|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razlika u godinama
15.1.2008 19:00:05   
Amela V.
Sta mislite o razlici u godinama izmedju partnera? Kolika je "normalno prihvatljiva" razlika po vama i da li je uvijek ok da muskarac bude stariji od zene i kako po vama nasa zajednica prihvata parove gdje su zene starije (puno starije) od muskaraca?
Puno vas pozdravljam
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razlika u godinama
15.1.2008 19:32:28   
laracroft
Moj suprug je stariji od mene sest godina i smatram da godine ne mogu biti mjerilo kvalitete necijeg braka.Neko je zrela i formirana licnost sa dvadeset,a neko nije ni sa cetrdeset godina,tako da sve odobravam,ako se radi o ljubavi.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razlika u godinama
15.1.2008 21:34:46   
bela
Pozdrav,razlika u godinama izmedu mene i mog muza je 6god.mislim da je uredu razlika do nekih 8god.sve preko po meni je na neki nacin problem,jer neke stvari se razilaze izmedu partnera.mislim da je ok kad je i zena starija nemora uvjek da bude muskarac.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razlika u godinama
15.1.2008 21:56:10   
imran
za mene licno razlika od najvise 10 god. u bilo ciju korist nije neki problem, sasvim je prihvatljiva bitna je ljubav.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 7:40:59   
Amelaa RR
Ne mora biti presudno za skladan brak to sto je muskarac stariji od zzene,...jer ja znam milion slucajeva gdje se zena ponasa sto puta zrelije od svog MM,a mlada je ....Moj muz je razlike 6godina...i taman.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu imran)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 8:01:09   
Hamos
Razlika izmedju mene i mog muza je tri godine. Razlika izmedju mojih roditelja je deset godina...Mislim da nije za dobar brak presudna razlika i da tu ima puno vise detalja koji govore u korist uspjeha zajednickog zivota.
Znam isto tako jako puno brakova gdje je zena starija i po pet godina, ali super funkcionisu.

Lijep pozdrav

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 8:10:09   
Blue rose RR
Ma smatram da godine nisu presudne, i možda u prvim godinama braka se ne osjeti ta razlika, ali možda, podcrtavam možda, da u kasnijim godinama se ta velika razlika 10 i više godina,  osjeti zbog ljubomore jedne ili obje strane.

Ali ko zna možda i godine nisu presudne, već nešto što je unutar nas.
Kod mene je razlika 6 godina, u korist mm,i trenutno ne osjetim tu razliku, ali s godinama...vidjet ćemo.
Nikad se ne zna šta se iza brda valja.

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 8:41:57   
hanabanana
Ne mislim da razlike u godinam igraju važnu ulogu u jednom braku. Neko je spomenuo da je zrelost nešto što se može imati sa 20 a ne mora imati sa 40.
Razlika izmedju mene i supruga je tri godine, u korist njega.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 9:03:20   
ismihana
Moj muž je stariji od mene 9 godina, i sasvim dobro funkcionišemo. Razlike koje postoje između nas ne dolaze od razlika u godinama, neo od razlike u karakterima, ali se odlično nadopunjujemo - on 'sporiji' ja brža, on mirniji ja življa, on realista ja optimista,... user posted image
Ne smatram razliku u godinama presudnom ali je lijepo kad ona nije prevelika zato što ako ste generacijski blizu vjerovatno imate više zajedničkih stavova, pogleda na život, tema za razgovor. Meni npr. muž spomene neka mjesta na koja je izlazio u mladosti a ta mjesta nisu ni postojala u vrijeme kad sam ja počela izlaziti user posted image  Slično je sa muzikom, filmovima,... Ali sve su to sitnice, za krupne i životno važne stvari godine nemaju veze...
Što se tiče opcije da je žena starija, jedini problem koji ja vidim u tome je da žene brže stare i više se godine vide na njima pa onda kad oboje dođu u neke zrelije godine, više se primijeti ta razlika. Da ne kažem da je i biološki žena već 'stara' u nekim godinama u kojima muškarac bez problema može još uvijek da bude otac, ili bar da 'pokupi' neku 20 godina mlađu... Moja kolegica je u sretnoj vezi sa momkom koji je 5 godina mlađi od nje, a moja drugarica kojoj sam bila vjenčana kuma je 6 godina starija od svog muža i eno ih imaju i dijete od 8 godina, sve funkcioniše.
Ma sve to zavisi od ljudi... ako se dvije osobe podudaraju, godine su nebitne

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 11:49:06   
makana
godineeeeee nisuuu važneeeee....
nisam željela da muž bude mlađi od mene i nije hvala dragom bogu
razlika je tri godine u njegovu korist
kada se dvije osobe nađu i slažu to nije bitno, razlike bitne su u karakterima, životnim opredjeljenjima, stavovima...
onaj kojeg nam bog namijeni ne maši nas, ali postoji jedna začkoljica u svemu tome
mentalitet
ako su dvoje sličnog ili istog sve to ide naprijed, u suprotnom jedno ono drugo koči ili dolazi do neslaganja, nezadovoljstva i user posted image
svaki dan se trudim zahvaliti bogu na onome što mi je podario

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 11:54:16   
sarah
Mislim da razlika u godinama nije toliko bitna.
Doduse ne poznajem mnogo slucajeva gdje je zena puno starija od muza, ali znam dosta slucajeva gdje je muz stariji od zene cak 15 godina ali odlicno funkcionisu.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 13:42:25   
vaga
Moj mm je od mene stariji 8 godina. Nikada se ta razlika nije osjetila u negativnom smislu, naprotiv u većini slučajeva drago mi je da je tako. Uvijek sam smatrala da sam dosta zrelija od svojih vršnjaka i nikada me i nisu zanimali mlađi momci, jednostavno su bili dosta djetinjasti.
Isto tako poznajem dosta žena koje su starije od svojih muževa i vidim da to funkcioniše sasvim dobro. Lično smatram da je za ženu bolje da je muškarac stariji od nje, jer zaista žene brže stare htjele mi to priznati ili ne.   

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 20:40:48   
Vedica
ljubav ne poznaje granice a ponajmanje dobne.
bitno je da se osobe slazu, da imaju slicne stavove i poglede na nekje stvari a godine nisu bitne.
razlika izmedju mene i muza je samo 10 mjeseci i super se slazemo.


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razlika u godinama
16.1.2008 21:37:38   
lejlašh
Mislim da je u većini slučajeva ipak bolje da je muškarac stariji. Činjenica je da oni ipak malo sporije sazrijevaju, naravno ima i izuzetaka.user posted image  Naravno bitna je ljubav koja ne pita za godineuser posted image  i čovjek je mlad onoliko koliko se osjeća mladim.
Moj mužić je stariji od mene 5 godina i odlično se slažemo.

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 9:01:16   
Liamchica
Moj dragi je stariji od mene 18 godina i meni licno to ne predstavlja nikakav problem.

Eh....sad.....postoji veliki broj ljudi koji to ne shvataju i ne razumiju....

Mene iskreno boli briga user posted image user posted image user posted image

Mi se volimo kao ludi i to je najvaznije.....

_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 9:41:59   
Blue rose RR
Svakom svačije, ali 18 godina, draga moja ili si toliko zaljubljena ili...svaka čast..

Tebi 24. godine, a njemu...42. godine....ipak, lično mislim da je to MALOOOOO previše...

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 9:50:22   
ismihana
Ma i meni je to puno, ali srce ne pita user posted image  Moja kolegica se udala za čovjeka koji je stariji od nje 19 godina (mlađi joj je od mame samo 2 godine user posted image ), i iskreno svi smo bili pomalo skeptični kako će to funkcionisati (njoj je tada bilo 30 a njemu 49 godina). 6 godina kasnije, oni su još uvijek u (stabilnom) braku a dijete im je krenulo u školu... Srećom, naš skepticizam je bio uzaludan.
Aylin sretno, i želim vam da se nastavite voljeti i dalje...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 9:51:07   
Liamchica
pogrijesila sam pri tipkanju, nije 18 nego 14.... user posted image   
meni 24, njemu, 38.....

i da, i zaljubljena sam i volimo se..... user posted image

_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 9:54:20   
Blue rose RR
Hajd" dobro, ljubav ne bira...

Neka je vama sa srećom, a ti pamet u glavu...

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 9:56:49   
Liamchica
ma postujem ja draga tudje misljenje i razlike, vjeruj mi user posted image
ali sta cu..... desilo se predivno....

A svima onima koji misle lose oko toga saljem:
user posted image

user posted image

_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 12:07:14   
vaga
Sretno i drago mi je da ti je lijepo, a garancija uspješnmog braka nema veze s godinama, zato draga moja sretno ti od mene tog prelijepog dana 2008. user posted image  

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 12:40:11   
Liamchica
vago ,

hvala ti puno :)

mene ogromna trema vec puca, tako da sam sva kao ......user posted image

_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 12:44:37   
makana
hehehhehe
user posted image user posted image
hrabro, hrabro
to se zove ženska hrabrost
neka ti je sretno u svim planovima user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razlika u godinama
24.1.2008 13:12:00   
Liamchica
he he, ponekad ne znam da li je to zenska hrabrost, ludost ili ljubav ili sve zajedno.

Ja sam ostavila vezu od 3 godine radi mog dragana i nakon 3 sedmice pitao me je da se udam za njega, lud skroz, a ja jos ludja i pristala. user posted image

Tako da sada, novi zivot, nova ja,  novo sve....

Jos nam fali samo user posted image , ako Bog da.... user posted image


_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razlika u godinama
25.1.2008 15:17:38   
lavica
i moje misljenje je da razlika u godinama ne predstavlja problem u braku . moja mama je starija od tate 5 godina i zive zajedno preko 30 godina i nista im ne fali.
i ja sam od mog dragog starija skoro 5 godina, ali mi savrseno funkcionisemo jer se on uopste ne uklapa u svoju generaciju, mnogo je ozbiljniji, odgovorniji itd. sto meni naravno odgovara.
a bila sam u braku gdje je moj bivsi muz bio stariji od mene 2 godine a bio je mnogo djetinjastiji od mog dragog sad!


_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *