|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Veterinar
24.3.2009 15:27:09   
Leva
Da li mi neko moze preporuciti dobrog veterinara koji dolazi u kucne posjete i pri tome to ne naplacuje masno?
Hvala puno

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Veterinar
24.3.2009 21:12:54   
ajnur
A sta je u pitanju? Nisam veterinar al sam imala toliko zivotinja da imam poprilicno iskustvo.user posted image



_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Veterinar
24.3.2009 21:37:53   
bucko
Ja znam za dr.Mustafu. Na žalost ne znammu broj, znam da živi u Hrasnom. Mislim da bi ti mogli dati broj u nekoj vet.stanici. Sjajan je. Mom je dragom "drugU" spasio život (bio oduzet, danas nema mira). Držim fige šta god je tvom ljubimcu!

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Veterinar
25.3.2009 3:11:28   
stella
Popovic Amar 061-397-178
Odlican veterinar.
Neznam koliko naplacuje,dolazi na adresu.
Nazovi pa pitaj,on ce ti sve reci.


< Poruku je uredio stella -- 25.3.2009 3:13:33 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Veterinar
25.3.2009 9:49:56   
Leva
Hvala vam puno user posted image  
Moja ludica ima patoloski strah od vetererinara od kastracije koju joj je napravio dr. Mustafa (krasan veterinar, ali sam izgubila br user posted image ) pa me strah odvesti je u stanicu. Problem koji trenutno imam je taj sto je polomila nekoliko zuba kada je progrizla celicnu ogradu da "uganja" komsijinu macku. Za sada mi ne izgleda nista ozbiljno ali sam negdje citala da mogu postati agresivni zbog bolnog zuba.
Znam da cu malo odlutati od teme a da li vasi psi jure macke i da li su uvijek prijateljski nastrojeni prema drugim psima (mozda bih trebala otvoriti novu temu)user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Veterinar
25.3.2009 16:26:07   
Crvena
Znas li kako se preziva taj dr. Mustafa il bar kako izgleda jer ja poznajem jednog pa da ti se raspitam za brojuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Veterinar
25.3.2009 16:29:17   
salmana
Ako se radi o onom cupavom Mustafi sto je radio u vet stanici u starom gradu, ja imam broj. Javi mi se ako hoces na pp.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Veterinar
26.3.2009 14:48:39   
Leva
Radi se o istom veterinaru na kog je mislila salmana. Vise ne radi u Starom gradu ali sam cula da sada radi u Trnovu.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Veterinar
31.3.2009 23:21:13   
bucko
Možda malo kasnim, al' nema veze. Mislim da dr.Mustafa radi sad tako nešto sl. Trnovu, ne sjećam se friza,al' se sjećam da je dosta otkačen, al' zna posao. Nama je puuuno pomogao, kad niko nije bio ni zainteresovan za mog cuku. Tako da mu hvala do neba!!!Nekad se čini da ima alternativne metode, al' to funkcioniše:-)

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Veterinar
28.6.2009 11:59:09   
Adana
Dr. Mustafa je odliiiican veterinar. Vec nekih 10 godina je veterinar mojim macama. user posted image  Divan je, otkacen, super ljekar, super sa zivotinjama, i dolazi u kucne posjete.

Evo i broj: 061 174 297

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Veterinar
24.7.2009 12:47:19   
Leva
Lea mi je sinoc povrijedila sapu i zvala sam Mustafu. Smirio me je za dva minuta. Ja fakat nisam panicar ali me ova sapa uzasno zabrinula jer je izgleda slomila nokat a od toga je dobila neku mini infekciju pa joj je sapa puno toplija od ostalih. On je stvarno najbolji veterinar kojeg sam upoznala pa ga od srca svima preporucujem. Adana vam je ostavila br. tel. za ne daj Boze.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Veterinar
24.7.2009 12:53:26   
martajay
jeste, mustafa je divan. kad je moja maca piskila bukvalno na 2 minuta citavog dana, ja sam ga pozvala da dodje i da je pregleda. on mi je samo preko telefona rekao da joj dajem uvin caj i da ce se to srediti. mogao je da dodje i da naplati uslugu, a nije... stvarno je posvecen veterinar.

_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *