|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:28:44   
Amelaa RR
Samo da zamolim clanice da se drze teme i da plaho ne idete OT.

LP

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:31:08   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a kakvi padovi u braku mogu biti?
jel misliš na zahladjenje odnosa izmedju partnera?
ja zaista ne znam šta bi da mi se to desi
naravno više puta sam iz nekih banalnih razloga bila ljuta na mm i on na mene vjerujem al nikada se nismo "hladili" user posted image obično i kad hoću da se "posvadjam" gledam da je to kad imam user posted image user posted image user posted image user posted image baš sam lOOdaa user posted image




mogu biti

slucaj da se neka nesreca desi u porodici . to zblizava ili udaljuje ljude
neimastinja , svi mi mozemo danas imat sutra nemat to opet udalji ljude a neke zblizi
ima tu milionnnnnn primjera za uspone i padove .
Samo sto na neke utice sve to na neke NE i cini ih jos jacim

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:32:21   
ziki
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mislim da ne postoji idelana brak, isto kao što ne postoje idealni ljudi, bilo kojeg spola.
Po meni postoji skladan brak, u kojem ima i uspona i padova. Sa usponima izlazimo jači, a sa padovima pametniji.


Kako ti ovo lijepo srociuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:32:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Brak nije samo fizičko-psihički odnos između dvoje ljudi, nego je to sve ono što se dotiče istih.
Npr: Pad - pogrešna odluka u vezi kupovine - stana/kuće vikendice, automobila, ili neke druge stvari,
-pogrešna odluka u vezi kredita, žiranta, (crna tačka našeg društva)
-pogrešna oduka u vezi posla (zaposlenja, otkaza)
- pogrešna odluka u vezi društva ....

Sve to djeluje na insane i njhov brak.




da naravno
hB mi nismo imali pogrešnih odluka do sad...user posted image
oboje smo zreli, i trudimo se procijeniti stvar
MM malo više vjeruje ljudima a ja sam tu jako oprezna, i onda on popušta ja zatežem i nadjemo se na srediniuser posted image
što se tiče novca, ulaganja i sl mm se uvjerio da sam na tom polju jako pronicljiva pa se rado konsultuje samnom user posted image on je lake ruke, za potrošit se ubio user posted image al sam ja tu da spriječim nepotrebne troškove pa me on nerijetko naziva jako proračunatom user posted image i malena nam ide tim stopama hahahaha čuva stvari kao ja, nije zahtjevna, raduje se malim stvarima.....






_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:38:35   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

slucaj da se neka nesreca desi u porodici . to zblizava ili udaljuje ljude
neimastinja , svi mi mozemo danas imat sutra nemat to opet udalji ljude a neke zblizi



Meni je sada na um pao rat, i dešavanja. user posted image Koliko puta je mama rekla, gdje ima uz brdo ima i nizbrdo.
Samo je važno da insan ostane pri pameti, i da izvuče pouku iz svega.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:39:43   
veeseelaa
a idealno je po meni kad se radujete vremenu koje ćete biti zajedno, kad se smijete i veselite jedno drugom
Kad vam vrijeme provedeno skupa nije mučno.....
Znate ima brate teških ljudi pa samo zvocaju, usmjeravaju partnera, kritikuju, u svemu vide lošu stvar a ona druga strana ćuti i trpi.... i trpi dok ne pukne i jedno jutro se ne probudi sa spoznajom da više ne želi svog partnera

Najbolje je biti opušten, veseo i ne skidati osmijeh sa lica, kad je porodica zdravo sve drugo je manje bitno i novac i nekretnine i ljetovanje i sve drugo.....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:47:14   
henna ze
mm kaže često..nikad nismo imali manje para a bili sretniji...iskreno sve se nateže..al ja ne pamtim kad smo se oko nečeg posvadjali..
inače sam za ono da me pusti da dišem i ja njega...isto..bez smaranja sitnicama...
mislim da smo blizu tog "idelanog"..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 14:47:40   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 16:30:34   
sabinos

IZVORNA PORUKA: henna ze

mm kaže često..nikad nismo imali manje para a bili sretniji...iskreno sve se nateže..al ja ne pamtim kad smo se oko nečeg posvadjali..
inače sam za ono da me pusti da dišem i ja njega...isto..bez smaranja sitnicama...
mislim da smo blizu tog "idelanog"..

potpis pogotovo na ovo,ne ureklo se!

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 16:36:58   
Anoniman
Sta je idealan brak?...kad na isti pune duse kazem kazem:'Boze, podrzi!'user posted image

(odgovor članu sabinos)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 16:56:30   
sretna_mama
Idealan..ne postoji..

Skladan da..Voli me, volim ga, poštuje me..poštujem ga..skupa u dobru, zlu i eto ga..to bi bio taj što većina ljudi želi..

Ništa previše..kule, gradovi, vile..i slično..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 19:28:47   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a idealno je po meni kad se radujete vremenu koje ćete biti zajedno, kad se smijete i veselite jedno drugom
Kad vam vrijeme provedeno skupa nije mučno.....
Znate ima brate teških ljudi pa samo zvocaju, usmjeravaju partnera, kritikuju, u svemu vide lošu stvar a ona druga strana ćuti i trpi.... i trpi dok ne pukne i jedno jutro se ne probudi sa spoznajom da više ne želi svog partnera

Najbolje je biti opušten, veseo i ne skidati osmijeh sa lica, kad je porodica zdravo sve drugo je manje bitno i novac i nekretnine i ljetovanje i sve drugo.....



Čuh neki dan nesto pa se slatko nasmijah
Ma nek se malo i bolesno-samo nek je para...hahahahahhahaahuser posted image user posted image user posted image
Šalu nastranu...Zdravlje je najbitnije...biće svega....bravo veeseelaa...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 20:46:01   
niki83
Ja upravo upitah mm ovo isto pitanje.. kaze: "Ovo sto ti i ja imamo"user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sta je idealan brak?
16.3.2012 21:05:44   
rerica

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Idealan..ne postoji..

Skladan da..Voli me, volim ga, poštuje me..poštujem ga..skupa u dobru, zlu i eto ga..to bi bio taj što većina ljudi želi..

Ništa previše..kule, gradovi, vile..i slično..


potisujem 100&

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sta je idealan brak?
19.3.2012 14:37:12   
sarisari

da možete podijeliti sve i u dobru i zlu i reći sve sto mislite bez straha kako ce drugi partner to protumaciti, da se volimo, postujemo, mnogo,mnogo tolerancije i razumijevanja, da moze izaci i jedno i drugo kada god hoce bez suvisnih pitanja, da mozete otici na put jedno bez drugog, da se jednim pogledom razumijete i znate sta onaj drugi misli, da usrecujete beskrajno jedno drugo, da ste jedno drugome najvaznij u zivotu, i beskrajno mnogo, mnogo povjerenja da imate i ljubavi, da se uvijek uzajamno podrzavate cak i kada se ne slazete u potpunosti, da ste sretni za onoga drugoga, smijete se zajedno i kada nije smijesno, imate zajednicke ciljeve, zelje, uspijeh partnera je i vas uspijeh i obratno...i mogla bih ja ovako nabrajati koliko god hocete ali evo nekih par stvarcica koje vode ka idealnom onoliko koliko je moguce da nesto bude idealno

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sta je idealan brak?
19.3.2012 14:39:57   
dady

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Idealan..ne postoji..

Skladan da..Voli me, volim ga, poštuje me..poštujem ga..skupa u dobru, zlu i eto ga..to bi bio taj što većina ljudi želi..

Ništa previše..kule, gradovi, vile..i slično..



Ja potpisujemuser posted image


_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 116
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *