|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode u KS
5.2.2012 16:48:15   
UPPUKS
Rad vrtica u vrijeme elementarnih nepogoda

Udruženje privatnih predškolskiih ustanova Kantona Sarajevo obavještava roditelje i straratelje djece koja idu u privatne vrtice u Kantonu Sarajevo da je ponedjeljak 6. februar tekuce godine radni dan u vrticima u AN-NUR u Hadžicima, AMEL I NUR na Ilidži, Grbavici i Vogošci, PALCIC na Koševskom brdu te SAN u Starom gradu. Dvojezicni vrtic u Buca Potoku pocinje sa radom u srijedu 8. februara tekuce godine.
Vrtici ce raditi sa smanjenim kapacitetima dok traje stanje elementarne nepogode.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
5.2.2012 16:51:07   
ElmaB
Zvanično saopćenje iz Javne ustanove djeca Sarajeva je da će svi državni vrtići sutra raditi.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
5.2.2012 17:02:14   
M kao Mama
A vrtić u Wog-u

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
5.2.2012 17:04:28   
M kao Mama
Sad na Hayatu javiše davrtići ne rade, pa više kome vjerovati, meni zaista nije nužda, ali ima roditelja koji ne znaju gdje će djecu ostave

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 9:42:41   
Emmy
Evo da ovdje prebacim svoj post

Ja jutros dijete spremila, pošto je uvaženi premijer najavio da vrtići rade, dovedem dijete u vrtić, otvara mi dežurna teta i kaže da je može primiti samo ukoliko ja dam dvije izjaveuser posted image . Navodno im je naređeno da ne primaju djecuuser posted image  osim u hitnim slučajevimauser posted image . Ali je zato roditeljima naređeno da idu na posao. Hvala Bogu imala sam gdje odvesti dijete, ali šta da nisam. Oni su naš servis i mislim da su se trebali bolje organizovati. 



_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 9:44:05   
D_K

IZVORNA PORUKA: Emmy

Evo da ovdje prebacim svoj post

Ja jutros dijete spremila, pošto je uvaženi premijer najavio da vrtići rade, dovedem dijete u vrtić, otvara mi dežurna teta i kaže da je može primiti samo ukoliko ja dam dvije izjaveuser posted image . Navodno im je naređeno da ne primaju djecuuser posted image  osim u hitnim slučajevimauser posted image . Ali je zato roditeljima naređeno da idu na posao. Hvala Bogu imala sam gdje odvesti dijete, ali šta da nisam. Oni su naš servis i mislim da su se trebali bolje organizovati. 




juser posted image user posted image ih izjave...

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 9:48:00   
Hanady RR
Zaista su napravili opšti haos...
jako nuvezani i zbunjujuće su djelovali na javnost...
Ovoliko neozbiljnosti za tako važnu situaciju je baš previšeuser posted image
nevjerovatno...uopšte ne kontam ako rade troditelji zašto nebi radili vrtići...
ja rzmijem škole su obustavili al JU djeca sarajeva je nešto što su morali rješiti kako trebauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 12:34:58   
shpagica
Ja žene vas ne kontam user posted image  Imate li vi kod kuće tv, radio...? Od subote je proglašeno stanje elemntarne nesreće i vanredno stanje, JUČE CIJELI DAN je na TVSA (i svaka im časta kako su sve odradili) išao otvoreni program sa svim mogućim dostupnim informacijama vezanim za stanje u gradu i kantonu. Najmanje 100 puta su rekli da vrtići danas neće raditi i vi jutros odvedete djecu user posted image user posted image user posted image

Bože sačuvaj. Da smo mi u Sarajevu bili tako tupavi u ratu, ne bi niko preživio, od gluposti bismo svi umrli prije nego od granata, snajpera, zime, gladi ili žeđi!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 12:45:47   
ladyblue RR
e nek'' si nam ti pametna! Blago tebi, mi smo sve glupe! Prvo su objavili da vrtici ne rade pa je Premijer Music rekao da ce raditi. Meni je jucer vaspitacica rekla da su zvali vaspitacice da dodju na posao da ce raditi pa su je sinoc u 21:30 obavijestili da ide ujutro u vrtic ali da ne prima djecu dok ne dobije instrukciju. Zena me jutros ponovo zvala i kaze da se cujemo poslije jer i dalje joj nista ne javljaju!

< Poruku je uredio ladyblue -- 6.2.2012 12:49:35 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 12:47:44   
Emmy
IZVORNA PORUKA: shpagica

Ja žene vas ne kontam user posted image  Imate li vi kod kuće tv, radio...? Od subote je proglašeno stanje elemntarne nesreće i vanredno stanje, JUČE CIJELI DAN je na TVSA (i svaka im časta kako su sve odradili) išao otvoreni program sa svim mogućim dostupnim informacijama vezanim za stanje u gradu i kantonu. Najmanje 100 puta su rekli da vrtići danas neće raditi i vi jutros odvedete djecu user posted image user posted image user posted image

Bože sačuvaj. Da smo mi u Sarajevu bili tako tupavi u ratu, ne bi niko preživio, od gluposti bismo svi umrli prije nego od granata, snajpera, zime, gladi ili žeđi!


Hvala shpagice na iscrpnom izvještaju i na udijeljenim komplimentima. Da me ti ne prosvijetli ne znam zaista šta bih. Ne znam kako i sama preživjeh rat pješačeći sa Dobrinje do grada svaki dan u školu i nazad pješke uz kojekakve opasnosti (od kraja 1994 pa nadalje). Ja TVSA ne gledam, ali gledam Federalnu, na kojoj je premijer Kantona izjavio da će vrtići raditi. I da shpagice, oni rade, međutim sa ograničenim kapacitetima i uz izjavu da dijete ostavljate na vlastitu odgovornost. Hanady i ja govorimo o različitim informacijama koje se plasiraju na različitim medijima, i to od visokih zvaničnika. Ako bi pratili vrle medije, jutros je jedan od najposjećenijih portala javio da GRAS saobraća osim tramvaja, a bili smo svjedoci kolona ljudi koji su tabanali ka svojim radnim mjestima. Trolejbusi su tek nešto kasnije proradili i to sa ograničenim kapacitetima. MoRe bit niko od nas nema prijemnike koje si navela i moRe bit imao je drugih obaveza od preslušavanja vijesti i šaltanja daljinskog. A ti umjesto da pridikuješ mogla si tu informaciju sa kantonalne TVSA podijeliti sa našim forumašicama pa da ne vodimo djecu jutros na -12 u vrtiće, pošto je tema još jučer postavljena. Pogledaj malo i postove iznad mog. Budi mi lijepo pozdravljena.

< Poruku je uredio Emmy -- 6.2.2012 12:48:59 >


_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 12:49:09   
selebriti
IZVORNA PORUKA: shpagica

Ja žene vas ne kontam user posted image  Imate li vi kod kuće tv, radio...? Od subote je proglašeno stanje elemntarne nesreće i vanredno stanje, JUČE CIJELI DAN je na TVSA (i svaka im časta kako su sve odradili) išao otvoreni program sa svim mogućim dostupnim informacijama vezanim za stanje u gradu i kantonu. Najmanje 100 puta su rekli da vrtići danas neće raditi i vi jutros odvedete djecu user posted image user posted image user posted image

Bože sačuvaj. Da smo mi u Sarajevu bili tako tupavi u ratu, ne bi niko preživio, od gluposti bismo svi umrli prije nego od granata, snajpera, zime, gladi ili žeđi!



Kakav ti problem imaš? user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 13:17:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: shpagica

Ja žene vas ne kontam user posted image  Imate li vi kod kuće tv, radio...? Od subote je proglašeno stanje elemntarne nesreće i vanredno stanje, JUČE CIJELI DAN je na TVSA (i svaka im časta kako su sve odradili) išao otvoreni program sa svim mogućim dostupnim informacijama vezanim za stanje u gradu i kantonu. Najmanje 100 puta su rekli da vrtići danas neće raditi i vi jutros odvedete djecu user posted image user posted image user posted image

Bože sačuvaj. Da smo mi u Sarajevu bili tako tupavi u ratu, ne bi niko preživio, od gluposti bismo svi umrli prije nego od granata, snajpera, zime, gladi ili žeđi!



Jao Božeuser posted image

pa molim te pročitaj malo postove na temama...
pa mi imamo i članicu odgajateljicu iz vrtića...
I nju samu jučer su zbunili dal radi ili ne danasuser posted image

Svašta...
čuj tupaviuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 14:13:50   
Dalil@
Ja zvala "Labudove" u Svrakinom - javio se cuvar - ne rade!
Zvala "Djeciji grad" - javio se cuvar - ne rade! Rece da tamo nema nikoga osim njega user posted image

Kome se mozemo obratiti za informaciju o tome za koliko ce nam ovaj mjesec biti umanjena uplata za obdaniste? Nemam namjeru placati citav iznos jer nisam dobila uslugu!

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 14:14:24   
Emmy
IZVORNA PORUKA: Lady26

U pola 9 user posted image
Pa dobro eto kazes kvar je u pitanju znaci da su pusteni u radi, samo sto su se pokvarili user posted image user posted image user posted image
Za taj detalj nisam znala....


Ma možeš tiuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 14:16:42   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Ja zvala "Labudove" u Svrakinom - javio se cuvar - ne rade!
Zvala "Djeciji grad" - javio se cuvar - ne rade! Rece da tamo nema nikoga osim njega user posted image

Kome se mozemo obratiti za informaciju o tome za koliko ce nam ovaj mjesec biti umanjena uplata za obdaniste? Nemam namjeru placati citav iznos jer nisam dobila uslugu!


ja ću kasnije zvati glavnu odgajateljicu u Labudovima pa ću napisati rade li sutra ili ne

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 14:23:55   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Ja zvala "Labudove" u Svrakinom - javio se cuvar - ne rade!
Zvala "Djeciji grad" - javio se cuvar - ne rade! Rece da tamo nema nikoga osim njega user posted image

Kome se mozemo obratiti za informaciju o tome za koliko ce nam ovaj mjesec biti umanjena uplata za obdaniste? Nemam namjeru placati citav iznos jer nisam dobila uslugu!


ja ću kasnije zvati glavnu odgajateljicu u Labudovima pa ću napisati rade li sutra ili ne


Hajd javi obavezno user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 14:30:53   
Dalil@
Jos nesto, ko je uopce glavna odgajateljica u Labudovima?

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 15:51:13   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Jos nesto, ko je uopce glavna odgajateljica u Labudovima?


Mevlida.
Vrtić sutra ne radi, radi Dječiji grad i sve vaspitačice će tamo. Tako su mi rekli u JU Djeca Sarajeva.
Zvat ću ja i Mevlidu kasnije da ovo potvrdim.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 15:58:19   
shpagica
http://www.radiosarajevo.ba/novost/73460/lista-dezurnih-vrtica-u-sarajevu

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 16:04:28   
M kao Mama
Naš vrtić (privatni) radi

(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 17:12:13   
UPPUKS
Privatni vrtici su tu za roditelje i vrlo su fleksibilni u korist i za svoje klijenete roditelje i djecu. Nikakve izjave ni posebne procedure nisu potrebne pa ni u situacijama u kojima se trenutno nalazimo.
To je ono sto je karakteristika i vrlina privatnog u odnosu na javni sektor. user posted image

(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 23:07:39   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Jos nesto, ko je uopce glavna odgajateljica u Labudovima?


Mevlida.
Vrtić sutra ne radi, radi Dječiji grad i sve vaspitačice će tamo. Tako su mi rekli u JU Djeca Sarajeva.
Zvat ću ja i Mevlidu kasnije da ovo potvrdim.
sutra ce 2 vaspitacice iz Labudova biti u Djecijem gradu i preuzeti djecu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 23:21:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: UPPUKS

Privatni vrtici su tu za roditelje i vrlo su fleksibilni u korist i za svoje klijenete roditelje i djecu. Nikakve izjave ni posebne procedure nisu potrebne pa ni u situacijama u kojima se trenutno nalazimo.
To je ono sto je karakteristika i vrlina privatnog u odnosu na javni sektor. user posted image


da user posted image

moj vrtić radi, radio je i danas


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 23:22:27   
veeseelaa
Kome se mozemo obratiti za informaciju o tome za koliko ce nam ovaj mjesec biti umanjena uplata za obdaniste? Nemam namjeru placati citav iznos jer nisam dobila uslugu!


imaš ugovor potpisan sa vrtićem?
ako da piše kako se i za šta umanjuje uplata


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rad vrtica u vrijeme elementarne nepogode...
6.2.2012 23:45:24   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Kome se mozemo obratiti za informaciju o tome za koliko ce nam ovaj mjesec biti umanjena uplata za obdaniste? Nemam namjeru placati citav iznos jer nisam dobila uslugu!


imaš ugovor potpisan sa vrtićem?
ako da piše kako se i za šta umanjuje uplata



Imam. Samo, ne sjecam se da u njemu ima dio koji se odnosi na njihovo neispunjenje obaveze...Kako god...evo radit ce haman. Mada..i ovo potpisivanje izjava mi je user posted image
Sta znaci potpisana izjava? Kakva izjava? Da se ja slazem s tim da u slucaju belaja, ne daj Boze, oni ne snose nikakvu odgovornost?? Sta to znaci?? user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *