|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: platnene pelene
15.5.2008 14:30:34   
mamina cura
Upravo je stigao PUR za cover-e. Imam narandzasti, svijetlo plavi i roza.
I novi uzorci

user posted image http://public.fotki.com/naidah/areni-uzorci/dscf2791.html

Sad ce biti jos vise malih slatkih guza



_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: platnene pelene
16.5.2008 15:26:09   
triplemama
Evo i nas sa tvojom pelenom koja je extra user posted image . Nazvali smo je
 Tarzan
Sada samo tražimo Džejn user posted image
Totalno smo oduševljeni  user posted image user posted image   HVALA

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: platnene pelene
16.5.2008 16:26:36   
mamina cura
Imam ja curicuuser posted image , pa ako biste dobro platili spremila  bi joj i mirazuser posted image  u pelenama naravno

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: platnene pelene
16.5.2008 16:31:43   
M kao Mama
joj pa ja sam totalo šiznula za ovim pelenama, hej "mamaina cura" haj razvij biznis ja bih vrlo rado kupila nekoliko primjeraka, pogotove one varijante pink boja , tigrasta, leptiriči, ma joj kako su super

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: platnene pelene
16.5.2008 16:36:41   
mamina cura
Ako si stvarno zainteresovana mozemo se dogovoriti preko pp. Ja inace sijem i to mi cini zadovoljstvo kao i da su male guze zadovoljne..user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: platnene pelene
16.5.2008 17:12:03   
rozi
Triplemama , fotografija je za 10. Bas ti je meden ovaj tvoj tarzancic.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: platnene pelene
17.5.2008 13:55:36   
Aminad
IZVORNA PORUKA: rozi

Triplemama , fotografija je za 10. Bas ti je meden ovaj tvoj tarzancic.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

meni se sve više sviđaju ove vaše pelene ali imam nekoliko pitanja pa kad budete stigle please odgovorite:

1.koliko vam pelena treba dnevno otprilike,
2. koliko dugo beba može nositi jedan kroj ili broj jer sigurno kako raste treba šiti veće
3. pitanje za triplemama šta se nalazi u onom kompletu iz 3 dijela u DM mislim da je oko 25 KM par puta sam to gledala ali nikako da se odlučim da i mi počnemo koristiti te pelene(mislim da sam te vidjela s Emirom u DM u Merkatoru bila si u narandžastoj majci a Emir u auto-sjedalici za bebe čini mi se bilo je to 30.aprila oko 18h )

puno pozdrava za stručnjake za platnene peleneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: platnene pelene
17.5.2008 14:01:54   
Aminad
je li ono na slikama -bambino MIO cover- to što dođe u tom paketu u DM i šta je sve to zapravo?????????

je li vam ova ogrlica od ćilibara pomogla sa zubićima mi smo sad u toj fazi, i gdje ste je kupili i koliko je bila čini mi se da je neko rekao da ima u zlatari na Korzu


joj jesam te zasula pitanjima izvini i poljubi Emira i princezice za mene

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: platnene pelene
17.5.2008 14:27:10   
mamina cura
Evo ja slucajno sjedoh za komp dok je malena zaspala pa da ti probam odgovoriti i nagovoriti na platnene...user posted image

1. dnevno ti treba oko 5 kom, a nekad i vise, zavisi kako kaki i piski, ja nekad i manje trosim jer joj naguram ulozaka...user posted image  a mozes i kombinovati sa pampersicama pa se nekako izdura
2. ja sam sasila Heni pelene dok sam bila 7mj trudnoce i vjeruj mi i sad ih nosi samo sto joj cicak sad koso stoji, nije ravan vec odozgo ide prema dole i super duraju pelene a njoj je sad 4,5mj
3. neka ti odgovori triplemama jer ja nisam to kupovala, moram priznati da mi je skupo

hvala na pozdravima i nadamo se da ces nam se pridruziti i osjetiti cari platnenih...user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: platnene pelene
17.5.2008 20:34:39   
Amrino
Ozbiljno razmisljam o pelasku na pamucne...sve cesce jer se blizi ljeto i one uzasne vrucine...
Molila bih da mi vi- koje sijete i koliko sam skontala prodajete ove slatke pelenice- posaljete malo vise inf. na PP. ako ne moze ovako.
Koliko ih trebam kupiti (moja dusa ima 4,5 mjeseca ali je masala...i kaka mnooogo puta dnevno jer jos uvijek samo doji)?
Jel mu trebam ja uzeti neke "mjere" ili se pravi nesto univerzalno?
Na koji nacin se moze izvrsiti kupovina- (u Sarajevu sam)?
I naravno- koliko kostaju?



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: platnene pelene
17.5.2008 21:26:12   
mamina cura
Draga amrino, i ja sam iz sarajeva i sijem pa se mozemo dogovoriti. evo saljem pp.

moja Hena je rodjena dan poslije Hamze

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: platnene pelene
17.5.2008 21:32:04   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala mamina cura

ma ne košta me ništa probati kako to ide s platnenim pelenama ali nešto čekam ne znam ni sama štauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: platnene pelene
17.5.2008 21:47:48   
mamina cura
Ma košta malo više u pocetku, ali vjeruj mi da se sa vremenom isplati, ja sam do sada potrosila svega tri paketa pampersica. Ja sam se tako zaljubilja od pocetka u platnene, a imam iskustva sa pampersicama sa starijim, tako da mi neko plati ne bih se vratila na jednokratne. Bili smo za prvi maj na moru i bili primorani koristiti jednokratne i borila sam se cijelo vrijeme sa crvenilom na guzi, na kraju su joj bile i male ranice. Jedva sam cekala da odemo kuci. Nije svaka mala guza osjetljiva ali ipak pamuk je pamuk.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: platnene pelene
17.5.2008 22:05:22   
Aminad
ma znam šta je pampers,
kćerki sam na početku koristila pamučne pelene pa ka mi je patronažna dolazila gleda žena u mene ko ono ja sirotinja neka žešća ne mogu ni pampers kupit pa sam se onda sažalila na njen pogled i prešla na pampersuser posted image user posted image user posted image user posted image
i tako je i ostalo ali me ova vaša priča sad baš zapalila da se vratim na pamuk pa ću najvjerovatnije pokušati za početak sa kombinacijom pa da vidim kako

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: platnene pelene
18.5.2008 2:17:23   
triplemama
AminaD e ovako
1. Treba mi oko 5 palena dnevno
2.Iako ih koristim kratko mislim da će moći još dugo u njima i one sa čičkom i one sa drikerima.
3. U onom komletu iz DM se nalazi cover (melini ili zaštitne gaćice), tetra (prefold) koja u sredini ima oko 6 slojeva sa strane možda 3 pa se savije na troje i koristi kao uložak i treće je zaštitni papir koji baciš u šolju zajedno sa kakicom da neprlja pelenu (mani osobno nije potreban).
Ma ja samo čekam da stignu veći brojevi zbog covera, a unutra mogu staviti i običnu tetru iako je ova njihova extra. Vala ću zvati uvoznika u panedeljak.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: platnene pelene
18.5.2008 2:23:43   
triplemama
Zaboravih da ti napišem, da kupila sam u zlatarni Korzo 38 KM i baš sam to ja pisala na forumu. Još nam nisu nikli zubići, ali se smanjilo balenje. Možda si me i  vidjela u DM. Emir ima narandžastu AS.Što se nisi javila?

Usput da pohvalim pelene od Mamine cure user posted image  stvarno su extra isprobano.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: platnene pelene
18.5.2008 9:58:31   
kana
ja sam svog Tarika naucila odmah na pampersice i nemam hvala Bogu nikakvih problema sa osipima itd ..ma rahatluk

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: platnene pelene
18.5.2008 10:02:01   
jupajdi
Ja namjeravam uzeti par ovih platnenih da probamo sa bebicom koja dolaziuser posted image .

Iskreno, Emin se ni sa pampersicama nije izasipao.
Koristili smo ih do dvije i pol godine, kada smo prešli samo na gaćice.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: platnene pelene
18.5.2008 22:22:28   
mamina cura
mi smo bili vrijedni preko vikenda

http://public.fotki.com/naidah/moje-pelene/dscf2789.html

nisam zadovoljna sa pelenom pa ide na dalje usavrsavanje. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: platnene pelene
18.5.2008 22:38:52   
Aminad
hvala triplemama

dugo se ja dvoumim da probam te platnene jer sam većinu vremena kod kuće a ide i ljeto pa je sigurno zgodnije sam u toj peleni ali eto konačno sam odlučila pa ćemo probati
kako će ići  ne znam ????????????????
ma ne znam zašto ti se nisam javila i ja sam se poslije pitala ali eto nisam
drugi put ćuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: platnene pelene
18.5.2008 22:52:39   
amdi
Vidjela sam u DM-u platnene gacice za odvikavanje od pelena (tako pise), pa se pitam je li to to sto vi koristite. Kostaju oko 25 km-ova. Imaju i nekakvi ulosci koji se mijenjaju. Zanima me sad koliko to traje, da li se ulosci peru ili su jednokratni i da li se isplati- ko ima iskustva sa tim gacicama

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: platnene pelene
18.5.2008 22:55:42   
mamina cura
Neke mame su koristile za odvikavanje i nekima su promocile a ne bi smjele. Ako su pamucne sigurno su perive. Treba probati. Triplemama je kupovala cover sa prefoldom i to nije isto.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: platnene pelene
19.5.2008 20:59:57   
rozi
IZVORNA PORUKA: amdi

Vidjela sam u DM-u platnene gacice za odvikavanje od pelena (tako pise), pa se pitam je li to to sto vi koristite. Kostaju oko 25 km-ova. Imaju i nekakvi ulosci koji se mijenjaju. Zanima me sad koliko to traje, da li se ulosci peru ili su jednokratni i da li se isplati- ko ima iskustva sa tim gacicama


Moja prijateljica je kupila te za odvikavanje od pelena, bas cu je pitati kako su posluzile. To mi je super ideja za dijete koje je dovoljno veliko da se pocne odvikavati, naravno u kucnoj upotrebi,  ali za bebice , kao sto kaze mamina cura su bolje pamucne.
Ti ulosci su jednokratni oni se ubace na jednokratnu pelenu i kad se bebac pokaka, samo bacis taj ulozak i ne moras ispirati pelenu. Naravno , skupo ih je koristiti stalno (cini mi se da je oko 12-13 km 200 komada u DM-u) , ali ukoliko upratite kada beba ima veliku nuzdu, tj u kojem dijelu dana tada ih stavite, naravno ako je to uopste moguce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: platnene pelene
21.5.2008 21:57:28   
mamina cura
evo malo noviteta...

http://public.fotki.com/naidah/fitted-pelene/

imamo i nove ne promocive koje su veceras montirane na malu guzu. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: platnene pelene
21.5.2008 23:10:48   
triplemama
To su mojeeeeeeeee  user posted image user posted image user posted image
Svaka čast mamina cura

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *