|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   manjak plodove vode i aspirin baby
20.8.2010 21:39:16   
cvijetmali
pozdrav drage moje forumasice...ja sam uvijek tu,citam vase postove,ali se rijetko kad javi...medjutim sad imam problem pa se javljam u nadi da ce neko znati odgovoriti..ili bar utjesiti da je bio u istoj situaciji...ovako sad sam 25 sedmica trudnoce..sretna jer nakon 4 godine cekam svoje prvo diijete..koje jedva ocekujemuser posted image user posted image jucer sam isla na redovni i pregled i dr me upital otice li mi plodova voda ja sam rekla da ne otice i bilo mi je cudno sto me upita, i poslije mi propisa aspirin 81mg tzv baby aspirin...da pijem svaki dan po jednu tabletu jer ima manjak plodove vode...e sad bila sam ja na kontorli prije nekih 10 dana pa posto ona ide na godisnji narucila me za 10 dana tj jucer..i prosli put mi nista nije rekla..e sad da li je moguce buduci da ja postim da zbog manjak unosa tecnosti da mi je manje vode..?????jer ne stignem bas toliko da pijem vode koliko bi inace trebala,inace nemam nikakvih smetnji da postim ...samo mi je malo zbog zedji jer je ipak dug dan...eto toliko...muz i ja smo gledali na netu o ovoj vrsti aspirna na netu citala i dosta ih kaze da nisu stetne ..ali eto...opet se ja nesto brinem,brinem,,,znam da me svaka od vas shvata...jer samo sto zelite je da vam beba bude dobro..a inace sa bebicom je sve u redu...ja oduzi...pozdravuser posted image i da svi sretno docekamo nase bebice...aminuser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: manjak plodove vode i aspirin baby
21.8.2010 4:32:58   
Magicze
Cvijetmali, ja ti pijem aspirin 81 mg vec od 22 sedmice a sad sam 35ta....moj razlog je sto moram lezati puno i ne smijem se kretati i njih je bilo strah da mi se krv ne pocne zgrusavati a aspirin tanja krv....sto je nisi pitala jeli ti zbog toga propisala ili je zbog manjka plodove vode.....ja mislim da bi druge mjere poduzeli da ti curi voda ali ti nju ipak pitaj kad se ona vrati..bolje pitati nego se sekirati......a to za post ja ne znam ima li to veze s time ali bi ti licno preporucila da se ne igras...ja sam jednom u nesvijest pala jer sam bila dehidrirana i ne usudijem se vise, nije dobro ni za tebe ni za djete....bog zna da si pokusla pa mozes kad se porodis ispostiti i nadoknaditi, ozbiljno se ne igraj.....sorry ako zvucim grubo ali mi to nije namjera, samo govorim iz iskustva......eto pa sretno....:)))

_____________________________

Rodila se nasa Ayla, 16tog Septembra...

(odgovor članu cvijetmali)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: manjak plodove vode i aspirin baby
21.8.2010 15:15:05   
cvijetmali
hvala puno na odgovoru...pitala sam ja nju zbog cega aspirin i ona mi rece da imam manjka plodove vode..tako da mi je zbog toga propisala..nadam se da je sad bolje...trudim se da pijem sto vise vode..a sto se posta tice meni nije tesko uopste da postim malo duze odspavam jer sad ne radim, tako da mi brzo prodje..ali aj sam ensto ubjedjena da mi je manje vode zato sto nisam unosila dovoljno tecnosti jer dok iftaris dok ovo,natrpase se ne moze ti vise nigdje stati..a sad se abs tjeram..ja sam citala na jednom njemackom sajtu gdje doktor odgovara vezano za ovaj aspirin i on akze da nije stetan uopste ali da bi on prvo savjetovao da se proba sa unosom tecnosti 2do 3 litra dnevno pa tek ako ne uspije da se predje na aspirin..insaAllah ja planiram otici kdo druge dr..jer ce ova moja biti mjesec dana na odmoru..pa mi nesto dugo cekati...i hvala ti na odgovoru...i da ti Allah podari lijep porod i da beba bude ok ..amin...

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: manjak plodove vode i aspirin baby
21.8.2010 17:12:28   
Magicze
Hvala i tebi takode da sve prode kako treba ...pa pridruzi nam se na drugoj temi tamo gdje razgovaramo o trudnoci....dosta ih prolazi kroz isto pa je lakse vrijeme prode....:))

_____________________________

Rodila se nasa Ayla, 16tog Septembra...

(odgovor članu cvijetmali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: manjak plodove vode i aspirin baby
19.9.2010 5:01:51   
britneys
da pijem svaki dan po jednu tabletu jer ima manjak plodove vode...e sad bila sam ja na kontorli prije nekih 10 dana pa posto ona ide na godisnji narucila me za 10 louis vuitton luggage dana tj jucer..i prosli put mi nista nije rekla..e sad da li je moguce buduci da ja postim da zbog louis vuitton bag manjak unosa tecnosti da mi je manje vode..?????jer ne stignem bas toliko da pijem vode koliko bi inace trebala,inace nemam nikakvih smetnji da postim ...

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *