|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 14:07:13   
Lulu_
user posted image kao prvo molim dinu da me premjesti ako sam kao i uvijek na pogresnom mjestu

A sad...vidjevsi ovu anketu i to da nas ima da osudjujemo plasticnu hirurgiju bas sam se zamislila i upitala sto je to tako. sta ima lose u tome...
mislim da je to super stvar pogotovo tko je imao neku nesrecu ili se rodio sa nekom mahnom.
osim toga drzim da se od rugobe ne moze napraviti ljepotica ali se mogu istaknuti tako sto ce se umanjiti nos neke crte lica koje su jako ljepe.i zasto da ne onda
ja bih uradila sljedece.zatezanje grudi i rekla bih papa grudnjacima
Liposukciju na svim djelovima tijela user posted image
podbradak
i... ja mislim da sam sve nabrojala
ne vidim nista ose u tome.pogotovo ne razumijem zasto bi to neko osudjivao
i sad nemojte opet da se svadjamo ako cemo se svadjati dino sve nas otjeraj i zakljucaj temu

< Poruku je uredio acudesa RR -- 17.2.2010 23:02:36 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 14:13:48   
M kao Mama
Pravo da ti kažem ja sam sve ono nešto kao protiv toga, ali kada vidim one ljepotice iz Srbije, eto one su mi nekako najbliže, pa sise, pa duzica, pa noge, pa gosa do guzice, pa sune jedva pričaju koliko su otekle, helem barbike, pa skontam šta tu ima loše, da imam i ja nekoliko hiljada evrića, bogami i ja bi sebi uradila liposukciju i vrate sise popravila, bih bogami, a onda šta ostane za kosu i usta

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 14:23:13   
lamka
iskreno nisam o tome nikada ni razmisljala
ali mozda kada bih mogla zasto da ne liposukija i ja bih smanjila grudi jer me moje 80 ubise
ja bih tako voljela da imam manje grudi(sto se mm protivi) naravno
ali otom potom mozda u nekoj drugoj drzavi kada nam svima bude boljeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 14:29:15   
Lulu_
hahahha
moja strina isla u njemackoj staviti nadogradnju i pitala zenu kakva vam je to kosa i odakle dolazi i kaze njoj rizerka iz indije gospodjo i ona napravi termin izsutra i ode kuci.
navcer cackala nesto po netu i nadje podatak da se zene u indiji masovno ubijaju i padne joj napamet da bi ta kosa mogla biti od te neke indijke i kaze ja sad sebi predstavljam kako ce indijka u po noci crne doci mi na san da trazi svoju kosu

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 14:36:34   
Anoniman
prvo super tema lulu, nek si nešto novo stavila! Onda mama alma, jel ti to opet krijući od šefa pišeš? Treće: "ah, što me nasmija sa tom indijkom!

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 14:43:14   
Anoniman
prvo mislim da kad bih krenula praviti nešto na sebi, nema šta ne bih trebala uraditi, zato bolje da pogledam u globalu, kosa-pustila je da raste, ne trebaju extenzije, usne-ima lip gloss pa nek svjetlucaju, još ih ono malo napućiš i iiihuser posted image , grude, ma extra vako pune mlijeka!, eh sad struk i guza, bilo bi sevap da im se šta uradi, ali volim vjerovati da ću uspijeti smršati, možda nekad i vježbati i da ću naći čudotvornu kremu koja će me zategnuti!
A jedino bi bilo cool ugraditi neke trajne duge trepavice, da ne moraš stavljati maskaru, nego čim ustaneš trep, trep! Šalim se.user posted image
Ma protiv sam plastične hirurgije u svrhu uljepšavanja i pretjerivanja, a pro u slučaju deformiteta, nesreća i sličnih slučajeva!


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 14:51:37   
Lulu_
sejla ugradnja trep trep trepavica je 120 km kod vas u sauser posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 14:53:09   
M kao Mama
ma, jok shee danas se krijem od lajle evo jedvaj je uspavala i malo da vidim šta se dešava na rr,

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 14:56:24   
Anoniman
i koliko traje ta ugradnja? ma bježi, pa da uzgledam ko transvestit, sa trepuškama da poletiš!user posted image
To bih ja znaš da budu kao prirodne.:)
A mama alma, valjda si žurila pa zbrkala slova, pa ja reko: evo je opet...user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 15:01:14   
Lulu_
a dogovoris se kolike ce biti...ja mislim 3 mjeseca ili 6 ne znam zaboravila sam

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 15:23:58   
Visnja RR
ako ce se neko osjecati bolje i ako ima mogucnosti za raznorazne korekcije onda sam ZA...
na sebi nisam jos nista uradila...a vjerovatno i necu jer za svojih 40 g mogu reci da "dobro" izgledam... pogotovo kad se "napucam" :)
eto npr moja najbolja prijateljica je operisla nos... njoj je on smetao, a ja nisam ni primjecivala da nije tako lijep... sada kad ima novi nosic izgleda ljepse i tek sad i ja vidim da je dobro sto je to uradila ...ona je mnogo sigurnija i bolje se osjeca...
sta bih ja na sebi uradila? pa stalno se zezam s muzem ako dobijem na Bingu uradicu liposukciju...al vrlo laganu... onaj dio gdje se prima boca (debelo meso)i stomacic... mada se on vec poprilicno vratio na staro stanje...
E da, planiram ici na izbjeljivanje zubi...ali se jos raspitujem ko to radi najbolje... eto user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 15:54:16   
mamyca
Nemam nista protiv toga,ko voli nek izvoli.user posted image I ja bih volila malo zategnuti grudi,mada se nadam da cu se vratiti opet u formu,samo jos malo,tjesim se.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 16:09:58   
Romali
Zašto bih nekoga osuđivala ako ima manu i želi je prikriti ili je se riješiti? To mi je skroz ok. Čovjek treba učiniti sve da se bolje osjeća.
E sad bezvezno napuhivanje, vještački izgled, to mi je smiješno, to ne bih nikad.
Meni lično treba smanjiti desnu sisu, pravo mi se nabildala dojenjem. A lijevu bih povećalauser posted image user posted image . Ovo tijesto na stomaku što je ostalo nakon poroda terba maknuti,sve se nadam da vrijeme i trbušnjaci čine svoje. I zube bih izblijedila, odnosno zube moram izblijediti.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 16:10:59   
Romali
Izblijedila zube user posted image user posted image user posted image , ne , ne
Izbjelila , da, da


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 16:23:56   
Lulu_
user posted image hahaha

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 21:26:58   
Lulu_
mah meni je plasticna hirurgija super samo da se ima para...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 21:42:15   
mamsi
Što će ti bona Majo to,ti baš lijepo izgledaš,nemoj zezati

Nemam ništa protiv,ko hoće nek izvoli,ali ne volim vidjeti kad je neko u tome pretjerao,

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 21:46:39   
Lulu_
mah nako...to je nekad davno bilo da vidis sad zaprepastila bi se user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 21:48:05   
mamsi
Ma hajde bježi,možda si se malo udebljala,ali uvijek si lijepa bila,udri brigu na veselje

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 21:49:22   
Lulu_
user posted image  uh dade mi moral da nastavim dijetu...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 21:50:51   
mamsi
Tako i trebauser posted image user posted image ,malo skrećem s teme,ali koju dijetu si izabrala,i ja bih ali nemam živaca,nisam karakter za to

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 22:01:20   
camm
 mama alma  je upravu user posted image  da i ja imam viska evrica uradila bih
sve sto mi smeta
sa kilazom nemam problema ali ima drugih nedostatka.
al nikad se ne zna ima vremana.user posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 22:18:30   
jasmina_mm
nisam protiv estetske hirurgije, ali ja kao veoma strasljiva osoba nikada se ne bih usudila bez nekog veeelikog razloga (ne daj boze kakve nesrece) otici pod noz. Istraumirana sam od carskog reza pa kad sad gledam onu emisiju extreme makeover (naravno da ima i na meni svasta nesta popraviti) ne vjerujem da bih ovakva kakva sam sada smjela pod noz zbog izgleda. Mozda u skorijoj ili daljnjoj buducnosti da bih i pristala, ali vjerujte da iako sam zeljela jos jedno dijete sada podrobno razmisljam jer bih ga mozda opet rodila na CR, a ne znam kako bih to psihicki podnijela. Ko voli i ko ima mogucnosti nek izvoli, ja licno ne, ali samo iz tog razloga sto me je strah i sto se jezim od bolnica...

< Poruku je uredio jasmina_mm -- 4.10.2008 22:19:19 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 22:29:08   
anitaMO
ja bih liposukciju pod broj 1,a ima jos toga za popraviti.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: silikoni,liposukcija,botox i kompanija
4.10.2008 22:40:04   
almai
ja bih na prvom mjestu gudi povecala,potom masnocu iz stomaka izpumpala i mozda jos neka sitnica bi se naslo.Ako covijek se cini samopouzdanijom i sretnijom osobom i naravmo financijski sebi to moze priustiti,sto da ne?

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *