|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posao za trudnicu
25.7.2008 20:51:01   
idana_85
Evo mene zanima sta bi jedna trudnica mogla raditi. Ja sam inace apsolvent na Ekonomskom fakultetu, smjer racunovodstvo i revizija, imam zvrsenu Ekonomsku skolu, daktilograf sam, odlicno govorim engleski,bla bla.....za moju struku ima posla, ali ko bi u preduzecu zaposlio trudnicu. Da li neko zna neki posao koji bi trudnica mogla raditi kuci ili nekoga ko bi trudnicu zaposlio?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posao za trudnicu
25.7.2008 22:52:37   
mamabb
E gdje si koleginice i ja sam knjigovođa, s tim da ja još  do diplome dipl.ecc  pa sigurno dvije godine..elem, ja još radim, a u toj branši sam već 8 godina a kod kuće možeš isto da vodiš nekog samostalca jer ti  za to ne treba certifikat a honorarno dobro dođe jer i ja pored firme u kojoj radim  imam i jednu ovako za kući koju mogu stići, jer ti za to u principu treba nekih dva do tri sata sedmično...

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posao za trudnicu
26.7.2008 11:51:53   
Anoniman
Šta misliš o tome da pokušaš davati instrukcije iz nekih predmeta studentima sa nižih godina?

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posao za trudnicu
26.7.2008 20:44:28   
idana_85
Kako mislis da vodim samostalca? Zar mi opet na kraju ne treba potpis samostalnog racunovodje? Koji tip preduzeca ti vodis?

Joj, davala bih ja rado instrukcije. Prije sam davala iz engleskog, bosanskog, matematike.....Ali kome? A svaki oglas se placa....A kad se porodim sta cu, necu u krevetu primati djake :(


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posao za trudnicu
26.7.2008 22:15:18   
Anoniman
pa dobro, baš bi ti bilo veselo sa đacima u onih 40 dana..hihihihi. Šalim se.. Bila je to onako samo misao i prijedlog. Ako ti engleski ide, možda da se raspitaš za neko prevođenje...

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posao za trudnicu
30.7.2008 0:02:18   
idana_85
I znaci niko nema nikakvu ideju, za nas trudnice nema nade :(

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posao za trudnicu
30.7.2008 9:11:48   
lida
I ja sam knjigovođa radim u jednom servisu a uz pristanak šefa vodim jednu obrtnićku radnju kod kuće.

Za obrtnike,kafane i trgovine ti certifikat nije potreban.


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posao za trudnicu
30.7.2008 9:49:34   
idana_85
Pogledat cu da nadjem nekoga tako.
Eto ja sam se pocela baviti prodajom parfema, nekad prije sam to radila. U pitanju su markirani parfemi, na tocenje, sa postotkom parfema od 15%. Jako su dobri, ja ih vec godinama koristim, pa ako je neko zainteresovan neka se javi na pp.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Posao za trudnicu
30.7.2008 17:17:45   
mamabb
pozzić
nije me bilo ovih dana...na odmoru...
za samostalca ti ne treba certifikat knjigovođe a to je sve što počinje ka npr szsr, szd, tr, str i, ne znam kako, ih još sve ima...to ti je praktično...ne uzma ti mnogo vremena, neka ti dokumentaciju donosi kući (tako i ja) i odrediš dan za to i tako...većina samostalaca nisu PDV obveznici tako da nećeš imati frke oko toga a ako i jest u biti sve završavaš do 10. umjesecu...ako ti trba pomoć slobodno se obrati.
Ja sam sebi sve knjige napravila u ekselu i samo kad unosim podatke pičim redom i poslije složim po datumu i prepišem u knjige - mnogo jednostavnije nego da pred sobom držiš pet registratora...

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *