|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 15:57:55   
Anoniman
Nadam se da sam na pravom mjestu:) Pozdrav svima ženama, suprugama i mamama. user posted image

Šta biste vi drage da se svaki dan pitate i same sebi potvrđujete da puno više vi volite muža nego on vas? Da ga bukvalno morate podsjećati da vas njegove nježnosti usrećuju i da vas usrećuje kad vas noću drži u zagrljaju. A kada se noću probudite i vidite da mu niste u zagrljaju san vam se razbije ijavi jako opterećenje jer i kad ga pokušate zagrliti, to učinite samo vi, on ništa. Kako bi se postavile da pomislite svaki dan da on u vama ne uživa ko u svojoj ženi ko što vi uživate u njemu kao mužu? Mene svakodnevno proganja sve ovo. A još više kad se nanervira kad mu kažete to.

I drugo, šta biste da nakon nekoliko mjeseci braka kaže kako je neposredno prije vjenčanja, sasvim slučajno, s Vama bio u restoranu gdje se zadesila i jedna od njegovih bivših, tačnije onih s kojim je spavao, a tada vam to nije rekao. Bil se osjećale obezvrijeđeno iako to nije bilo namjerno i on nije obraćao pažnju na prisustvo te osobe, puka slučajnost. Bil ga krivile?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:00:57   
salmy
Ubise ove anonimneuser posted image user posted image user posted image zene vjecito u problemuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:01:46   
Apotekarka
Tko god da si ne znam i ja nekako dominiram nad nasim brakom sto se tice tih njeznosti sexualnih napada,zagrljaja i sl...nekad i ja pozelim da i on prvi doduse nekad i on zna ispoljavati njeznosti i izraziti zelju za sexom ali ja sm cesca a on meni veli zeno ja bas voli kad si takva kad preuzimas incijativu....muski vole takve mislim da se bespotrebno sikiras mozda je tvoj mm poput mog malo vise hladnije nego ti...
A to za bivsu pa ona je bivsa zar je uopc vise bitno i spomenuti je i misliti o njoj

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:03:20   
Amrino
IZVORNA PORUKA: salmy

Ubise ove anonimne zene vjecito u problemu


Jes vala user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Amrino -- 21.2.2011 16:04:13 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:04:54   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nadam se da sam na pravom mjestu:) Pozdrav svima ženama, suprugama i mamama. user posted image

Šta biste vi drage da se svaki dan pitate i same sebi potvrđujete da puno više vi volite muža nego on vas? Da ga bukvalno morate podsjećati da vas njegove nježnosti usrećuju i da vas usrećuje kad vas noću drži u zagrljaju. A kada se noću probudite i vidite da mu niste u zagrljaju san vam se razbije ijavi jako opterećenje jer i kad ga pokušate zagrliti, to učinite samo vi, on ništa. Kako bi se postavile da pomislite svaki dan da on u vama ne uživa ko u svojoj ženi ko što vi uživate u njemu kao mužu? Mene svakodnevno proganja sve ovo. A još više kad se nanervira kad mu kažete to.

I drugo, šta biste da nakon nekoliko mjeseci braka kaže kako je neposredno prije vjenčanja, sasvim slučajno, s Vama bio u restoranu gdje se zadesila i jedna od njegovih bivših, tačnije onih s kojim je spavao, a tada vam to nije rekao. Bil se osjećale obezvrijeđeno iako to nije bilo namjerno i on nije obraćao pažnju na prisustvo te osobe, puka slučajnost. Bil ga krivile?



necu komentarisati situaciju niti davati savjete, osim ovog podebljanog
pa zar mislis da se covjek moze naspavati u zagrljaju? i da li mislis da se covjek ne ukoci?


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:08:25   
Lady26
Tako bih rado da se ukine opcija anoniman....ili pisi pod nickom ili ne pisi uopste...
Zvuci grubo i zao mi je, ali meni bas neozbiljno zvuci kad neko pise anonimno....

Ovo prvo... "A kada se noću probudite i vidite da mu niste u zagrljaju san vam se razbije i javi jako opterećenje jer i kad ga pokušate zagrliti, to učinite samo vi, on ništa"
Mi smo zagrljeni (citaj mene mm zagrli) samo dok ne utonemo u san a poslije svako na svoju stranu, sto mi je normalno jer ne spavamo u istim pozama, i ne mogu spavati kao robot mirno da bi bili zagrljeni....
"I drugo, šta biste da nakon nekoliko mjeseci braka kaže kako je neposredno prije vjenčanja, sasvim slučajno, s Vama bio u restoranu gdje se zadesila i jedna od njegovih bivših, tačnije onih s kojim je spavao, a tada vam to nije rekao"
Zasto bi ti rekao? Ako joj nije prisao, pozdravio se s njom, gledao je i sl ne znam zbog cega bi ti rekao i zasto ti to smeta? Pa Boze moj, svijet je mali, svako ima pravo da izlazi gdje zeli, pa kad bi svi gledali i pazili gdje ce izaci da ne bi ne daj Boze sreli nekoga od bivsih user posted image user posted image user posted image niko nigdje ne bi van kuce izasao....

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Bil se osjećale obezvrijeđeno iako to nije bilo namjerno i on nije obraćao pažnju na prisustvo te osobe, puka slučajnost. Bil ga krivile?






< Poruku je uredio Lady26 -- 21.2.2011 16:10:09 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:09:56   
Hanady RR
Ja ne kontam....
meni ovo napisnao nije povezano sa naslovomuser posted image user posted image user posted image user posted image

šta je ovdje psihološki teret...

mialim anonimna uz dužno poštovanje da ne bude ja te napala pa ode i ti stavrno zar je moguće da ti je psihološki na glavi teženikna ko koga voli više i ako to pokazuje. pa kako vi ljubav jedno drugom pokazujuet grljenjem u noćiuser posted image user posted image user posted image user posted image jel to i tvoj jedini način pokazivanja ljubaviuser posted image user posted image user posted image

Svašta....
jel ima taj čovjek kakih drugih vrlina mislim ipak postoji razlog što ga voliš jelde????

Il ja ne kontam ni temu ni žene majkemi ...a ova bivša...e to mi je vrh.

Ako si tražila frajera koji nikada prije nije spavao ni sa jednom onda nisi trebala ovoga zavoljeti. ja gradom hodam ko žena muža svoga i uopšte ne razmišljam jel neka od sugrađanski mojih njemu u krevetu prije mene bila...a beli jeste...ko zna koliko njih...ne zanima me sekunde jedne.

Mislim napisla si naslov ja se baš zabrinuh reko neki veliki porblemi ljubavni neke mlade curice pa našla forum da se izjada...kad ono žena u brakuuser posted image user posted image user posted image
psihološki teret ljubavi....user posted image
estakverullah žene šta je ovo višeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:12:53   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nadam se da sam na pravom mjestu:) Pozdrav svima ženama, suprugama i mamama. user posted image

Šta biste vi drage da se svaki dan pitate i same sebi potvrđujete da puno više vi volite muža nego on vas? Da ga bukvalno morate podsjećati da vas njegove nježnosti usrećuju i da vas usrećuje kad vas noću drži u zagrljaju. A kada se noću probudite i vidite da mu niste u zagrljaju san vam se razbije ijavi jako opterećenje jer i kad ga pokušate zagrliti, to učinite samo vi, on ništa. Kako bi se postavile da pomislite svaki dan da on u vama ne uživa ko u svojoj ženi ko što vi uživate u njemu kao mužu? Mene svakodnevno proganja sve ovo. A još više kad se nanervira kad mu kažete to.

I drugo, šta biste da nakon nekoliko mjeseci braka kaže kako je neposredno prije vjenčanja, sasvim slučajno, s Vama bio u restoranu gdje se zadesila i jedna od njegovih bivših, tačnije onih s kojim je spavao, a tada vam to nije rekao. Bil se osjećale obezvrijeđeno iako to nije bilo namjerno i on nije obraćao pažnju na prisustvo te osobe, puka slučajnost. Bil ga krivile?



necu komentarisati situaciju niti davati savjete, osim ovog podebljanog
pa zar mislis da se covjek moze naspavati u zagrljaju? i da li mislis da se covjek ne ukoci?



spavanje u kojem muz i žena jedno drugom okrenu leđa je najljepši odmor ...najzdraviji.... jer samo prijetelju i nekom koga voliš možeš okrenuti leđa i biti miran dok spavaš.... user posted image

ja mislim da si ti malo razmažena.... user posted image  ako tako nastaviš smorićeš tog svog muža i tek ćeš onda imati belaj ....



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:13:52   
dinaa
E jos da ostanem cijelu noc u zagrljaju muza ujutro garant nebi mogla ustati user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:15:57   
Anoniman
Tako bih rado da se ukine opcija anoniman....ili pisi pod nickom ili ne pisi uopste...
Zvuci grubo i zao mi je, ali meni bas neozbiljno zvuci kad neko pise anonimno....



Ne bi ukidanje opcije anon. ništa riješilo,onda bi se svaki put otvarao novi nick...
a meni lično ne smeta korištenje te opcije,jedino kada je očito da neko provocira  (npr.moguća trudnoća,rubi i sl.)

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:16:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dinaa

E jos da ostanem cijelu noc u zagrljaju muza ujutro garant nebi mogla ustati user posted image user posted image


zamišljam taj izlazak iz kreveta...user posted image
morali bi djecu ''''izdresirat '''' da nam odmah prinesu voltaren rapid i čašu vode...da se otkočimo i idemo na posaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 21.2.2011 16:17:43 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:17:39   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Visnja RR



spavanje u kojem muz i žena jedno drugom okrenu leđa je najljepši odmor ...najzdraviji.... jer samo prijetelju i nekom koga voliš možeš okrenuti leđa i biti miran dok spavaš.... user posted image

ja mislim da si ti malo razmažena.... user posted image  ako tako nastaviš smorićeš tog svog muža i tek ćeš onda imati belaj ....




E sad mi je jasno user posted image , već se počeh pitati jesmo li nenormalni što spavamo okrenuti na suprotne strane user posted image . Cmok, laku noć i vidmo se ujutro.
Jedva sam se navikla da imam nekog u krevetu, a ne još da zagrljeni spavamo (ma kako ovo grubo zvučalo).
A ovo jeste razmaženost. Ili preosjetljivost. Šta god da je, nije dobro.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:19:18   
Anoniman
pih niste nimalo romanticneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sa svojim muzem spavam ''prijateljski'' ovako kao sto Visnja napisauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:19:21   
Amrino
Vecina ovih "problema" o kojima pisu ove anonimne imaju veze sa njihovom nesigurnosti nego sa postupcima muzeva.
Kada si nesiguran u sebe u svemu ces vidjeti problem...i ako on nesto uradi i ako ne uradi, i ako kaze i ako ne kaze...Bas poput ljubomore i ta vrsta nesigurnosti je cudoviste koje se hrani nasim strahovima...Budes li ga hranila...narast ce ...veeeeliko...a ukines li mu hranu- nestat ce. Uh jesam se nagovorila user posted image ...ono poetski user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:21:40   
Medić*
Meni nema sta ljepse nego kada navece nakon silne uzajamne ljubavi user posted image user posted image  okrenemo ledja jedno drugom i ujutru svjezi i naspavani, i taj dodir ledja o ledja je meni tako topao i sladak....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:27:12   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nadam se da sam na pravom mjestu:) Pozdrav svima ženama, suprugama i mamama. user posted image

Šta biste vi drage da se svaki dan pitate i same sebi potvrđujete da puno više vi volite muža nego on vas? Da ga bukvalno morate podsjećati da vas njegove nježnosti usrećuju i da vas usrećuje kad vas noću drži u zagrljaju. A kada se noću probudite i vidite da mu niste u zagrljaju san vam se razbije ijavi jako opterećenje jer i kad ga pokušate zagrliti, to učinite samo vi, on ništa. Kako bi se postavile da pomislite svaki dan da on u vama ne uživa ko u svojoj ženi ko što vi uživate u njemu kao mužu? Mene svakodnevno proganja sve ovo. A još više kad se nanervira kad mu kažete to.

I drugo, šta biste da nakon nekoliko mjeseci braka kaže kako je neposredno prije vjenčanja, sasvim slučajno, s Vama bio u restoranu gdje se zadesila i jedna od njegovih bivših, tačnije onih s kojim je spavao, a tada vam to nije rekao. Bil se osjećale obezvrijeđeno iako to nije bilo namjerno i on nije obraćao pažnju na prisustvo te osobe, puka slučajnost. Bil ga krivile?


Pozdrav i tebi :).
Draga,uopce nije pravilo da muz mora vise voljeti zenu nego ona njega.I ne vidim smetnju da neko vise voli...uostalom,ko je jos izmjerio ljubav???
Mozda tvoj muz iskazuje ljubav na drugi nacin.Budi ustrajna da mu govoris sta volis.I da zaspes u njegovom zagrljaju,nema sanse da ces se tako zateci kad se probudis :).Mislim da se opterecavas bespotrebnim stvarima.
To sto ti nije rekao za bivsu,veoma je lijepo od njega.Ne vidim zasto bi te dovodio u nezgodnu situaciju kad ste izasli na romanticnu veceru,treba sve da bude slatko,puno ljubavi,a on da to sve `zacini`:Hej,evo mi bivse s kojom sam spavao!!!
Mislim...cemu draga,covjek je napravio dobar potez.
I veoma bitna stvar...ako nastavis ovako razmisljati mozes zaista imati veliki psiholoski teret ljubavi...izmedju ostalog kajanje zbog nepromisljenih postupaka.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:30:23   
ivanasa
nemoj me pogresno shvatiti ali blago tebi ako su ti ovo problemiuser posted image user posted image ..prvo..volim i ja kao i svi naravno da muz zagrli i da tako zaspemo ali da me gnjavi cijelu noc pa svisnula bi..pusa,laku noc i svak na svoju stranu i lijepo spavamo..a drugo ..ta neka bivsa..hahaha pa mogu samo misliti koliko ih je pored mene proslo a da ne znam a niti me zanima!!!ja sam mu zena i sa mnom hoda kroz grad a to sto je nekad bilo bilo je,nit sam isla u samostan da ga trazim a niti on mene..
bez ljutnje..nemoj se opterecavati takvim glupostima,uzivaj u braku,u zajednickom zivotu..pusti te budalastine


_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 16:55:14   
Anoniman
Drase da ne ocekujes da svaki dan kad dodje isprinta referat koga i gdje je sreo....ga iskazati ljubav nije samo zagrljaj u noci, ti ako mislis da njega vise volis treba da i u tome uzivas, jer ni ljubav nije samo uzimati vec davati i uzivati dok dajes...Ne iskazuju ljubav svi na isti nacin...Prema tvom objasnjenju imam osjecas da na ocima nosis ruzicaste dzozle ili previse lljubavnih filmova i romana...Opusti se i uzivaj....


To sto ti nije rekao za tu drugu osobu, mislim zar je trebao , valjda si svjesna da svi imamo proslost, nadam

(odgovor članu ivanasa)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:02:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Tako bih rado da se ukine opcija anoniman....ili pisi pod nickom ili ne pisi uopste...
Zvuci grubo i zao mi je, ali meni bas neozbiljno zvuci kad neko pise anonimno....

Ovo prvo... "A kada se noću probudite i vidite da mu niste u zagrljaju san vam se razbije i javi jako opterećenje jer i kad ga pokušate zagrliti, to učinite samo vi, on ništa"
Mi smo zagrljeni (citaj mene mm zagrli) samo dok ne utonemo u san a poslije svako na svoju stranu, sto mi je normalno jer ne spavamo u istim pozama, i ne mogu spavati kao robot mirno da bi bili zagrljeni....
"I drugo, šta biste da nakon nekoliko mjeseci braka kaže kako je neposredno prije vjenčanja, sasvim slučajno, s Vama bio u restoranu gdje se zadesila i jedna od njegovih bivših, tačnije onih s kojim je spavao, a tada vam to nije rekao"
Zasto bi ti rekao? Ako joj nije prisao, pozdravio se s njom, gledao je i sl ne znam zbog cega bi ti rekao i zasto ti to smeta? Pa Boze moj, svijet je mali, svako ima pravo da izlazi gdje zeli, pa kad bi svi gledali i pazili gdje ce izaci da ne bi ne daj Boze sreli nekoga od bivsih user posted image user posted image user posted image niko nigdje ne bi van kuce izasao....

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Bil se osjećale obezvrijeđeno iako to nije bilo namjerno i on nije obraćao pažnju na prisustvo te osobe, puka slučajnost. Bil ga krivile?






lady26, danas te samo potpisujemuser posted image user posted image user posted image s tim da dodam da nijedno od nas dvoje uopce ne moze zaspati u zagrljaju, takvi smo od pocetka, ja cak kad hocu da zaspim najcesce mu okrenem ledja jer tako brze zaspimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:03:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nadam se da sam na pravom mjestu:) Pozdrav svima ženama, suprugama i mamama. user posted image

Šta biste vi drage da se svaki dan pitate i same sebi potvrđujete da puno više vi volite muža nego on vas? Da ga bukvalno morate podsjećati da vas njegove nježnosti usrećuju i da vas usrećuje kad vas noću drži u zagrljaju. A kada se noću probudite i vidite da mu niste u zagrljaju san vam se razbije ijavi jako opterećenje jer i kad ga pokušate zagrliti, to učinite samo vi, on ništa. Kako bi se postavile da pomislite svaki dan da on u vama ne uživa ko u svojoj ženi ko što vi uživate u njemu kao mužu? Mene svakodnevno proganja sve ovo. A još više kad se nanervira kad mu kažete to.

I drugo, šta biste da nakon nekoliko mjeseci braka kaže kako je neposredno prije vjenčanja, sasvim slučajno, s Vama bio u restoranu gdje se zadesila i jedna od njegovih bivših, tačnije onih s kojim je spavao, a tada vam to nije rekao. Bil se osjećale obezvrijeđeno iako to nije bilo namjerno i on nije obraćao pažnju na prisustvo te osobe, puka slučajnost. Bil ga krivile?



necu komentarisati situaciju niti davati savjete, osim ovog podebljanog
pa zar mislis da se covjek moze naspavati u zagrljaju? i da li mislis da se covjek ne ukoci?



spavanje u kojem muz i žena jedno drugom okrenu leđa je najljepši odmor ...najzdraviji.... jer samo prijetelju i nekom koga voliš možeš okrenuti leđa i biti miran dok spavaš.... user posted image

ja mislim da si ti malo razmažena.... user posted image  ako tako nastaviš smorićeš tog svog muža i tek ćeš onda imati belaj ....



evo da i tebe, visnja, danas potpisemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:05:39   
teacher75
tek sad sve procitah i vidjeh da je vecina forumasica dodir ledja o ledja tokom spavanjauser posted image dobro je, ja mislila da mi nismo normalniuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:08:14   
Anoniman
ja ne bih voljela da sam vas muz...majkemi...poludila bih

hebote...ovo je meni sve za psihijatrija.com

p.s...mislim na ove probleme...u zadnje vrijeme...naravnouser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:09:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

tek sad sve procitah i vidjeh da je vecina forumasica dodir ledja o ledja tokom spavanjauser posted image dobro je, ja mislila da mi nismo normalniuser posted image
pa jos bi mi samo falilo da huce u mene...dosta mi je sto hrceuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:14:48   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

tek sad sve procitah i vidjeh da je vecina forumasica dodir ledja o ledja tokom spavanjauser posted image dobro je, ja mislila da mi nismo normalniuser posted image
pa jos bi mi samo falilo da huce u mene...dosta mi je sto hrceuser posted image



ahahahahahahahahahahahahahahaha isto tako

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 17:20:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nadam se da sam na pravom mjestu:) Pozdrav svima ženama, suprugama i mamama. user posted image

Šta biste vi drage da se svaki dan pitate i same sebi potvrđujete da puno više vi volite muža nego on vas? Da ga bukvalno morate podsjećati da vas njegove nježnosti usrećuju i da vas usrećuje kad vas noću drži u zagrljaju. A kada se noću probudite i vidite da mu niste u zagrljaju san vam se razbije ijavi jako opterećenje jer i kad ga pokušate zagrliti, to učinite samo vi, on ništa. Kako bi se postavile da pomislite svaki dan da on u vama ne uživa ko u svojoj ženi ko što vi uživate u njemu kao mužu? Mene svakodnevno proganja sve ovo. A još više kad se nanervira kad mu kažete to.

I drugo, šta biste da nakon nekoliko mjeseci braka kaže kako je neposredno prije vjenčanja, sasvim slučajno, s Vama bio u restoranu gdje se zadesila i jedna od njegovih bivših, tačnije onih s kojim je spavao, a tada vam to nije rekao. Bil se osjećale obezvrijeđeno iako to nije bilo namjerno i on nije obraćao pažnju na prisustvo te osobe, puka slučajnost. Bil ga krivile?



vezano za ovo prvo, potrudila bi se da i ja smanjim osjećaje prema njemu, i emocije se mogu kontrolirati
O itekako, s tim ako je provjereno ovo što govoriš

A vezano za ovo drugo daj ba, ko da bi ti kad izadješ s tm rekla mu ukoliko sretnete nekog bivšeg "ej dragi e sa ovim sam se ja...... da prostiš" user posted image ovo drugo ti je bezveze, baš ti je fin mužek i ne treba da priča kad je i sa kojom spavao, to rade samo papci


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *