|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta je potrebno za vjernost?
26.12.2008 0:39:31   
mala curica
Nije bitno vama ili njemu šta to čovjeka zadržava ili odvraća od partnera,često čujem od partnera koji su na početku ,napade panične ljubomore ili totalnu inferijornost u pogledu vjernosti ili nevjernosti a kod partnera koji su u dužim vezama kažu da je već navika među njima i ne smiju se usuditi na pomisao na nešto drugo ili nekog drugog, postoje li ljudi koji zbilja istinski žive svoju ljubav kroz svoj cjeli život,vjerujete li da je to moguće da imaju recept za vjernost?

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 1.1.2009 21:30:47 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
26.12.2008 10:01:48   
žana o8
Ne vjerujem u vjernost kroz čitav život,ili možda bolje da kažem zavisno šta podrazumjevamo pod vjernosti. Nekada je nevjera i misliti o drugoj osobi, a mislim da to svi u životu bar jednom doživimo, ili naš partner. Vjernost u smislu da nema sexa s drugom osobom , da , ali vjernost u smislu apsolutne predanosti ne. Možda je upravo u tome čar dobre veze da joj se uvijek vraćaš. Ja sam se zabavljala sa svojim mm 9 godina i 4 smo u braku, i nikada ga nisam prevarila, ali ne mogu reći da mi se za ovih 13 godina niko nije svidio. Ali treba znati granicu između simpatije i nevjere. 

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 1.1.2009 21:31:06 >


_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
26.12.2008 10:04:22   
andji
Jeste,ja bih potisala Žanu,vrlo lijepo i realno rečeno

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 1.1.2009 21:31:14 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
26.12.2008 11:03:37   
mamyca
Mogla bih reci da potpisujem zanuuser posted image .Ali isto tako vjerujem u vjernost,ako postoji ljubav,razumjevanje i postovanje izmedju dvoje ljudi,tesko da ista to moze narusiti.Jer prevarom ti ne varas drugu osobu,vec samog sebe.user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 1.1.2009 21:31:24 >


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta je potrebno za vijernost?
28.12.2008 1:48:32   
merimaa
jest bogme mamyce tako jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
29.12.2008 12:07:02   
dana3
IZVORNA PORUKA: mamyca

Mogla bih reci da potpisujem zanuuser posted image .Ali isto tako vjerujem u vjernost,ako postoji ljubav,razumjevanje i postovanje izmedju dvoje ljudi,tesko da ista to moze narusiti.Jer prevarom ti ne varas drugu osobu,vec samog sebe.user posted image





realno receno

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 1.1.2009 21:31:32 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
29.12.2008 12:16:40   
dana3
i

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
8.2.2009 2:11:20   
mala curica
IZVORNA PORUKA: žana o8

Ne vjerujem u vjernost kroz čitav život,ili možda bolje da kažem zavisno šta podrazumjevamo pod vjernosti. Nekada je nevjera i misliti o drugoj osobi, a mislim da to svi u životu bar jednom doživimo, ili naš partner. Vjernost u smislu da nema sexa s drugom osobom , da , ali vjernost u smislu apsolutne predanosti ne. Možda je upravo u tome čar dobre veze da joj se uvijek vraćaš. Ja sam se zabavljala sa svojim mm 9 godina i 4 smo u braku, i nikada ga nisam prevarila, ali ne mogu reći da mi se za ovih 13 godina niko nije svidio. Ali treba znati granicu između simpatije i nevjere. 



Ovo je realno receno i potpisujem od A do Z

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
8.2.2009 8:33:07   
tea lana
IZVORNA PORUKA: žana o8

Ne vjerujem u vjernost kroz čitav život,ili možda bolje da kažem zavisno šta podrazumjevamo pod vjernosti. Nekada je nevjera i misliti o drugoj osobi, a mislim da to svi u životu bar jednom doživimo, ili naš partner. Vjernost u smislu da nema sexa s drugom osobom , da , ali vjernost u smislu apsolutne predanosti ne. Možda je upravo u tome čar dobre veze da joj se uvijek vraćaš. Ja sam se zabavljala sa svojim mm 9 godina i 4 smo u braku, i nikada ga nisam prevarila, ali ne mogu reći da mi se za ovih 13 godina niko nije svidio. Ali treba znati granicu između simpatije i nevjere.




Ovo je realno receno i potpisujem od A do Z


slazem se

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
8.2.2009 8:35:28   
Bosanka
ja ipak mislim da ako ti se neko svidja i volis ga,u ovom slucaju partnera bracnog,ne postoji sansa ni mogucnost da ti se jos neko drugi svidi.ako je ljubav tu,tu je i vjernost.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
8.2.2009 8:46:19   
tea lana
zasto da ne pa moze mi neki muskarac biti sarmantan zgodan al pod tim ne mislim da cu mu se odmah poceti nabacivati i odvuci ga u krevet.Bas da mi je znati da se vasim a ujedno i mm nije nikad dogodilo da pogleda neku drugu i mozda u sebi pomiosli jedte dobra.Smatram dok se gleda da je ok kad bi se preslo na nesto vise bilo bi svasta.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
8.2.2009 8:52:19   
Bosanka
znam da ce zvucati nevjerovatno,al ja od kako sam se udala za mm uopce ne gledam druge muskarce.jako tesko mi je bilo izboriti se za nasu vezu,jer moji nisu bili za,ja skolovana a on vozac...znas onu pricu bosansku ona dr.on niko.jako sam se borila za nasu ljubav,tako da mi je to sveto,jos otkad je dosla nasa mala medolina..e onda je sve savrseno.cak se ponekad i upitam,zasto ne gledam kao nekad .a to da li on gleda dok nije kraj mene,ne znam,al znam da je ok kad izadjemo,vani smo itd...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
8.2.2009 9:29:16   
riba78
recept za vjernost je punooooo ljubavi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
8.2.2009 16:51:39   
mala curica
IZVORNA PORUKA: riba78

recept za vjernost je punooooo ljubavi user posted image user posted image user posted image

user posted image    user posted image    user posted image    user posted image     user posted image    user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
8.2.2009 16:58:50   
adannn
IZVORNA PORUKA: mala curica

IZVORNA PORUKA: žana o8

Ne vjerujem u vjernost kroz čitav život,ili možda bolje da kažem zavisno šta podrazumjevamo pod vjernosti. Nekada je nevjera i misliti o drugoj osobi, a mislim da to svi u životu bar jednom doživimo, ili naš partner. Vjernost u smislu da nema sexa s drugom osobom , da , ali vjernost u smislu apsolutne predanosti ne. Možda je upravo u tome čar dobre veze da joj se uvijek vraćaš. Ja sam se zabavljala sa svojim mm 9 godina i 4 smo u braku, i nikada ga nisam prevarila, ali ne mogu reći da mi se za ovih 13 godina niko nije svidio. Ali treba znati granicu između simpatije i nevjere. 



Ovo je realno receno i potpisujem od A do Z



I ja takođe,volim iskrenost a ovo je iskreno rečeno

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
8.2.2009 17:15:09   
nikita
Jeste li gledali film Frida ???
Ona je svom Dijegu (mislim da joj se tako zove MM) znajuci da slika portrete golih zena i pretpostavljajuci da ce je prevariti rekla : " Samo mi budi odan !" Na kraju je on spavao sa njenom sestrom !
Kakva je razlika između vjernosti i odanosti i imali razlike izmedu ta dva pojma !?

Na poceku braka sam svom MM-u rekla, ako me prevaris-nemoj mi reći ,a ako ja to saznam sama, napustit cu te !
E sad to je sve lako reci , mislim da neku situaciju prvo treba dozivjeti pa cemo tek onda znati kako bi reagirali!(pogotovo ako imamo djecu)
A recet za vjernost -mislim da nema nitko.
Mnogo stvari se trebaju posloziti da bi brak bio skladan !
Prvo se treba uci u brak iz pravih razloga tj.volis partnera, zelis s njim provesti zivot i svjestan si da odluke vise neces donositi sam. (naravno uz to ide postovanje, razumnjevanje itd )
Po meni postoje dvije vrste prevare:
1. Zaljubis se u drugu osobu i konstantno varas partnera
2. Varas samo zbog sexa, nije ti dovoljno sexa u braku ili ti nije dobar pa trazis nove sexualne partnere
Od toga ne znam sta je gore, ne opravdavam niti jedno!

Osim gradanski ,vjencala sam se i vjerski...tu sam se zaklela da cu biti s muzem u dobru u zlu do kraja zivota, ne daj Boze da ne bude tako al sta mi znamo sta ce biti za 10...20ili 50 god

Nadam se da ste shvatile sta je pisac htio da kaze...nadam se da necu biti prevarena i da necu prevariti!!!



(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
9.2.2009 21:29:23   
Blue rose RR
Dva normalna insana sa pozitivnim i realnim svjetonazorima.
Ne želim da komentarišem tuđe poglede na vjernost.
Kod nas u braku ona je neupitna i uopšte nije predmet diskusije, jer je to nešto što se kao život, kao hrana, kao spavanje, kao ljubav - podrazumijeva.
Za nekoga je to bitno, neko u nju polaže previše paženje (tzv.ljubomora), nekome je to ojdimiga-dojdimiga, z anekoga je to samo pojam.
Za mene je to sastavni dio normalnog bračnog života, normalnih pogleda na zajedničke ciljeve, jednostavnih definicija.
Voljeti i biti voljen.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
27.2.2009 15:54:06   
mala curica
zasto da ne pa moze mi neki muskarac biti sarmantan zgodan al pod tim ne mislim da cu mu se odmah poceti nabacivati i odvuci ga u krevet.



Slazem se.
Ja sam u braku 3 godine
i nedavno sam vidjela lijepog i zgodnog muskarca
ali to ne znaci ,kao sto rece tea lana,da
cu s njim zavrsiti u krevetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kao sto nas narod kaze "Oci su za gledanje"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
27.2.2009 16:07:58   
Lizy

IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Dva normalna insana sa pozitivnim i realnim svjetonazorima.
Ne želim da komentarišem tuđe poglede na vjernost.
Kod nas u braku ona je neupitna i uopšte nije predmet diskusije, jer je to nešto što se kao život, kao hrana, kao spavanje, kao ljubav - podrazumijeva.
Za nekoga je to bitno, neko u nju polaže previše paženje (tzv.ljubomora), nekome je to ojdimiga-dojdimiga, z anekoga je to samo pojam.
Za mene je to sastavni dio normalnog bračnog života, normalnih pogleda na zajedničke ciljeve, jednostavnih definicija.
Voljeti i biti voljen.



Slazem se!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
27.2.2009 16:10:07   
andji
zasto da ne pa moze mi neki muskarac biti sarmantan zgodan al pod tim ne mislim da cu mu se odmah poceti nabacivati i odvuci ga u krevet.

Baš tako tea Lana,mislim da sam žena još uvijek(i prije supruge i majke) i da je logično da primjetim zgodnog dobrog muškarca,SAMO PRIMJETIM,NE PLANIRAM SA NJIM U KREVET


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
27.2.2009 16:13:04   
mala curica
Andji u potpunosti
imamo isto misljenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
3.3.2009 13:51:50   
nenica
Slažem se sa Žanom! Usput, moja baka je uvijek govorila jednu rečenicu, kojoj sam se uvijek slatko smijala...mislim da je primjerena za ovu temu i da ćete shvatiti što je pjesnik htio reći.... Dakle, moja baka kaže: "Vanka se možda otvara apetit, ali se kući jede!"user posted image user posted image user posted image  Zgodno za bakicu od 88 god. koja je cijeli život bila uz mog didu! Valjda žena zna user posted image ! Pusa svima!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
3.3.2009 13:56:35   
mala curica
nenice  za tvoju baku  user posted image    user posted image     user posted image     user posted image     user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
3.3.2009 14:49:22   
andji
"Vanka se možda otvara apetit, ali se kući jede!"

Stari svijet je uvijek upravu!!!Bravo za bakuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Sta je potrebno za vjernost?
3.3.2009 14:58:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andji

"Vanka se možda otvara apetit, ali se kući jede!"

Stari svijet je uvijek upravu!!!Bravo za bakuuser posted image user posted image user posted image


user posted image za vjernost, što se mene tiče, potreban je karakter i zdrav razum i brak.

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

prijateljice
amaniamanic

Sta mislite koliko ima pravih prijateljica-prijatelja........ Ili ne mislite da ih uopste ima.. (Ne majku uzimati u ovaj primjer...jer znamo da su majkice najbolje..)

1 (20%)

2 ili vise (8%)

koliko ih zasluzis (13%)

nema ih (29%)

svi su lazni (30%)


Broj svih glasova: 216

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *