|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Friške vijesti !
10.11.2011 19:45:42   
Leena
kod nas vecina djece ne cita knjige, vec skidaju sve s neta i pisu tako lektiru il ako postoji serija ili film pogledaju to...zalosno da pola djece ne moze napisati obicnu pismenu zadacu, a neki pisu stampanim slovima pismenu??? za pozoriste su krivi roditelji, jer stvarno ima odlicnih predstava koje su prilagodjene djeci u npr Pozoristu Mladih, i ja sam vecinu odgledala a malenu cu voditi cim bude mogla da sjedi na jednom mjestu sat vremena:)


I ja kazem... krivi su roditelji koji cekaju 14 godina da im "dobronamjerna općina" i škola odvedu dijete prvi put u pozorište... Kultura na nivou u svakom slucaju. Ma ja kontam Esmu voditi mozda za mjesec, ako može gedati onog blesavog Elmu i sjediti mirno, može i u pozorište, a svakako se od djecice ni ne ocekuje potpuni mir, pa vidjela si da stalno komentarisu, aplaudiraju pozitivnim likovima, plešu na songovima, u tome mi je car. Pitat cu onog naseg druga sta mi je najbolje za nju, nisam u pozoristu mladih bila godinu danauser posted image

A za ovo dvoje ne znam sta bih rekla, najgore je kad su djeca svjedoci problema svojih roditelja, jer uvijek bez iznimke misle da su oni kriviuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Friške vijesti !
10.11.2011 20:42:24   
tekja
IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo u starom gradu, svaku vecer u 12 nema vode, riknuo nam je bojler sad zbog redukcije...btw racun nam inace dolazi 9,75 a sad nam je dosao 22 km? kakva je to nebuloza?


Pa je l' moguce samo cca 10 KM - na troclanu porodicu, je l' tako?
Nama racun za vodu minimalno iznosi 40 KMuser posted image ... Centar...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Friške vijesti !
10.11.2011 21:00:51   
salmy
IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo u starom gradu, svaku vecer u 12 nema vode, riknuo nam je bojler sad zbog redukcije...btw racun nam inace dolazi 9,75 a sad nam je dosao 22 km? kakva je to nebuloza?


Pa je l' moguce samo cca 10 KM - na troclanu porodicu, je l' tako?
Nama racun za vodu minimalno iznosi 40 KMuser posted image ... Centar...
Moguce je,nama otprilike dođe između10-12 KM.Fol je sto je predstavnik stanara doveo u red platise,i sve super funkcionise

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Friške vijesti !
10.11.2011 21:12:48   
Dida79
Potrosnja vode u stanovima je oduvjek veca.Kod moje svekrve minimalan racun je 40,45 km a dok kod nas u ljetnom peridu najvise dodje 30 jer zaljevamo cvijece a u zimskom periodu nikad ne predje 25 km a ima nas 7 clanova zajedno sa postanarima kje imamo na jednom spratuuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Friške vijesti !
10.11.2011 21:17:23   
salmy
IZVORNA PORUKA: Dida79

Potrosnja vode u stanovima je oduvjek veca.Kod moje svekrve minimalan racun je 40,45 km a dok kod nas u ljetnom peridu najvise dodje 30 jer zaljevamo cvijece a u zimskom periodu nikad ne predje 25 km a ima nas 7 clanova zajedno sa postanarima kje imamo na jednom spratuuser posted image
ali nije ako se  placanje dovede u red.Kazem nas je 3 a placamo ovolikouser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Friške vijesti !
10.11.2011 21:23:05   
Dida79

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Dida79

Potrosnja vode u stanovima je oduvjek veca.Kod moje svekrve minimalan racun je 40,45 km a dok kod nas u ljetnom peridu najvise dodje 30 jer zaljevamo cvijece a u zimskom periodu nikad ne predje 25 km a ima nas 7 clanova zajedno sa postanarima kje imamo na jednom spratuuser posted image
ali nije ako se  placanje dovede u red.Kazem nas je 3 a placamo ovolikouser posted image


Onda je vas kucepazitelj bas uporan kad je uspio sve dovesti u red.Moja sveki je jednom cula da voda susti iznad njihovog stana cijelu noc ujutru ode do komsinice da pita jel sve ok sa vodom ona joj je nonsalntno odgovorila da im se pokvario vodokotlic i taj kvar je bilo nemoguce popraviti naredna 3 dana ne moram naglasiti koliko je racun taj mjesec bio im uvecanuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Friške vijesti !
10.11.2011 23:27:25   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

Potrosnja vode u stanovima je oduvjek veca.Kod moje svekrve minimalan racun je 40,45 km a dok kod nas u ljetnom peridu najvise dodje 30 jer zaljevamo cvijece a u zimskom periodu nikad ne predje 25 km a ima nas 7 clanova zajedno sa postanarima kje imamo na jednom spratuuser posted image


nije pravilo...nama zadnji racun bio 18 km ...za tri clana


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Friške vijesti !
10.11.2011 23:30:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Dida79

Potrosnja vode u stanovima je oduvjek veca.Kod moje svekrve minimalan racun je 40,45 km a dok kod nas u ljetnom peridu najvise dodje 30 jer zaljevamo cvijece a u zimskom periodu nikad ne predje 25 km a ima nas 7 clanova zajedno sa postanarima kje imamo na jednom spratuuser posted image


nije pravilo...nama zadnji racun bio 18 km ...za tri clana



ovo je iznimka user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 8:32:24   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Dida79

Potrosnja vode u stanovima je oduvjek veca.Kod moje svekrve minimalan racun je 40,45 km a dok kod nas u ljetnom peridu najvise dodje 30 jer zaljevamo cvijece a u zimskom periodu nikad ne predje 25 km a ima nas 7 clanova zajedno sa postanarima kje imamo na jednom spratuuser posted image


nije pravilo...nama zadnji racun bio 18 km ...za tri clana



ovo je iznimka user posted image



I kod nas računi za vodu u stanu ne prelaze 17 KM, za tročlanu porodicu .


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 8:43:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Dida79

Potrosnja vode u stanovima je oduvjek veca.Kod moje svekrve minimalan racun je 40,45 km a dok kod nas u ljetnom peridu najvise dodje 30 jer zaljevamo cvijece a u zimskom periodu nikad ne predje 25 km a ima nas 7 clanova zajedno sa postanarima kje imamo na jednom spratuuser posted image


nije pravilo...nama zadnji racun bio 18 km ...za tri clana



ovo je iznimka user posted image


kod nas je 12km al lanu jos nismo prijaviliuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 9:52:58   
Dalil@
Dok smo bili u stanu koji je imao vodomjer, nas cetvero smo trosili oko 10-13KM vode. Kada sam uselila u stan gdje je pausalno placanje, vidim na racunu 25KM za mjesec u kojem je stan bio neuseljen. Koliko li ce onda biti za nas 4 kada jos i potrosimo??? user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 12:05:16   
veeseelaa
kod nas je 12km al lanu jos nismo prijaviliuser posted image


samo dok vas upeca kućepazitelj
mom bratu je za njih 4 skoro došao račun oko 50 KM


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 12:22:55   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Dida79

Potrosnja vode u stanovima je oduvjek veca.Kod moje svekrve minimalan racun je 40,45 km a dok kod nas u ljetnom peridu najvise dodje 30 jer zaljevamo cvijece a u zimskom periodu nikad ne predje 25 km a ima nas 7 clanova zajedno sa postanarima kje imamo na jednom spratuuser posted image


nije pravilo...nama zadnji racun bio 18 km ...za tri clana



ovo je iznimka user posted image


kod nas je 12km al lanu jos nismo prijaviliuser posted image

Mi smo user posted image odmah prijavili,i to sa merakom...bilo nam drago kad smo vazniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 12:26:03   
veeseelaa
meni je 33 godine i još me nisu prijavili user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 14:19:32   
ElmaB
http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/111110111

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 17:50:51   
Anoniman
Ja bih vas zamolila da okrenete na Aljazeeru sad u 18.00h da gledate najfriskije vijesti...ne mogu friskije bitiuser posted image

Prvo emitovanje!user posted image

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 18:52:19   
N_N

IZVORNA PORUKA: dadada

Ja bih vas zamolila da okrenete na Aljazeeru sad u 18.00h da gledate najfriskije vijesti...ne mogu friskije bitiuser posted image

Prvo emitovanje!user posted image




user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 19:36:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Evo procitah i ja, mada smatram da je to njihova stvar.

I ja bih reagovala kao Arduana, nakon svega...
Ne znam sta je bilo izmedju njih, ali hej...da jedan pjevac javno optuzi zenu (k tomu jos prekrivenu) da ga je prevarila...a on pjevac...Nebuloza cista!
Arduana zivi u mojoj zgradi, vrata do vrata. Sta reci? Svako jutro je cujem kako trci s djecom, pa se vraca po 2-3 x jer je rasijana...I svaki puit me neka tuga snadje...Podjem od sebe...



Ja se upiskih od smijeha na ovaj tekst,koliko je smijesno toliko i zalosno ... a i ova podvucena  recenica
Zanima me kuda je ona pokrivena...Ima krpicu na glavi ali je zato zategla su*ak...Prica kako  sve radi za djecu  ,pa i bije se na pola ulice ,neke stvvari se ne rade pred  djecom ,pogotovo ona koja je stalno na meti novinara ili je  to mozda foluska da se raja malo sazali...Fuj sta reci drugo...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 21:46:15   
leona81
IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo u starom gradu, svaku vecer u 12 nema vode, riknuo nam je bojler sad zbog redukcije...btw racun nam inace dolazi 9,75 a sad nam je dosao 22 km? kakva je to nebuloza?


Pa je l' moguce samo cca 10 KM - na troclanu porodicu, je l' tako?
Nama racun za vodu minimalno iznosi 40 KMuser posted image ... Centar...


ja mislim da je prijavljeno 4, mi smo podstanari a gazdarica je prijavila davno 4 ljudi i toliko se placa oduvijek...ne znam sta je sad ovo.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Friške vijesti !
11.11.2011 23:55:14   
mama75
user posted image Mi placamo 40KM u zgradi. U starom stanu smo imali vodomjer i placali oko 35Km sto znaci da i nije neka razlika, ali opet kad vidim ovo 10KM user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Friške vijesti !
12.11.2011 0:12:36   
leona81
u nasoj zgradi je 7 stanova, ali samo u 3 stana se zivi, u 2 nema nikoga i 2 su poslovni prostori...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Friške vijesti !
14.11.2011 15:31:23   
bananica
http://www.sarajevo-x.com/zanimljivosti/ocekuju-20-dijete-i-svakih-16-dana-slave-neciji-rodjendan/111109010

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Friške vijesti !
14.11.2011 15:40:05   
damma
mashallah, kako li oni izadju na kraj. ja s dvoje nekad hocu da poludim

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Friške vijesti !
14.11.2011 15:47:34   
umahmed
tesko za povjerovatiuser posted image ali opet blago njima oni su najbogatiji ljudi na svijetu.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Friške vijesti !
14.11.2011 15:54:19   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Dida79

Potrosnja vode u stanovima je oduvjek veca.Kod moje svekrve minimalan racun je 40,45 km a dok kod nas u ljetnom peridu najvise dodje 30 jer zaljevamo cvijece a u zimskom periodu nikad ne predje 25 km a ima nas 7 clanova zajedno sa postanarima kje imamo na jednom spratuuser posted image


nas je 4 clana u stanu, nekada dodje 25KM,nekada 30-tak, ali najmanje do sada je bilo 21KM.
a u haustoru ima oko 20 stanara prijavljenih, znaci osoba u 6 stanova.a ti bio ne bio u stanu placas za onoliko osoba koliko je prijavljeno u stanu i kad si tu i kada nisi.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *