|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kapi za usi
7.1.2010 20:09:45   
ZAMARI
moguli kupiti ove kapi za usi-OTO H  ili kako se vec zovu bez recepta?  i da li neko preporucuje neke druge...bebi je 4 mjeseca-zubici nicu i od sinoc vristi i dira se za uho...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kapi za usi
7.1.2010 20:27:31   
snijeg
Mogu se kupiti bez recepta, pedijatrica je meni rekla da su one najbolje, tako da ne znam za druge. Ja ih imam u kućnoj apoteci koju sam opremila prije poroda (zlu ne trebalo) i kupila sam ih bez recepta, pa valjda ćeš moći i ti user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu ZAMARI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kapi za usi
7.1.2010 22:28:49   
Dida79
A zasto ne bi odvela prvo bebicu druser posted image da on to fino pregledauser posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kapi za usi
7.1.2010 22:34:11   
Skvo RR
Definitivno doktor, e sada da je situacija u sred noci, se desilo, (a kako vidim od sinoc ti bebea boli uho), pa ok staviti kapi, iako ne vidim povezanost nicanja zubica sa bolom u uhu,,,,user posted image
Ja licno u apoteci imam cuvarkucu, tj, na balkonu,,,,,user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kapi za usi
8.1.2010 9:27:06   
DZANINI
MI SMO bas juce bili na pregledu uha i prepisao nam je tj kupili smo te kapi Oto-h..nama je 10 mjeseci..kaze dok da su to kapi za ublazivanje ne lijecenje bola..ali moj savjet definitivno kao i drugi zena je da prvo odes doktoru nije vrijedno se igrat ipak je bebi jos mala...i nije za svaki uzrast iste kapi..mada kazu da jesu te najbolje..vel poz i sretnoo

Otidzii DOKTORUU ...user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kapi za usi
8.1.2010 17:08:47   
ZAMARI
Hvala "cure" na podrsci.Farmaceutkinja mi je pravila probleme za recept za iste ali eto kao posto sam joj rekla da je dr.preporucila onda je bilo o.k....Bebac nema temp.i neplace kad je spustim,ne vristi i nedira uho stalno sto bi me navelo da mislim na upalu!!!A neko je kom. da nevidi sponu izmedju zubica i uha???pa to je standardno kod sve dijece.Znam da ljekari kao neslazu se ali tolika voda na usta i zacepljen nosic...sljedece je uho pa temp. uvijek isti scenario,zar ne??? A zar nemislite da "nasa" generacija ima tendenciju odvodjenja dr. za svaku sitnicu dok su nase mame probavale sve prije se odluce na to,mislim to je trend i vani...U mom slucaju beba je jos mala pa moram biti extra oprezna ali onako generalno zar nemislite da to radimo???

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kapi za usi
20.4.2016 21:29:29   
Crnkica
Curica mi je imala jaku upalu srednjeg uha,bili smo u bolnici ocistili su i propisali terapiju antibiotike i kapi za uši Gentokulin,Pročitam uputstvo i tamo piše da se ne smije koristiti u slučaju upale srednjeg uha.Pitam pedijatricu kaže može,šta da radim,jasno je naznačeno da se ne koristi jer povećava rizik od gubitka sluha.

(odgovor članu ZAMARI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kapi za usi
22.4.2016 12:25:00   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Crnkica

Curica mi je imala jaku upalu srednjeg uha,bili smo u bolnici ocistili su i propisali terapiju antibiotike i kapi za uši Gentokulin,Pročitam uputstvo i tamo piše da se ne smije koristiti u slučaju upale srednjeg uha.Pitam pedijatricu kaže može,šta da radim,jasno je naznačeno da se ne koristi jer povećava rizik od gubitka sluha.

nisam imala iskustva sa kapima, nama je starija curica prije 2 godine (znaci tad imala godinu i 4 mjeseca) dobila upalu uha od zubica (4ka ju je posteno napatila) tad smo dobili samo antibiotik, nakon 7 dana kontrola i sve bilo super. otad nije imala problema.
znam da je dr.Gezo inace dobar ORL pa pokusaj mozda njega nazvati (ima ordinaciju na dobrinji a ako sam u toku i negdje na otoci). ja bih potrazila u svakom slucaju i drugo misljenje

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *