|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 10:56:54   
aazra
Mi smo u Malisi kupili AS i neku igrackicu koja svira..
Odjecica im je malo skupa a ona teta malo neljubazna svaki put kad udjem imam osjecaj
kao da joj smetamuser posted image

Tako da mi se vise ni ne da tu ulaziti..

_____________________________








(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 12:04:18   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Romali


U Mostaru se ovorila prod.dječije robe Orchestra. Šta mislite o njihovoj odjeći (vi koji ste je već kupovali )?
Kvalitet, veličina i cijene, naravno?




Ja sam nekoliko puta kupovala odjecu u orkestri ..ok je , malo poskupa al budu cesto velika snizenja pa ih treba uganjati. Sad kako bebica raste ne mogu naci odgovarajuci broj. Mislimd a su onako malo za sitniju djecu ...onda mi nesto sto odgovara visinom ne odgovara sirinom i sl.
Sad moja cura ima godinu dana , malo je buca al nije previse krupnija od ostalih godinu dana  au orkestri nosi broj za godinu i pol ili cak ima dvije tri stvari za dvije godine i vec su joj ok.




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 12:49:50   
škorpija
slažem se za veličine, i ja imam neke stvari iz orchestre, dobili smo na poklon, ali ništa malcu ne mogu obuci jer su to bodići za duge i mršave bebe, a moj jeste dug, ali bogami nije mršavuser posted image i

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 13:05:40   
Okarica
Mi smo sitni i dugi, pa nam neke stvari savršeno odgovaraju, a neke su čak i nama male. Inače mi je Orchestra super. I u Azelu na Grbavici zna biti super stvarčica.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 13:10:14   
Saraya
Zar ima Azel na Grbavici??? user posted image user posted image user posted image Meni je Amko zakon... user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 13:12:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aazra


Enisa_Sara gdje si ti ulazila u Malisa, ili Frenchy?




Na Frenchy sam mislila user posted image

A u Malisi, kako kazes, ni ja nisam nis nasla za djecake, samo za male princeze.
Jao kad se sjetim kako sam lako Sari kupovala robicu, a sad.... nekako mi za decke nema bas izbora user posted image  Jos uvijek nisam isla da se malo "zarovim" po radnjicama, sta cemo kad smo jos mali user posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 13:15:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: aazra


Enisa_Sara gdje si ti ulazila u Malisa, ili Frenchy?




Na Frenchy sam mislila user posted image

A u Malisi, kako kazes, ni ja nisam nis nasla za djecake, samo za male princeze.
Jao kad se sjetim kako sam lako Sari kupovala robicu, a sad.... nekako mi za decke nema bas izbora user posted image  Jos uvijek nisam isla da se malo "zarovim" po radnjicama, sta cemo kad smo jos mali user posted image


ma ima i za djeKaceuser posted image ...vjesalica douser posted image ...koliko ima za djevojcice toliko i za djecake

< Poruku je uredio dadada -- 7.7.2009 13:16:29 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 13:19:58   
Anoniman
Ma ok to, znam da ima robice al nije nešto (što se šminkeraja tiče user posted image ) mada u Frenchy-ju ima baš lijepe robice user posted image  koja je i finansijski pristupačna.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 13:21:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aazra

Mi smo u Malisi kupili AS i neku igrackicu koja svira..
Odjecica im je malo skupa a ona teta malo neljubazna svaki put kad udjem imam osjecaj
kao da joj smetam
user posted image

Tako da mi se vise ni ne da tu ulaziti..


user posted image user posted image user posted image ...jeste ona jedna starija...ona mladja nije...hehehhehe...znam na sta mislis al' je pravo fina zena nego valjda takva..nije bas za trgovca

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 17:34:20   
Skvo RR
Ja nemam takvo iskustvo sa prodavacicama u Malisi...Uvijek su bile ultra ljubazne...


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
8.7.2009 14:13:17   
aazra
U svakom slucaju ja u Malisu odavno ne ulazim, iako smo kao sto rekoh tamo kupili AS.

Jednostavno nemam potrebe, a inije nam bas prakticno jer uvijek idemo s bebom i kolicima a ona radnje je bas na nekom medjuspratu, mora se prvo otici liftom na sprat pa silaziti..
Par puta sam ulazila, ma bezveze.
Ima samo nekih interesantnih igrackica, i ako neko tamo uzima pribor - flasice vidjela sam da ima izbor,
ali odjecica im nije nesto a opet dosta skuplja nego u drugim radnjama.

Enisa_Sara ja jos nemam iskustvo sa zenskim djetetom, ali sto se muskih tice oni su ti pravo zafrkaniuser posted image  u svakom pogledu.
Sto se odjecice tice kupuj mu odmah dva - tri broja vece, vole da im je komotno, ovaj moj se jos puno znoji iako je u kuci samo u bodijuuser posted image
tako da koliko god odjecice imam nikad nije puno, a da je tesko za njih naci, to i sama najbolje znamuser posted image .

Dobar izbor stvari za ove nase "lopuze" imas u Merkatoru, Azel se pokvario, u Amku su mali brojevi..
Vidjet cemo kako se pokazati Frenchyuser posted image



_____________________________








(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
8.7.2009 19:36:34   
Anoniman
Joj draga azra već sam skužila to za brojeve....

Eh ženice, ako ima neka da živi na Grbavici ili u okolini, juče sam u DM-u vidjela pravo fine bodiće po 6 KM. Mislim da su Pčelica Maja al nisam 100% sigurna... user posted image user posted image  žurila da se brzo vratim kući. Ja ih nisam kupila jer imamo malo brdo bodija user posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
11.7.2009 15:42:28   
Romali
IZVORNA PORUKA: enisa_sara


Eh ženice, ako ima neka da živi na Grbavici ili u okolini, juče sam u DM-u vidjela pravo fine bodiće po 6 KM. Mislim da su Pčelica Maja al nisam 100% sigurna...


Možda se radi o Alma Ras bodićima, danas sam ih vidjela u našem DM. Koštaju 5KM. E sad kakvi su, vidjet ćemo nakon par pranja.
Nisam vidjela  Pčelica Maja bodiće, ali znam da  i njihova cijena je oko 5-6 KM.



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
11.7.2009 15:50:41   
škorpija
Ja sam kupila danas ta dva alma ras bodića po 5 km u DM, imaju dvije vrste, jedna je sa onim čvrstim nerastezljivim pamukom i ti su ljepši, ali ja sam kupila one malo manje atraktivne sa medama u plavoj žutoj i rozoj boji, a pamuk je super tanak i rastezljiv. Al što kaže romali vidjećemo nakon pranja kakvi su. U merkatoru sam kupila super lumpi kombinezon za ljeto 15 Km i jedan presladak komplet, bež tregerice, šešir i bodi, komplet je koštao samo 21 KM, ma meden je. Bila sam i u chiccu, uh ako je ono sniženje, hvala im, ipak je to malo previše za moj budžet, a i nije nešto aman-zaman pa da se zaletim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
11.7.2009 16:52:21   
Skvo RR
Kupila sam i ja te tanke AR....meni nisu nesto, vrat se "razvuce" nakon par pranja....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
1.8.2009 23:18:02   
škorpija
Eh da ja javim za one Alma Ras bociće što sma kupila u DM-u. Nama su se pokazali odličniuser posted image , nisu se razvukli, super se peru, pa sam kupil još nekoliko komada. Danas sam išla da kupim još ali najveći je broj 72, a taj će mom bebcu moći još možda mjesec dana, šteta što nema većih brojeva, ali dobro, svakako su ljetni bodići u pitanju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
2.8.2009 11:04:58   
R&T@
Drage moje, ja vam baš ne hodam po tim radnjama. Imam pakete i pakete garderobe koju je starija nosila, pa izbjegavam da kupujem nove stvari.
Ali treba mi vaša pomoć za nešto konkretno.
Gdje mogu naći one gegice (ne bodije)bez rukava i nogavica(ne znam kako to zovete)? Trebaju nam lijepe nove za posebnu priliku.
Tražila sam u TL, Jani i Zari. Tu sam kupovala Tajri, ali nema.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
2.8.2009 11:07:31   
ElmaB
Ako misliš na špilhozne, ja sam svojima kupovala u Oviess u Interexu a imaš sada i u BBI centru.user posted image

Misliš na ovo?


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
2.8.2009 14:21:42   
R&T@
To je to. user posted image user posted image user posted image
Hvala, tu radnju sam skroz zaboravila. Potražit ću. 
P.S. nisam znala da se to tako zove!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
31.8.2009 23:01:41   
škorpija
drage moje gdje u sarajevu ima kupiti malo širih modela odjeće za bebe. Ovaj moj je malo debljiuser posted image , a sva garedroba koja odgovara njegovom uzrastu mu je uska, a kad kupimo veči broj, svi modeli su za duže i vitkije dječake, pa uvijek nogavica i rukava ima viška i po 10 cm

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
31.8.2009 23:13:14   
Hanady RR
E ženice drage da vam samo kažem da u EXIT-u na čaršiji ali onom na strani obale kod dežurne apoteke baščaršija ima divnih stvari za djecu po povoljnim cjenama. Imate trenerke, džemperčiće, jaknice, maice ....meni je njihova kvaliteta super a u toj radnji im je sva roba uvijek na sniženju i rasprodaji. Tu lageruju stvari iz prethodnih sezona i one koje su ostale u samo 1 ili 2 broja. Ja sam svojim curama kupila divne trenerkice po 15 KM, gornji dio se može nositi i kao jaknica jesenas. A što sam kupila džemper za babine kolegici za bebu do 6 mjeseci za samo 11 KM nebi vjerovale.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
24.9.2009 20:26:14   
leona81
nasla sam slatkih stvari u robotu hrasno - tiffany i u zari hrasno...ima lijepih stvarcica za klince i valjda stalno dolazi i ode za dan pa mi je rekla cura da cesce navracam...eto da znate...uzela sam carapice, kapice, bodije, i male cizmice:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
25.9.2009 0:03:17   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

drage moje gdje u sarajevu ima kupiti malo širih modela odjeće za bebe. Ovaj moj je malo debljiuser posted image , a sva garedroba koja odgovara njegovom uzrastu mu je uska, a kad kupimo veči broj, svi modeli su za duže i vitkije dječake, pa uvijek nogavica i rukava ima viška i po 10 cm


Draga, da li si probala modele iz Oviesse?
Oni prave siroke modele za bebace,


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
16.10.2009 22:54:56   
škorpija
skvo hvala na info, tek sad vidjeh, a baš nam zafalilo garderobe, nadam se da su dobili zimsku kolekcijuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
16.10.2009 22:56:19   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

skvo hvala na info, tek sad vidjeh, a baš nam zafalilo garderobe, nadam se da su dobili zimsku kolekcijuuser posted image

Jesu,,,,ima svega,,,,!!!
user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *