|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 21:29:00   
žana o8
Ženo, rasplaka me. Uh jesam nešto osjetljiva. Hvala što si mi uljepšala veče user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 21:31:10   
SelmydZany
Uvijek ću voljeti ono u tebi,
Što drugi prepoznali ne bi,
Kao što mornar voli more,
U svakom njegovu valu,
Kao galeb slobodu,
Majka dijete u prvom hodu!
Ja sam ti dušu vidio u zrcalu,
Iako si skrivala sve tajne vješto,
Ja sam znao za ono nešto,
Što drugi nisu znali!
Zato ću uvijek voljeti u tebi
Ono što nosiš u grudima,
Kako razgovaraš s ljudima,
Grliš ih svojim očima, rukama,
Prihvaćaš srcem cijelim,
I uživaš u tome,
Što nije odlika svakome!
Uvijek ću voljeti tvoje šutnju,
Pa i svaku ljutnju,
Bogatstvo koje dijeliš drugima,
Svaku poru tvoga lica ću voljeti,
Sve ću to i dalje željeti,
Koliko mi budeš htjela dati,
Ako budeš htjela sa mnom ostati...



_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 21:32:23   
SelmydZany
Kažu mi da sam sebičan i dvoličan
i da nisam stihovima vičan,
jer prestar sam za tebe
da bih te mogao vezati za sebe,
tako mladu i nedozrelu
uzeti te sebi cijelu,
ali ne shvaćaju ljubav moju
a još manje tvoju,
mene se tu ništa ne pita
a još manje onih koji me prozivaju
za moju sebičnost, starost i dvoličnost,
u svemu si najvažnija ti
koja će reći posljednju riječ,
ma kakva god ona bila
meni će biti mila
jer si moj život zauvijek ispunila…



_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 21:36:15   
SelmydZany
IZVORNA PORUKA: bubamara80

IZVORNA PORUKA: SelmydZany

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja tako volim ovakva price citati...imam i ja nekih pricica,pa vam napisem....


ne štedi se, daj ih ovamo :)


Evo stavila sam nesto..budem jos...iako se mogu shvatiti i kao prica i poezija....a ja tako ovo volim...
Pokusavam da napisem svoju zbirku prica...o meni i mom dragom,nasem zivotu...user posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 21:39:06   
bubamara80
superiška
ja isto imam tih svojih puno pa naletim  kad rovim po compu pa postavim,Balaš mi piše kao iz srca njegove tekstove volim
ali i sve ostalo senti menti user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 21:42:37   
SelmydZany
Ima nešto u tebi,
što ni za sva blaga svijeta dao ne bi,
ima nešto u tebi,
što me izluđuje i nisam pri sebi,
ima nešto u tebi,
u tvom pogledu blagom
koji me razoružava svaki puta,
ima nešto u tvom licu
kojem ne mogu naći mane,
u usnama koje me mame, ima nešto,
ono nešto, što samo ja prepoznajem,
volim, ima nešto u tebi,
ima u tvom hodu, stavu što odaje
da sam ovaj puta u pravu,
da ne griješim što te volim,
ima nešto u tebi što vani isijava,
što se presijava a ja znam
da je to duša tvoja,
čista i nevina, mlada,
koja je prepoznala moju,
želi je zagrliti, s njom se stopiti,
ima nešto u tebi što nikome dao ne bi…



_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 21:50:28   
bubamara80
žana,žana hoće to nas žene i možda Balaša :) uhvati te taj val i potopi :)
mene kad uhvati ja se ubijam ovakvim tekstovima user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 21:57:20   
bubamara80
Sreli smo se ne tako davno. Bilo je kao i uvek sto biva: srece, padova, razocarenja. Koliko smo puta usijanih glava glava bili pred prekidom, a onda se vracali jedno drugom ponovo, noseni zarom, na stare staze. Uspeli smo da se odupremo i nadzivimo sve one price i ogovaranja, sve one klevete i lazi.
Koliko smo dobrih prijateljskih saveta zakopali duboko u nama! Verovali smo jedno drugom i voleli se. zato su nam zelje i snovi puni ambicija i opstali; zato smo i uspeli sacuvati ono sto su nam srca stvorila; ono za cim smo ceznuli.
Sve do sada kada je postalo ozbiljno. Kad je sadasnjost bila isto tako vredna kao i buducnost. Kad smo hteli vise nego sto nam je zivot pruzao i davao.
Kada sam ja od tebe zeleo mnogo vise nego sto si mi pruzala. Jer ja te nisam zeleo samo za jednu noc, za jednu avanturu. Zeleo sam te kao buduce ostvarenje svojih zelja. Zeleo sam te kao zenu koja ce me pratiti ne samo dio puta vec citav zivot. Zato nije ni cudo sto sam se s` pravom zapitao da li sam ja sposoban da ti pruzim sve ono sto treba kroz zivot. Da se na kraju pitam da li ce ti ljubav koju ti pruzam biti dovoljna.
Ja nisam bogataseg sin da ti mogu pruziti sve sto pozelis jer pored mene bi te ocekivala mnoga odricanja posto nase zelje moramo sami da gradimo i stvaramo; u protivnom, postaju snovi.
Jednom, kad nas zivot ponese u kolotecinu svog zivljenja, znaj da nas u njemu ocekuje svasta. Olako si prihvatila moje ispruzene ruke i, verujem, posla bi samnom na kraj sveta, svesna da u zivotu nije srecan onaj sto ima sve, nego onaj koji ne zeli ono sto nema!
Shvati, razmisli, odrasti vec jednom da bi u potpunosti meni pripadala, da budes vecno moja, ona kojoj zelim da poklonim tako mnogo; jer ljubav je samo jedna karika u lancu koji vodi ka sreci, cilju, saznanju da ponekad i samo voleti nije dovoljno

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 22:03:46   
SelmydZany
IZVORNA PORUKA: bubamara80

Sreli smo se ne tako davno. Bilo je kao i uvek sto biva: srece, padova, razocarenja. Koliko smo puta usijanih glava glava bili pred prekidom, a onda se vracali jedno drugom ponovo, noseni zarom, na stare staze. Uspeli smo da se odupremo i nadzivimo sve one price i ogovaranja, sve one klevete i lazi.
Koliko smo dobrih prijateljskih saveta zakopali duboko u nama! Verovali smo jedno drugom i voleli se. zato su nam zelje i snovi puni ambicija i opstali; zato smo i uspeli sacuvati ono sto su nam srca stvorila; ono za cim smo ceznuli.
Sve do sada kada je postalo ozbiljno. Kad je sadasnjost bila isto tako vredna kao i buducnost. Kad smo hteli vise nego sto nam je zivot pruzao i davao.
Kada sam ja od tebe zeleo mnogo vise nego sto si mi pruzala. Jer ja te nisam zeleo samo za jednu noc, za jednu avanturu. Zeleo sam te kao buduce ostvarenje svojih zelja. Zeleo sam te kao zenu koja ce me pratiti ne samo dio puta vec citav zivot. Zato nije ni cudo sto sam se s` pravom zapitao da li sam ja sposoban da ti pruzim sve ono sto treba kroz zivot. Da se na kraju pitam da li ce ti ljubav koju ti pruzam biti dovoljna.
Ja nisam bogataseg sin da ti mogu pruziti sve sto pozelis jer pored mene bi te ocekivala mnoga odricanja posto nase zelje moramo sami da gradimo i stvaramo; u protivnom, postaju snovi.
Jednom, kad nas zivot ponese u kolotecinu svog zivljenja, znaj da nas u njemu ocekuje svasta. Olako si prihvatila moje ispruzene ruke i, verujem, posla bi samnom na kraj sveta, svesna da u zivotu nije srecan onaj sto ima sve, nego onaj koji ne zeli ono sto nema!
Shvati, razmisli, odrasti vec jednom da bi u potpunosti meni pripadala, da budes vecno moja, ona kojoj zelim da poklonim tako mnogo; jer ljubav je samo jedna karika u lancu koji vodi ka sreci, cilju, saznanju da ponekad i samo voleti nije dovoljno


Bas pepouser posted image user posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 22:06:22   
bubamara80
Nesto, davno za Tebe napisano,

uvek dobijem neverovatnu inspiraciju, kad pomislim na Tebe. Kad tako ceznem mogao bih da pisem satima, danima, godinama.

Zelim te, zelim u svakom trenutku mog praznog i bezsmislenog zivota.
Iako sam svestan da nikada necu moci da Ti pridjem na blize od dva koraka u prolazu, iako znam da nikada necu pomirisati tvoju kozu, da nikada necu osetiti slatke usne tvoje na svom vratu.

Ipak mastam, ipak pisem.....

a tako bih Te voleo zagrliti oko struka, neznog, uzanog, da ti dodirnem svaki predalj tela, prislonim usne na nadlanicu, da poljubim Ti prelepe prstice.

Pisem, sanjarim i uzdisem ...misli me obaraju..
Uh, kako bih zeleo da je samo moja....Da je moja i Bozija...U meni ima toliko ljubavi prema njoj, da bih mogao da je volim bar dvesta godina vise.... Imala bi ljubavi, dovoljno da moze njom da se hrani...

A za osmeh, njen, da za osmeh njen...
koji izgleda kao sunce u smiraj dana, uvek siri neki mir i pozitivnu energiju na sve oko sebe.....da, ja bih isao do pakla i nazad

Vrativsi se iz misli prokapale su mi kapi suza na dlan. Svaku suzu sam pokupio prstima i zelim tebi u srce staviti... da osetis sve sto se skriva iza mojih muskih vrelih suza.

Koji san, koja slova, koji dan kad znam da ne mogu da Te imam

..... Nikad


_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 22:14:59   
srića
Drage moje,veliki pozdrav!!! I ja ću s vama podijeliti par stihova koje sam jednom napisala za moju buduću i najiskreniju ljubav...ta pjesma je napisana za mog sadašnjeg muža iako ga tad nisam ni znala...darovala sam mu uokvirenu pjesmu napisanu mojim rukopisom na dan kad me je zaprosio...



Ljubavi,znam da smo stvoreni jedno za drugo iako se nikada do sada nismo vidjeli...Znam da negdje postojiš samo za mene...
Evo,mislim na tebe ove noći jer znam da ćeš i u moj život jednom doći...da će tvoji koraci ići kraj mojih...
Volim te beskrajno! Gledam u nebo zvjezdano i znam da pod tim istim nebom stojimo ti i ja...znam da će nas jednog dana spojit sudbina i da ću ti na najlijepši dan u životu reći:"Da" i da ću tada biti najsretnija!
Jedva čekam da te upoznam jer već sad znam da imamo puno toga zajedničkog i da si za mene savršen...
Ti ćeš biti moje jučer,danas,sutra...ti ćeš biti moj raj...
Budit ću se kraj tebe svakog jutra i znat ćeš da moje srce samo za tebe kuca...
Znaš,pitam se ponekad što radiš u ovom trenu? Jeli se i u tvom pogledu zaustavljaju zvijezde? Jeli ti zrak miluje lice...? Jesu li i tvoje ulice sada puste...? Jeli ti srce u jednom trenu zakuca brže...?
Toliko te jako očekujem! Da čujem tvoj glas i da te zagrlim...da ti u pogledu uhvatim zarobljenu zvijezdu...
Ljubavi,čekam te! Znaj da u mom srcu već sad postoji mjesto za tebe... Već sad ti mogu reći one dvije i snažne riječi:"VOLIM TE"!

_____________________________

...moj lipi anđele,pogledaj u mene! Ako nas tužne jutrom probude,ja čuvam osmijeh za tebe...

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Divno ljubavno pismo
8.4.2009 22:39:12   
bubamara80
user posted image  meni je to super.
Moju suprug i ja imamo običaj svako malo napisati jedno drugom ljubavno pismo -ručno :) 
strašno volim njegova pisma koja su iskrena i divna
čuvam ih ...prvo je bilo još prije 10 godina

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu srića)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *