|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dukan dijeta
18.9.2011 22:12:31   
Lady26
Hajdeeeeeeee cekamo rezultate, a mora ih biti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 9:30:52   
Lady26
Mene je dobro s*ebao onaj doner u subotu user posted image user posted image user posted image
Koja sam koza, ovca, curka....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 11:03:25   
D_K
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

voljela bih da se obradujem :))

hoces aBd, kad vidim -1kg skocim do plafona, jedva cekam da se D_K izvagas user posted image



nasluti ti meni bas -1 kg.. ja jutros ostala PAF - sve stelujem vagu ali -1 stoji li stoji..
zbog toga sam sretna ali mi se hrana gadi - muka mi je od mesa, jaja, tune itd... smrc user posted image user posted image user posted image
jedva cekam jutro da napravim sataraš user posted image user posted image
ja necu produzavati fazu I - sutra ako Bog da idem na fazu II - nema potrebe - vec sam 1 kg izgubila i meni taman..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 11:10:31   
leona81
ja ne kontam zasto je dopusten zasladjivac, svi su na bazi aspartama a aspartam izaziva razne bolesti???
http://www.galaksija.com/aspartam.htm
http://www.building-body.com/Umjetni-zasladivaci-Sukraloza-Acesulfam-K.html
http://www.vitamini.hr/4410.aspx
http://www.24sata.hr/zdravlje/dijetni-umjetni-zaslaivaci-debljaju-vise-od-secera-49371



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 11:50:45   
Lady26
D_K trebam li pljeskati, staviti smajlija koji place?! user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 12:59:27   
D_K
IZVORNA PORUKA: Lady26

D_K trebam li pljeskati, staviti smajlija koji place?! user posted image


user posted image user posted image za kilu dole..
user posted image user posted image za meso, sir, tunu i kompaniju..
ali nema veze, evo zagazila sam u treci dan faze I i nema odustajanja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 13:02:20   
Blue rose RR
D_K sestro bona ne treba tebi dijeta, ti si meni mačka i pol :)))

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 19.9.2011 13:03:12 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 13:27:15   
D_K
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

D_K sestro bona ne treba tebi dijeta, ti si meni mačka i pol :)))


o hvala cici user posted image user posted image user posted image
sto me postidi user posted image user posted image
ma ovo je samo vracanje na stare kilograme, od proslog ljeta sam nabacila oko 4 kilice i sve mi oko stomaka - bas mi smetaju.. zato mislim da necu dugo biti na ovoj mesnoj, jajčanoj, sirastoj dijeti user posted image user posted image user posted image user posted image .. jos nekih 10 dana i onda u odrzavanje tezine user posted image user posted image (ako me Lady sad ne bude ŽIK)


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:06:46   
Lady26
user posted image user posted image user posted image
Necu necu...
Samo ako krenes tako brzo sa normalnom ishranom, hljeb, tjestenina, krompir i Co ocekuj ih nazad user posted image ...
A za kilicu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:11:34   
D_K
IZVORNA PORUKA: Lady26

user posted image user posted image user posted image
Necu necu...
Samo ako krenes tako brzo sa normalnom ishranom, hljeb, tjestenina, krompir i Co ocekuj ih nazad user posted image ...
A za kilicu user posted image user posted image user posted image user posted image


no, no.. kad dodjem na zeljenu kilazu vidjecu kako dalje. pretpostavljam da je to faza III ali nemam vremena da sad to iscitavam.. prvo da predjem u fazu II i da dodjem do zeljene tezine.. onda cu vidjeti kako da je odrzavam - nije mi cilj da se dzaba patim i opet za mjesec - dva na isto..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:13:55   
Lady26
That''s the spirit user posted image user posted image
Evo :
Jede se sve kao i u prethodnoj fazi i dodaje se sljedeće:
- 1 voćka dnevno osim banane, grožđa, trešanja i orašastih plodova
- 2 kriške kruha od cjelovitog brašna
- Do 4 dkg sira dnevno
- 2 x tjedno škrobni obrok (tjestenina, riža i sl.) ali treba izbjegavati dodavanje masnoće za pripremu ovih jela
- Jednom ili dva puta tjedno može se konzumirati janjetina, svinjetina ili šunka
- 2 obroka po izboru uključujući vino i desert, ali ne dva dana za redom i ne nadodavati na tanjur

Napomena:
Jedan dan u tjednu mora biti čisti proteinski (iz prve faze). (najbolje da to bude cetvrtak)



< Poruku je uredio Lady26 -- 19.9.2011 14:14:55 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:28:56   
ananas_ze
D_K cestitaaaam user posted image user posted image user posted image bas mi je drago, moja vaga danas ne mrda, a malo sam i zabrljla jutros s doruckom, tako da se ni sutra ne nadam nicemuuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:39:11   
D_K
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

D_K cestitaaaam user posted image user posted image user posted image bas mi je drago, moja vaga danas ne mrda, a malo sam i zabrljla jutros s doruckom, tako da se ni sutra ne nadam nicemuuser posted image


ti si prilicno brzo izgubila 3 kile, taman da mozes i da malo zabrljas ;))

ja ako pocnem da brljam ja cu BAŠ da zabrljam user posted image user posted image
ja se opet vagam sutra - nakon zvanicnog kraja faze I - javim rezultate.. de se i ti izvagaj, mozda to brljanje nije ni tako strasno user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:43:47   
*pcelica*
Joj ja prekinula sa dijetom user posted image user posted image nisam se osjecala dobro par dana i pocela brljati. Malo cu da odmorim pa opet jovo nanovo Sad bi sebe sve maljem u glavu user posted image user posted image Svim zanicama koje gube kile pruzam maximalnu podrsku i svecano obecajem da cu se vratiti i bicu bolja

< Poruku je uredio *pcelica* -- 19.9.2011 14:44:17 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:51:09   
emi7908
čitam vas i moram reći da ste i mene  nafurale na ovu dijetu... od sutra krećem u pohode... doduše ne treba mi puno ali i ove 3 kg mi smetaju. Baš sam čitala o njoj i izgleda mi super mislim da neće biti teško sem ako ne dobijem napade "slatkog" user posted image user posted image  a valjda neću .. evo već na poslu pravim laganu pripremu a ti Lady ako ti se negdje ukaže kostur nemoj da vrištiš, to sam  samo jaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Šalu na stranu noge su mi ko štapići ali guzovi i stomačić hmmmmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:54:21   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

D_K cestitaaaam user posted image user posted image user posted image bas mi je drago, moja vaga danas ne mrda, a malo sam i zabrljla jutros s doruckom, tako da se ni sutra ne nadam nicemuuser posted image

Nije strasno, sasvim normalno ako stoji, pisala sam ti, otisla je voda iz organizma, sad tek idu kile....
Eh sad ce to da ide sporo, cca 100-150gr dnevno...znaci DO 1kg sedmicno, sve preko nije zdravo...
Meni je stajala vaga 3-4 dana i onda preko 1kg se spustila....zato samo polako....
NEMOJ SE VAGATI SVAKI DAN, samo ces se ubedirati.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:56:27   
Lady26

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Joj ja prekinula sa dijetom user posted image user posted image nisam se osjecala dobro par dana i pocela brljati. Malo cu da odmorim pa opet jovo nanovo Sad bi sebe sve maljem u glavu user posted image user posted image Svim zanicama koje gube kile pruzam maximalnu podrsku i svecano obecajem da cu se vratiti i bicu bolja

Bas mi je zao, ali ako nisi bila dobro neka si prekinula...mozda ti ne godi ova vrsta dijete?
Zene pije vitamine....ja sam kupila multivitamin sumeci.....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:57:25   
Lady26

IZVORNA PORUKA: emi7908

čitam vas i moram reći da ste i mene  nafurale na ovu dijetu... od sutra krećem u pohode... doduše ne treba mi puno ali i ove 3 kg mi smetaju. Baš sam čitala o njoj i izgleda mi super mislim da neće biti teško sem ako ne dobijem napade "slatkog" user posted image user posted image  a valjda neću .. evo već na poslu pravim laganu pripremu a ti Lady ako ti se negdje ukaže kostur nemoj da vrištiš, to sam  samo jaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Šalu na stranu noge su mi ko štapići ali guzovi i stomačić hmmmmuser posted image user posted image user posted image

Tebi ovo draga ne treba ali zaista...samo ti treba vjezba....
Ne zezam....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 14:59:30   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Joj ja prekinula sa dijetom user posted image user posted image nisam se osjecala dobro par dana i pocela brljati. Malo cu da odmorim pa opet jovo nanovo Sad bi sebe sve maljem u glavu user posted image user posted image Svim zanicama koje gube kile pruzam maximalnu podrsku i svecano obecajem da cu se vratiti i bicu bolja

Bas mi je zao, ali ako nisi bila dobro neka si prekinula...mozda ti ne godi ova vrsta dijete?
Zene pije vitamine....ja sam kupila multivitamin sumeci.....

Ma godila je ona meni nego sam jedan dan imala previse fizickog rada vani pa mi pozlilo. Pa sad dok malo dodjem sebi pa cu da nastavim. Ni sad nejedem hljep i tjesteninu malo slatkog i to je to

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 15:02:34   
emi7908
Tebi ovo draga ne treba ali zaista...samo ti treba vjezba....
Ne zezam....


I ja kontam..... Al' muž ipak ostaje pri svome ..user posted image  i učestalo pitanje " Kad ćeš se ti vratiti na svoju staru liniju... " a ja poslije tog pitanja uuuhhhhh najradije bi ga ispalila negdje  user posted image  ali dobro to su te 3-4 kg  što imam viška....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 15:05:18   
Lady26
Ovako, noge ce ti se stanjiti jos vise, guzovi nece se smanjiti (vjeruj)
Znaci samo vjezba...radije ako mozes upisi fitnes ili kuci vjezbaj, regulisi ishranu i to je to...a za 3kg na dijetu....hm...
Odoh da vidim sta ce ti dukan reci user posted image - salim se user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 19.9.2011 15:06:22 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 15:06:27   
D_K
emi, sad vidim da nisam jedina sa ovim problemom..
zaista, samo par kila viska i bas rasporedjenih po stomaku.. da su mi ljepse rasporedjene boljelo bi me dupe ali ovako me bas zivcira..
ja se i mjerim (struk, kukovi, bedro, nadlaktica) i to ce mi biti mjerilo da li mi ova dijeta pase..
hajde, ako se nakanis pridruzi nam se, Lady nas je navadila na ovog Dukana user posted image user posted image


< Poruku je uredio D_K -- 19.9.2011 15:07:13 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 15:08:55   
Lady26
Dukan i ja = 'vaki user posted image raja iz skole user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 15:09:26   
Lady26
Odoh mu pisati da mi prebaci koji % user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Dukan dijeta
19.9.2011 15:12:28   
D_K
IZVORNA PORUKA: Lady26

Dukan i ja = 'vaki user posted image raja iz skole user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *