|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tjemenjaca
14.1.2013 12:33:59   
stella
Drage moje nemojte se patiti ni vi ni vasi malisani,sampon Mustela za tjemenjacu,kupite u apoteci od prvog nanosenja se vidi super rezultat,a od 3-5 nestane skroz.Toplo preporucujem,Hana je imala uzasno puno a gusta kosa.user posted image

< Poruku je uredio stella -- 14.1.2013 12:36:26 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: tjemenjaca
3.6.2013 9:23:57   
Storm
drage mame ako moze savjet. Bebica se jucer izasula po celu, ja mislila alergija na hranu, ali jutro joj se prosirilo u obrve i na ocne kapke i po tjemenu glave. A u zadnja dva dana joj se i tjemnjaca pojacala, nije to puno, ali se pojacava, evo sinoc i jutros joj glava puna peruti. E sad da li ovaj osip po celu moze biti od te tjemenjace, jel moguce to, sve su onako crvene skroz sitne tackice ali skupljene tako da izgleda kao crvena fleka hvala na savjetima

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: tjemenjaca
3.6.2013 17:31:12   
Mya_81 RR
Joj, vjeruj mi da ne znam. Ja stvarno nisam nikad cula da moze biti takav osip od tjemenjace. Otidjite pedijatru ako se to samo ne povuce.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Storm)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: tjemenjaca
3.6.2013 18:07:16   
canim
Mozda joj sampon ne odgovara, ili niste dobro saprali glavicu od sampona pa joj se osip pojavio, ne znam user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: tjemenjaca
3.6.2013 21:10:25   
Storm
Hvala. danas sam joj celo izbrisala hipermanganom i izgleda vec dosta bolje, mozda je sveki upravu pa je to ipak bilo od vrucine a slucajno se sastavilo sa tjemenicom.
Canim bice da je to, sve imam neki osjecaj, jer smo je sinoc kupali (jonson onaj ko fol da bolje spava) i ja smotana sam stavila malo vise sampona i jutros joj bilo puno vise peruti. Cijeli dan razmisljam da je moglo biti od toga. Cime vi kupate bebe, sta koristite?

ja zaboravih, kad se rodila doktorica joj dala onaj Aderma sapon skroz kao na prirodnoj bazi, jer ima sklonosti ka dermatitisu (na mene naravno user posted image ) i sve bilo super dok nismo potrosili i ja naravno pametna haj da uzmem neki sto fino mirise i sad nesto vracam film, ubrzo nakon toga je sve i pocelo user posted image

< Poruku je uredio Storm -- 3.6.2013 21:12:51 >

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: tjemenjaca
10.6.2013 16:08:02   
krofnica 2
Ma za tjemenjacu je najbolje bekutan ulje , istrljati glavicu i za par dana tako mazati sama spadne :)

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: tjemenjaca
14.6.2013 12:25:05   
elmaL
Ja sam, po preporuci ovdje, kupila Mustela sampon prije sigurno 2 mjeseca, ali mu jos nisu sve spaleuser posted image vidi se napredak, manje ih ima, ali ih ima jos podosta. Doduse, nismo mu ni prali kosu svaku vece kao prije, zima je bila, plus gusta mu kosa, plus ne da kosu ni dirati, ali kako sam vidjela da je mnogima ovdje Mustela stavrno pomogla, i dalje mu peremo kosu s njom, iako moracemo i s uljem krenuti, sad taman kad je toplo pa kupace se i u bazenu i nekako cemo mu to mazati.

Ne znam jel one inace mogu svrbjeti, jer se E zna nekad bas drpati po glaviuser posted image ne znam jel mu to neka navika ili ga mozda svrbiuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu krofnica 2)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: tjemenjaca
14.6.2013 15:56:14   
hatepsut
Nama nije pomogla ni mustela ni aderma,samo smo beze bacili pare.
Ja sam svom namazala linoderm lelemom glavu,malo iscesljala i oprala sve spalo.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: tjemenjaca
17.6.2013 9:13:45   
elmaL

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Nama nije pomogla ni mustela ni aderma,samo smo beze bacili pare.
Ja sam svom namazala linoderm lelemom glavu,malo iscesljala i oprala sve spalo.



Sta ti je ovo, jesi li u apoteci kupila, koliko kosta i ja bih pokusala, jer Mustelom ocito necemo skinutiuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: tjemenjaca
17.6.2013 9:33:47   
canim
Storm ako ima sklonost ka dermatitisu ja joj nebih mjenjala sampon. Mi koristimo Nivea proizvode i prvo ljeto kad je imala osip od vrucina koristila sam eucerin sapun za kupanje i super nam se pokazao. Sampon nismo mjenjali jer nismo imali potrebe. U prvoj godini je njihova koza posebno osjetljiva, tako da treba malo pripaziti oko ove hemije.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: tjemenjaca
20.8.2013 14:19:17   
Sonja
morat cu i ja pokusati sa tom mustelom :D
dari ima bas puno tjemenjace. ja njemu namazem nivea ulje i onda kasnije onom cetkom za bebe skinem ali stalno se vraca bude samo koji dan i sve jovo nanovo :/

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: tjemenjaca
20.8.2013 16:04:05   
Hannan
Ja sam podavno prositala savjet jedne mame oko tjemanjece i primjenjujem ga sa drugom bebom i tjemenjace nemamo, naime ona napisa svaki put kad bebu kupate istrljati dobro peskirom glavicu da se potakne cirkulacija, jer se tjemenjaca stvara zbog slabe cirkulacije krvi u tom dijelu.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: tjemenjaca
20.8.2013 16:22:27   
Medić*
Zaboravila sam kada se ono pocinje javljati tjemenjaca _

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: tjemenjaca
27.8.2013 14:37:12   
elmaL
Nakon što nam Mustela nije pomogla ni nakon skoro pola godine korištenja, Emina smo prije mjesec dana ošišali mašinom skroz kratkouser posted image namazali uljem za tjemenice ( kupljeno u apoteci) istrljala mu malo i sve spalo isti dan, a imao ih je baš podosta i to one velike.

medic negdje 3-4 mjesec kako kome...

a neki dan mi priča od rođaka žena njihovoj curici koja ima (4,5god) se i sad pojave user posted image to sam prvi put čula, mislila sam kad jednom odu, ne mogu se vratiti. onda joj pere kosu mustelom pa se skinu, i čim predje na neki drugi šampon s vremenom se jave. još curica, ima dugu kosu, to je baš peglativno,, i svrbi je jadnicuuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 164
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *