|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koga vaša beba/dijete liči - čvrst dok...
13.9.2010 10:15:46   
Hanady RR
prenos postova sa teme Na koga liči vaša beba/dijete
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Drage moje forumašice, da ne kažem hanumice, neko voli tu riječ, neko ne, otvaram jednu novu temu, nadam se da se ne ponavljam.

Na našim albumima svakodnevno možemo vidjeti mnogo preslatkih bebica, što narod kaže nebilo im zlih očiju i ne urekle se, ali došla sam na jednu zanimljivu ideju, malo koja mama ili tata su viđeni na forumu, tako da ne znamo na koga bebača liči, šta mislite o ideju da svaka od mama da lični opuis voje bebe/djeta, da kaže na koča liči, fizički, čije karakterne osobine nosi,

evo ja ću prva početi,

moja Lajla je kombinacija mene i Harisa, ima njegov oblik glave, duguljasti, moje oče, nos, usne, moju kovrđavu i plavu kosu, konstitucijom je na muža, ali ima moje noge, vidim da ćemo imati problema sa čizmama kao što sam ja to imala, jer sam uvijek imala malo jače listove, ima prste na rukama duge kao moja svekrva, oblik stopala je moj, ali ima harisove identične prste i tako,

kada je riječ o karakternim osobinama, ja kao i svaka mama navaljujem da je na mene, jer je zaboga vesela kao i ja, ali neka je ona živa i zdrava, a vrijeme će pokazati na koga je  

IZVORNA PORUKA: haida

e almice evo da ja onda počnem.......

Naša Alina.......više u licu liči na mene i pomalo i na moju sestru.
Građena je kao i ja....visoka, vitka i sportski....
Plava joj kosica kao što sam i ja imala i već joj pomalo tamni kao u mene.
duge prste kao ja i oblik noktiju u ruku.
Na nogama ima oblik noktiju kao MM i dugo usko stopalo kao ja.
Ten.....definitivno kao MM.
ona u sekundi pocrni a nikad ne izgori. Brzo tamni pravo kao MM
Oblik ušiju ima kao MM

MM kaže da ima moju narav....iako smo obadvoje tvrdoglavi on kaže da je ona na mene
Sve u svemu više liči na mene nego na MM.

Jedva čekam da vidim drugu bebu kako će ona biti podijeljena

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

hej, ženo pa šate je ovo u potpisu, cuja još jedna, kad si ovo saznala

IZVORNA PORUKA: haida

E saznala ja u petak
Danas sam promijenila potpis......
Prošli put je dok sve povukao što je do tada rekao. U petak veli....vidi se usnica a od pupčane među nogama bi se moglo pomisliti da su testisi ....ali penisa nema nigdje


IZVORNA PORUKA: stella

samo da bude sve ok


pa neznam bas.moja hana kad se rodila,uporedjivali smo je sa slikom mm kad je bio beba. ma potpuno ista a sada kako raste sve vise lici na mene.mada su misljenja podijeljena,neko kaze ovako neko onako.uglavnom mi mislimo da lici na mene.ima mm obraze,obrve,prste na rukicama i nonama.kosa nam je obadvome kovrdjava a kod nje tek ova nova sto raste kovrdja se.obadvoje smo visoki.usi mislim da su od mm.oci usta nos moje.brzo se naljuti i jos brze odljuti kao i ja.vidjecemo jos kada poraste.

IZVORNA PORUKA: makana

mama kaže da je almedina ista ja kada sam bila mala
kada se tek rodila bila je babova kćer od a do ž, sve čak i zaliske je imala babanove, ali je mamu radovalo što su joj oči svijetle, zelene
međutim i one su kasnije potamnile
sada je kombinacija mamina i babina


IZVORNA PORUKA: Happy

Ja sam se smijala neki dan sa MM....
Oboje imamo plave oči, visoko čelo, zaliske (doduše on veće), imamo stomaka (kontrukcija), prilično mršave noge, ne znamo pjevati....
Samo da ima njegov nos aBd , tako da dijete nam ne može biti daleko...
A rekoh bićeš i siguran da je tvoje
Šala, samo neka ako Bog da bude sve OK i da bude živo i zdravo i pametno na majku


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Nismo jos sigurni na koga ce liciti najvise mada se meni svakim danom cini da ce ipak biti vise na mm.
Okice jos nisu poprimile svoju boju pa ne znamo a oboje imamo velike oci - tako su i njene bas krupne meni se cini ipak da ce biti na mm. Celo na mm, usi na mene:)
Obrve isto na mamu - jedva da se vide:)
Kosica nam je smedja - mm je ko mali bio plav sad je taman, a ja sam bila skoro crna kao beba pa ne znam ni to.



IZVORNA PORUKA: lamka

hm moja lamija ne znam ni sama na koga lici samo znam da nema nista na svog babu.ima plavu kosu kao i ja kad sam bila mala.oci su jj plave na djeda jer joj samo djed ima plave oci.niska je iako bih voljela da je visoka na mm ali eto.ima bucmaste obraze kao sto sam imala i a ali mojih vise nema a i djed joj ima obraze bucmaste.nosic je moj i usi i duge trepavice.zubi su na mm lako se kvare
ali je zato ljuta i tvrdoglava na svog babu
sve u svemu mijesanac malo mama malo djed a ima ponesto i na babu
ma neka je ziva i zdrava pa na koga god ličila i neka ima plave oči


IZVORNA PORUKA: Gigana

Moj Vedad je isto kombinacija mene i muža.  Ima njegov oblik glave i konstituciju, a moje oči i nos i prsiće na rukama, ali i osmjeh.    Usta su mu kao kod moje mame.  Prstići na nogama su mu isti kao kod muža. 

Nekad ga gledam i liči mi totalno na mene, a nekad na muža.  Valjda je još mali, pa će se to kasnije izdefinisati. 
I primjetila sam da mu oči mijenjaju boju u zavisnosti od toga šta nosi na sebi i kakve su boje u pozadini.  Većinom su mu oči plave, kao moje, ali ako ima zeleni body, ili se nalazimo među zelenilom, onda mu i oči pozelene (kao kod muža).  Meni je ovo nevjerovatna pojava, a moguće je da je to zato što je još beba.  

IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

moj Benjamin je likom u originalu svoj otac samo ima oči kao ja. Nogice su mu kao kod mene, a ručice iste dedine.
Što se tiče karakternih osobina veseo je kao i mi, tvrdoglav na mene, a temperamentan kao i muž - sad pa sad se naljuti, ali zato ga i brzo prođe.


IZVORNA PORUKA: Suzana

Mama Alma,

Interesantna tema...
Jer... Moj sin Mak (mladji blizanac 3 min. ) je potpuno isti ja, moji mama i tata jos uvijek ne mogu sebi da dodju da ponovo gledaju istu bebu, samo sto ima cunu.  Tata danas kaze kao da je kloniran.
Edi lici na mog muza.
Lijepo smo se podijelili, jedan sin na mamu, drugi na tatu - a kako smo nas dvoje vrlo slicni (milion ljudi nas je pitalo jesmo li brat i sestra), vjerujemo da ce i nasi sinovi imati dosta slicnosti. Sada su potpuno razliciti.

IZVORNA PORUKA: lejlašh

Prvo da kažem Edini da joj Lamija liči na nju po slikama, kao da se preslikala.
Moja Merjem staln mjenja lik, ali mene najviše podsjeća na moju seku. Prava je kombinacija, ima pomalo od svih u porodici (valjda je tako dao dragi Bog  da se niko ne bi ljutio). Mužev je oblik glave i okrugli obrazi (i na svekrivu), oblik očiju je moj i trepavice (duge i ravne), a sekina boja očiju - prelijepa plava, a mi oboje imamo smeđe. Moje su nogice  i prstići na rukama, a muževa mala stopala (nek nije nogata na mamu). Ten je sekin, odmah tamni, a najslađe male uši su mamine definitivno.
Uh mogla bih ja dugo u detalje o njoj, kao svaka mama ponosna na svoje malo blago .
Suzana baš bih voljela vidjeti sliku tvojih blizanaca, interesantno je da ne liče, a to mi je najslađe kod blizanaca. Ljubni ih i nadam se da je maleni bolje
Ma neka liče na koga hoće (samo ne na komšiju ), neka su nam samo živi i zdravi

IZVORNA PORUKA: Romali

Moje dijete ne liči na mene  , ama baš nimalo. Barem zasad. Ima tatinu glavu ( plave oči, male uši, nosić fin a ne ružan kao mamin.. ). Svaki prst na nogama mu je isti kao kod tate, isti oblik stopala, istu  boju kose će imati, već mu se mijenja. Samo je visinom definitivno na mog tatu, jako krupan, i ima šačice kao moj tata. Ali ništa na svoju mamu

IZVORNA PORUKA: belmac

mi smo se lijepo podijelili. curica je babo orginal, krupne smeđe oči, tamna, valovita  kosa, visoka, vitka..mogu vam reći da i karakterom više liči na njega nego na mene. zato je momak, mamin sin, svjetle oči ( nisu baš plave kao kod mame, ali su nekakve sivkaste)svijetla kosa, nježna i svijetla put, majkina nježnica. sada čekamo treće i apsolutno nam je svejedno na koga će da lići, samo da , aBd, bude živo,zdravo i veselo


IZVORNA PORUKA: mamyca

Vecina ih kazu da Hamza najvise lici na dedu,mog tatu .A samo pregibe ima moje .Oci su izgleda tatine,mada mu se mijenjaju,i sad su kao smedje,a bile su na pocetku kao u mene,plavo-zelene. Samo ima moja usta i nista vise ,ma nek je ziv i zdrav,sad je jos mali,mozda kasnije poprimi jos nesto moje.

IZVORNA PORUKA: najjda

moja najjda ista tata  kopija prvo likom ista on drugo dugonoga ko on sada joj je 4 mjeseca vec je duga 67 cm a rodila se sa 51 cm ma sta da kazem nego mirela idi na popravni hahahahahah


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Moja Asja je kombinacija kakvu smo mm i ja zeljeli...
Ima moje oci...plave i krupne i duge i uvijene trepavice... kad trepne napravi propuh :)... moji su i prstici... Oblik glave je dobila lezanjem na stomacicu ... a crte lica , usnice, usi, celo kao kod muza...

IZVORNA PORUKA: Nadi

Nasa Kiki je ista MM, mozda su samo moje oci. Kad gledamo MM slike kad je bio kao ona ma isti, plava prava kosica, crte lica identicne kao kod MM. Kod mene bila gusta, smedja, kovrdzava kosa. Nek je samo ziva i zdrava hvala Bogu.

IZVORNA PORUKA: anitaMO

ma dijete lici na mene ,nije se on natezo.

IZVORNA PORUKA: emina_h

Moja malena je ista MM,nema vala moj ni nokat,ali nek mi je ziva i zdrava.

IZVORNA PORUKA: mišur

Bravo, AnitaMO! Mi smo se natezale....
Moj Luka kad se rodio bio je isti svoj tata,potpuno isti! Pogotovo kad smo uporđivali slike MM kad je bio beba.
A moje je imao samo prstiće na nogama...
Ja sam znala u šali reći da sam ga 9 mjeseci nosila i natezala se, a on ništa moje nije uzeo,lopov mali...
Sad se već dosta promijenio...
Ima moj oblik očiju i boju, mada još uvijek mijenja, jer doji, ali uglavnom su tamne..
Ima moj osmijeh i malu guzu na mene...Kaže MM da su to dva smokija...
Tatino je čelo, brada, usnice,nosić...
Nek je on meni živ i zdrav, i nek ima bar nešto mamino...

IZVORNA PORUKA: Marta K. Djakovic

Mila - Tata Bane.
Jan đorđe - ujak (moj) Branko.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mm je ubjedjen da je malena isti on
I tako sinoć odveo Ajšu kod sveki a bili neki gosti i rekli mu pa eto ima nešto i na tebe hahahha on došao kući i kaže ma kod mame mi neki ludi gosti hahahhaha ne vide da je Ajsa ista ja

IZVORNA PORUKA: Dida79

Vesela kad gledam slike tvoje male sa tm bas mi lici na njega a opet kad je sa tobom lici mi na tebe
Znaci po meni ona je pokupila od vas dvoje ono najbolje

Kod mene je to podjeljeno stariji sin isti ja a ovaj mladji isti otac a abd trece djete ko zna na koga ce liciti

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

heheheh ma ja, nek su nam živa i zdrava samo
Moja malena ima moje oči, moje jagodice i moj osmijeh a suprugovu boju kose, čelo i put
ono kad joj vidim boju kose pomislim ista mm al oči joj crne kao i moje....
više je ličila na mm dok je bila manja, nekad me sada podsjeti i na mog brata a to i drugi znaju reći da baca na daidžu
Inače ja sam slaba u procijenjivanju ko na kog liči izuzev ako je dijete identično mama ili otac
Npr kćerkica mame alme je meni ista alma, šejlina kćerka Lamija ista šejla a što se tiče Suzane pa Suzi baš tako ti i tm ličite  teško mi je procijeniti


IZVORNA PORUKA: ziki

Moj Nemirko liči na mene, oblik glave, nos, usne, uši iste, konstrukcija ista, nogice copy-paste, stopala.... Ima oči( oblik i uglavnom boju) i šakice na mog oca. Taman ten na mene. Jedino šta je na muža da mu se boja očiju mijenja od braon do tamno zelene, dok je kod MM plava- svijetlo zelena. Što se tiče karaktera tu je mješavina ali opet vuče na mene pa kad se dva singvinika zakače 15 min po kući haos, vriska a kad nas prođe onda grljenje, maženje i izvinjenja -duša mala

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Moja djeca ne liče ni nakoga sem na sebe...jedinstvene su 

IZVORNA PORUKA: samedi

Moja N. lici na mm,ma ista on,njegova kopija,nema nista moje  cak su joj i prstici na stopalima razmaknuti isto ko njegovi



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Na koga vaša beba/dijete liči - čvrst dok...
13.9.2010 12:02:02   
Ilhana RR
Moja i dalje 100 % moja kopija hahahahhaha =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Na koga vaša beba/dijete liči - čvrst dok...
13.9.2010 12:03:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Moja i dalje 100 % moja kopija hahahahhaha =)


e da slažem se u potpusnosti user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 12:13:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dana3

Ja sam AB krvna grupa-procitajete spagicin post i znate ko je dominantan hahahahh
MM nema ni na mapi, sad se nazire u tragovima hahahahhahahhah


i ja, i jauser posted image
i ova tema je super, vratite se malo na prijanje postove, ba se ismijah

< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.9.2010 12:19:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 12:17:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: sheri

necete mi vjerovati, ali breskvin djecak ima oci iste moj hasbnduser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image pronašli smo tatu
joj ismija se ja vašim komentarima




hahahahhahahahahahhahahahha padoh sa stolice

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 12:38:58   
Hannica
Vecina ljui kaze da Hana ista mm ali ja mislim da je ista ja.user posted image
Nekad popustim i kazem mu "Ima sve tvoje,samo moju lijepotu."user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 12:44:30   
veeseelaa
hahahah Hannice, ma ljudi ko ljudi
Meni kad su dolazili na babine još s vrata su vikali ista mala mm hahahha a da je nisu ni vidjeli
valjda kontaju da se gazdi dodvore hahahha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 13:56:24   
iv@ncica
moj  je  vala   klonirani  muz user posted image , jos  kad  se set_aju  zajedno  kaze mm  idemo  ja  i  mini miuser posted image  ..sad  dva user posted image ista  imam..samo  u  razlicitom  vremensko  izdanju...jedan  iz  vremena  jugoton ploca...drugi  iz  ere  dvd-ovauser posted image user posted image user posted image ...pih   ali  ja  mislim da  ce sto  vise  raste  izlaziti  sve  vise  na meneuser posted image user posted image ...pogan, ziv,  tvrdoglav..nemiran....nespavalicauser posted image  

< Poruku je uredio iv@ncica -- 13.9.2010 13:57:50 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 14:25:14   
melly__
Moj mirza je isti tata...original on svi to kazuuser posted image doduse moja rodbina petlja da je isti ja user posted image ali nidje vezeuser posted image Ali meni to ne smeta uopste sto lici na mm ,meni je bitno samo da je sve u redu hB...na mene ima obrve,tj. nedostatak istihuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 14:51:59   
Hannica
Evo mene
user posted image
A evo i Hana
user posted image

Iste smo 100%,ja cvrsceg dokaza nemam.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 14:52:06   
teacher75
vecina ljudi kazu da lana lici na mm, na prvi pogleda je zasita tako. medjutim, kad pogledam svoje slike kada sam bila beba, ima dosta slicnosti, oni koji me znaju kao user posted image kazu da je ista jauser posted image ocigledno je pokupila najbolje od obojeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 14:52:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo mene
user posted image
A evo i Hana
user posted image

Iste smo 100%,ja cvrsceg dokaza nemam.user posted image

user posted image user posted image user posted image kao jedna osoba- kopija!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 15:03:26   
Lejla Ka
Kči je ista babo (ali je na mene žensko user posted image ), a sin je isti moj otac. Dakle, moram ponovo user posted image Nemam sad čvrstih dokaza, kad stignem kući.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 15:05:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo mene
user posted image
A evo i Hana
user posted image

Iste smo 100%,ja cvrsceg dokaza nemam.user posted image

Stvarno ste isteuser posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 15:12:17   
veeseelaa
Hannice meni malena liči na tebe baš, neznam kako neko može reći da ne liči il si se znatno izmijenila od ove slike do sada user posted image
tiki meni tvoja malena nije isti otac, neznam kako ljudi dolaze do takvog zaključka user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 15:42:25   
ziki
Hanice mala je klonirana, kako si to uspjelauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 15:45:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ziki

Hanice mala je klonirana, kako si to uspjelauser posted image


pila je garant tokom trdunoce neke cajeve user posted image  Hanci otkrij tajnu zeno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 22:32:56   
Hannica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Hannice meni malena liči na tebe baš, neznam kako neko može reći da ne liči il si se znatno izmijenila od ove slike do sada user posted image
tiki
meni tvoja malena nije isti otac, neznam kako ljudi dolaze do takvog zaključka user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 22:35:09   
Hannica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ziki

Hanice mala je klonirana, kako si to uspjelauser posted image


pila je garant tokom trdunoce neke cajeve user posted image  Hanci otkrij tajnu zeno


Gleda se u ogledalu kad se beba prvi put pomjerila,kazu koga vidis u tom trenutku na njega ce licit.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
13.9.2010 22:51:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ziki

Hanice mala je klonirana, kako si to uspjelauser posted image


pila je garant tokom trdunoce neke cajeve user posted image  Hanci otkrij tajnu zeno


Gleda se u ogledalu kad se beba prvi put pomjerila,kazu koga vidis u tom trenutku na njega ce licit.user posted image


hahaha ne mora biti u krvnom srodstvu? uh dobro sam prošlauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.9.2010 11:20:39   
Hannica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ziki

Hanice mala je klonirana, kako si to uspjelauser posted image


pila je garant tokom trdunoce neke cajeve user posted image  Hanci otkrij tajnu zeno


Gleda se u ogledalu kad se beba prvi put pomjerila,kazu koga vidis u tom trenutku na njega ce licit.user posted image


hahaha ne mora biti u krvnom srodstvu? uh dobro sam prošlauser posted image user posted image user posted image user posted image



Ovo je vjeovatno izmislila neka jako dosjetljiva zenica user posted image . Stvarno nadjemo rjesenje i u,naizgled,bezizlaznoj situaciji.user posted image  Zene su cudo.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
14.9.2010 11:29:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ziki

Hanice mala je klonirana, kako si to uspjelauser posted image


pila je garant tokom trdunoce neke cajeve user posted image  Hanci otkrij tajnu zeno


Gleda se u ogledalu kad se beba prvi put pomjerila,kazu koga vidis u tom trenutku na njega ce licit.user posted image


hahaha ne mora biti u krvnom srodstvu? uh dobro sam prošlauser posted image user posted image user posted image user posted image



Ovo je vjeovatno izmislila neka jako dosjetljiva zenica user posted image . Stvarno nadjemo rjesenje i u,naizgled,bezizlaznoj situaciji.user posted image  Zene su cudo.user posted image

"beba se ritnula, tek ono komsija otvori vrata"...jako pametnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
23.9.2010 8:45:16   
ivanak
ajme kad se sjetim na koga liči moje djete.... odmah mi se digne kosa na glavi...
Mali Antonio ima iste oči, usta, uši, bijeli puti kao ja, ma koljena na nogama...ma sve. Imam slikica mene male, ma liči na mene.
Jedino ima mužev oblik glave.
A diže mi se kosa na glavi iz razloga, jer njegovi misle i govore da liči na njega, a neki čak i na svekra. Ali svkako ja se držim da ima pola pola, ali malo više moga.
A mala Paula, hm??? Ma nekako mi je još mala za to procjeniti. Liči na brata kad je on bio mali, samo ima manju glavu, čelo i tamnije je puti ( ja sam blijeda, tako da to nema moje )... neka malo poraste pa javim.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
23.9.2010 9:12:56   
mala86
na mm user posted image ,tko god ga je juce vidio na fb kako smo ga osisali svi su rekli da su isti user posted image user posted image user posted image user posted image

ja cu sebi da rodim curicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Na koga vaša beba liči - čvrst dokaz moli...
23.9.2010 9:33:46   
Anoniman
Moja starija liči na muža,jedino što ima moju boju kose,tamnosmeđa,a mlađa je moja kopija,s muževom bojom kose,hehe,svijeetlosmeđa,skoro pa "žuta"... koja kombinacija!

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *