|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ako te bivši
17.9.2007 16:35:19   
natasa
moli da se mu vratiš? ja imam familiju i on ima familiju,i sad želi pustiti sve,da bi bili skupa.ja to neču,jer volim moju familiju..malo mi je težko....imali smo ljepe dane..a sad imam malo sunce koje me treba i koje ima svog taticu..a ta tatice nas stvarno voli...treba mi malo utjehe....user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ako te bivši
17.9.2007 18:12:52   
STUHA
ako voliš svoju familiju ni ne pomišljaj da jih ostaviš samo zbog toga jer vam je nekad bilo lijepo...

Ja se ne bi vratila a za druge neznam ...

_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ako te bivši
17.9.2007 20:02:34   
natasa
neću se ni ja.nije mi svejedno ali on je mene uvredijo i ponizio me.malo mi je laknulo,da nije sretan i voljela bi sresti njegovu ženu user posted image ..žene smo stvarno opasne..iiiiiii da me nećete odmah napasti-ona je bila moja naj-prijateljica

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ako te bivši
18.9.2007 7:46:49   
Dado RR
  Pa zašto ti onda treba utjeha? Tu nema što, bivši nek samo ostane bivši, ali sve ostalo, što si napisala ..... zašto bi tebi bilo drago, da nije sretan? Imali ste nešto ljepo, to je onda prošlo, pa treba ostaviti prošlost tamo gdje joj je mjesto, a to znači u prošlosti .... ništa ti nečeš imati od toga, bude li tvoj bivši sretan ili nesretan, ti gledaj za sebe i za tvoju porodicu. Ne može niko živjeti u prošlosti - ta se već desila i ne možeš je promijeniti.
   Samo ti ostani sretna sa svojom porodicom. Sad, i u budućnosti  user posted image .

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ako te bivši
18.9.2007 9:05:03   
Mimoza
Bivši je BIVŠI i prošlost je ostala iza mene. Sad živim za danas i sutra, zato mi na kraj pameti ne padne, da se opterećujem sa stvarima, koje nisu toga vrijedne.Da sam bila sa bivšim sretna, sada bi on bio sadašnjost, a ne prošlost.user posted image

(odgovor članu Dado RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ako te bivši
18.9.2007 11:55:41   
mojamura






pitaj se zašto ti je ta bivši postao bivši?...mislim, da ne zbog nešto ljepog.

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ako te bivši
18.9.2007 12:43:25   
sabina
Slažem se sa Mimozom.

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ako te bivši
18.9.2007 16:14:35   
natasa
vratila bi mu za sve suze user posted image .i njoj isto!teško mi je jer sam ga voljela i težko preboljela..ali moj muž kaže da je to bezveze i pozvao ga na kafu,da mu pojasni neke stvari user posted image .pa da vidimo šta će biti ako če imati jaja,da nam pogleda u oći!!
dado-pozdarv u ljepu sloveniju.

(odgovor članu sabina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ako te bivši
18.9.2007 18:49:38   
sanjalica
Draga Nataša,
jednom sam pročitala prekrsnu rečenicu koja kaže: Da je vajalo trajalo bi...

A kako nije potrajalo nego ste otišli svatko svojim putem i pri tom ostavili tragove (mislim tu na obitelji koje ste oboje stvorili) nema svrhe razbijati galvu mislima što bi bilo kad bi bilo. Čuvaj i voli ono što imaš i ne žali za nečim što bi moglo biti, a neće. user posted image

_____________________________

Potpuno sam sigurna. Uspjet ću!

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ako te bivši
18.9.2007 20:26:31   
vojakinja0
Ma pusti bivšog.I gledaj,da ti ne postane još sadašnji bivši zbog toga.
Kako je rekla jedna bivši je sa razlogom bivši.


_____________________________

lp.

Ljubav nosi tvoje ime dušo ne zaboravi me....

(odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ako te bivši
19.9.2007 21:07:36   
natasa
hvala vam za vaše odg.lijepo sam ga posla u tri.....!!osjećam se stvarno dobro na neki naćin sam mu vratila,jer jeuser posted image ..znam da to nije dobro i ljepo,ali je.i ga takva sam kakva sam

(odgovor članu vojakinja0)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ako te bivši
20.9.2007 8:34:18   
mojamura






bravo natasauser posted image user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *