|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Provale nase djece :)
17.5.2013 12:26:31   
damma
juce kad smo bili na dodjeli diploma prica meni uciteljica od h njegovu provalu..

rekla ona njima idu u obilazak pogona za proizvodnju hrane i ostavit ce torbe u kabinetua l bilo bi dobro da ponesu neke manje torbice da stave pare, maramice..
a h ce kaze na to, ja cu ponijet babinu pederusu user posted image

kaze uciteljica kad se nisam onesvijestila..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1876
   RE: Provale nase djece :)
17.5.2013 12:34:55   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: damma

juce kad smo bili na dodjeli diploma prica meni uciteljica od h njegovu provalu..

rekla ona njima idu u obilazak pogona za proizvodnju hrane i ostavit ce torbe u kabinetua l bilo bi dobro da ponesu neke manje torbice da stave pare, maramice..
a h ce kaze na to, ja cu ponijet babinu pederusu user posted image

kaze uciteljica kad se nisam onesvijestila..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sami ste krivi user posted image

< Poruku je uredio Lejla Ka -- 17.5.2013 12:35:43 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1877
   RE: Provale nase djece :)
17.5.2013 12:58:56   
reallove

IZVORNA PORUKA: damma

juce kad smo bili na dodjeli diploma prica meni uciteljica od h njegovu provalu..

rekla ona njima idu u obilazak pogona za proizvodnju hrane i ostavit ce torbe u kabinetua l bilo bi dobro da ponesu neke manje torbice da stave pare, maramice..
a h ce kaze na to, ja cu ponijet babinu pederusu user posted image

kaze uciteljica kad se nisam onesvijestila..

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1878
   RE: Provale nase djece :)
17.5.2013 13:32:38   
klemzi

IZVORNA PORUKA: damma

juce kad smo bili na dodjeli diploma prica meni uciteljica od h njegovu provalu..

rekla ona njima idu u obilazak pogona za proizvodnju hrane i ostavit ce torbe u kabinetua l bilo bi dobro da ponesu neke manje torbice da stave pare, maramice..
a h ce kaze na to, ja cu ponijet babinu pederusu user posted image

kaze uciteljica kad se nisam onesvijestila..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1879
   RE: Provale nase djece :)
17.5.2013 13:55:30   
ziki

IZVORNA PORUKA: damma

juce kad smo bili na dodjeli diploma prica meni uciteljica od h njegovu provalu..

rekla ona njima idu u obilazak pogona za proizvodnju hrane i ostavit ce torbe u kabinetua l bilo bi dobro da ponesu neke manje torbice da stave pare, maramice..
a h ce kaze na to, ja cu ponijet babinu pederusu user posted image

kaze uciteljica kad se nisam onesvijestila..

šta sad uobičajen naziv, još mu recite da je politički koerktno reć gejušuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1880
   RE: Provale nase djece :)
23.5.2013 10:39:00   
jasmin
Traže seka i bato da im pustim neki crtić i ne znaju mu ime,pa ga zovu epitetima.
I ja kažem ime.
Kaže Kaja bati,pa kako naša glava ne zna da mu je to ime.
Kaže Ibo...ne znam kako......glavo glupaaaaa i lupa se po glavi user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1881
   RE: Provale nase djece :)
23.5.2013 10:40:49   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: jasmin

Traže seka i bato da im pustim neki crtić i ne znaju mu ime,pa ga zovu epitetima.
I ja kažem ime.
Kaže Kaja bati,pa kako naša glava ne zna da mu je to ime.
Kaže Ibo...ne znam kako......glavo glupaaaaa i lupa se po glavi user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1882
   RE: Provale nase djece :)
23.5.2013 10:47:22   
MAMA MA
Moj babo ima sat od svog oca, i kroz jednu pricu rekao je F ..."Vidis F, kad ja umrem ostavicu tebi ovaj sat da ga ti das svom unucetu"...I ovaj normala to uzeo zdravo za gotovo pa juce pita dedu onako s vrata cim smo dosli..."Dedo kad ces ti vise umrijet da mi das taj sat pa da i ja imam unuce"...user posted image user posted image user posted image

Suze su nas oblile user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1883
   RE: Provale nase djece :)
28.5.2013 11:04:02   
salmy
Iznerviran sto ne zeli spavati u vrticu kaze meni:

Teta mene stavi da spavam...a meni se oci nisu same sklopile ovo ti sigurno kazem mama,i nemoj me prekidati kad ja pricam user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 1884
   RE: Provale nase djece :)
28.5.2013 14:14:26   
sirnica
Donio Dž iz vrtića krunu, stavi je meni na glavu i kaže:"Mama, ti si moja kraljica:" Ja se istopila, odgovaram mu da je on moj princ, grlimo se, mazimo... Mm bi malo ljubomoran i kaže mu da je on i njegov princ, a Dž će na to uvrijeđeno: "Nisam tvoj princ-ja sam muško, a i ti si muško!"user posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1885
   RE: Provale nase djece :)
28.5.2013 14:55:19   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: salmy

Iznerviran sto ne zeli spavati u vrticu kaze meni:

Teta mene stavi da spavam...a meni se oci nisu same sklopile ovo ti sigurno kazem mama,i nemoj me prekidati kad ja pricam user posted image


Pa upravu je dijete user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1886
   RE: Provale nase djece :)
28.5.2013 14:55:54   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: sirnica

Donio Dž iz vrtića krunu, stavi je meni na glavu i kaže:"Mama, ti si moja kraljica:" Ja se istopila, odgovaram mu da je on moj princ, grlimo se, mazimo... Mm bi malo ljubomoran i kaže mu da je on i njegov princ, a Dž će na to uvrijeđeno: "Nisam tvoj princ-ja sam muško, a i ti si muško!"user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 1887
   RE: Provale nase djece :)
28.5.2013 15:00:10   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: sirnica

Donio Dž iz vrtića krunu, stavi je meni na glavu i kaže:"Mama, ti si moja kraljica:" Ja se istopila, odgovaram mu da je on moj princ, grlimo se, mazimo... Mm bi malo ljubomoran i kaže mu da je on i njegov princ, a Dž će na to uvrijeđeno: "Nisam tvoj princ-ja sam muško, a i ti si muško!"user posted image


Oplakah user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 1888
   RE: Provale nase djece :)
29.5.2013 13:26:56   
aazra
Ovaj moj voli da slusa Dubiozu i to onu pjesmu, spot za pjesmu "Kazu"...user posted image

Pa onda po kuci odzvanja :ZVaka cisti zube, al' izvaljuje plombe kao i "Mene tjeraju na izbore svake dvije godine..." user posted image

_____________________________








(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1889
   RE: Provale nase djece :)
29.5.2013 15:34:25   
DM
Traži moje malo čokoladu i to "Č"-tako je to u šiframa...
I ja mu kažem da nemam, a on meni da on voli sve što je čokoladno...
Na moju konstataciju da mene ne voli jer nisam od čokolade, ona meni-ma volim te, oči su ti čokoladneuser posted image (imam smeđe oči)

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1890
   RE: Provale nase djece :)
29.5.2013 20:00:08   
mnn

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: salmy

Iznerviran sto ne zeli spavati u vrticu kaze meni:

Teta mene stavi da spavam...a meni se oci nisu same sklopile ovo ti sigurno kazem mama,i nemoj me prekidati kad ja pricam user posted image


Pa upravu je dijete user posted image









haha jesam se nasmijala...juce je alex rekao pedijatrici nakon sto ga je pedijatrica izivcirala sa bezbroj pitanja..dosao do nje i rekao joj kako ste vi dosadni koliko pitanja..boze dragi..haha ja skoro umrla od smjehauser posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1891
   RE: Provale nase djece :)
29.5.2013 20:07:40   
teacher75
da vam ispricam super provalu laninu user posted image
pita je mm juce hoce li jos jednog bracu il seku a ona odgovara da nece. pita je on zasto nece i dodaje kako bi bas fino bilo da ima jos jednu malu seku a ona na to odgovara da mama nece vise da radja. on ce na to kako ce naci drugu mamu da joj rodi bracu il seku a lana ce njemu: naci cemo mi drugog tatu user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 1892
   RE: Provale nase djece :)
29.5.2013 20:32:15   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75

da vam ispricam super provalu laninu user posted image
pita je mm juce hoce li jos jednog bracu il seku a ona odgovara da nece. pita je on zasto nece i dodaje kako bi bas fino bilo da ima jos jednu malu seku a ona na to odgovara da mama nece vise da radja. on ce na to kako ce naci drugu mamu da joj rodi bracu il seku a lana ce njemu: naci cemo mi drugog tatu user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1893
   RE: Provale nase djece :)
29.5.2013 20:33:51   
jasmin
Moj curetak uči pjesmicu i umjesto strofe...
Allah je stvorio
brda i planine,
Allah je stvorio
pješčane dine.

Ona prvi ok izrecitira,ali ovaj drugi kaže...
prćane dine...
Ja sam tiho oplakala user posted image user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1894
   RE: Provale nase djece :)
29.5.2013 20:42:22   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: aazra

Ovaj moj voli da slusa Dubiozu i to onu pjesmu, spot za pjesmu "Kazu"...user posted image

Pa onda po kuci odzvanja :ZVaka cisti zube, al' izvaljuje plombe kao i "Mene tjeraju na izbore svake dvije godine..." user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1895
   RE: Provale nase djece :)
29.5.2013 21:01:41   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: mnn


IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: salmy

Iznerviran sto ne zeli spavati u vrticu kaze meni:

Teta mene stavi da spavam...a meni se oci nisu same sklopile ovo ti sigurno kazem mama,i nemoj me prekidati kad ja pricam user posted image


Pa upravu je dijete user posted image









haha jesam se nasmijala...juce je alex rekao pedijatrici nakon sto ga je pedijatrica izivcirala sa bezbroj pitanja..dosao do nje i rekao joj kako ste vi dosadni koliko pitanja..boze dragi..haha ja skoro umrla od smjehauser posted image user posted image


user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 1896
   RE: Provale nase djece :)
30.5.2013 0:00:35   
amra_sa
Vidjela danas moja A moj hulahop koji mi stoji i kupi prašinu iza ormara i hoće ona hulahop da ga vrti. Hajd da njoj mm hulahop i ona probala par puta, valjda skontala velik, sjela u onaj krug i plače, suza suzu goni. Pitamo mi nju šta joj je ona šuti, reko jel ti velik hulahop pa zato plačeš, opet šuti, i postavimo mi njoj par pitanja, šta god je pitamo nije to. I pukne meni film, vrisnem na nju šta je više, govori ... Kad će ona nama : Kad ću ja porasti ? Ko biva, ona mala veliki hulahop, treba da poraste za njega ... Al kako je ona to tužno rekla, mi smo oplakali user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1897
   RE: Provale nase djece :)
10.6.2013 8:59:44   
Cmokvica
Učili mi slova i ja u svesku zalijepila za svako slovo, sličicu koja s tim slovom počinje. Došli mi do H, i meni naumpadne jedino Horacije. I kažem ja njemu, ovo je slovo H kao Horacije.
Nakon toga, ponavljamo slova od početka, kad smo došli do H, Mak uredno govori: "Ovo je slovo H. H - kao...hmmmm...registracija!!!!!"user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 1898
   RE: Provale nase djece :)
10.6.2013 11:08:51   
EEDITH
user posted image user posted image mogla si i nešto jednostavnije

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 1899
   RE: Provale nase djece :)
10.6.2013 11:15:40   
HAHA
jutros Harun nešto tipka po telefonu(neki stari)pa se zadeverao pravo,pitam ga šta je,kaže"izgleda da mi uopće nema vibera"user posted image

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *