|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Friške vijesti !
14.11.2011 22:02:58   
teacher75
boze sacuvaj!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/11/14/0971006.html?pos=n0


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Friške vijesti !
14.11.2011 22:08:38   
Dida79
Sad citam na fb o ovome user posted image user posted image
Ne daj Boze nikomeuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Friške vijesti !
17.11.2011 20:01:20   
Anoniman
Sad me tetak nazvao...jedva je zivu glavu izvukao...uzas...gdje zivimo
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/pucnjavi-u-shoppingu-prethodila-tuca-pronadjen-pistolj/111117157

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Friške vijesti !
17.11.2011 20:33:19   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

Sad me tetak nazvao...jedva je zivu glavu izvukao...uzas...gdje zivimo
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/pucnjavi-u-shoppingu-prethodila-tuca-pronadjen-pistolj/111117157



fakat vise ne znas gdje bi mogao sjesti da kafu sa sigurnoscu da neces biti ubijen popijes, uzas jedan

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Friške vijesti !
17.11.2011 20:33:49   
klemzi
IZVORNA PORUKA: teacher75

boze sacuvaj!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/11/14/0971006.html?pos=n0

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Friške vijesti !
17.11.2011 20:37:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: dadada

Sad me tetak nazvao...jedva je zivu glavu izvukao...uzas...gdje zivimo
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/pucnjavi-u-shoppingu-prethodila-tuca-pronadjen-pistolj/111117157



fakat vise ne znas gdje bi mogao sjesti da kafu sa sigurnoscu da neces biti ubijen popijes, uzas jedan
nisam ga skontala koji je to kafic...je li bas u ovom objektu ili je u starom dijelu sopinga...ako je u starom dijelu to bi mogao biti kafic u kojem smo ja i moja kuma sjedile prije bb-auser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Friške vijesti !
17.11.2011 23:42:05   
mila81
user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Friške vijesti !
17.11.2011 23:44:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: dadada

Sad me tetak nazvao...jedva je zivu glavu izvukao...uzas...gdje zivimo
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/pucnjavi-u-shoppingu-prethodila-tuca-pronadjen-pistolj/111117157



fakat vise ne znas gdje bi mogao sjesti da kafu sa sigurnoscu da neces biti ubijen popijes, uzas jedan
nisam ga skontala koji je to kafic...je li bas u ovom objektu ili je u starom dijelu sopinga...ako je u starom dijelu to bi mogao biti kafic u kojem smo ja i moja kuma sjedile prije bb-auser posted image



ovi nisu Sandžakliji? iz Kiseljaka su user posted image

rece mi tetak da su dileri izgleda. ko spomenu sandzaklijeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 0:02:45   
Anoniman
i jos nesto vesala...a i mila...danas je moj tetak mogao poginuti...a i jos neciji ocevi, majke, ceri...nebitno
meni je fakat ovaj komentar a i smajl krajnje neukusan...niti mi je bitno ko puca, sta je i kako se deklarise...nikad mi nije bilo...za mene je kreten..ko god da je...i pravo da ti kazem ne razumijem te

nadam se da ces ovaj komentar procitati prije nego ga obrisu


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 8:17:21   
veeseelaa
šta sam sad uradila??? samo sam rekla da nisu Sandžaklije ovaj put.... mislim obično oni prave zijan
Kad je pucao Mevlid svi su spominjali da je Sandžaklija, pa ja rekoh samo da spomenem da su ova dvoica iz Kiseljaka, etoo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 9:16:49   
Dida79
Nazalost crna hronika nam je puna user posted image a svaki dan je sve gore i gore
Niko vise nema strpljenja,neki dan setam sa malcom po skolskom igralistu pored nas prodjo se 3 djecaka oko 14 godina i raspravljaju se.Kaze jedan nemoj me nervirati zivci su mi labaviuser posted image
Gledam ga i kontam e moje djete ako su ti labavi sa 14 sta ce biti kad budes imao 25user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 9:25:08   
veeseelaa
i ja sam se juče srela sa jednim "labavim" dvadesetogodišnjakom
heh ne znam bil se smijao ili plakao
On je živčan, nema vremena, njemu se žuri a majka pored njega ko debil stoji, kako bi mu ja fosnu svezala
I šta očekivati od takvog djetata? zlo i naopako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 10:25:09   
balasgirl
Hebem ti život ovako okrutan i bolan. Još jedna najljepša dušica nas je napustila. RIP Vedad Ražanica.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 10:33:00   
Anoniman
A ja se sinoc vracam iz Grand Centra, kad u blizini Avazovog tornja Rom samo u crnim gacicama seta i sam sa sobom nesto prica...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu balasgirl)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 10:33:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta sam sad uradila??? samo sam rekla da nisu Sandžaklije ovaj put.... mislim obično oni prave zijan
Kad je pucao Mevlid svi su spominjali da je Sandžaklija, pa ja rekoh samo da spomenem da su ova dvoica iz Kiseljaka, etoo

aha...dooobro...onda je do mene...tj. do tebe, jer si "krivu" interpunkciju koristilauser posted image   valjda?!
ocigledno sam ja pogresno napisano procitalauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 10:55:50   
tekja
IZVORNA PORUKA: balasgirl

Hebem ti život ovako okrutan i bolan. Još jedna najljepša dušica nas je napustila. RIP Vedad Ražanica.user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 11:42:44   
M kao Mama
http://www.radiosarajevo.ba/novost/67946/selma-gicevic-istrazivanje-o-prehrani-u-vrticima-u-bih

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 12:06:01   
bananica
http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/sin-milorada-dodika-zeni-lijepu-arijanu-iz-bihaca/111117141

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 12:39:57   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

http://www.radiosarajevo.ba/novost/67946/selma-gicevic-istrazivanje-o-prehrani-u-vrticima-u-bih


Užasno, ali istinito.


IZVORNA PORUKA: bananica

http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/sin-milorada-dodika-zeni-lijepu-arijanu-iz-bihaca/111117141


Neka im je sa srećom.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 13:22:52   
snijeg
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

http://www.radiosarajevo.ba/novost/67946/selma-gicevic-istrazivanje-o-prehrani-u-vrticima-u-bih


Ja bih voljela da je uzela uzorak od xy porodica u raznim krajevima BiH i analizirala njihov način hranjenja djece do 7 godine života, pa da vidimo imamo li osnova "šikanirati" javno/privatne ustanove u kojima nam je odavno poznato šta, kako i koliko. Jeli do nas ili do njih?

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 14:29:20   
veeseelaa
ma ajde Boga ti, neka djeca jedu bolju hranu u vrtiću nego kuči

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 14:33:50   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

http://www.radiosarajevo.ba/novost/67946/selma-gicevic-istrazivanje-o-prehrani-u-vrticima-u-bih


Ja bih voljela da je uzela uzorak od xy porodica u raznim krajevima BiH i analizirala njihov način hranjenja djece do 7 godine života, pa da vidimo imamo li osnova "šikanirati" javno/privatne ustanove u kojima nam je odavno poznato šta, kako i koliko. Jeli do nas ili do njih?


apsolutno se slažem....
Da bi se dobila potpuna slika ishrane djece predškolskog uzrasta treba uzeti u obzir i djecu koja ne borave u predškolskim ustanovama....tek tada bi dobili strašne podatek. Pa samo se sjeti koliko ste mama u parku srele čija su djeca od 7 mjeseci jela smoki sa kikirikijem, monte sa šest mjeseci, pizzu sa godinom, i da ne idem dalje....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 17:40:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: snijeg

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

http://www.radiosarajevo.ba/novost/67946/selma-gicevic-istrazivanje-o-prehrani-u-vrticima-u-bih


Ja bih voljela da je uzela uzorak od xy porodica u raznim krajevima BiH i analizirala njihov način hranjenja djece do 7 godine života, pa da vidimo imamo li osnova "šikanirati" javno/privatne ustanove u kojima nam je odavno poznato šta, kako i koliko. Jeli do nas ili do njih?


apsolutno se slažem....
Da bi se dobila potpuna slika ishrane djece predškolskog uzrasta treba uzeti u obzir i djecu koja ne borave u predškolskim ustanovama....tek tada bi dobili strašne podatek. Pa samo se sjeti koliko ste mama u parku srele čija su djeca od 7 mjeseci jela smoki sa kikirikijem, monte sa šest mjeseci, pizzu sa godinom, i da ne idem dalje....
Ili dijete nerjetko od rodjenja hranile kravljim mlijekom s keksomuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 19:39:09   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

http://www.radiosarajevo.ba/novost/67946/selma-gicevic-istrazivanje-o-prehrani-u-vrticima-u-bih


Čuj BiH druga po redu po pretilosti, da mi je znati kad je to utvrđeno i ispitano, pa mi ni ne znamo koliko nas ima, nismo popis uradili od 90-te, a da znamo koliko ima pretilih.
Mislim da se kod nas ,a samim tim i u vrtićima  , bar u ovom o koji idu moja djeca, jede kuhana hrana, povrće, riba, meso, koriste se heljdina peciva i slično.
Ta Selma bolje da je pogledala prehranu i pretilost djece u zemlji iz koje je istraživala,  ... veze s vezom...


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Friške vijesti !
18.11.2011 20:03:40   
Blue rose RR
Užasavam se od ove masovne pojave/navale "new generation" naučnika/istraživača ...
De ba ljudi radite i zaradite hljeba i soli, pustite se presipanja iz šupljeg u prazno. Ono što je danas proglašeno bitnim za razvoj čovječansta za 15 minuta je to pogibelj za iste.





_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *