|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jaslice
4.8.2013 17:17:41   
muhica7
ima li neko iskustva sa jaslicama u sarajevu,mog malog cuva teta ali nismo zadovojlni pa razmisljamo o jaslicama user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jaslice
4.8.2013 17:38:07   
mama2009
mani se teta, u jaslice dijete, ja samo mogu reci hvala Bogu i tetama iz jaslica, sad smo veliki :D idemo u vecu grupu al ona je mnogo toga naucila u jaslicama

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jaslice
4.8.2013 17:43:52   
muhica7
a gdje je mala isla u koje jaslice,cula sam svasta i o jaslicama da djecu ne hrane,ne presvlace dovoljno. a kako to ide sa hranom,malom je 13 mjeseci

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jaslice
13.8.2013 18:59:43   
stella
Moja Hana je isla u jaslice sa godinu i pol super smo zadovoljni,vrtic Palcic na Kosevskom brdu,pa stariju grupu e sada je isla u drzavni na Skenderiji i tu smo jos vise zadovoljni a vjerujem da su im i jaslice super.Sretno i ja sam vise za vrtic nego za teteuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jaslice
13.8.2013 19:04:01   
mama2009

IZVORNA PORUKA: muhica7

a gdje je mala isla u koje jaslice,cula sam svasta i o jaslicama da djecu ne hrane,ne presvlace dovoljno. a kako to ide sa hranom,malom je 13 mjeseci



Moja D je isla u Kekec na C. Vili u jaslice

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jaslice
13.8.2013 19:19:05   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: muhica7

ima li neko iskustva sa jaslicama u sarajevu,mog malog cuva teta ali nismo zadovojlni pa razmisljamo o jaslicama user posted image

Moje svo troje je jako rano krenulo u vrtić, nbajstarija kćerka sa deset mjeseci, a blizanci sa 15 mjeseci. Svo troje su išli u Mašnicu(blizanci su još u vtiću) i jako sam zadovoljna. U pitanju je vrtić Mašnica na Grbavici, ali ima problem je je prebukiran, tako da nisam sigurna da ima mjesta, to bi trebala provjeriti općenito za sve vrtiće JU djece Sarajevo.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jaslice
13.8.2013 19:34:27   
ladyblue RR
moja N je krenula u jaslice sa 10 mjeseci. samo riječi hvale imam. Ona ide u vrtić LAbudovi u Švrakinom. sada su joj 2 godine i 9 mjeseci i od septembra prelazi u vrtićku grupu. i opet bi dijete dala u jaslice, nikada na čuvanje.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jaslice
13.8.2013 22:17:18   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: muhica7

ima li neko iskustva sa jaslicama u sarajevu,mog malog cuva teta ali nismo zadovojlni pa razmisljamo o jaslicama user posted image

Moje svo troje je jako rano krenulo u vrtić, nbajstarija kćerka sa deset mjeseci, a blizanci sa 15 mjeseci. Svo troje su išli u Mašnicu(blizanci su još u vtiću) i jako sam zadovoljna. U pitanju je vrtić Mašnica na Grbavici, ali ima problem je je prebukiran, tako da nisam sigurna da ima mjesta, to bi trebala provjeriti općenito za sve vrtiće JU djece Sarajevo.


Od kad ja tvoj post nisam vidjela....ima ciganska godina.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jaslice
13.8.2013 22:49:38   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: muhica7

ima li neko iskustva sa jaslicama u sarajevu,mog malog cuva teta ali nismo zadovojlni pa razmisljamo o jaslicama user posted image

Moje svo troje je jako rano krenulo u vrtić, nbajstarija kćerka sa deset mjeseci, a blizanci sa 15 mjeseci. Svo troje su išli u Mašnicu(blizanci su još u vtiću) i jako sam zadovoljna. U pitanju je vrtić Mašnica na Grbavici, ali ima problem je je prebukiran, tako da nisam sigurna da ima mjesta, to bi trebala provjeriti općenito za sve vrtiće JU djece Sarajevo.


Od kad ja tvoj post nisam vidjela....ima ciganska godina.


Hahahahahah ma najčešće sam na temi BB.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jaslice
5.5.2014 9:16:59   
bebana12
Ima li neko iskustva sa srecicom na dobrinji kakvi su uslovi i tete??Drago mi je da imate pozitivna iskustva vec sad brinem kako cu da ostavim bebaca...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jaslice
6.5.2014 12:28:12   
golubica28
Drage mame, moja beba ce 19.06. napuniti tacno 6 mjeseci, a ja moram na posao 02.06.
Ni sama ne znam sta da radim...jos je jako mali za jaslice, a kako naci pouzdanu tetu....

Blago receno je da ludim ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebana12)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jaslice
7.5.2014 12:33:39   
MajkaTereza
Golubice, ja znam tetu koja trazi nekog da cuva, jako je blaga,fina s djecom, bukvalno trazi nekog da ga voli ko svog :-) Njen sin je porastao, a djeca koju je dosad cuvala su odselili u Ameriku, i sad bi opet cuvala neku bebicu, pa ako zelis mogu ti poslati broj..

(odgovor članu golubica28)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jaslice
10.5.2014 8:56:01   
Just smile
Mozete li mi reci koliko djece je odprilike u jaslickim grupama u privatnim vrticima? Koliko vasputacica na tu grupu? sta oni ruckaju, je li kao i starije grupe...? I ako imate preporuku za privatne jaslice pisite. Najvise nam odgovara relacija Dobrinja i Grbavica.

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jaslice
10.5.2014 8:56:50   
Just smile
I koliko dnevno oni presvuku pelenu bebacima:)?

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jaslice
25.6.2014 14:54:39   
grozđe
Pozdrav. Zanima me, moze li beba od 7,5 mjeseci krenuti u jaslice?

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jaslice
25.6.2014 14:59:57   
Just smile
grožđe, inače je u praksi od godinu dana. Ali mislim da negdje može i od pola godine. najbolje ti je nazovi pa pitaj. Naš curetak je krenula od godinu u vrtić "Dobrinja" Amel i Nur i mi smo mashalla baš zadovoljni.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jaslice
25.6.2014 15:09:04   
grozđe
IZVORNA PORUKA: Just smile

grožđe, inače je u praksi od godinu dana. Ali mislim da negdje može i od pola godine. najbolje ti je nazovi pa pitaj. Naš curetak je krenula od godinu u vrtić "Dobrinja" Amel i Nur i mi smo mashalla baš zadovoljni.


Hvala.... pozdrav curici....

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jaslice
25.6.2014 15:50:41   
dambolina
u konkursu za upis djece u JU Djeca Sarajeva je stajalo da primaju djecu od 6 mjeseci, sto po pravilu znaci da bi bebu trebali primiti tako rano. Samo je pitanje ima li mjesta.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jaslice
13.8.2014 23:00:12   
enaa@
vecina privatnih vrtica prima djecu od 6 mj iskreno i nemam bas dobro iskustvo sa jaslicama.Djete sam upisala u jaslice u Aprilu prvo je pocela prehlada,pa stalni kasalj,pa temperatura.Tri dana jaslice 7 dana kuci,nakon toga opet iduci mj ista prica,sve mislim to mora tako biti,nisam isla na posao skoro pa nikad.Juni dijete nakon 10 dana pauze od vrtica bio 4 dana prisutan tem 40,upala mokr kanala eserihi bakterija ja zgrozena dok mi rece da ga moram sunetit da je mozda zbog toga,jos sam zab dodati eserihi u mok au grlu stafilikoke da se ubijes i javim vrticu da necemo dolaziti nikako 7 mj da mi prebace uplatu za iduci,nakon izljecenja svega toga sunet i to sve zavrsimo i ja uvjerena kraj bakt i mi opet poc mje vrtic objasnim ja tetama kako i sta one me uvjere da su radili svima nalaze 5 6 dana prije i fol opet sve super.Petak dolazim po dijete, dijete vruce,pomislila sam trcao pa se zagrijao jer ne volim unaprijed dramiti,kuci tem 38.2 to je nekih 18 sati znaci da je morao imati i nekad po danu,a niko od tih fol teta se nije sjetio da nazove mene ili mm.doktoru opet bak u grlu nosu i vec kako to ide,eto to je moje isk sa vrticem i rekla sam nikada vise sada pokusavam nacitetu za cuvanje pa ako neko ima nekoga neka mi se javi a iskreno se nadam da ce te vi imati puno vise srece.user posted image pozzz

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *