|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rodila mama2009
5.2.2010 17:33:41   
Lady26
Upravo sam dobila sms koji me beskrajno obradovao....

Mama2009
je rodila svoju curicu, teska 3400g i duga 51 cm...kaze da je imala tezak porod sto mi je jako zao, proci ce user posted image ....

Da cestitam i ovim putem, zelim vam sve najljepse, nek vam je ziva, zdrava i sretna dugo godina....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lubimo te puno moja Lanica i ja, jedva cekam da se vidimo, cmok



_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 17:36:59   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam sada pricala sa MAMOM2009 user posted image

ona mashAllah superrrrrr zvuci.....princeza je isto mashAllah ok.....velika curicaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
puno zdravlja, srece, rahatluka....MAMI, TATI I PRINCEZI!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 17:40:01   
Meri29
Cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 17:42:46   
Leva
Mashallah user posted image
Cestitke od user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 17:43:09   
marinčii
čestitamo roditeljima, a curici želimo dug,zdrav i sretan životuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 17:52:46   
nikita
cestitam od srca, bebici zelim dug i sretan zivot a mami brz oporavak user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 17:53:49   
lilix
iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mami brz oporavak user posted image


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 17:55:58   
Anoniman
Cestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lilix)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 17:57:39   
Anoniman
cestitam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:03:38   
lirio
iskrene čestitke....sve naj, naj...

isuser posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:06:24   
Anoniman
Čestitke mama 2009, uživaj sa svojom bebicom user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu lirio)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:07:42   
niki83
Cestitamo sretnim roditeljima i zelimo im dug i lijep zivot zajedno sa svojom bebicom!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:32:02   
Hanady RR
Velike čestitke mama2009...mislim da svaki porod ima svoje prednosti i mane, manje i veće bolove ali zato svaki prati ista sreća nakon uzimanja svoje bebe u ruke. Ljubimo i mamu i bebu i želimo im sve najboljeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:36:39   
zvecka
Hvala dragom bogu da je sve proslo kako treba!!!!user posted image

Draga mama od srca ti cestitam rodenje princeze Deniz,,,nek vam je ziva i zdrava!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:36:50   
Nunichi
Cestitke mama2009, slatkoj djevojcici sve najbolje!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:37:07   
acudesa
user posted image Čestitam i ja od srcauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:38:03   
Mya_81 RR
I mi se pridružujemo čestitkama i želimo vam sve najljepše user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:38:53   
selina
i od mene i meline sve najljepse

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:42:13   
anidla
jeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

draga moja,toliko me je obradovala tvoja poruka da ti to opisati ne mogu....ma zive i zdrave nam bile i ti i tvoja zlatna lutkica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vole vas vasi Noa i Anidla

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:43:54   
Anoniman
Draga Mama pravo radosna vijest...Cestitam ti od srca takodje i tvom muzicu, a maloj djevojcici zelim toplu dobrodoslicu, dug i sretan zivot....Velika pusa za sve vas, uzivaj mila....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:55:07   
riba78
iskrene čestitke ,malenoj princezi topla dobrodošlica user posted image
user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 18:58:57   
nanika
user posted image user posted image user posted image user posted image Iskrene cestitke i puno zdravlja i srece u zivotuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 19:00:37   
ena0002
Sretnim roditeljima iskrene cestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a malenoj sve najbolje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 19:01:00   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
duse drage... najljepsa vijest na danasnji dan... mama, sve najljepse u zivotu princezi Deniz i tebi od srca zelimo nas 4-oro... Nane i Sabina salju velike poljupce drugarici... Brz oporavak draga user posted image

(odgovor članu riba78)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rodila mama2009
5.2.2010 19:10:17   
HanaBana
Cestitke i od meneuser posted image user posted image user posted image Evo upravo mi je javila sms-om. Neka nam je princeza ziva zdrava i sretna a zao mi je sto se mama2009 napatila ali vjerujem da je vrijedilo!!!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *