22:45   
Crvena
IZVORNA PORUKA: camm

ja cu ti pozeljeti skolsku trudnocu i sve da bude u redu
a tebi dobrodoslica velika.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 21:12:35   
Dinka 79
I ja sam takodjer novi član,ali pošto sam te tek malo preduhitrila ,tako da ću ti pozeljeti dobrodošlicu i naravno lahku trudnoću i lagan porod.To što kazeš starka ,ja imam 29 godina i već par zena mi je reklo ,hej neka ćeš ti iči u bolnicu ti si ipak zena u godinama a prva trudnoča,je uopšte neznam šta je ovom našem narodu,kakve starke pa mi smo tek sada u najboljim godinama user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 21:32:10   
ja_naiva
znas sta, smorili su i mene, svi od familije do raje. jedina legenda koja me nije barkala je moja svekrva, dusa draga (osim ako nije covu onako nekad bez mene stagod pitala). svakako me tjese likovi koji su se porodili puno stariji od mene (Nikol Kidmen :-)) i sl. hvala Dinka 79 na dobrodoslici. a pitanja ce biti, aBd...

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 22:29:35   
Romali
Ja-naiva, dobro došlauser posted image . Baš si smiješna, čuj starka je ona user posted image user posted image . Nisi nikad stara da budeš dobra mama svomuser posted image . Opusti se. I mene su svi smarali, a čim sam rodila opet more- kad će drugo user posted image user posted image ? Takvi su ljudi...

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prva trudnoca :-)
28.9.2008 22:42:12   
bebbe RR
I samo da znas - ja cu napuniti u novembru 33 godine. U ekipi mojih prijateljica sam medju najmladjim trudnicama, iako je ovo meni drugi, a njima prvi putuser posted image . Ne sekiraj se, pusti prazne savjete da ti prođu kroz usi i nadji si dobrog dr kojem vjerujes. Ne samo Nicole, nego i Salma Hayek, pa onda Halle Berry... I more zena iz nasih svakodnevnica. Hvala Bogu, medicina je napredovala i ne daj da te to nervira. Moja mama je mene rodila s 35, zdravu i pravu, prvo dijete, a 18 mjeseci nakon toga i mog brata.... Samo da ti kazem jos i ovo: Mi imamo jednu prijateljicu kojoj je 44, a njenom muzu 35. On bi htio dijete, a ona mrtva hladna, ozbiljna i uvjerena u to kaze da joj je rano i da nije psihicki spremna:) Svega na dunjalku... Pozz

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prva trudnoca :-)
29.9.2008 8:29:13   
mamyca
user posted image user posted image Dobrodosla,cestitam ti na trudnoci,i zelim ti laganu trudnocu i porod.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prva trudnoca :-)
2.10.2008 9:54:14   
ja_naiva
Drage trudne i porodjene zene, hvala vam mnogo na podrsci. Danas odoh da me cika doktor virne, malke se prepadoh, neki smedji hepek nalazim povremeno "dole", valjda mi danas dr odagna strahove i sumnje (a covjeku malo fali). Zanima me, jeste li vi imale potrebu, kad ste saznale da ste trudne, svim dragim ljudima u blizoj i daljoj okolini to objaviti odmah prvi dan (iako oni bliski kazu, pricekaj malo, ne juri)? Saljem SMSove za Bajram i onako, kao naivno,usput bih spomenula i to... Boze, ko malo dijete sa novom igrackom..

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prva trudnoca :-)
2.10.2008 10:06:09   
mamyca
Ja nisam nikome rekla odmah,vec sam sacekala jos malo.Ali normalno je da zelis sa svima podijeliti svoju srecu.
Sretno na pregledu i nista se nemoj sekirati.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prva trudnoca :-)
2.10.2008 10:06:18   
ja_naiva
uh, i imam jos jedno pitanje. Danas idem priv. kod cika Vernesa (tako me naputise kolegice, ja veze nemam), ali nemam namjeru, ako Insallah sve bude ok, ici cijelu trudnocu kod priv i davat novce nepotrebno (valjda). e, koji bi treba biti moj sljedeci korak, gdje se trebam dalje javljati, je li bolje Kosevo ili Drzavna, ima li sta na Dobrinji sto moze da mi pomogne, idem li ljekaru opce prakse, kuda dalje rodjaceuser posted image , imam li gdje iznajmiti turistickog vodica (cini mi se da ce trebati) za da me provoda??????

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prva trudnoca :-)
2.10.2008 10:12:51   
Nunichi
Ista sam takva bila, prvo nisam mogla docekati prvi pregled (a kad sam ga docekala nisam mogla sama voziti auto do dr. jer su mi se noge tresle user posted image ), a onda i kad je dr. potvrdila imala sam zelju cijelom svijetu reci da u mom stomaku raste malo slatko bice. user posted image   Mislim da smo tu sve iste, samo uvijek kazu sacekaj ta prva 2-3 mjeseca da se sve fino ustali, pa onda objavljuj kome hoces, ali eto ja nisam mogla...prstala je sreca iz mene i morala sam to podijeliti sa meni dragim ljudima. Bice onako kako je zapisano, ja bar tako razmisljam. I hB sve fino protice,bebac raste,stomo raste...ja sve ludja od srece! user posted image
Sto naravno zelim i svim ostalim buducim mamicama. user posted image
Sretno na pregledu!!!

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *