|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tražim ženu ili djevojku za čuvanje djeteta Z...
8.9.2014 11:27:23   
seli
Drage moje, tražim ženu ili djevojku(ozbiljniju) za čuvanje djevojčice. Ako mi netko može preporučiti bila bi mu zahvalna :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tražim ženu ili djevojku za čuvanje djete...
23.9.2014 15:42:16   
merima26
pozz ja sam zainteresovana za cuvanje imam iskustvo ako nisi nasla vec mozes me kontaktirati na broj 062 268 458.

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tražim ženu ili djevojku za čuvanje djete...
28.10.2014 0:11:15   
MiciS
Ja se zovem Anida i zivim u centru Zenice.Imam 22 godine i vec sam ranije cuvala djevojcicu.Uzivam u radu sa djecom i i volim da se druzim sa malom rajom.Ukoliko niste nasli nikog i ako ste zainteresovani jos uvijek voljela bih kada bi me kontaktirali
Moj broj je 062191305.

Puno pozdrava

(odgovor članu merima26)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tražim ženu ili djevojku za čuvanje djete...
4.11.2014 20:20:00   
Alisa86
Pozdrav, zovem se Alisa, cuvala sam dijete ranije, volim djecu i znam sa njima. Imam 28 godina, fakultetski obrazovana. Javite ako niste nikoga nasli - moj broj telefona je 061 421 634.

(odgovor članu MiciS)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tražim ženu ili djevojku za čuvanje djete...
1.4.2015 22:42:58   
NENO
Poštovani forumaši:Uskoro u centru Sarajeva jaslice.Profesionalno osoblje,potpuna njega i briga o vašim mališanima.Od danas prikupljamo prijave na telefon 061533033…Na vaše zadovoljstvo i sretnu dječicu.
Molim samo ozbiljne prijave.user posted image

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tražim ženu ili djevojku za čuvanje djete...
29.7.2015 12:57:53   
nidica
Trazim zenu za cuvanje dvogodisnjaka Zenica.Samo ozbiljne ponude molim

(odgovor članu NENO)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *