|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: volite li kuhati ?
21.1.2010 15:09:10   
Suzana
Ja sam neka specifična sorta...
Da kažem da volim kuhati, slagala bih.
Ali jako volim kulinarske emisije kao što je Nigella, Jammie Oliver, Kod Ane, gastronomske časopise kao što je GUSTO, uvijek rado gledam i čitam, i uhvatim sebe kako zamišljam da nigdje ne žurim, da imam love i da sam kući, pa da mojim momcima pravim razne đakonije.
Fascinira me naša Shee i njene delicije, a odavno ne postavlja sličice na temi Šta danas za ručak...
Nadam se da ću jednog dana ljubav prema gledanju i čitanju emisija/časopisa pretvoriti u praksu. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: volite li kuhati ?
21.1.2010 15:14:27   
milenium
volim kuhati,i još više za goste(onda se ja iskazivamuser posted image )pa kad nam dođu prijatelji pravim kolač,pizzu,lazanje,slane kiflice toga uvjek ima,peksimete. maštam o jednoj divnoj i veeelikoj kuhinji i kako ja u njoj kuham i pravim razne delicije i uživamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: volite li kuhati ?
21.1.2010 15:14:27   
faris06
Kuham svaki dan , radi djece i muza, jer zelim da  imaju bar supicu svaki dan. A da volim kuhati , pa bas i ne.  Takodjer uzivam u svim kulinarskim emisijama, znam brdo recepata, ali malo to primjenjujem u praksi.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: volite li kuhati ?
21.1.2010 15:30:25   
mama2009
ja volim kuhati vidi se po mojim kilama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , experimentisati narucito.......mm kaze hajde nesto normalno dosta iznenadjenja 

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: volite li kuhati ?
21.1.2010 16:34:34   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Suzana

Ja sam neka specifična sorta...
Da kažem da volim kuhati, slagala bih.
Ali jako volim kulinarske emisije kao što je Nigella, Jammie Oliver, Kod Ane, gastronomske časopise kao što je GUSTO, uvijek rado gledam i čitam, i uhvatim sebe kako zamišljam da nigdje ne žurim, da imam love i da sam kući, pa da mojim momcima pravim razne đakonije.
Fascinira me naša Shee i njene delicije, a odavno ne postavlja sličice na temi Šta danas za ručak...
Nadam se da ću jednog dana ljubav prema gledanju i čitanju emisija/časopisa pretvoriti u praksu. user posted image user posted image user posted image



Nakupila teoriju, kad praksa samo PUKNE jednom iz tebe, vidjet ćeš ti kuhariceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: volite li kuhati ?
21.1.2010 16:48:23   
Suzana
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Suzana

Ja sam neka specifična sorta...
Da kažem da volim kuhati, slagala bih.
Ali jako volim kulinarske emisije kao što je Nigella, Jammie Oliver, Kod Ane, gastronomske časopise kao što je GUSTO, uvijek rado gledam i čitam, i uhvatim sebe kako zamišljam da nigdje ne žurim, da imam love i da sam kući, pa da mojim momcima pravim razne đakonije.
Fascinira me naša Shee i njene delicije, a odavno ne postavlja sličice na temi Šta danas za ručak...
Nadam se da ću jednog dana ljubav prema gledanju i čitanju emisija/časopisa pretvoriti u praksu. user posted image user posted image user posted image



Nakupila teoriju, kad praksa samo PUKNE jednom iz tebe, vidjet ćeš ti kuhariceuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image
Sve je moguće! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: volite li kuhati ?
21.1.2010 18:34:19   
anuska08
Jaako volim kuhati!!! I to mi dobro ide za razliku od pećenja kolača!user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: volite li kuhati ?
22.1.2010 14:03:14   
Crvena
Volim kuhati, ali najvise uzivam spremati neke neobicne recepte user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:39:53   
aya
Sta kuhate za goste koje zaista zelite da impresionirate, a pri tome su vise orjentirani bosanskoj i kontinentalnoj kuhinji? Imam goste, upomoc!!!!????

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:41:51   
pjenica mala
Teleća glavuša!

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:43:00   
milenium
skuhaj im hrenovkeuser posted image  šala mala

skuhaj sarmu ako dolaze na ručak i neku pitu.a ako je na večeru onda krompire i meso pečeno,ako je prava večera a ako je laganija onda meza i lazanje možda,pileći fileti na štapiću s roštolja i tako neštouser posted image  i neki kolač i eto

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:46:29   
aya
Hvala na pomoci, treba mi vise ideja, naime ljudi su kumovi mojih roditelja, dolaze na babine, i kad ja odem kod njih otprilike gospodja napravi hrane koja ne moze stati ni na dva stola, a meni treba nesto ............ni sama ne znam sta.



_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:47:08   
ivana st
Za glavno jelo koku u vinu, jednostavno a ukusno. 

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:47:30   
sara.at
supicu i dodas malo one supe od gljiva iz kesice meni bude super , pilece pohovane snicle i rizu uz to il pire krompir il grasak...salatu i smiksaj neki kolacic ima ovdje na receptima dosta recepata i eto dosta. user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:48:44   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: aya

Sta kuhate za goste koje zaista zelite da impresionirate, a pri tome su vise orjentirani bosanskoj i kontinentalnoj kuhinji? Imam goste, upomoc!!!!????

ali brate narucim user posted image
jA mrzim kuhati..a sta cu sad kad sam kuci mora se.. za goste uvijek ima meze razne, peciva, kolaca, pica i torti...a ne kuham im cesto..
kad mi je za muku i ne mogu stici a imam extra goste znam svasta napraviti ali i naruciti nekad mexicki, nekad morski meni, nekad ove nase klasike , nekad rostilj user posted image naravno kad mi je para pri ruci hehehhee.
ali inace zbog redovne praxe postajem sve bolja kuharica stvarno-i prelazi mi u rutiniu vidim user posted image iako ne volem kuhati..sve ostalo obozavam raditi

< Poruku je uredio iv@ncica -- 10.2.2010 16:51:11 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:48:56   
milenium
ali pršut i sir posle ručka obavezno.user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:52:26   
MELLI
pečeno meso,prilozi krompir,riža s povrćem,crvene paprike sa bijelim lukom vrhnju,
punjeni šampinjoni, pite,sarma,mogla bih ja do sutra nabrajatiuser posted image

Moj prijedlog,ako to i gospođa već tako radi,a ti imaš vremena,napravi nekoliko različitih jela u manjim količinama,fino izdekoriši i to je to.
Pogledaj u temama recepti,sto za četvero...
ima jako puno lijepih i interesantnih prijedlogauser posted image

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:57:56   
sara.at
ja sam jedan dan pravila telecu roladu sa sirom i spinatom....
telece snicle rastanjis je malo i namazes je sa sirom i na sir dodas spinat (spinat mozes prije kuhati il svijez dodati)
umotas to i sa debljim koncom omotas lagano okolo kad je skoro gotovo naribala permezan sir ma super
mm vec par dana me gnjavi da opet pravim prilog mahune kuhane i grasak a ako oces pun stol hrane onda napravi i bureke pa nek svako bira sta ce jesti

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 16:58:56   
iv@ncica

IZVORNA PORUKA: sara.at

supicu i dodas malo one supe od gljiva iz kesice meni bude super , pilece pohovane snicle i rizu uz to il pire krompir il grasak...salatu i smiksaj neki kolacic ima ovdje na receptima dosta recepata i eto dosta. user posted image


mozes ove pohovane snicle umociti u saft:
crveni luk sitno sjeckan na maslinovom ulju da omeksa u velikoj tavi,
onda uspes vrhnja bolje vise,
kad prokuha ubacis snicle da upiju i pustis da malo jos prokuka.
uz to kus+kus, riza,tjestenina...
salata-npr. carska mjesavina skuhana ohlađena, dodas kukuruza, zacinis bjelim lukom i mas.uljem-mljac
i juha npr. od brokule gusta ili od karfiola, a gotova ti za pola sata,
i desert neki mocni čokoladni- npr. kupis dr.Oetker muffine ispeces po uputi i onda ih ti prerezes i punis cime hoces npr...čokoladnom kremom islllgotovo za 30 minuta
predjelo-naravno nekoliko vrsta sira uz mezu..na nekoj mocnoj dasci, kanapejici od brusketi maretija namackas ih namazima i slozis sunke, sira, krastavaca,maslina, ajvara na njih i zabodes cackalicu i superrr..


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 17:00:31   
iv@ncica
vidi one koja mrzi kuhatiuser posted image user posted image
morate me pohvaliti, na napretku
ali sam ti dala brze i lake recepte , amočne..sta ces..user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: volite li kuhati ?
10.2.2010 17:04:10   
MELLI
evo jedan super jednostavan,ukusan recept za piletinu.Pisalo se o njemu na ovoj temi

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *