|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zakon privlacenja
7.11.2015 23:31:21   
Pozitivica
Ima li zenica (ili tatica) koji su zainteresovani za zakon privlacenja? Trzim ko-kreatore da razmjenjujemo pozitivnu energiju i ideje :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zakon privlacenja
7.11.2015 23:47:23   
Galicia
De nam objasni sta je to za to?

Ja samo znam za fatalnu privlacnost.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Pozitivica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 0:11:01   
ziel
Jel mislis treba ti neko za diskretno druzenje? user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 0:36:35   
Pozitivica
hahahahaha ne, zakon privlacenja nema veze sa fizickom atrakcijom, to je zakon prirode koji kaze da privlacimo ono o cemu predominantno razmisljamo - znaci da sto smo pozitivniji privlacimo i pozitivnije stvari. Ovo je zakon koji se izmedju ostalog spominje i u filmu "Tajna" (ima i knjiga) i mnogim drugim na slicnu temu. U principu je to zakon koji je uvijek u akciji, kao i gravitacija, ali ako znamo za njega, mozemo ga iskoristiit da privucemo sve ono sto zelimo :)

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 0:41:54   
Pozitivica
https://www.youtube.com/watch?v=kIaTGxyOX-s

(odgovor članu Pozitivica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 1:17:14   
Galicia
Bull shit.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Pozitivica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 1:25:21   
Pozitivica
hahahahaha Ja , i milioni drugih su zivi primjeri. Kvantfizicari su dokazali da misao ima frekvenciju kao i sve energetske stvari oko nas, a sve je energija. Doktori su dokazali da je snaga uma cesto daleko jaca od lijekova. Ajnstajn je dokazao da zakon privacenja ima energetsku moc i da je masta daleko mocnija od znanja i akcije. Ali pretpostavljam da si ti strucnija user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 6:12:58   
Galicia
Veoma sam strucna bas kao i ti.
Bull shit prosipas.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Pozitivica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 6:29:49   
Pozitivica
Komuniciras na jako nekulturan nacin, tako da se distanciram od dalje diskusije s tobom. Da, strucna sam, 6 godina drzim kurseve, certificirana sam u 4 razlicite metode koje se bavim psihickim i fizickim zdravljem, to mi je zivotni poziv, hobi i struka. Bez obzira, sve da nisam strucna, ne ulazim u raspravu s nekim ko na ovom nivou raspravlja, pa te pozdravljam.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 10:30:40   
Medić*
Stvar moze biti jako jednostavna okruzimo se pozitivnim ljudima i izbjegavajmo sve ono sto negativno utice na nas i nase emocije. Naizgled mozda se cini tesko ali uspjeva brzo ;)
Razmisljajmo pozitivno i na ono sto zelimo. Manimo se onoga sto ne zelimo.
Ne moze sigurno svaki dan biti odlican ali mozemo ga pozitivnim stvarima i miskima uciniti boljim. U svakome od nas se moze naci dosta pozitivnog. Nisu sve zivotne situacije sjajne. No bitno je kako gledamo na sva ta zivotna desavanja. Da li cemo pokleknuti pred nekim zatvorenim vratima i buljiti u njih ili cemo ici prema onim drugim otvorenim.
Druge mozda i ne mozemo mijenjati ali sebe mozemo itekako. Te zato podjimo od sebe na prvom mjestu prema onome sto zelimo i volimo. ...Zivot je jedan da bih ga gubila olako i na ono nepotrebno. Usmjerimo svoju snagu uma koju nam je Bog dao prema onome sto nam idgovara i mozemo ga dostici..Privuci ce nas i ono negativno svakodnevno no stvarbje u nama da ne pokleknemo i snagom tog uma pozitivno djelujemo...

< Poruku je uredio Medić* -- 8.11.2015 10:33:50 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Pozitivica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 22:42:13   
Pozitivica
Divno si objasnila :) Nije bull shit user posted image ;)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 22:59:40   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Pozitivica

hahahahaha Ja , i milioni drugih su zivi primjeri. Kvantfizicari su dokazali da misao ima frekvenciju kao i sve energetske stvari oko nas, a sve je energija. Doktori su dokazali da je snaga uma cesto daleko jaca od lijekova. Ajnstajn je dokazao da zakon privacenja ima energetsku moc i da je masta daleko mocnija od znanja i akcije. Ali pretpostavljam da si ti strucnija user posted image



U nekim slučajevima 100% tačno

Snagom uma (i uz pomoc lijekova) sam uspjela da održim bolest koja mi se desila pod kontrolom... u međuvremenu sam se skinula s lijekova ali je ostala ista želja za životom ili snaga uma koja moju bolest drži pod kontrolom...Lupus spava....

I jos neke stvarčice tipa : "nešto treba samo dovoljno jako željeti i to se desi" ovo je moja priča jer sve što sam poželjela desilo mi se .... naravno mislim o realnim željama ali koje nije baš lako ostvariti... naravno imam još neke ali ne opterećujem se njima... znam desiće se user posted image želim ih čisto uz pozitivne misli...
Ja nisam od onih koje vole pričati i istraživati o ovome... ali naravno da vjerujem u energiju

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Pozitivica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zakon privlacenja
8.11.2015 23:25:25   
Pozitivica
Visnja, divno..Imala sam isto autoimunu bolest koju sam takodjer izlijecila snagom uma (lijekovi su mi oslabili srce i bubrege i morala sam prestati). Divno ej procitati ovako nesto - i da, ne mora se pricati o tome, a ni istrazivati, bitno je zivjeti tako :) Ja licno sam u tome, i zato se volim uvezati sa drugim ko-kreatorima ;)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zakon privlacenja
9.11.2015 2:06:59   
ziel
Kad ste vec kod pozitivne energije, imala sam pacijenta koji je nakon teskih povreda koje je zadobio u ratu, od kojih je bio dugo u komi, ostao 100% invalid i sa mnogo oziljaka po tijelu od metaka, ali jako jako pozitivne duse, i ne sazaljeva sam sebe ni sada, nakon toliko godina, zivot mu nije bio lak ali je zadrzao osmijeh, salio se citavo vrijeme dok smo ga u sanitetu pratili do bolnice... Tako neki slucajevi mi se bas urezu u pamcenje, sigurno da nije tako pozitivan, davno bi preselio na drugi svijet...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Pozitivica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zakon privlacenja
9.11.2015 8:06:56   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pozitivica

hahahahaha ne, zakon privlacenja nema veze sa fizickom atrakcijom, to je zakon prirode koji kaze da privlacimo ono o cemu predominantno razmisljamo - znaci da sto smo pozitivniji privlacimo i pozitivnije stvari. Ovo je zakon koji se izmedju ostalog spominje i u filmu "Tajna" (ima i knjiga) i mnogim drugim na slicnu temu. U principu je to zakon koji je uvijek u akciji, kao i gravitacija, ali ako znamo za njega, mozemo ga iskoristiit da privucemo sve ono sto zelimo :)



ja znam za to , u biti dobre stvari i loše se mogu privući
e sad ima iznimki, ne može sve biti ok ako si vječito pozitivan... nekad se nešto desi što nije u planu
al u biti da se dobrom energijom, samopšouzdanjem, stavom itd može privući pozitivni ishodi mislim da donekle može

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Pozitivica)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *